vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Stružnici + 2.ČPž

07.06.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc82.19 0 4.00 999 82.19 150
2.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.84.46 2 85.63 4 86.464.27/5,2142
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.88.05 0 92.85 4 88.055.86/7,1138
4.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB90.24 0 89.38 0 89.387.19/8,7134
5.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand94.04 0 89.49 2 91.499.30/11,3130
6.2/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha95.15 2 90.30 2 92.3010.11/12,3126
7.2/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.92.43 0 91.12 4 92.4310.24/12,5122
8.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec94.66 4 93.06 0 93.0610.87/13,2118
9.4/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.92.57 2 97.72 8 94.5712.38/15,1114
10.5/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc95.01 0 95.36 4 95.0112.82/15,6110
11.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy93.20 2 94.29 4 95.2013.01/15,8106
12.6/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.95.24 0 94.11 2 95.2413.05/15,9102
13.7/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk95.90 2 94.08 2 96.0813.89/16,998
14.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.08 4 96.27 0 96.2714.08/17,194
15.8/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha94.73 4 94.78 2 96.7814.59/17,890
16.9/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky92.89 4 94.07 6 96.8914.70/17,986
17.10/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.98.85 2 97.61 0 97.6115.42/18,882
18.3/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand102.69 2 101.02 0 101.0218.83/22,978
19.11/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB99.07 2 99.57 2 101.0718.88/23,074
20.12/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak106.17 8 101.31 0 101.3119.12/23,370
21.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.17 2 99.14 4 102.1719.98/24,366
22.13/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice101.56 4 96.35 6 102.3520.16/24,562
23.14/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand108.39 6 99.75 4 103.7521.56/26,261
24.2/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand105.11 0 101.97 2 103.9721.78/26,560
25.15/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn102.06 2 109.67 4 104.0621.87/26,659
26.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc105.03 0 102.09 2 104.0921.90/26,658
27.16/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha104.73 2 102.36 2 104.3622.17/27,057
28.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha103.62 2 104.82 0 104.8222.63/27,556
29.4/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov105.02 0 103.40 4 105.0222.83/27,855
30.17/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB103.04 2 98.73 8 105.0422.85/27,854
31.18/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha110.87 6 101.99 4 105.9923.80/29,053
32.19/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc104.32 2 108.17 4 106.3224.13/29,452
33.20/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha102.41 4 104.28 4 106.4124.22/29,551
34.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy106.85 0 106.49 0 106.4924.30/29,650
35.21/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand102.52 4 103.52 6 106.5224.33/29,649
36.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus105.06 2 106.11 6 107.0624.87/30,348
37.22/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno103.56 6 102.16 6 108.1625.97/31,647
38.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc107.16 2 112.73 2 109.1626.97/32,846
39.23/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí103.36 6 108.32 10 109.3627.17/33,145
40.4/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn109.50 0 111.32 4 109.5027.31/33,244
41.24/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk109.82 0 110.82 2 109.8227.63/33,643
42.25/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha106.18 4 130.95 4 110.1827.99/34,142
43.5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.45 4 111.13 2 110.4528.26/34,441
44.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.109.70 2 108.56 2 110.5628.37/34,540
45.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha111.16 2 109.04 2 111.0428.85/35,139
46.26/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk109.18 2 108.96 6 111.1828.99/35,338
47.27/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc108.53 4 108.58 4 112.5330.34/36,937
48.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand116.29 2 110.88 2 112.8830.69/37,336
49.28/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk133.09 10 113.75 0 113.7531.56/38,435
50.8/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk111.81 2 112.16 2 113.8131.62/38,534
51.9/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor111.67 8 110.38 4 114.3832.19/39,233
52.1/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand110.52 4 121.33 6 114.5232.33/39,332
53.29/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava123.42 56 106.59 8 114.5932.40/39,431
54.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník115.09 0 113.01 2 115.0132.82/39,930
55.30/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk112.77 4 136.57 60 116.7734.58/42,129
56.31/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky122.33 2 111.46 6 117.4635.27/42,928
57.10/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc120.50 8 111.67 6 117.6735.48/43,227
58.32/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB109.89 8 122.55 10 117.8935.70/43,426
59.11/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava115.98 2 114.63 4 117.9835.79/43,525
60.12/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha136.39 6 110.60 8 118.6036.41/44,324
61.3/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK106.64 12 125.16 8 118.6436.45/44,323
62.13/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB117.71 2 114.95 4 118.9536.76/44,722
63.14/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice117.68 2 120.66 2 119.6837.49/45,621
64.15/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha120.67 4 115.82 4 119.8237.63/45,820
65.16/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB132.26 2 119.98 0 119.9837.79/46,019
66.17/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy118.97 2 114.66 54 120.9738.78/47,218
67.33/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov117.17 4 120.51 10 121.1738.98/47,417
68.34/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 USK Pha126.48 6 119.06 4 123.0640.87/49,716
69.35/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník119.91 4 121.29 4 123.9141.72/50,815
70.18/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc122.13 2 126.65 8 124.1341.94/51,014
71.19/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB118.59 6 126.37 10 124.5942.40/51,613
71.3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily116.59 8 4.00 999 124.5942.40/51,612
73.20/ZMNOVÁK Michal 2003 Kralupy119.65 6 131.53 58 125.6543.46/52,911
74.3/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník128.86 6 116.26 10 126.2644.07/53,610
75.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.127.39 0 126.95 6 127.3945.20/55,09
76.5/DMMAREK Hugo 1999 Boh.Pha120.19 8 119.99 8 127.9945.80/55,78
77.21/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.128.53 0 127.61 8 128.5346.34/56,47
78.22/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice125.90 50 123.78 6 129.7847.59/57,96
79.23/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy131.90 6 126.31 6 132.3150.12/61,05
80.24/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB134.52 8 131.62 2 133.6251.43/62,64
81.25/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB1.00 999 128.51 6 134.5152.32/63,73
82.36/ZSVALENTA Petr 2001 Štětí165.30 52 133.54 4 137.5455.35/67,32
83.37/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy132.68 6 129.13 58 138.6856.49/68,71
84.26/ZMKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn146.76 104 134.66 6 140.6658.47/71,10
85.27/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc139.56 4 169.36 10 143.5661.37/74,70
86.28/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily172.96 58 155.13 10 165.1382.94/100,90
87.29/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky154.41 14 175.25 60 168.4186.22/104,90
88.38/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.150.39 60 166.27 8 174.2792.08/112,00
89.39/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky155.58 20 165.64 64 175.5893.39/113,60
90.30/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky133.75 58 137.71 62 191.75109.56/133,30
91.31/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha172.03 58 142.26 58 200.26118.07/143,70
92.40/ZSFIALA Jakub 2001 Boh.Pha187.45 62 243.02 12 249.45167.26/203,50
93.41/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň169.26 202 143.76 108 251.76169.57/206,30
94.32/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň188.08 210 229.07 110 339.07256.88/312,50
95.33/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily149.31 206 1.00 999 355.31273.12/332,30
96.34/ZMKOSÍK Daniel 2004 Olomouc151.28 256 212.54 258 407.28325.09/395,50
97.35/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň146.68 304 158.21 262 420.21338.02/411,30
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEFCŮ Oskar 2000 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno103.90 2 100.43 4 104.43 15
2.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha113.87 2 111.26 0 111.266.83/6,511
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc111.02 2 116.77 2 113.028.59/8,27
4.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava110.06 4 107.20 6 113.208.77/8,46
5.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí116.24 0 118.61 2 116.2411.81/11,35
6.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.24 6 113.55 4 117.5513.12/12,64
7.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc128.60 10 123.37 0 123.3718.94/18,13
8.6/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.118.71 6 119.89 4 123.8919.46/18,62
9.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha150.59 6 136.00 6 142.0037.57/36,01
10.7/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava142.07 6 142.04 2 144.0439.61/37,90
11.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava142.34 6 140.97 6 146.9742.54/40,70
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
119.30 4 114.67 2 116.67 16
2.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
120.65 8 122.23 10 128.6511.98/10,312
3.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
130.76 2 126.86 12 132.7616.09/13,88
4.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
Horš.Týn
Horš.Týn
136.83 10 134.87 0 134.8718.20/15,67
5.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch
KREJČÍ Jakub
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
125.23 12 125.60 56 137.2320.56/17,66
6.3/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
127.87 10 143.76 56 137.8721.20/18,25
7.4/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
135.44 8 137.23 8 143.4426.77/22,94
8.5/ZSŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
142.49 6 137.26 8 145.2628.59/24,53
9.2/ZMŠEDIVÝ Jan
STANOVSKÝ Jakub
2003
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
145.73 14 164.39 12 159.7343.06/36,92
10.3/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
166.52 14 153.51 22 175.5158.84/50,41
11.4/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
182.95 10 157.48 58 192.9576.28/65,40
12.6/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
Ot.Strak
Horš.Týn
4.00 999 162.06 58 220.06103.39/88,60
13.5/ZMPÍPAL Zbyněk
ŠEDIVÝ Vít
2003
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
217.42 106 4.00 999 323.42206.75/177,20
  MAREK Hugo
FIALA Jakub
1999
2001
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch
ČIHOVSKÝ Šimon
2002
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc109.19 0 105.79 4 109.19 0
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc124.60 4 124.23 4 128.2319.04/17,40
7.3/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc134.28 2 127.57 6 133.5724.38/22,30
10.5/PZMBEIER Alva 2005 Trutnov151.33 10 141.42 14 155.4246.23/42,30
9.4/PZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha137.28 0 147.06 62 137.2828.09/25,70
15.7/PZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy213.76 158 177.53 258 371.76262.57/240,50
  ZACH Radovan 2005 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
8.3/PZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.128.68 8 141.52 12 136.6827.49/25,20
14.6/PZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy169.38 60 255.26 14 229.38120.19/110,10
6.2/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha127.02 4 126.20 6 131.0221.83/20,00
3.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc120.04 2 116.14 4 120.1410.95/10,00
13.3/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc156.02 64 168.06 4 172.0662.87/57,60
12.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc162.80 12 153.91 8 161.9152.72/48,30
2.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc117.63 2 118.31 0 118.319.12/8,40
11.2/PZMJIRAS Filip 2005 USK Pha142.26 112 144.23 16 160.2351.04/46,70
5.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc125.30 4 1.00 999 129.3020.11/18,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava90.17 0 90.10 0 90.10 82
2.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.45 2 93.31 2 94.454.35/4,878
3.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec92.54 4 93.00 2 95.004.90/5,474
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc99.54 2 97.32 0 97.327.22/8,070
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha96.07 2 97.34 0 97.347.24/8,066
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy96.63 2 96.50 6 98.638.53/9,562
7.4/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava99.26 2 97.79 2 99.799.69/10,858
8.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.98.06 4 97.07 4 101.0710.97/12,254
9.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň100.19 4 102.25 2 104.1914.09/15,650
10.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc104.47 0 107.76 8 104.4714.37/15,946
11.6/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy118.76 6 100.79 4 104.7914.69/16,342
12.7/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha108.20 2 103.53 2 105.5315.43/17,138
13.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice127.04 4 104.04 2 106.0415.94/17,734
14.9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor104.68 2 100.52 6 106.5216.42/18,230
15.10/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí103.93 6 102.40 6 108.4018.30/20,326
16.11/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec108.62 0 104.45 4 108.4518.35/20,422
17.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava110.58 4 106.98 2 108.9818.88/21,021
18.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand106.56 10 105.10 4 109.1019.00/21,120
19.12/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí103.24 6 104.21 6 109.2419.14/21,219
20.13/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava111.50 2 107.77 2 109.7719.67/21,818
21.14/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha107.02 8 104.82 6 110.8220.72/23,017
22.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha108.70 8 112.52 10 116.7026.60/29,516
23.15/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk114.06 4 118.80 4 118.0627.96/31,015
24.16/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa114.75 4 119.41 4 118.7528.65/31,814
25.17/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice110.75 10 4.00 999 120.7530.65/34,013
26.18/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky117.16 6 1.00 999 123.1633.06/36,712
27.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník117.94 6 120.50 10 123.9433.84/37,611
28.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily122.52 10 124.16 0 124.1634.06/37,810
29.19/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK122.97 10 118.30 6 124.3034.20/38,09
30.20/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky118.45 64 118.68 6 124.6834.58/38,48
31.5/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy123.86 2 116.69 8 124.6934.59/38,47
32.6/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa119.64 10 117.68 8 125.6835.58/39,56
33.21/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno132.35 6 120.26 6 126.2636.16/40,15
34. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň158.83 12 126.36 4 130.3640.26/44,74
35.7/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy159.76 12 127.24 8 135.2445.14/50,13
36.8/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy130.60 58 130.52 18 148.5258.42/64,82
37.9/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice148.79 16 145.53 8 153.5363.43/70,41
38.10/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB137.82 102 142.90 14 156.9066.80/74,10
39.22/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov151.95 16 182.73 162 167.9577.85/86,40
40.11/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc239.91 258 226.06 166 392.06301.96/335,10
  FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.92.03 2 93.19 6 94.03 50
2. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy94.46 2 95.52 2 96.462.43/2,646
3.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.95.37 6 95.80 4 99.805.77/6,142
4.2/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc99.27 2 100.30 0 100.306.27/6,738
5.3/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk102.02 6 96.66 4 100.666.63/7,134
6.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov99.72 8 98.73 2 100.736.70/7,130
7.4/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.102.97 2 101.14 2 103.149.11/9,726
8.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha105.52 6 103.56 0 103.569.53/10,122
9.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn100.35 4 4.00 999 104.3510.32/11,018
10.2/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.104.04 4 102.51 2 104.5110.48/11,117
11.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov108.39 2 106.63 0 106.6312.60/13,416
12.5/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk106.42 2 107.19 2 108.4214.39/15,315
13.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha109.07 0 108.36 2 109.0715.04/16,014
14.6/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha106.84 6 109.53 0 109.5315.50/16,513
15.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB111.57 8 109.82 0 109.8215.79/16,812
16.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc110.83 6 110.74 0 110.7416.71/17,811
17.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník111.41 2 115.43 0 113.4119.38/20,610
18.7/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha113.61 0 114.02 2 113.6119.58/20,89
19.8/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand110.75 8 111.71 2 113.7119.68/20,98
20.3/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov114.26 0 118.89 2 114.2620.23/21,57
21.4/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn109.99 6 4.00 999 115.9921.96/23,46
22.9/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.116.07 2 118.56 2 118.0724.04/25,65
23.4/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk117.86 10 117.16 2 119.1625.13/26,74
24.10/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha120.64 8 117.87 2 119.8725.84/27,53
25.5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc116.56 6 117.73 4 121.7327.70/29,52
26.6/ZMWENDL Samuel 2003 Horš.Týn127.03 8 122.44 0 122.4428.41/30,21
27.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.180.72 54 125.37 4 129.3735.34/37,60
28.7/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov124.19 12 124.34 8 132.3438.31/40,70
29.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník186.32 8 134.56 4 138.5644.53/47,40
30.8/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand147.00 6 138.87 2 140.8746.84/49,80
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3