vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

12.04.2015   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:15,20 55
2.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:35,7020.50/2,447
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:37,1021.90/2,639
4.2/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel15:17,1061.90/7,231
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:45,6090.40/10,623
6.1/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.15:50,0094.80/11,115
7.2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.15:54,5099.30/11,611
8.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno16:16,00120.80/14,17
9.3/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.16:18,20123.00/14,46
10.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí16:20,60125.40/14,75
11.3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk16:22,10126.90/14,84
12.4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.16:39,10143.90/16,83
13.1/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk16:46,00150.80/17,62
14.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno16:52,70157.50/18,41
15.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.18:12,20237.00/27,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.14:30,10 46
2.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc14:35,505.40/0,638
3.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel14:41,9011.80/1,430
4.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc14:50,0019.90/2,322
5.1/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc15:04,7034.60/4,018
6. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno15:14,7044.60/5,114
7.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno15:26,6056.50/6,510
8.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc15:39,6069.50/8,06
9.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník15:42,1072.00/8,35
10.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel15:58,1088.00/10,14
11.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí16:20,90110.80/12,73
12.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc16:24,80114.70/13,22
13.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí16:44,40134.30/15,41
14. ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh16:48,30138.20/15,90
15.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno17:27,50177.40/20,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc12:50,80 94
2.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:06,9016.10/2,186
3.2/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno13:18,6027.80/3,678
4.1/VMČAMEK Petr 1977 3 Litovel13:23,9033.10/4,370
5.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel13:43,0052.20/6,862
6.2/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc13:57,0066.20/8,658
7.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:07,8077.00/10,054
8.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:08,6077.80/10,150
9.3/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí14:24,6093.80/12,246
10.1/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc14:52,20121.40/15,742
11.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno15:06,30135.50/17,638
12.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno15:11,70140.90/18,334
13.2/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:15,20144.40/18,730
14.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno15:30,90160.10/20,826
15.3/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.15:33,00162.20/21,022
16.4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:38,40167.60/21,718
17. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí15:39,70168.90/21,917
18.5/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:52,00181.20/23,516
19.6/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno15:52,90182.10/23,615
20.2/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk16:00,20189.40/24,614
21.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:03,70192.90/25,013
22.4/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc16:11,80201.00/26,112
23.5/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk16:17,20206.40/26,811
24.6/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc16:21,80211.00/27,410
25.7/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc16:25,90215.10/27,99
26.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc16:29,20218.40/28,38
27.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc16:36,10225.30/29,27
28.8/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž16:37,50226.70/29,46
29.4/U23ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná16:38,90228.10/29,65
30.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:58,90248.10/32,24
31.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:00,00249.20/32,33
32.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž17:32,30281.50/36,52
33.5/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná19:30,80400.00/51,91
34.7/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh19:30,90400.10/51,90
35.6/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná19:43,20412.40/53,50
36.7/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná20:11,10440.30/57,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
14:13,00 13
2.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:53,00100.00/11,75
3.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
16:18,70125.70/14,71
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3