vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Stružnici + 1.ČPž

06.06.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc77.83 0 76.67 0 76.67 150
2.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.83.25 6 81.09 2 83.096.42/8,4142
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.85.81 4 83.23 4 87.2310.56/13,8138
4.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB88.54 0 87.83 2 88.5411.87/15,5134
5.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.88.96 2 86.98 2 88.9812.31/16,1130
6.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand95.22 4 89.84 0 89.8413.17/17,2126
7.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy92.27 0 89.89 0 89.8913.22/17,2122
8.2/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.92.18 0 90.71 0 90.7114.04/18,3118
9.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec90.43 2 91.74 0 91.7415.07/19,7114
10.4/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha90.27 2 88.53 52 92.2715.60/20,3110
11.5/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.92.11 2 90.62 2 92.6215.95/20,8106
12.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.93.06 2 92.57 2 94.5717.90/23,3102
13.6/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB105.07 6 95.39 0 95.3918.72/24,498
14.7/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.98.98 2 96.12 0 96.1219.45/25,494
15.8/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.81 2 86.15 10 96.1519.48/25,490
16.9/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk96.93 2 94.27 2 96.2719.60/25,686
17.10/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc102.31 6 97.05 0 97.0520.38/26,682
18.11/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn100.64 10 97.31 0 97.3120.64/26,978
19.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.49 4 97.94 0 97.9421.27/27,774
20.12/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB98.49 0 101.21 4 98.4921.82/28,570
21.13/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice98.48 16 93.03 6 99.0322.36/29,266
22.14/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha105.02 4 97.68 2 99.6823.01/30,062
23.2/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand102.21 0 99.84 0 99.8423.17/30,261
24.15/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí98.01 2 98.00 8 100.0123.34/30,460
25.16/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha98.60 2 94.91 6 100.6023.93/31,259
26.3/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand108.00 0 98.71 2 100.7124.04/31,458
27.17/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand100.80 0 100.09 8 100.8024.13/31,557
28.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc106.20 2 100.99 0 100.9924.32/31,756
29.18/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno99.42 2 102.38 6 101.4224.75/32,355
30.19/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha102.91 58 102.31 0 102.3125.64/33,454
31.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha102.82 0 98.03 8 102.8226.15/34,153
32.4/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov107.44 0 101.37 2 103.3726.70/34,852
33.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc103.80 0 105.60 10 103.8027.13/35,451
34.20/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc102.11 2 100.66 4 104.1127.44/35,850
35.21/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc102.84 2 1.00 999 104.8428.17/36,749
36.22/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha105.03 0 105.25 2 105.0328.36/37,048
37.4/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc99.92 6 102.64 4 105.9229.25/38,247
38.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy111.85 4 106.83 0 106.8330.16/39,346
39.5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky105.99 2 110.75 2 107.9931.32/40,945
40.23/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak104.02 4 105.52 4 108.0231.35/40,944
41.6/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor111.77 0 107.72 2 109.7233.05/43,143
42.24/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky113.92 4 109.36 2 111.3634.69/45,242
43.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus110.12 2 109.52 4 112.1235.45/46,241
44.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand121.81 54 112.70 0 112.7036.03/47,040
45.8/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn127.27 8 113.39 0 113.3936.72/47,939
46.9/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk117.96 60 109.84 4 113.8437.17/48,538
47.25/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand112.28 2 106.12 16 114.2837.61/49,137
48.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily120.56 4 114.67 0 114.6738.00/49,636
49.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník114.46 4 110.71 4 114.7138.04/49,635
50.10/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha110.25 6 129.49 4 116.2539.58/51,634
51.11/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice115.26 12 115.91 2 117.9141.24/53,833
52.26/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha120.76 58 114.03 4 118.0341.36/53,932
53.27/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk110.23 10 112.63 8 120.2343.56/56,831
54.12/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha123.68 58 119.91 2 121.9145.24/59,030
55.28/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk111.06 12 112.54 58 123.0646.39/60,529
56.13/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB119.19 4 119.55 8 123.1946.52/60,728
57.29/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB117.92 58 107.99 16 123.9947.32/61,727
58.30/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk116.01 8 119.36 10 124.0147.34/61,726
59.14/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB124.87 4 124.08 0 124.0847.41/61,825
60.31/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava111.49 62 113.19 12 125.1948.52/63,324
61.32/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.04 6 121.30 4 125.3048.63/63,423
62.15/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB117.35 8 1.00 999 125.3548.68/63,522
63.3/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník128.65 4 117.56 8 125.5648.89/63,821
64.3/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK113.49 14 111.06 60 127.4950.82/66,320
65.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.130.25 6 120.41 8 128.4151.74/67,519
66.16/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.74 10 118.93 10 128.9352.26/68,218
67.33/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov124.27 10 119.75 10 129.7553.08/69,217
68.17/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava110.69 112 123.46 8 131.4654.79/71,516
69.18/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha120.98 12 112.94 60 132.9856.31/73,415
70.19/ZMNOVÁK Michal 2003 Kralupy143.64 10 126.17 8 134.1757.50/75,014
71.34/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 USK Pha131.27 60 126.29 8 134.2957.62/75,213
72.35/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk115.64 58 133.78 4 137.7861.11/79,712
73.20/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.127.01 58 130.89 8 138.8962.22/81,211
74.5/DMMAREK Hugo 1999 Boh.Pha136.44 10 132.95 6 138.9562.28/81,210
75.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.139.65 2 138.47 112 141.6564.98/84,89
76.21/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB130.42 110 140.80 4 144.8068.13/88,98
77.22/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc148.88 6 143.92 4 147.9271.25/92,97
78.36/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.150.41 10 138.82 12 150.8274.15/96,76
79.37/ZSVALENTA Petr 2001 Štětí146.58 6 152.23 16 152.5875.91/99,05
80.23/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy0.00 999 145.70 12 157.7081.03/105,74
81.1/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand118.57 54 1.00 999 172.5795.90/125,13
82.24/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc121.47 60 122.39 54 176.3999.72/130,12
83.25/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice130.92 54 123.02 62 184.92108.25/141,21
84.26/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky135.80 64 1.00 999 199.80123.13/160,60
85.27/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily149.44 64 157.05 162 213.44136.77/178,40
86.28/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky155.11 64 161.15 114 219.11142.44/185,80
87.38/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň172.17 214 159.34 62 221.34144.67/188,70
88.6/DMŠEFCŮ Oskar 2000 Boh.Pha221.56 308 185.45 118 303.45226.78/295,80
89.29/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha163.80 168 169.18 160 329.18252.51/329,30
90.30/ZMKOSÍK Daniel 2004 Olomouc139.44 212 127.11 304 351.44274.77/358,40
91.31/ZMKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn108.29 358 139.98 212 351.98275.31/359,10
92.32/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec197.19 170 186.78 270 367.19290.52/378,90
93.39/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky161.15 218 1.00 999 379.15302.48/394,50
94.33/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily124.30 266 159.03 266 390.30313.63/409,10
95.40/ZSFIALA Jakub 2001 Boh.Pha201.48 358 134.88 266 400.88324.21/422,90
96.34/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň149.41 510 133.25 306 439.25362.58/472,90
  MANAS Adam 2004 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno99.36 0 98.74 6 99.36 15
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava118.87 54 110.72 0 110.7211.36/11,411
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc111.07 0 110.90 2 111.0711.71/11,87
4.3/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha115.69 4 110.34 6 116.3416.98/17,16
5.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.116.88 4 115.11 6 120.8821.52/21,75
6.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí126.92 6 122.79 0 122.7923.43/23,64
7.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc124.08 2 122.04 10 126.0826.72/26,93
8.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk125.00 14 121.45 14 135.4536.09/36,32
9.7/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava151.59 52 146.49 4 150.4951.13/51,51
10.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava157.18 10 150.27 8 158.2758.91/59,30
11.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha151.62 56 180.84 6 186.8487.48/88,00
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
125.21 4 115.85 8 123.85 17
2.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
120.62 6 128.02 104 126.622.77/2,213
3.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
120.58 8 126.05 6 128.584.73/3,89
4.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch
KREJČÍ Jakub
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
133.58 12 128.28 20 145.5821.73/17,58
5.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
Horš.Týn
Horš.Týn
135.75 12 155.61 12 147.7523.90/19,37
6.3/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
133.66 16 138.50 14 149.6625.81/20,86
7.4/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
142.93 18 147.83 10 157.8333.98/27,45
8.2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
154.28 24 146.55 12 158.5534.70/28,04
9.5/ZSŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
153.51 14 149.36 10 159.3635.51/28,73
10.3/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
131.76 164 155.02 12 167.0243.17/34,92
11.6/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
Ot.Strak
Horš.Týn
4.00 999 140.04 62 202.0478.19/63,11
12.4/ZMŠEDIVÝ Jan
STANOVSKÝ Jakub
2003
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
165.89 66 159.73 64 223.7399.88/80,60
13.7/ZSTESAŘ Vojtěch
ČIHOVSKÝ Šimon
2002
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
170.99 68 171.60 168 238.99115.14/93,00
14.5/ZMPÍPAL Zbyněk
ŠEDIVÝ Vít
2003
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
159.62 114 162.80 110 272.80148.95/120,30
15.1/DMMAREK Hugo
FIALA Jakub
1999
2001
Boh.Pha
Boh.Pha
208.19 274 238.55 268 482.19358.34/289,30

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc102.12 2 104.96 4 104.12 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc117.92 2 112.80 2 114.8010.68/10,30
3.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc137.61 8 115.17 6 121.1717.05/16,40
4.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc122.66 4 130.98 0 126.6622.54/21,60
5.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc125.65 2 128.87 2 127.6523.53/22,60
6.3/PZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.147.98 10 121.03 8 129.0324.91/23,90
7.4/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc139.66 6 136.09 6 142.0937.97/36,50
8.4/PZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha162.90 62 138.45 10 148.4544.33/42,60
9.5/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc183.96 10 155.05 16 171.0566.93/64,30
10.5/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha126.47 62 151.17 56 188.4784.35/81,00
11.6/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc222.25 154 145.86 60 205.86101.74/97,70
12.6/PZMBEIER Alva 2005 Trutnov146.61 64 150.06 60 210.06105.94/101,70
13.7/PZMJIRAS Filip 2005 USK Pha149.92 62 209.16 14 211.92107.80/103,50
14.8/PZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy218.23 114 167.62 60 227.62123.50/118,60
15.9/PZMZACH Radovan 2005 KK Brand144.44 158 138.16 104 242.16138.04/132,60
16.10/PZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy155.13 112 119.18 262 267.13163.01/156,60
  MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec93.97 2 91.48 0 91.48 87
2.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.20 0 90.82 4 92.200.72/0,883
3.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava91.13 2 90.28 2 92.280.80/0,979
4. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy95.10 2 96.80 0 96.805.32/5,875
5.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.97.99 0 96.67 2 97.996.51/7,171
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc102.15 0 96.51 2 98.517.03/7,767
7.5/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava96.57 2 101.82 4 98.577.09/7,863
8.6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor102.97 2 99.71 2 101.7110.23/11,259
9.7/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí101.97 2 98.52 4 102.5211.04/12,155
10. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha104.15 2 101.38 2 103.3811.90/13,051
11.8/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy102.04 2 101.95 6 104.0412.56/13,747
12.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň116.33 2 104.78 0 104.7813.30/14,543
13.9/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí101.58 4 102.29 6 105.5814.10/15,439
14.10/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice100.44 8 102.26 4 106.2614.78/16,235
15.11/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha104.59 8 102.37 4 106.3714.89/16,331
16.2/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava108.37 2 106.59 0 106.5915.11/16,527
17.12/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava107.47 4 107.13 0 107.1315.65/17,123
18.13/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec105.27 4 106.45 6 109.2717.79/19,422
19.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc107.76 2 108.22 4 109.7618.28/20,021
20.14/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa112.00 0 110.18 0 110.1818.70/20,420
21.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand105.13 6 111.53 56 111.1319.65/21,519
22.15/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha108.78 56 107.27 4 111.2719.79/21,618
23.16/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice105.72 6 121.57 6 111.7220.24/22,117
24.17/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky113.90 2 112.74 0 112.7421.26/23,216
25.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha107.19 8 114.49 8 115.1923.71/25,915
26.18/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.56 6 117.63 4 121.6330.15/33,014
27.19/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno119.02 6 121.50 8 125.0233.54/36,713
28.5/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa121.02 6 121.73 10 127.0235.54/38,912
29.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník126.93 8 125.78 6 131.7840.30/44,111
30.20/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK132.05 12 125.17 8 133.1741.69/45,610
31.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily134.73 2 128.29 8 136.2944.81/49,09
32.6/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy148.40 6 133.68 4 137.6846.20/50,58
33.7/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy136.62 160 133.68 16 149.6858.20/63,67
34.8/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy144.81 8 121.55 54 152.8161.33/67,06
35.9/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice155.33 20 153.99 58 175.3383.85/91,75
36. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň165.55 20 166.45 20 185.5594.07/102,84
37.21/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky127.82 58 114.05 106 185.8294.34/103,13
38.10/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB153.90 108 162.23 52 214.23122.75/134,22
39.22/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov148.77 166 151.14 108 259.14167.66/183,31
40.11/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc171.72 458 162.70 314 476.70385.22/421,10
  FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa4.00 999 5.00 0 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.96.63 0 94.17 2 96.17 51
2.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.95.74 2 94.06 4 97.741.57/1,647
3.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov96.82 6 98.04 0 98.041.87/1,943
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy96.07 2 95.69 4 98.071.90/2,039
5.2/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc100.11 2 100.92 4 102.115.94/6,235
6.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn102.69 2 102.36 0 102.366.19/6,431
7.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.104.62 4 104.15 0 104.157.98/8,327
8.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha103.37 4 102.23 4 106.2310.06/10,523
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov106.95 0 106.65 6 106.9510.78/11,219
10.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn111.73 4 107.41 0 107.4111.24/11,718
11.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha112.98 4 110.17 0 110.1714.00/14,617
12.3/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.110.29 0 109.28 6 110.2914.12/14,716
13.4/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk106.34 4 107.59 4 110.3414.17/14,715
14.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB114.31 4 109.08 2 111.0814.91/15,514
15.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc111.25 0 111.10 2 111.2515.08/15,713
16.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník116.34 0 115.37 0 115.3719.20/20,012
17.5/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha113.63 8 109.63 6 115.6319.46/20,211
18.6/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk115.75 6 116.17 0 116.1720.00/20,810
19.7/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand115.41 6 116.63 0 116.6320.46/21,39
20.8/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.116.85 4 122.95 4 120.8524.68/25,78
21.4/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov126.50 4 120.92 0 120.9224.75/25,77
22.4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc118.72 16 117.76 4 121.7625.59/26,66
23.9/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha123.78 4 122.17 2 124.1728.00/29,15
24.5/ZMWENDL Samuel 2003 Horš.Týn123.45 4 123.10 4 127.1030.93/32,24
25.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.53 6 128.33 0 128.3332.16/33,43
26.10/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha126.50 8 123.50 6 129.5033.33/34,72
27.6/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov132.25 6 149.48 14 138.2542.08/43,81
28.7/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk834.28 999 133.86 6 139.8643.69/45,40
29.5/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník132.12 10 141.31 10 142.1245.95/47,80
30.8/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand144.03 2 149.36 10 146.0349.86/51,80
31.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník140.58 112 135.31 12 147.3151.14/53,20
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3