vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Zábřehu

16.05.2015   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Čestmír Bednárek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk02:04,10 02:07,50 02:04,10 2
2.2/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc02:10,30 02:11,90 02:10,306.20/5,01
3.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc02:23,20 02:28,10 02:23,2019.10/15,40
4.2/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc02:34,30 02:33,00 02:33,0028.90/23,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:51,30 01:50,90 01:50,90 10
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava01:52,20 01:57,10 01:52,201.30/1,26
3.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:55,40 01:55,70 01:55,404.50/4,15
4.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:57,90 01:55,60 01:55,604.70/4,24
5.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc01:57,80 02:00,40 01:57,806.90/6,23
6.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí02:00,70 01:59,80 01:59,808.90/8,02
7.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno02:06,20 02:05,30 02:05,3014.40/13,01
8.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc02:08,10 02:11,10 02:08,1017.20/15,50
9. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993489.09/3.146,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:45,90 01:46,20 01:45,90 25
2. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:48,10 01:46,50 01:46,500.60/0,621
3.2/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk01:49,20 01:47,90 01:47,902.00/1,917
4.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno01:48,30 01:51,90 01:48,302.40/2,313
5.3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk01:54,50 01:54,80 01:54,508.60/8,112
6.4/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc02:02,70 01:55,50 01:55,509.60/9,111
7.1/U23BARGEL Radek 1996 2 VS Desná01:58,80 01:55,60 01:55,609.70/9,210
8.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:56,80 01:57,90 01:56,8010.90/10,39
9.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:58,90 02:03,10 01:58,9013.00/12,38
10.2/U23HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh01:59,10 00:00,00 01:59,1013.20/12,57
11.5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk01:59,40 01:59,30 01:59,3013.40/12,76
12.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc02:01,30 02:03,10 02:01,3015.40/14,55
13.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc02:01,40 02:04,00 02:01,4015.50/14,64
14.4/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc02:09,70 02:08,40 02:08,4022.50/21,23
15.5/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc02:29,10 02:23,20 02:23,2037.30/35,22
16.7/ZSŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk02:28,30 02:25,30 02:25,3039.40/37,21
17.8/ZSCRHONEK Jan 2002 Zábřeh02:30,90 02:31,60 02:30,9045.00/42,50
18.9/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK02:31,10 00:00,00 02:31,1045.20/42,70
19.10/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK02:33,60 00:00,00 02:33,6047.70/45,00
20.6/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc02:38,30 02:42,40 02:38,3052.40/49,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc02:17,70 02:22,10 02:17,70 3
2.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí02:23,00 02:19,80 02:19,802.10/1,52
3.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc02:28,50 02:36,70 02:28,5010.80/7,81
4.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:00,00 02:52,50 02:52,5034.80/25,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3