vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

12.04.2015   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.16:22,10 52
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:53,9031.80/3,244
3.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:00,7038.60/3,936
4.2/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel17:49,4087.30/8,928
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:21,50119.40/12,220
6.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno18:56,70154.60/15,712
7.3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk18:57,10155.00/15,88
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí19:16,50174.40/17,84
9.1/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk19:33,60191.50/19,53
10.4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.19:38,40196.30/20,02
11.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno19:47,60205.50/20,91
12.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.20:13,80231.70/23,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.16:47,70 46
2.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel16:53,706.00/0,638
3.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc17:10,7023.00/2,330
4.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc17:26,2038.50/3,822
5.1/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc17:36,9049.20/4,918
6. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno17:39,8052.10/5,214
7.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno17:40,1052.40/5,210
8.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel17:54,5066.80/6,66
9.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:06,0078.30/7,85
10.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc18:24,5096.80/9,64
11.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí19:08,00140.30/13,93
12.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:26,40158.70/15,72
13.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí19:34,30166.60/16,51
14. ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh19:43,10175.40/17,40
15.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno20:25,70218.00/21,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:58,80 94
2.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:18,0019.20/2,186
3.2/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno15:34,8036.00/4,078
4.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc16:02,7063.90/7,170
5.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel16:17,2078.40/8,762
6.2/VMČAMEK Petr 1977 3 Litovel16:23,7084.90/9,458
7.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:32,6093.80/10,454
8.3/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí16:40,50101.70/11,350
9.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí16:46,40107.60/12,046
10.1/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc17:19,80141.00/15,742
11.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno17:23,40144.60/16,138
12.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno17:36,50157.70/17,534
13.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc18:04,60185.80/20,730
14.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto18:07,60188.80/21,026
15. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí18:13,90195.10/21,722
16.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno18:25,90207.10/23,018
17.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště18:26,40207.60/23,117
18.2/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc18:28,30209.50/23,316
19.5/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.18:38,50219.70/24,415
20.6/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno18:45,10226.30/25,214
21.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí18:52,10233.30/26,013
22.4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk18:53,50234.70/26,112
23.5/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk19:05,40246.60/27,411
24.6/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc19:10,90252.10/28,010
25.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc19:15,30256.50/28,59
26.7/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc19:23,60264.80/29,58
27.8/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž19:34,10275.30/30,67
28.4/U23ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná19:36,20277.40/30,96
29.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:44,50285.70/31,85
30.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc19:45,40286.60/31,94
31.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc19:54,00295.20/32,83
32.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž20:42,40343.60/38,22
33.5/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná22:52,10473.30/52,71
34.7/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh22:53,60474.80/52,80
35.6/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná23:19,20500.40/55,70
36.7/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná23:20,20501.40/55,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
16:37,50 22
2. ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
17:48,8071.30/7,114
3. RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
18:59,30141.80/14,26
4. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
19:09,80152.30/15,32
5. KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
19:10,10152.60/15,31
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3