Slalom ve Stružnici + 1.ČPž

06.06.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.96.63 0 94.17 2 96.17 51
2.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.95.74 2 94.06 4 97.741.57/1,647
3.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov96.82 6 98.04 0 98.041.87/1,943
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy96.07 2 95.69 4 98.071.90/2,039
5.2/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc100.11 2 100.92 4 102.115.94/6,235
6.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn102.69 2 102.36 0 102.366.19/6,431
7.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.104.62 4 104.15 0 104.157.98/8,327
8.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha103.37 4 102.23 4 106.2310.06/10,523
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov106.95 0 106.65 6 106.9510.78/11,219
10.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn111.73 4 107.41 0 107.4111.24/11,718
11.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha112.98 4 110.17 0 110.1714.00/14,617
12.3/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.110.29 0 109.28 6 110.2914.12/14,716
13.4/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk106.34 4 107.59 4 110.3414.17/14,715
14.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB114.31 4 109.08 2 111.0814.91/15,514
15.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc111.25 0 111.10 2 111.2515.08/15,713
16.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník116.34 0 115.37 0 115.3719.20/20,012
17.5/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha113.63 8 109.63 6 115.6319.46/20,211
18.6/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk115.75 6 116.17 0 116.1720.00/20,810
19.7/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand115.41 6 116.63 0 116.6320.46/21,39
20.8/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.116.85 4 122.95 4 120.8524.68/25,78
21.4/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov126.50 4 120.92 0 120.9224.75/25,77
22.4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc118.72 16 117.76 4 121.7625.59/26,66
23.9/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha123.78 4 122.17 2 124.1728.00/29,15
24.5/ZMWENDL Samuel 2003 Horš.Týn123.45 4 123.10 4 127.1030.93/32,24
25.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.53 6 128.33 0 128.3332.16/33,43
26.10/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha126.50 8 123.50 6 129.5033.33/34,72
27.6/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov132.25 6 149.48 14 138.2542.08/43,81
28.7/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk834.28 999 133.86 6 139.8643.69/45,40
29.5/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník132.12 10 141.31 10 142.1245.95/47,80
30.8/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand144.03 2 149.36 10 146.0349.86/51,80
31.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník140.58 112 135.31 12 147.3151.14/53,20
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl