vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

13.06.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. HUVELIN Mathys 1993 FRA88.99 2 82.60 0 82.60 0
2.1/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.84.52 4 83.66 0 83.661.06/1,375
3. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.83.43 2 83.99 2 85.432.83/3,475
4.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice89.83 4 82.95 4 86.954.35/5,375
5.2/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha88.33 4 86.15 2 88.155.55/6,768
6. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice86.31 2 87.95 106 88.315.71/6,962
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus83.85 6 84.72 4 88.726.12/7,457
8.1/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.92.11 0 89.03 0 89.036.43/7,857
9.3/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha88.92 54 87.21 2 89.216.61/8,053
10. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha91.52 6 87.46 2 89.466.86/8,349
11.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy89.85 0 89.59 4 89.857.25/8,846
12.4/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava84.62 6 94.47 58 90.628.02/9,743
13.5/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava86.64 4 90.06 10 90.648.04/9,740
14.1/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník89.28 2 95.44 14 91.288.68/10,537
15.6/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha88.11 4 89.91 10 92.119.51/11,535
16.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB86.75 8 86.61 6 92.6110.01/12,133
17.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.100.29 58 90.66 2 92.6610.06/12,231
18.4/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.89.97 4 90.82 2 92.8210.22/12,429
19.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha89.34 54 87.32 6 93.3210.72/13,027
20.7/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava89.69 4 100.74 110 93.6911.09/13,425
21.8/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.88.85 6 91.99 54 94.8512.25/14,823
22.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky91.46 6 89.14 6 95.1412.54/15,221
23.5/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov93.64 2 97.46 62 95.6413.04/15,819
24.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha89.98 6 87.69 56 95.9813.38/16,217
25.4/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.93.29 14 88.14 8 96.1413.54/16,415
26. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy97.36 10 94.34 2 96.3413.74/16,615
27.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB95.53 2 96.71 0 96.7114.11/17,114
28.9/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.90.92 6 4.00 999 96.9214.32/17,313
29. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice93.26 4 92.31 6 97.2614.66/17,712
30.7/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.94.73 10 95.44 2 97.4414.84/18,011
31.5/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy103.18 4 91.95 6 97.9515.35/18,610
31.8/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice101.21 6 93.95 4 97.9515.35/18,69
33.6/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno92.74 102 94.44 4 98.4415.84/19,28
34.10/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy92.61 8 90.66 8 98.6616.06/19,47
35.7/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice92.81 6 95.19 14 98.8116.21/19,66
36.4/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky99.50 12 91.44 8 99.4416.84/20,45
37. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava93.45 106 91.60 8 99.6017.00/20,64
38.11/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz95.16 6 91.49 60 101.1618.56/22,53
39.5/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha116.72 14 97.32 4 101.3218.72/22,72
40.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava101.03 4 100.42 2 102.4219.82/24,01
41. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB95.78 56 100.50 2 102.5019.90/24,10
42.6/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha95.27 8 107.47 60 103.2720.67/25,00
43.7/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy94.68 116 101.18 4 105.1822.58/27,30
44.8/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.98.60 8 101.25 4 105.2522.65/27,40
45.9/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice105.29 10 99.47 6 105.4722.87/27,70
46.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.103.14 4 96.22 10 106.2223.62/28,60
47.8/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice92.35 14 92.74 62 106.3523.75/28,80
48.2/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec116.63 60 102.79 4 106.7924.19/29,30
49.10/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy94.90 58 100.81 6 106.8124.21/29,30
50.9/VMVOLF Jaroslav 1979 2 KK Brand103.36 4 98.82 64 107.3624.76/30,00
51.3/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB98.41 10 98.68 10 108.4125.81/31,20
52.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.00 10 102.63 6 108.6326.03/31,50
53.11/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.114.59 6 105.17 4 109.1726.57/32,20
54.12/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha112.53 58 103.49 6 109.4926.89/32,60
55.13/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.64 64 104.53 6 110.5327.93/33,80
56.9/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha106.51 62 100.87 10 110.8728.27/34,20
57.14/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK105.29 8 4.00 999 113.2930.69/37,20
58.15/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník117.99 70 98.12 16 114.1231.52/38,20
59.16/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc128.92 6 108.22 6 114.2231.62/38,30
60.17/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK112.40 2 108.91 6 114.4031.80/38,50
61.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha114.27 14 110.83 4 114.8332.23/39,00
62. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.105.14 10 106.49 58 115.1432.54/39,40
63.18/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.113.96 4 107.50 10 117.5034.90/42,30
64.19/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.99 10 106.84 208 117.9935.39/42,80
65.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha111.27 68 110.35 8 118.3535.75/43,30
66. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy110.96 10 125.49 62 120.9638.36/46,40
67.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice136.57 24 106.50 16 122.5039.90/48,30
68.7/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.106.35 18 110.37 14 124.3541.75/50,50
69.20/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.108.72 16 108.12 110 124.7242.12/51,00
70.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha120.98 116 117.29 14 131.2948.69/58,90
71.8/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk144.09 104 126.57 8 134.5751.97/62,90
72.9/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha134.22 10 128.40 8 136.4053.80/65,10
73.11/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand128.82 8 123.83 112 136.8254.22/65,60
74. MUTTON Zack 2000 NZL94.77 64 87.80 50 137.8055.20/66,80
75.10/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.146.03 108 121.85 16 137.8555.25/66,90
76.12/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.124.34 14 130.62 8 138.3455.74/67,50
77.11/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha126.38 12 126.57 16 138.3855.78/67,50
78.12/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky122.45 112 126.50 12 138.5055.90/67,70
79.21/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec124.93 14 106.90 312 138.9356.33/68,20
80.10/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky122.54 116 126.09 16 142.0959.49/72,00
81.13/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc135.99 10 137.87 14 145.9963.39/76,70
82.22/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov139.36 14 154.99 62 153.3670.76/85,70
83.1/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn147.88 58 141.50 12 153.5070.90/85,80
84.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník157.25 106 145.44 12 157.4474.84/90,60
85.14/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand196.06 18 149.89 14 163.8981.29/98,40
86.23/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice110.03 54 137.78 114 164.0381.43/98,60
87.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor208.38 116 155.03 10 165.0382.43/99,80
88.15/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB121.27 60 120.19 112 181.2798.67/119,50
89.16/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno127.24 310 124.77 64 188.77106.17/128,50
90.11/U23ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.122.90 68 117.15 114 190.90108.30/131,10
91.24/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov157.65 356 134.31 62 196.31113.71/137,70
92.17/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB138.78 64 125.23 116 202.78120.18/145,50
93.25/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz158.96 64 150.12 60 210.12127.52/154,40
94.18/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha145.69 76 176.82 214 221.69139.09/168,40
95.13/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec160.27 62 179.05 158 222.27139.67/169,10
96.19/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc183.58 208 169.51 66 235.51152.91/185,10
97.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice224.86 18 220.20 110 242.86160.26/194,00
98.20/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha164.06 120 193.68 156 284.06201.46/243,90
99.21/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak142.42 218 154.02 158 312.02229.42/277,70
100.22/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník202.79 114 211.76 264 316.79234.19/283,50
101.23/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava137.99 408 158.89 160 318.89236.29/286,10
102.26/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand163.07 166 141.91 216 329.07246.47/298,40
103.27/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov122.21 214 137.12 258 336.21253.61/307,00
104.4/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn152.15 264 229.33 116 345.33262.73/318,10
105.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha179.93 266 154.87 214 368.87286.27/346,60
106.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha170.44 266 140.53 552 436.44353.84/428,40
107.7/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB145.57 362 150.75 304 454.75372.15/450,50
108.24/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha175.86 352 1.00 999 527.86445.26/539,10
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.100.75 4 96.35 8 104.35 60
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno103.14 4 104.40 6 107.142.79/2,760
3.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha116.46 4 105.44 2 107.443.09/3,060
4.2/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy111.25 6 110.16 2 112.167.81/7,560
5.3/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice113.26 2 117.76 110 115.2610.91/10,560
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno120.04 4 126.43 108 124.0419.69/18,953
7.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn129.14 10 133.43 10 139.1434.79/33,347
8.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc222.36 106 157.43 8 165.4361.08/58,542
9.2/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec153.88 14 144.14 214 167.8863.53/60,938
10. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 3 SKVS ČB165.80 18 4.00 999 183.8079.45/76,134
11.4/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov213.63 214 187.23 18 205.23100.88/96,731
12.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava146.15 68 148.96 66 214.15109.80/105,228
13.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc174.15 164 217.08 258 338.15233.80/224,125
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
100.25 2 4.00 999 102.25 60
2.2/DSMATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
101.24 4 97.85 52 105.242.99/2,960
3. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
105.46 4 107.02 10 109.467.21/7,160
4.1/DMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
103.53 8 105.77 6 111.539.28/9,160
5.1/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
127.70 8 101.73 10 111.739.48/9,353
6.3/DSKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
105.06 10 104.41 100 115.0612.81/12,553
7. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
119.89 12 104.60 14 118.6016.35/16,053
8.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
114.33 6 115.87 152 120.3318.08/17,753
9. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
116.29 8 135.47 8 124.2922.04/21,653
10. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
119.13 8 115.08 10 125.0822.83/22,347
11.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
133.35 4 109.71 56 137.3535.10/34,342
12.2/U23PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
2 Sušice
Rakovník
137.08 10 138.49 164 147.0844.83/43,838
13.2/DMRAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 131.84 16 147.8445.59/44,634
14.3/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
118.20 66 146.55 18 164.5562.30/60,931
15.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 130.64 114 244.64142.39/139,328
16. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
147.29 122 175.86 70 245.86143.61/140,425
17.4/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
145.29 158 134.57 168 302.57200.32/195,922

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha83.17 0 84.55 4 83.17 75
2.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha86.38 0 83.86 6 86.383.21/3,975
3.2/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha84.85 2 88.97 54 86.853.68/4,475
4.1/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.87.86 0 91.10 2 87.864.69/5,675
5.2/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc88.85 0 87.54 2 88.855.68/6,868
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.91.72 8 89.44 0 89.446.27/7,568
7.3/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB95.37 8 90.40 2 92.409.23/11,168
8.3/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc109.79 6 90.74 2 92.749.57/11,562
9.4/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha88.98 4 88.18 8 92.989.81/11,857
10.4/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice92.73 4 89.96 4 93.9610.79/13,053
11.5/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.90.12 4 91.69 6 94.1210.95/13,249
12.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha89.79 6 91.57 16 95.7912.62/15,249
13. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.88.18 8 103.73 8 96.1813.01/15,649
14.5/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha90.39 6 101.10 60 96.3913.22/15,949
15.6/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.92.65 6 90.50 6 96.5013.33/16,046
16.6/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha92.62 4 104.06 10 96.6213.45/16,246
17.7/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB94.73 2 93.40 50 96.7313.56/16,343
18.1/VMRAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.95.23 2 97.00 4 97.2314.06/16,940
19. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja96.06 6 92.49 6 98.4915.32/18,437
20.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB109.29 6 97.53 2 99.5316.36/19,735
21.7/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB93.54 6 108.45 114 99.5416.37/19,733
22.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB122.47 6 96.07 4 100.0716.90/20,331
23.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK98.63 4 99.41 6 102.6319.46/23,429
24.8/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha93.45 54 94.89 8 102.8919.72/23,727
25.2/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB98.35 6 99.01 4 103.0119.84/23,927
26. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.99.49 12 104.89 0 104.8921.72/26,125
27. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB99.12 6 105.74 102 105.1221.95/26,423
28.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor99.96 6 102.87 4 105.9622.79/27,421
29.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV99.45 12 98.25 8 106.2523.08/27,819
30.2/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja104.17 12 100.81 6 106.8123.64/28,417
31.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc104.83 2 109.25 10 106.8323.66/28,415
32. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus111.64 16 105.26 2 107.2624.09/29,014
33.5/VMPISCHEK Jan 1977 3 Pardub.109.56 12 108.78 0 108.7825.61/30,813
34.4/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.115.28 6 103.64 6 109.6426.47/31,812
35.6/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha104.22 6 108.62 4 110.2227.05/32,511
36.3/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov106.73 4 109.80 54 110.7327.56/33,110
37.7/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov108.39 4 100.84 52 112.3929.22/35,19
38. POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB115.30 4 110.05 8 118.0534.88/41,98
39.5/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn110.17 8 107.00 106 118.1735.00/42,17
40.6/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK138.58 10 118.15 4 122.1538.98/46,96
41.7/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.121.95 6 117.22 6 123.2240.05/48,25
42.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.84 60 118.87 12 130.8747.70/57,44
43.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk121.61 10 133.45 60 131.6148.44/58,23
44.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.123.40 10 132.76 156 133.4050.23/60,42
45.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník143.60 10 138.56 4 142.5659.39/71,41
46.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc151.48 8 186.10 60 159.4876.31/91,80
47.8/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec129.69 58 104.01 58 162.0178.84/94,80
48.9/DMKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov161.80 14 150.93 14 164.9381.76/98,30
49.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha164.62 12 158.90 62 176.6293.45/112,40
50.9/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov1.00 999 121.84 60 181.8498.67/118,60
51.5/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha203.53 18 213.47 210 221.53138.36/166,40
52.10/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy116.51 260 129.53 104 233.53150.36/180,80
  URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava97.29 10 93.87 0 93.87 75
2. PRIGENT Camille 1997 FRA92.71 2 93.43 2 94.710.84/0,90
3.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice94.51 6 95.44 0 95.441.57/1,775
4.2/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha92.71 4 92.96 6 96.712.84/3,075
5.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno96.21 4 97.31 2 99.315.44/5,875
6.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha99.38 0 98.60 4 99.385.51/5,975
7.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha99.43 10 97.56 4 101.567.69/8,275
8.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc98.82 12 99.72 6 105.7211.85/12,668
9.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn104.22 2 113.02 2 106.2212.35/13,262
10.4/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha117.17 10 105.33 4 109.3315.46/16,557
11.5/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy108.41 2 103.11 10 110.4116.54/17,653
12.2/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava111.93 2 108.10 4 112.1018.23/19,453
13.3/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava110.54 8 110.27 2 112.2718.40/19,649
14. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB113.23 2 107.11 6 113.1119.24/20,546
15.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV112.18 14 111.80 2 113.8019.93/21,243
16.4/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8110.09 4 113.58 8 114.0920.22/21,540
17.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha109.94 6 114.06 6 115.9422.07/23,537
18.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava139.06 206 109.20 10 119.2025.33/27,035
19.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno109.34 10 123.07 10 119.3425.47/27,133
20.6/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc120.84 8 114.15 6 120.1526.28/28,031
21.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.114.44 6 139.66 104 120.4426.57/28,329
22.4/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec110.75 10 122.05 6 120.7526.88/28,627
23. LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.139.09 4 118.45 4 122.4528.58/30,425
24.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha129.83 4 118.59 4 122.5928.72/30,623
25.5/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.110.65 102 119.28 8 127.2833.41/35,621
26.6/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec123.33 6 123.55 4 127.5533.68/35,919
27.5/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice114.71 14 140.64 60 128.7134.84/37,117
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy120.33 10 115.25 56 130.3336.46/38,815
29.6/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha122.70 12 148.10 14 134.7040.83/43,514
30.6/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava122.06 58 125.11 10 135.1141.24/43,913
31.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc146.22 4 126.48 10 136.4842.61/45,412
32.7/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava135.06 12 129.90 56 147.0653.19/56,711
33.1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc151.66 108 141.52 6 147.5253.65/57,210
34.8/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc149.06 6 178.83 54 155.0661.19/65,29
35.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha164.59 16 151.13 6 157.1363.26/67,48
36.8/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor140.22 114 165.46 8 173.4679.59/84,87
37.3/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak184.47 68 169.90 4 173.9080.03/85,36
38.7/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand165.42 16 147.28 60 181.4287.55/93,35
39.9/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand197.76 158 193.82 16 209.82115.95/123,54
40.4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc132.06 156 166.78 62 228.78134.91/143,73
41.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava179.92 56 134.80 156 235.92142.05/151,32
42.6/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha188.68 64 172.58 110 252.68158.81/169,21
43.7/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc164.26 208 210.64 54 264.64170.77/181,90
44.9/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice156.76 118 1.00 999 274.76180.89/192,70
45.7/U23ADAMCOVÁ Dominika 1995 3 Kotva B.120.23 266 143.60 210 353.60259.73/276,70
46. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor134.73 502 160.32 310 470.32376.45/401,00
  FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3