vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

14.06.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.79.28 0 79.98 0 79.28 75
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus80.15 2 83.51 102 82.152.87/3,675
3.1/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha84.47 0 95.31 8 84.475.19/6,575
4.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice84.78 0 89.04 52 84.785.50/6,968
5.2/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.87.79 0 89.43 152 87.798.51/10,762
6.2/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.85.81 2 97.12 2 87.818.53/10,862
7.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice89.35 0 93.33 4 89.3510.07/12,762
8.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy89.48 0 93.44 2 89.4810.20/12,957
9. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice87.51 2 92.23 6 89.5110.23/12,953
9.3/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy106.40 58 89.51 0 89.5110.23/12,949
11. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava87.59 2 95.60 4 89.5910.31/13,046
12.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha90.88 8 88.04 2 90.0410.76/13,643
13. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha87.32 54 88.08 2 90.0810.80/13,640
14.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha91.95 2 86.95 4 90.9511.67/14,737
15.3/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB91.75 0 85.87 6 91.7512.47/15,735
16.4/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky92.37 0 99.62 8 92.3713.09/16,533
17.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.93.05 0 99.10 4 93.0513.77/17,431
18. MUTTON Zack 2000 NZL95.35 56 91.26 2 93.2613.98/17,60
19.4/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.93.74 0 4.00 999 93.7414.46/18,229
20.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.92.22 2 94.52 6 94.2214.94/18,827
21.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky92.74 2 94.38 0 94.3815.10/19,025
22.5/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha90.53 4 90.17 6 94.5315.25/19,223
23. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice98.05 6 94.07 2 96.0716.79/21,221
24.6/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava92.11 4 101.17 2 96.1116.83/21,219
25.4/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.94.31 4 95.10 2 97.1017.82/22,517
26.5/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB98.67 6 95.46 2 97.4618.18/22,915
27.5/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy96.36 6 95.65 2 97.6518.37/23,214
28.7/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.98.13 6 96.30 2 98.3019.02/24,013
29.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava99.86 2 98.36 0 98.3619.08/24,112
30.8/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha94.83 4 96.75 102 98.8319.55/24,711
31.6/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov97.29 2 100.77 2 99.2920.01/25,210
32. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB95.67 4 95.48 4 99.4820.20/25,59
33. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy99.35 6 94.66 6 100.6621.38/27,08
34.5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno102.22 4 93.34 8 101.3422.06/27,87
35.6/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy95.78 6 104.53 2 101.7822.50/28,46
36.6/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice115.38 104 97.81 4 101.8122.53/28,45
37.7/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha99.95 2 108.83 4 101.9522.67/28,64
38.7/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.102.12 0 112.00 6 102.1222.84/28,83
39.9/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava100.52 2 108.67 0 102.5223.24/29,32
40.7/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.104.97 2 99.10 4 103.1023.82/30,01
41.8/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.99.65 6 99.81 4 103.8124.53/30,90
42.9/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha100.22 4 100.63 4 104.2224.94/31,50
43.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB105.48 8 101.33 4 105.3326.05/32,90
44.10/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy101.38 4 105.56 4 105.3826.10/32,90
45. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.107.29 0 99.93 6 105.9326.65/33,60
46.11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.106.14 0 107.17 52 106.1426.86/33,90
47.10/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.82 0 104.43 2 106.4327.15/34,20
48.11/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz93.55 56 102.54 4 106.5427.26/34,40
49.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB111.78 2 103.51 4 107.5128.23/35,60
50.12/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.78 4 118.88 8 107.7828.50/35,90
51.8/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice100.49 8 102.16 6 108.1628.88/36,40
52.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.106.25 2 4.00 999 108.2528.97/36,50
53.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec121.80 4 104.60 4 108.6029.32/37,00
54.9/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník100.43 10 119.53 12 110.4331.15/39,30
55.13/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha114.54 2 108.73 2 110.7331.45/39,70
56.4/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha111.23 0 109.87 4 111.2331.95/40,30
57.14/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz110.14 2 107.68 4 111.6832.40/40,90
58.5/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha120.66 50 110.79 2 112.7933.51/42,30
59.10/U23ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.118.17 6 108.87 4 112.8733.59/42,40
60.15/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník110.67 4 109.13 4 113.1333.85/42,70
61.6/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.128.00 6 112.90 2 114.9035.62/44,90
62.16/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK108.37 52 113.10 2 115.1035.82/45,20
63.9/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand113.98 2 118.47 2 115.9836.70/46,30
64.17/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha110.85 62 107.13 10 117.1337.85/47,70
65.18/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK109.17 8 4.00 999 117.1737.89/47,80
66.19/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc117.54 0 140.65 10 117.5438.26/48,30
67.20/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice160.24 8 116.76 2 118.7639.48/49,80
68.21/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz119.22 4 117.79 2 119.7940.51/51,10
69.22/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov118.20 8 117.45 4 121.4542.17/53,20
70.7/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky113.69 8 107.76 14 121.6942.41/53,50
71.8/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice112.73 10 128.75 6 122.7343.45/54,80
72.23/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.133.43 0 117.30 6 123.3044.02/55,50
73.9/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB116.00 106 118.29 6 124.2945.01/56,80
74.12/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec162.21 12 118.87 6 124.8745.59/57,50
75. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy118.05 8 114.74 60 126.0546.77/59,00
76.10/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha141.86 58 120.06 6 126.0646.78/59,00
77.11/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.126.44 0 139.06 104 126.4447.16/59,50
78.24/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov127.60 2 1.00 999 129.6050.32/63,50
79.11/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky143.25 6 119.51 12 131.5152.23/65,90
80.12/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha178.19 64 129.06 4 133.0653.78/67,80
81.13/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno128.75 6 146.04 60 134.7555.47/70,00
82.14/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk127.92 8 152.60 60 135.9256.64/71,40
83.25/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov140.50 60 130.46 8 138.4659.18/74,60
84.15/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha128.79 10 153.95 6 138.7959.51/75,10
85.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha153.01 106 131.88 8 139.8860.60/76,40
86.26/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec128.08 12 134.13 6 140.0860.80/76,70
87.16/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc126.62 14 132.48 8 140.4861.20/77,20
88.13/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava96.66 52 86.79 54 140.7961.51/77,60
89.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník174.79 10 131.66 10 141.6662.38/78,70
90.10/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice104.17 54 96.11 50 146.1166.83/84,30
91.17/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand159.49 64 136.74 12 148.7469.46/87,60
92.1/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn152.88 4 180.20 58 156.8877.60/97,90
93.27/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand153.53 14 129.10 114 167.5388.25/111,30
94.18/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha158.09 18 159.70 62 176.0996.81/122,10
95.19/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB120.24 60 122.11 56 178.1198.83/124,70
96.2/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha185.24 18 221.79 60 203.24123.96/156,40
97.3/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB202.13 110 204.78 8 212.78133.50/168,40
98.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor208.22 6 213.74 108 214.22134.94/170,20
99.20/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha207.84 10 1.00 999 217.84138.56/174,80
100.21/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc174.30 112 202.86 16 218.86139.58/176,10
101.5/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice229.37 10 193.14 104 239.37160.09/201,90
102.6/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn182.95 68 140.90 110 250.90171.62/216,50
103.22/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava1.00 999 149.35 158 307.35228.07/287,70
104.7/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha144.64 450 152.07 206 358.07278.79/351,70
105.23/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník220.03 162 210.61 210 382.03302.75/381,90
  HUVELIN Mathys 1993 FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice110.39 4 103.82 2 105.82 60
2.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno112.38 2 105.18 6 111.185.36/5,153
3.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha119.65 8 111.77 0 111.775.95/5,653
4.3/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy108.76 4 113.45 52 112.766.94/6,653
5.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.123.60 4 112.84 4 116.8411.02/10,453
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno117.54 6 116.87 4 120.8715.05/14,253
7.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.23 4 135.90 10 132.2326.41/25,047
8.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava141.91 158 144.87 6 150.8745.05/42,642
9.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc1.00 999 147.57 10 157.5751.75/48,938
10. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 3 SKVS ČB154.89 12 1.00 999 166.8961.07/57,734
11.4/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov156.98 10 146.75 208 166.9861.16/57,831
12.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc204.10 12 207.61 64 216.10110.28/104,228
13.3/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec157.59 60 190.69 214 217.59111.77/105,625

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
102.17 0 109.29 6 102.17 60
2.2/DSMATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
106.94 0 99.24 4 103.241.07/1,060
3.3/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
103.56 2 102.73 6 105.563.39/3,360
4. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
105.79 4 113.33 4 109.797.62/7,560
5.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
116.27 2 108.29 4 112.2910.12/9,960
6.1/DMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
108.67 4 109.68 6 112.6710.50/10,353
7. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
117.25 4 133.91 12 121.2519.08/18,747
8.1/U23PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
2 Sušice
Rakovník
119.69 6 121.33 8 125.6923.52/23,047
9. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
130.96 56 119.96 6 125.9623.79/23,342
10. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
120.29 6 117.46 10 126.2924.12/23,638
11.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
125.47 106 127.92 8 135.9233.75/33,034
12. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
144.28 14 4.00 999 158.2856.11/54,931
13.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
113.39 62 116.28 50 166.2864.11/62,728
14.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
176.12 12 153.25 14 167.2565.08/63,728
15.3/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
154.03 14 159.05 60 168.0365.86/64,525
16.4/DMRAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
165.99 12 146.35 62 177.9975.82/74,222
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.85.77 0 89.20 4 85.77 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha86.96 0 89.13 50 86.961.19/1,475
3.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc90.38 2 87.15 0 87.151.38/1,675
4.2/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha87.98 0 97.31 54 87.982.21/2,675
5.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha88.13 0 86.51 2 88.132.36/2,868
6.3/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.89.01 2 88.39 0 88.392.62/3,168
6.2/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha86.39 2 91.80 4 88.392.62/3,168
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.90.07 0 89.45 0 89.453.68/4,368
9.4/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha90.64 0 89.56 2 90.644.87/5,768
10. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB91.52 0 92.37 4 91.525.75/6,762
11.5/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc93.38 2 89.33 4 93.337.56/8,862
12. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja93.61 0 96.37 2 93.617.84/9,157
13.6/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB96.17 6 94.05 0 94.058.28/9,753
14.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha92.24 2 99.64 56 94.248.47/9,949
15.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.94.57 0 99.80 108 94.578.80/10,349
16.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK97.24 0 94.94 0 94.949.17/10,749
17.4/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice100.73 52 95.67 2 97.6711.90/13,946
18.7/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.94.45 10 93.91 4 97.9112.14/14,243
19.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV104.02 2 96.27 2 98.2712.50/14,640
20.5/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha95.76 4 97.45 2 99.4513.68/15,937
21.2/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB104.34 2 99.49 0 99.4913.72/16,035
22.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.96.96 4 119.20 58 100.9615.19/17,733
23.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB99.51 2 110.35 8 101.5115.74/18,431
24.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja102.16 0 101.54 2 102.1616.39/19,129
25.4/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn102.23 0 104.71 2 102.2316.46/19,227
26.3/VMRAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.101.39 4 99.95 4 103.9518.18/21,225
27.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB104.34 0 104.15 4 104.3418.57/21,723
28.5/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc103.46 2 103.24 4 105.4619.69/23,021
29. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus99.62 6 100.43 8 105.6219.85/23,119
30.6/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha97.36 50 100.12 6 106.1220.35/23,717
31.6/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec99.57 8 110.13 10 107.5721.80/25,417
32.4/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha112.89 6 108.47 0 108.4722.70/26,515
33. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.105.63 4 104.82 8 109.6323.86/27,814
34.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor106.34 4 139.45 10 110.3424.57/28,613
35.6/VMPISCHEK Jan 1977 3 Pardub.109.40 2 115.07 0 111.4025.63/29,912
36.7/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy126.62 8 115.66 2 117.6631.89/37,211
37.9/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov124.50 6 122.61 0 122.6136.84/43,010
38.7/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov122.62 2 113.54 10 123.5437.77/44,09
39.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk150.39 12 126.45 2 128.4542.68/49,88
40.8/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.128.51 6 141.36 4 134.5148.74/56,87
41.2/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.136.82 12 127.02 10 137.0251.25/59,86
42.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.138.40 8 131.18 6 137.1851.41/59,95
43. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB133.61 10 4.00 999 143.6157.84/67,44
44.9/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK140.68 4 136.47 56 144.6858.91/68,73
45.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc141.22 10 136.94 8 144.9459.17/69,02
46.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník161.81 6 4.00 999 167.8182.04/95,71
47.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha165.25 62 170.10 4 174.1088.33/103,00
48.5/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha231.24 60 183.35 12 195.35109.58/127,80
49.7/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB130.10 108 128.32 210 238.10152.33/177,60
  URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice94.71 0 98.86 152 94.71 75
2.2/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha94.85 2 99.72 4 96.852.14/2,375
3.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno102.54 0 97.64 0 97.642.93/3,175
4.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha105.53 6 96.69 2 98.693.98/4,275
5.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava116.24 6 96.85 2 98.854.14/4,468
6.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha103.16 0 98.92 0 98.924.21/4,468
7.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc104.59 2 100.30 0 100.305.59/5,968
8.3/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha103.50 0 109.08 0 103.508.79/9,362
9.5/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy113.33 2 105.14 2 107.1412.43/13,157
10.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn104.67 4 106.23 6 108.6713.96/14,757
11.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno109.49 0 117.16 4 109.4914.78/15,653
12.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.110.46 2 105.70 4 109.7014.99/15,849
13.3/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava110.38 0 112.13 2 110.3815.67/16,546
14.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha115.52 52 105.39 6 111.3916.68/17,643
15.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV109.90 2 121.17 0 111.9017.19/18,240
16.4/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava110.19 2 111.35 4 112.1917.48/18,537
17.5/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8110.53 4 116.17 2 114.5319.82/20,935
18.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice122.45 2 111.06 4 115.0620.35/21,533
19. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB110.94 6 118.98 0 116.9422.23/23,531
20.6/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc122.73 2 117.01 2 119.0124.30/25,729
21. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy118.72 54 115.39 6 121.3926.68/28,227
22.6/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec120.03 8 117.55 4 121.5526.84/28,325
23.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec143.69 6 118.88 4 122.8828.17/29,723
24. LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.120.40 4 121.08 6 124.4029.69/31,321
25.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha117.90 8 128.10 4 125.9031.19/32,919
26.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc126.19 2 132.40 8 128.1933.48/35,417
27.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc126.79 8 130.16 2 132.1637.45/39,515
28.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.128.76 4 132.62 2 132.7638.05/40,214
29.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava129.97 8 129.41 58 137.9743.26/45,713
30.6/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava130.73 14 129.99 8 137.9943.28/45,712
31.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha138.87 8 133.55 8 141.5546.84/49,511
32.8/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc166.17 16 150.94 12 162.9468.23/72,010
33.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice148.37 16 177.98 72 164.3769.66/73,69
34.9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor162.72 10 184.74 14 172.7278.01/82,48
35.9/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand180.52 6 165.01 14 179.0184.30/89,07
36.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha228.42 58 178.10 6 184.1089.39/94,46
37.6/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava133.14 56 134.82 108 189.1494.43/99,75
38.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc180.79 56 206.25 10 216.25121.54/128,34
39.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc209.15 8 186.92 60 217.15122.44/129,33
40.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava1.00 999 215.90 4 219.90125.19/132,22
41.6/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha188.76 106 244.25 66 294.76200.05/211,21
42.7/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand162.66 160 1.00 999 322.66227.95/240,70
  PRIGENT Camille 1997 FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADAMCOVÁ Dominika 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3