vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Olomouci + KP

13.05.2015   loděnice SKUP Olomouc
ředitel: Heda Kratochvílová   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:46,30 00:45,80 00:45,80 11
2.2/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk00:53,30 00:53,30 00:53,307.50/16,43
3.1/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc00:58,40 00:58,40 00:58,4012.60/27,52
4.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm01:04,40 01:05,20 01:04,4018.60/40,61
5.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:06,30 01:05,80 01:05,8020.00/43,70
6.3/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc01:09,90 01:11,20 01:09,9024.10/52,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:52,40 00:52,00 00:52,00 9
2.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:57,20 00:53,70 00:53,701.70/3,35
3.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc00:54,70 00:55,00 00:54,702.70/5,24
4.2/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:55,60 00:56,70 00:55,603.60/6,93
5.3/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc00:55,80 00:56,60 00:55,803.80/7,32
6.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:58,60 00:59,80 00:58,606.60/12,71
7.1/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel00:59,00 00:59,00 00:59,007.00/13,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
02:06,90 00:55,00 00:55,00 1
2.1/ZSHALA Jiří
PROCHÁZKA Vojtěch
2002
2002
Olomouc
Olomouc
01:10,10 01:02,50 01:02,507.50/13,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 Litovel00:39,00 00:41,60 00:39,00 51
2.2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:39,30 00:40,60 00:39,300.30/0,843
3.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:00,00 00:40,70 00:40,701.70/4,435
4.1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:43,30 00:45,50 00:43,304.30/11,027
5.2/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc00:44,10 00:47,10 00:44,105.10/13,123
6.1/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:48,00 00:48,90 00:48,009.00/23,119
7.2/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:49,60 00:49,20 00:49,2010.20/26,215
8.3/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:51,10 00:53,00 00:51,1012.10/31,014
9.4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk00:53,30 00:51,40 00:51,4012.40/31,813
10.5/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc00:52,20 00:52,10 00:52,1013.10/33,612
11.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:52,70 00:52,90 00:52,7013.70/35,111
12.6/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:55,40 00:54,30 00:54,3015.30/39,210
13.7/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc00:54,60 00:55,70 00:54,6015.60/40,09
14.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:54,80 00:57,60 00:54,8015.80/40,58
15.3/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:55,10 00:56,50 00:55,1016.10/41,37
15.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:56,90 00:55,10 00:55,1016.10/41,37
17.8/ZSLONÍK Matěj 2001 Olomouc00:58,20 00:55,20 00:55,2016.20/41,55
18.9/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc00:55,60 00:56,10 00:55,6016.60/42,64
19.10/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm00:57,35 00:56,00 00:56,0017.00/43,63
20.4/ZMSOUČEK Tomáš 2003 Olomouc00:57,30 00:56,40 00:56,4017.40/44,62
21.5/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm00:57,50 00:56,50 00:56,5017.50/44,91
22.6/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc00:56,90 00:57,00 00:56,9017.90/45,90
23.7/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc01:01,10 01:02,20 01:01,1022.10/56,70
24.1/PZPAPULA Jan 2005 Litovel01:01,50 01:08,00 01:01,5022.50/57,70
25.11/ZSCRHONEK Jan 2002 Zábřeh01:06,30 01:07,90 01:06,3027.30/70,00
26.8/ZMŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:08,70 01:11,50 01:08,7029.70/76,20
27.9/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc02:10,40 00:00,00 02:10,4091.40/234,40
28. SOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993560.99/9.130,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:05,70 01:02,77 01:02,77 2
2.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc01:09,20 01:07,80 01:07,805.03/8,01
3.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc01:20,20 01:19,40 01:19,4016.63/26,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3