vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

11.04.2015   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:10,80 55
2.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:53,8043.00/5,147
3.2/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel15:41,2090.40/10,639
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:48,0097.20/11,431
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.16:05,60114.80/13,523
6.1/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.16:14,70123.90/14,615
7.2/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.16:27,70136.90/16,111
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí16:53,80163.00/19,27
9.3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk16:56,30165.50/19,56
10.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno16:57,20166.40/19,65
11.4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.17:06,20175.40/20,64
12.3/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.17:07,70176.90/20,83
13.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno17:22,40191.60/22,52
14.2/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk17:28,70197.90/23,31
15.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo17:37,30206.50/24,30
16.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.18:41,60270.80/31,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.14:45,70 47
2.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel14:52,406.70/0,839
3.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc15:12,5026.80/3,031
4.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc15:23,5037.80/4,323
5.1/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc15:36,0050.30/5,719
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno15:41,2055.50/6,315
7. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno15:49,9064.20/7,211
8.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel15:55,4069.70/7,97
9.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc16:14,2088.50/10,06
10.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:24,6098.90/11,25
11.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí17:06,80141.10/15,94
12.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc17:09,70144.00/16,33
13. ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh17:36,40170.70/19,32
14.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí17:38,50172.80/19,51
15.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno17:58,20192.50/21,70
16.3/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK22:08,50442.80/50,00
17.4/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK22:10,60444.90/50,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:14,40 103
2.1/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno13:38,5024.10/3,095
3.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:47,1032.70/4,187
4.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc14:16,6062.20/7,879
5. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž14:20,5066.10/8,371
6.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:37,8083.40/10,567
7.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:39,1084.70/10,763
8.2/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí14:47,6093.20/11,759
9.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel15:12,40118.00/14,955
10.1/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc15:22,20127.80/16,151
11.3/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno15:23,80129.40/16,347
12.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno15:43,40149.00/18,843
13.2/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.15:49,60155.20/19,539
14.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:54,40160.00/20,135
15.4/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc15:57,70163.30/20,631
16.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno16:12,50178.10/22,427
17.4/U23ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná16:13,00178.60/22,523
18.2/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc16:23,90189.50/23,919
18.5/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno16:23,90189.50/23,918
20.6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc16:25,50191.10/24,117
21. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí16:26,60192.20/24,216
22.7/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:26,80192.40/24,215
23.3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk16:37,60203.20/25,614
24.4/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk16:43,70209.30/26,313
25.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc16:52,20217.80/27,412
26.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:53,70219.30/27,611
27.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc16:54,30219.90/27,710
28.7/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc17:06,70232.30/29,29
29.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc17:17,60243.20/30,68
30.8/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž17:35,50261.10/32,97
31.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc17:51,10276.70/34,86
32.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:52,30277.90/35,05
33.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž18:35,20320.80/40,44
34.8/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh21:43,50509.10/64,13
35.10/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK21:48,10513.70/64,72
36.11/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK21:50,20515.80/64,91
37.5/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná21:53,80519.40/65,40
38.6/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná21:58,20523.80/65,90
39.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná21:59,00524.60/66,00
40.5/U23BARGEL Radek 1996 2 VS Desná22:15,50541.10/68,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
13:44,50 29
2. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
14:10,8026.30/3,221
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:31,0046.50/5,613
4.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:40,30175.80/21,35
5.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
18:03,00258.50/31,41
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3