vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

12.04.2015   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.20:40,30 17
2. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.20:43,002.70/0,213
3.1/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha20:59,1018.80/1,59
4.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.22:43,90123.60/10,05
5.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.22:49,70129.40/10,44
6.2/DSHABICH Tomáš 1997 VS Tábor23:06,60146.30/11,83
7. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.23:14,90154.60/12,52
8.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.23:39,80179.50/14,51
9.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor23:41,30181.00/14,60
  PEŠTA Jan 1981 L.TáborDNS 0
  KUBÁT Zdeněk 1991 KlatovyDNS 0
  HÁŠA Michal 1981 BechyněDNS 0
  WEBER Oldřich 1987 3 SKVS ČBDNS 0
  VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.DNS 0
  NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:41,90 47
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek20:01,5079.60/7,139
3.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.20:03,8081.90/7,331
4.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.20:38,80116.90/10,423
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:39,30177.40/15,815
6.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor22:38,40236.50/21,111
7.1/VKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.23:09,50267.60/23,97
8.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.23:11,20269.30/24,06
9.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:45,90304.00/27,15
10.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.26:05,00443.10/39,54
11.1/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak26:26,40464.50/41,43
12.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav27:01,80499.90/44,62
13.2/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.27:15,00513.10/45,71
14.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.28:35,30593.40/52,90
15.4/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.30:10,00688.10/61,30
16.5/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav30:46,20724.30/64,60
  VRÁNKOVÁ Ivana 2002 BloviceDNS 0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 KK BrandDNS 0
  KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 3 SoběslavDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
Dukla B.
Dukla B.
21:38,00 9
2. ŠVADLENA Martin
ŠVADLENA Václav
1987
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:17,6039.60/3,11
3. HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
3 Bechyně
So Písek
22:32,3054.30/4,20
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
DNS 0
  IRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
DNS 0
  PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
3 RK Týn
RK Týn
DNS 0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
DNS 0
  PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:25,20 57
2.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.17:04,7039.50/4,049
3.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz17:16,1050.90/5,241
4.2/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 So Písek17:16,6051.40/5,233
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně18:08,90103.70/10,529
6.1/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn18:15,90110.70/11,225
7. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:30,10124.90/12,721
8.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.19:18,90173.70/17,617
9.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:36,50191.30/19,413
10.3/VPALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml.20:23,30238.10/24,29
11.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.21:30,10304.90/30,98
12.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:31,40306.20/31,17
13.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.21:58,80333.60/33,96
14.3/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně22:36,00370.80/37,65
15.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz23:04,10398.90/40,54
16.2/DMZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně23:21,00415.80/42,23
17.2/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.24:04,50459.30/46,62
18.1/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor24:10,20465.00/47,21
19.3/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně24:17,70472.50/48,00
20.3/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.24:50,10504.90/51,20
21.3/DMBLÁHA Petr 2000 Loko Plz25:18,40533.20/54,10
22.4/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.25:20,40535.20/54,30
23.2/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav30:41,10855.90/86,90
  TURNER Karel 2004 BloviceDNS 0
  BUREŠ Jan 1978 3 SušiceDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  BÁČA Milan 1973 3 KK BrandDNS 0
  KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.DNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.23:34,10 17
2.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.23:43,509.40/0,79
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav25:00,2086.10/6,11
4.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.26:44,70190.60/13,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3