vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2009 Teen Cup

30.07.2009-31.07.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Václav Martin

kategorie K1M   95-96 kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno92.96 4 95.13 4 96.96 -
2. MÁLEK Andrej 1995 DU LM96.64 2 93.20 4 97.200.24/0,2-
3. GERMAY Antoine 1995 RMC Sauheid98.27 0 98.20 0 98.201.24/1,3-
4. RAŠKA Jan 1995 USK Pha104.94 2 98.05 6 104.057.09/7,3-
5. ROHAN Lukáš 1995 USK Pha102.31 2 105.09 54 104.317.35/7,6-
6. ŠIMAN Matěj 1995 USK Pha106.79 0 98.39 6 104.397.43/7,7-
7. SRABOTNIK Martin 1995 KKK NIVO CELJE102.47 2 105.71 6 104.477.51/7,7-
8. TALJAT Žiga 1995 KK Soške104.47 0 105.17 8 104.477.51/7,7-
9. KARNER Vid 1996 KKK NIVO CELJE107.60 52 102.85 4 106.859.89/10,2-
10. MARKOČIČ Rok 1995 KK Soške103.89 6 123.77 10 109.8912.93/13,3-
11. ZVOLÁNEK Jan 1995 Bechyně107.62 10 110.42 0 110.4213.46/13,9-
12. KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí112.13 0 114.16 4 112.1315.17/15,6-
13. DEGESVES Maxime 1995 RMC Sauheid113.68 2 109.37 4 113.3716.41/16,9-
14. KONDA Nejc 1996 SLO114.71 52 112.01 2 114.0117.05/17,6-
15. GRUNWALD Paul 1996 BÖllberger SV Halle120.94 50 114.53 4 118.5321.57/22,2-
16. ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB122.88 50 117.14 2 119.1422.18/22,9-
17. JAKŠE Žan 1996 KKK Tacen121.42 52 113.80 6 119.8022.84/23,6-
18. POLAK Jan 1995 KKK Tacen116.33 10 123.78 8 126.3329.37/30,3-
19. KLOBUČAR Matic 1996 KK Soške129.28 4 125.09 2 127.0930.13/31,1-
20. JARC Jani 1996 KK Soške153.89 50 150.57 6 156.5759.61/61,5-
21. PIERRE Petitjean 1996 GESN179.62 2 172.18 52 181.6284.66/87,3-
22. FIALA Radim 1995 KK Opava152.82 64 139.52 54 193.5296.56/99,6-
23. JULES Just-Mathieu 1995 GESN142.89 56 150.45 106 198.89101.93/105,1-
24. EL-MOKDAD Taufiq 1996 BÖllberger SV Halle152.12 54 149.60 106 206.12109.16/112,6-
25. ZAGRAJŠEK Žan 1996 KK Soške157.05 58 168.18 60 215.05118.09/121,8-

kategorie K1M   93-94 kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha88.04 2 87.94 0 87.94 -
2. HVALA Tilen 1993 KK Soške96.57 0 92.80 0 92.804.86/5,5-
3. URBAN Miroslav 1994 DU LM93.40 2 92.94 0 92.945.00/5,7-
4. ŠTRUKELJ Matic 1993 KKK Tacen93.79 0 93.05 4 93.795.85/6,7-
5. BRUS Simon 1993 KKK NIVO CELJE93.44 2 91.87 2 93.875.93/6,7-
6. JANATA Martin 1994 DU LM94.46 0 92.85 2 94.466.52/7,4-
7. STRNAD Jaroslav 1993 USK Pha98.90 4 93.07 2 95.077.13/8,1-
8. ABBOTT Jon 1993 GBR95.42 0 104.27 6 95.427.48/8,5-
9. LEE-EDWARDS Ciaran 1993 GBR94.59 2 93.91 4 96.598.65/9,8-
10. BAHENSKÝ Matouš 1994 KK Opava98.37 2 95.79 2 97.799.85/11,2-
11. PRIGENT Yves 1993 KC Rennes95.79 2 98.53 2 97.799.85/11,2-
12. SKOK-NAGODE Staš 1993 KKK Tacen96.71 2 98.71 6 98.7110.77/12,2-
13. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec103.66 2 96.78 2 98.7810.84/12,3-
14. YUTARO Saeki 1994 JPN110.11 4 99.92 0 99.9211.98/13,6-
15. ADÁMEK Filip 1994 USK Pha100.18 0 99.97 4 100.1812.24/13,9-
16. ANDI Langer 1993 AUT96.27 54 98.39 2 100.3912.45/14,2-
17. ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice103.54 0 98.68 2 100.6812.74/14,5-
18. ALLWOOD Liam 1994 GBR98.17 4 102.02 100 102.1714.23/16,2-
19. KAPUŠIN Urban 1993 KK Soške98.69 4 99.21 8 102.6914.75/16,8-
20. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha101.96 2 98.86 4 102.8614.92/17,0-
21. ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa115.57 8 100.40 4 104.4016.46/18,7-
22. MIKELN Matevž 1993 KKK Tacen100.24 6 98.84 6 104.8416.90/19,2-
23. SEDLÁK Jan 1993 SKVS ČB104.51 2 99.24 6 105.2417.30/19,7-
24. KLADNIK Žan 1993 KKK Tacen112.64 2 102.49 4 106.4918.55/21,1-
25. HAPÁK Michal 1993 ŠKP Blava106.86 0 105.92 2 106.8618.92/21,5-
26. MARTIN Staroň 1993 DU LM106.85 4 100.92 6 106.9218.98/21,6-
27. URBAN Tom 1994 KK Opava104.13 4 96.77 50 108.1320.19/23,0-
28. MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa109.06 100 102.64 6 108.6420.70/23,5-
29. KREVS Jaša 1993 KKK Tacen107.37 2 106.70 12 109.3721.43/24,4-
30. SHOTARO Ishikawa 1993 JPN132.27 54 105.81 6 111.8123.87/27,1-
31. ANDRE Loic 1993 RMC Sauheid113.54 0 122.01 4 113.5425.60/29,1-
32. BAŠKOVČ Matevž 1993 KKK Tacen118.32 4 113.39 2 115.3927.45/31,2-
33. ZELINKA Tilen 1993 KKK Tacen137.16 2 132.73 56 139.1651.22/58,2-
34. DEBELJAK Vid 1994 KKK Tacen136.41 4 0.00 999 140.4152.47/59,7-
35. FELIX Kutscha-Lisber 1993 AUT106.63 252 98.00 50 148.0060.06/68,3-
36. MORITA Tatsuya 1993 JPN105.94 50 100.44 52 152.4464.50/73,3-

kategorie K1W   95-96 kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice99.59 0 99.91 2 99.59 -
2. BIZJAK Nina 1995 KK Soške118.57 102 112.98 2 114.9815.39/15,5-
3. BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava131.16 0 120.53 8 128.5328.94/29,1-
4. KANCLER Anja 1995 KK Soške117.48 50 125.61 4 129.6130.02/30,1-
5. VREVC Neža 1996 KKK Tacen159.13 2 128.39 6 134.3934.80/34,9-
6. BIAZIZZO Anne Sophie 1996 GESN131.70 4 162.83 102 135.7036.11/36,3-
7. MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava138.23 2 138.97 56 140.2340.64/40,8-
8. VREVC Eva 1995 KKK Tacen119.69 52 140.43 2 142.4342.84/43,0-
9. MEDVED Beti 1996 KK Soške0.00 999 150.58 4 154.5854.99/55,2-
10. LESKE Caroline 1995 BÖllberger SV Halle160.95 52 167.09 2 169.0969.50/69,8-
11. FON MEREVIC Lucija 1995 KK Soške171.50 4 165.72 102 175.5075.91/76,2-
12. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava130.56 50 129.20 54 180.5680.97/81,3-
13. KOZOROG Alja 1996 KK Soške177.11 4 161.68 58 181.1181.52/81,9-
14. SALOME Ritter 1995 GESN0.00 999 151.79 58 209.79110.20/110,7-
15. BRATINA Sirk Saba 1996 KK Soške150.90 104 159.30 154 254.90155.31/155,9-
16. PRUHEROVÁ Alžběta 1996 SKVS ČB177.94 104 207.85 54 261.85162.26/162,9-

kategorie K1W   93-94 kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WOLFHARDT Viktoria 1994 AUT97.06 2 96.41 2 98.41 -
2. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B.102.54 2 100.91 0 100.912.50/2,5-
3. VALÍKOVÁ Barbora 1994 KK Opava106.82 0 108.02 4 106.828.41/8,5-
4. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec109.91 0 118.42 2 109.9111.50/11,7-
5. CAILHOL Alice 1993 FRA109.21 2 108.35 4 111.2112.80/13,0-
6. MITAŠÍKOVÁ Monika 1994 DU LM107.63 4 123.07 0 111.6313.22/13,4-
7. SVOBODOVÁ Jana 1993 Č.Lípa113.02 2 110.01 2 112.0113.60/13,8-
8. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 DU LM130.30 56 112.05 4 116.0517.64/17,9-
9. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 SKVS ČB115.66 52 118.30 2 120.3021.89/22,2-
10. ARAKI Yuka 1993 JPN127.21 2 152.13 0 129.2130.80/31,3-
11. WEBSTER Maggie 1994 AUS123.79 58 126.27 4 130.2731.86/32,4-
12. KOPÚNOVÁ Katarína 1994 DU LM122.77 50 123.11 8 131.1132.70/33,2-
13. HAUSNEROVÁ Milena 1994 Kadaň132.77 2 133.02 104 134.7736.36/36,9-
14. KADILNIK Tonka 1994 KKK NIVO CELJE135.26 4 125.00 52 139.2640.85/41,5-
15. YAMASHITA Runa 1993 JPN144.47 2 148.73 102 146.4748.06/48,8-
16. MIYAKODA Teruka 1994 JPN167.03 4 179.21 10 171.0372.62/73,8-
17. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 Kadaň160.02 162 164.24 66 230.24131.83/134,0-
18. SRABOTNIK Janja 1993 KKK NIVO CELJE143.89 104 224.09 104 247.89149.48/151,9-
  WIESNER Maria 1994 KKR Rosenheim0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M   95-96 kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRAČNA Martin 1995 DU LM120.26 52 108.70 2 110.70 -
2. VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha114.24 0 124.28 56 114.243.54/3,2-
3. GURECKA Marko 1996 DU LM115.76 0 133.68 2 115.765.06/4,6-
4. HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno118.18 2 122.29 8 120.189.48/8,6-
5. BRAUNE Willi 1996 BÖllberger SV Halle133.55 6 124.97 2 126.9716.27/14,7-
6. JULIAN Othenin-Girar 1995 GESN138.95 52 122.37 8 130.3719.67/17,8-
7. BRAJDOT Michel 1995 KK Soške134.10 2 153.57 56 136.1025.40/22,9-
8. BUSCH Michael 1995 BÖllberger SV Halle143.38 2 146.61 2 145.3834.68/31,3-
9. GUILLAUME Goury 1995 GESN0.00 999 148.72 6 154.7244.02/39,8-
10. BREZNIK Leon 1996 KKK Tacen121.44 104 150.82 52 202.8292.12/83,2-

kategorie C1M   93-94 kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Marek 1994 KVSPísek98.62 2 99.96 2 100.62 -
2. SHAW Jonathan 1993 GBR100.77 0 99.50 2 100.770.15/0,1-
3. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn101.89 0 108.81 52 101.891.27/1,3-
4. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB105.93 0 100.75 2 102.752.13/2,1-
5. JAŠEK Martin 1993 DU LM107.45 2 102.57 2 104.573.95/3,9-
6. ANTAL Richard 1993 DU LM105.59 0 105.45 2 105.594.97/4,9-
7. WEBBINK Lino 1994 DU LM112.97 0 105.72 4 109.729.10/9,0-
8. KOUŠA Šimon 1994 USK Pha111.53 6 111.56 2 113.5612.94/12,9-
9. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha112.55 4 138.79 2 116.5515.93/15,8-
10. POSPÍCHAL Radek 1994 Kadaň110.90 6 115.05 56 116.9016.28/16,2-
11. ZVERKA Petr 1993 Horš.Týn128.39 0 124.02 4 128.0227.40/27,2-
  SASAKI Tubasa 1993 JPN0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ČREPINŠEK Andrej 1993 KKK Tacen0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   95-96 kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
USK Pha
USK Pha
118.29 2 115.39 56 120.29 -
2. ŠIMIČÁK Martin
SKUBÍK Jakub
1995
1995
SVK
SVK
160.51 102 143.78 6 149.7829.49/24,5-
3. FOLTYSOVÁ Sabina
MRÁZKOVÁ Mária
1996
1996
KK Opava
KK Opava
180.79 4 174.09 6 180.0959.80/49,7-
4. TENNESSE Bernard
ANICE Benacine
1996
1996
BEL
BEL
0.00 999 150.05 156 306.05185.76/154,4-

kategorie C2M   93-94 kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
KVSPísek
SKVS ČB
118.84 2 127.00 4 120.84 -
2. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
Horš.Týn
Horš.Týn
118.42 4 117.42 50 122.421.58/1,3-
3. PEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
USK Pha
USK Pha
125.82 4 126.01 8 129.828.98/7,4-

kategorie K1M   95-96 semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno109.83 0 0.00 0 109.83 -
2. MÁLEK Andrej 1995 DU LM107.56 4 0.00 0 111.561.73/1,6-
3. GERMAY Antoine 1995 RMC Sauheid114.71 0 0.00 0 114.714.88/4,4-
4. TALJAT Žiga 1995 KK Soške113.95 4 0.00 0 117.958.12/7,4-
5. KARNER Vid 1996 KKK NIVO CELJE116.75 2 0.00 0 118.758.92/8,1-
6. RAŠKA Jan 1995 USK Pha114.38 6 0.00 0 120.3810.55/9,6-
7. SRABOTNIK Martin 1995 KKK NIVO CELJE120.07 2 0.00 0 122.0712.24/11,1-
8. ZVOLÁNEK Jan 1995 Bechyně120.08 2 0.00 0 122.0812.25/11,2-
9. ROHAN Lukáš 1995 USK Pha120.86 4 0.00 0 124.8615.03/13,7-
10. GRUNWALD Paul 1996 BÖllberger SV Halle130.08 0 0.00 0 130.0820.25/18,4-
11. KONDA Nejc 1996 SLO129.19 2 0.00 0 131.1921.36/19,4-
12. POLAK Jan 1995 KKK Tacen128.10 4 0.00 0 132.1022.27/20,3-
13. DEGESVES Maxime 1995 RMC Sauheid131.52 2 0.00 0 133.5223.69/21,6-
14. ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB134.88 0 0.00 0 134.8825.05/22,8-
15. MARKOČIČ Rok 1995 KK Soške131.61 8 0.00 0 139.6129.78/27,1-
16. KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí136.14 8 0.00 0 144.1434.31/31,2-
17. JAKŠE Žan 1996 KKK Tacen139.72 8 0.00 0 147.7237.89/34,5-
18. KLOBUČAR Matic 1996 KK Soške143.49 10 0.00 0 153.4943.66/39,8-
19. ŠIMAN Matěj 1995 USK Pha112.45 52 0.00 0 164.4554.62/49,7-
20. JARC Jani 1996 KK Soške182.56 58 0.00 0 240.56130.73/119,0-

kategorie K1M   93-94 semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha97.09 0 0.00 0 97.09 -
2. BRUS Simon 1993 KKK NIVO CELJE98.96 0 0.00 0 98.961.87/1,9-
3. ŠTRUKELJ Matic 1993 KKK Tacen103.06 0 0.00 0 103.065.97/6,1-
4. LEE-EDWARDS Ciaran 1993 GBR99.31 4 0.00 0 103.316.22/6,4-
5. PRIGENT Yves 1993 KC Rennes104.13 0 0.00 0 104.137.04/7,3-
6. URBAN Miroslav 1994 DU LM103.47 2 0.00 0 105.478.38/8,6-
7. HVALA Tilen 1993 KK Soške104.57 4 0.00 0 108.5711.48/11,8-
8. ALLWOOD Liam 1994 GBR110.03 0 0.00 0 110.0312.94/13,3-
9. ANDI Langer 1993 AUT110.09 2 0.00 0 112.0915.00/15,4-
10. ABBOTT Jon 1993 GBR106.76 6 0.00 0 112.7615.67/16,1-
11. BAHENSKÝ Matouš 1994 KK Opava109.10 4 0.00 0 113.1016.01/16,5-
12. ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice113.92 2 0.00 0 115.9218.83/19,4-
13. ADÁMEK Filip 1994 USK Pha116.39 0 0.00 0 116.3919.30/19,9-
14. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha114.69 2 0.00 0 116.6919.60/20,2-
15. STRNAD Jaroslav 1993 USK Pha113.92 4 0.00 0 117.9220.83/21,5-
16. YUTARO Saeki 1994 JPN113.55 8 0.00 0 121.5524.46/25,2-
17. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec120.19 4 0.00 0 124.1927.10/27,9-
18. KAPUŠIN Urban 1993 KK Soške117.16 8 0.00 0 125.1628.07/28,9-
19. SKOK-NAGODE Staš 1993 KKK Tacen128.16 52 0.00 0 180.1683.07/85,6-
20. JANATA Martin 1994 DU LM124.53 60 0.00 0 184.5387.44/90,1-

kategorie K1W   95-96 semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice114.15 2 0.00 0 116.15 -
2. BIZJAK Nina 1995 KK Soške129.97 0 0.00 0 129.9713.82/11,9-
3. KANCLER Anja 1995 KK Soške124.66 6 0.00 0 130.6614.51/12,5-
4. MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava134.91 2 0.00 0 136.9120.76/17,9-
5. BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava141.74 0 0.00 0 141.7425.59/22,0-
6. BIAZIZZO Anne Sophie 1996 GESN149.26 6 0.00 0 155.2639.11/33,7-
7. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava183.13 2 0.00 0 185.1368.98/59,4-
8. SALOME Ritter 1995 GESN174.65 52 0.00 0 226.65110.50/95,1-
9. VREVC Neža 1996 KKK Tacen174.49 54 0.00 0 228.49112.34/96,7-
10. MEDVED Beti 1996 KK Soške181.98 52 0.00 0 233.98117.83/101,4-
11. PRUHEROVÁ Alžběta 1996 SKVS ČB183.33 156 0.00 0 339.33223.18/192,1-
12. KOZOROG Alja 1996 KK Soške153.68 202 0.00 0 355.68239.53/206,2-
13. BRATINA Sirk Saba 1996 KK Soške215.39 156 0.00 0 371.39255.24/219,8-
14. LESKE Caroline 1995 BÖllberger SV Halle212.80 210 0.00 0 422.80306.65/264,0-
  FON MEREVIC Lucija 1995 KK Soške0.00 999 0.00 0 999.00 -
  VREVC Eva 1995 KKK Tacen0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W   93-94 semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WOLFHARDT Viktoria 1994 AUT109.59 0 0.00 0 109.59 -
2. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 DU LM112.55 0 0.00 0 112.552.96/2,7-
3. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B.114.79 2 0.00 0 116.797.20/6,6-
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 KK Opava125.17 2 0.00 0 127.1717.58/16,0-
5. KOPÚNOVÁ Katarína 1994 DU LM127.91 4 0.00 0 131.9122.32/20,4-
6. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec137.63 2 0.00 0 139.6330.04/27,4-
7. YAMASHITA Runa 1993 JPN142.23 2 0.00 0 144.2334.64/31,6-
8. ARAKI Yuka 1993 JPN137.26 8 0.00 0 145.2635.67/32,5-
9. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 SKVS ČB144.56 2 0.00 0 146.5636.97/33,7-
10. MIYAKODA Teruka 1994 JPN150.36 2 0.00 0 152.3642.77/39,0-
11. WEBSTER Maggie 1994 AUS155.19 2 0.00 0 157.1947.60/43,4-
12. MITAŠÍKOVÁ Monika 1994 DU LM117.19 54 0.00 0 171.1961.60/56,2-
13. CAILHOL Alice 1993 FRA129.97 52 0.00 0 181.9772.38/66,0-
14. KADILNIK Tonka 1994 KKK NIVO CELJE139.14 50 0.00 0 189.1479.55/72,6-
15. SRABOTNIK Janja 1993 KKK NIVO CELJE151.03 54 0.00 0 205.0395.44/87,1-
16. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 Kadaň150.09 60 0.00 0 210.09100.50/91,7-
17. SVOBODOVÁ Jana 1993 Č.Lípa150.14 60 0.00 0 210.14100.55/91,8-
  HAUSNEROVÁ Milena 1994 Kadaň0.00 999 0.00 0 999.00 -
  WIESNER Maria 1994 KKR Rosenheim0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1M   95-96 semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRAČNA Martin 1995 DU LM121.20 0 0.00 0 121.20 -
2. GURECKA Marko 1996 DU LM127.26 0 0.00 0 127.266.06/5,0-
3. JULIAN Othenin-Girar 1995 GESN126.45 2 0.00 0 128.457.25/6,0-
4. HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno124.59 4 0.00 0 128.597.39/6,1-
5. VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha131.87 0 0.00 0 131.8710.67/8,8-
6. BREZNIK Leon 1996 KKK Tacen135.59 2 0.00 0 137.5916.39/13,5-
7. BUSCH Michael 1995 BÖllberger SV Halle139.39 2 0.00 0 141.3920.19/16,7-
8. BRAUNE Willi 1996 BÖllberger SV Halle140.36 4 0.00 0 144.3623.16/19,1-
9. BRAJDOT Michel 1995 KK Soške143.81 8 0.00 0 151.8130.61/25,3-
  GUILLAUME Goury 1995 GESN0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1M   93-94 semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Marek 1994 KVSPísek107.35 0 0.00 0 107.35 -
2. SHAW Jonathan 1993 GBR109.75 0 0.00 0 109.752.40/2,2-
3. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn115.36 2 0.00 0 117.3610.01/9,3-
4. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB113.63 6 0.00 0 119.6312.28/11,4-
5. WEBBINK Lino 1994 DU LM119.73 0 0.00 0 119.7312.38/11,5-
6. KOUŠA Šimon 1994 USK Pha121.57 0 0.00 0 121.5714.22/13,2-
7. JAŠEK Martin 1993 DU LM116.40 6 0.00 0 122.4015.05/14,0-
8. ZVERKA Petr 1993 Horš.Týn130.44 4 0.00 0 134.4427.09/25,2-
9. POSPÍCHAL Radek 1994 Kadaň129.07 8 0.00 0 137.0729.72/27,7-
10. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha160.56 8 0.00 0 168.5661.21/57,0-
11. ANTAL Richard 1993 DU LM171.42 4 0.00 0 175.4268.07/63,4-
  SASAKI Tubasa 1993 JPN0.00 999 0.00 0 999.00 -
  ČREPINŠEK Andrej 1993 KKK Tacen0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C2M   95-96 semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOLTYSOVÁ Sabina
MRÁZKOVÁ Mária
1996
1996
KK Opava
KK Opava
176.30 8 0.00 0 184.30 -
2. TENNESSE Bernard
ANICE Benacine
1996
1996
BEL
BEL
150.69 56 0.00 0 206.6922.39/12,1-
3. ŠIMIČÁK Martin
SKUBÍK Jakub
1995
1995
SVK
SVK
178.96 54 0.00 0 232.9648.66/26,4-
4. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
USK Pha
USK Pha
153.35 158 0.00 0 311.35127.05/68,9-

kategorie C2M   93-94 semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
KVSPísek SKVS ČB
KVSPísek SKVS ČB
130.27 0 0.00 0 130.27 -
2. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
Horš.Týn
Horš.Týn
136.45 8 0.00 0 144.4514.18/10,9-
3. PEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
USK Pha
USK Pha
140.21 10 0.00 0 150.2119.94/15,3-

kategorie K1M   95-96 finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MÁLEK Andrej 1995 DU LM106.44 2 0.00 0 108.44 -
2. HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno103.49 6 0.00 0 109.491.05/1,0-
3. KARNER Vid 1996 KKK NIVO CELJE111.25 2 0.00 0 113.254.81/4,4-
4. SRABOTNIK Martin 1995 KKK NIVO CELJE114.43 0 0.00 0 114.435.99/5,5-
5. RAŠKA Jan 1995 USK Pha111.56 4 0.00 0 115.567.12/6,6-
6. GERMAY Antoine 1995 RMC Sauheid114.44 2 0.00 0 116.448.00/7,4-
7. ZVOLÁNEK Jan 1995 Bechyně118.91 4 0.00 0 122.9114.47/13,3-
8. ROHAN Lukáš 1995 USK Pha122.45 8 0.00 0 130.4522.01/20,3-
9. GRUNWALD Paul 1996 BÖllberger SV Halle125.88 6 0.00 0 131.8823.44/21,6-
10. TALJAT Žiga 1995 KK Soške109.73 52 0.00 0 161.7353.29/49,1-

kategorie K1M   93-94 finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha96.65 0 0.00 0 96.65 -
2. ŠTRUKELJ Matic 1993 KKK Tacen101.57 0 0.00 0 101.574.92/5,1-
3. ABBOTT Jon 1993 GBR102.20 0 0.00 0 102.205.55/5,7-
4. BRUS Simon 1993 KKK NIVO CELJE99.48 4 0.00 0 103.486.83/7,1-
5. URBAN Miroslav 1994 DU LM100.35 4 0.00 0 104.357.70/8,0-
6. LEE-EDWARDS Ciaran 1993 GBR101.27 6 0.00 0 107.2710.62/11,0-
7. HVALA Tilen 1993 KK Soške106.95 4 0.00 0 110.9514.30/14,8-
8. ANDI Langer 1993 AUT107.04 4 0.00 0 111.0414.39/14,9-
9. PRIGENT Yves 1993 KC Rennes104.20 8 0.00 0 112.2015.55/16,1-
10. ALLWOOD Liam 1994 GBR110.19 6 0.00 0 116.1919.54/20,2-

kategorie K1W   95-96 finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice106.66 2 0.00 0 108.66 -
2. BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava129.50 4 0.00 0 133.5024.84/22,9-
3. KANCLER Anja 1995 KK Soške126.97 8 0.00 0 134.9726.31/24,2-
4. BIAZIZZO Anne Sophie 1996 GESN136.80 2 0.00 0 138.8030.14/27,7-
5. MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava132.68 8 0.00 0 140.6832.02/29,5-
6. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava151.43 8 0.00 0 159.4350.77/46,7-
7. VREVC Neža 1996 KKK Tacen163.89 10 0.00 0 173.8965.23/60,0-
8. BIZJAK Nina 1995 KK Soške145.63 54 0.00 0 199.6390.97/83,7-
9. SALOME Ritter 1995 GESN146.40 108 0.00 0 254.40145.74/134,1-
  MEDVED Beti 1996 KK Soške0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W   93-94 finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WOLFHARDT Viktoria 1994 AUT108.57 4 0.00 0 112.57 -
2. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B.117.28 0 0.00 0 117.284.71/4,2-
3. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 DU LM119.09 4 0.00 0 123.0910.52/9,3-
4. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec122.56 6 0.00 0 128.5615.99/14,2-
5. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 SKVS ČB130.34 6 0.00 0 136.3423.77/21,1-
6. KOPÚNOVÁ Katarína 1994 DU LM133.27 8 0.00 0 141.2728.70/25,5-
7. VALÍKOVÁ Barbora 1994 KK Opava120.08 56 0.00 0 176.0863.51/56,4-
8. ARAKI Yuka 1993 JPN141.79 60 0.00 0 201.7989.22/79,3-
9. MIYAKODA Teruka 1994 JPN147.58 62 0.00 0 209.5897.01/86,2-
10. YAMASHITA Runa 1993 JPN161.65 54 0.00 0 215.65103.08/91,6-

kategorie C1M   95-96 finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRAČNA Martin 1995 DU LM123.35 4 0.00 0 127.35 -
2. HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno123.49 4 0.00 0 127.490.14/0,1-
3. GURECKA Marko 1996 DU LM136.71 4 0.00 0 140.7113.36/10,5-
4. VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha133.40 8 0.00 0 141.4014.05/11,0-
5. BUSCH Michael 1995 BÖllberger SV Halle147.61 6 0.00 0 153.6126.26/20,6-
6. BREZNIK Leon 1996 KKK Tacen152.24 4 0.00 0 156.2428.89/22,7-
7. BRAUNE Willi 1996 BÖllberger SV Halle152.93 8 0.00 0 160.9333.58/26,4-
8. JULIAN Othenin-Girar 1995 GESN134.20 52 0.00 0 186.2058.85/46,2-
  GUILLAUME Goury 1995 GESN0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BRAJDOT Michel 1995 KK Soške0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1M   93-94 finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Marek 1994 KVSPísek110.14 0 0.00 0 110.14 -
2. SHAW Jonathan 1993 GBR109.53 2 0.00 0 111.531.39/1,3-
3. WEBBINK Lino 1994 DU LM116.50 0 0.00 0 116.506.36/5,8-
4. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn111.07 6 0.00 0 117.076.93/6,3-
5. JAŠEK Martin 1993 DU LM111.68 6 0.00 0 117.687.54/6,8-
6. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB119.52 4 0.00 0 123.5213.38/12,1-
7. POSPÍCHAL Radek 1994 Kadaň121.78 14 0.00 0 135.7825.64/23,3-
8. ZVERKA Petr 1993 Horš.Týn130.26 8 0.00 0 138.2628.12/25,5-
9. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha148.88 4 0.00 0 152.8842.74/38,8-
10. KOUŠA Šimon 1994 USK Pha124.82 156 0.00 0 280.82170.68/155,0-

kategorie C2M   95-96 finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
USK Pha
USK Pha
137.43 10 0.00 0 147.43 -
2. FOLTYSOVÁ Sabina
MRÁZKOVÁ Mária
1996
1996
KK Opava
KK Opava
192.87 8 0.00 0 200.8753.44/36,2-
3. ŠIMIČÁK Martin
SKUBÍK Jakub
1995
1995
SVK
SVK
141.70 62 0.00 0 203.7056.27/38,2-
4. TENNESSE Bernard
ANICE Benacine
1996
1996
BEL
BEL
166.04 112 0.00 0 278.04130.61/88,6-

kategorie C2M   93-94 finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
Horš.Týn
Horš.Týn
124.80 2 0.00 0 126.80 -
2. CEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
KVSPísek
SKVS ČB
125.92 4 0.00 0 129.923.12/2,5-
3. PEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
USK Pha
USK Pha
137.41 2 0.00 0 139.4112.61/9,9-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3