vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kroměříži

14.06.2015  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc131.30 2 117.80 2 119.80 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc122.40 2 122.70 0 122.702.90/2,40
3.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc126.60 0 123.40 2 125.405.60/4,70
4.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc127.40 6 126.40 0 126.406.60/5,50
5.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc128.40 2 127.00 4 130.4010.60/8,80
6.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc132.90 2 126.70 4 130.7010.90/9,10
7.4/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc142.20 0 134.10 0 134.1014.30/11,90
8.4/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno207.00 4 170.90 2 172.9053.10/44,30
9.5/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc171.40 4 194.10 0 175.4055.60/46,40
10.6/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc176.60 0 206.80 6 176.6056.80/47,40
11.5/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc183.70 2 170.30 8 178.3058.50/48,80
12.6/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc191.20 8 184.80 4 188.8069.00/57,60
13.7/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK209.10 106 196.50 6 202.5082.70/69,00
14.7/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc187.00 158 214.60 8 222.60102.80/85,80
15.8/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná243.70 14 224.90 2 226.90107.10/89,40
16.8/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc1.00 999 243.20 0 243.20123.40/103,00
17.9/PZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc208.40 54 845.00 108 262.40142.60/119,00
18.9/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava167.40 100 1.00 999 267.40147.60/123,20
19.10/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc267.00 10 303.60 12 277.00157.20/131,20
20.10/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná273.70 108 226.90 56 282.90163.10/136,10
21.11/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno504.40 108 291.10 2 293.10173.30/144,70
22.11/PZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc347.70 120 292.00 60 352.00232.20/193,80
23.12/PZMŠIMOV Lukáš 2006 Olomouc218.40 206 248.00 210 424.40304.60/254,30
  RETEK Václav 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno118.20 4 108.70 0 108.70 8
2.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná112.10 0 109.10 0 109.100.40/0,47
3.2/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž117.30 0 113.30 0 113.304.60/4,26
4.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc117.30 2 117.20 0 117.208.50/7,85
5.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí122.70 0 119.60 0 119.6010.90/10,04
6.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc120.00 0 129.40 6 120.0011.30/10,43
7.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž124.00 0 120.60 0 120.6011.90/10,92
8.2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc129.90 50 128.40 0 128.4019.70/18,11
9.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava246.80 2 168.50 2 170.5061.80/56,90
  ŠMÍD Jan 2002 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Jaroslav 1985 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník105.90 0 103.90 0 103.90 12
2.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž109.50 0 107.90 0 107.904.00/3,88
3.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí106.80 2 107.20 2 108.804.90/4,77
4.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž110.60 0 112.30 2 110.606.70/6,46
5.2/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí113.80 0 113.30 4 113.809.90/9,55
6.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno173.70 2 124.30 0 124.3020.40/19,64
7. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž150.30 0 131.90 2 133.9030.00/28,93
8.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK177.10 2 219.20 4 179.1075.20/72,42
9.4/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami190.00 12 184.10 4 188.1084.20/81,01
10.5/ZSMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami201.70 12 1.00 999 213.70109.80/105,70
11.2/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc349.00 4 215.40 4 219.40115.50/111,20
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK1.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MARTINKA Tomáš
MARTINKA Antonín
1993
1993
KK Brno
Kroměříž
136.10 4 129.10 10 139.10 4
2. ČEVORA Lukáš
NETUŠIL Erik
1988
1988
Kroměříž
Kroměříž
137.10 6 4.00 999 143.104.00/2,93
3.1/ZSKRATOCHVÍL Martin
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
141.90 4 150.20 4 145.906.80/4,92
4.2/ZSTŮMOVÁ Natálie
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
146.10 2 149.80 2 148.109.00/6,51
5. LIGURSKÁ Blanka
LIGURSKÝ Ivo
1994
1990
Kroměříž
Kroměříž
145.40 6 143.40 6 149.4010.30/7,40
6.1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
174.40 4 189.50 4 178.4039.30/28,30
  ŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
2 Kroměříž
Kroměříž
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. POLINSKYI Igor 1990 Kroměříž91.90 0 91.00 0 91.00 50
2. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž92.00 0 4.00 999 92.001.00/1,146
3.1/VSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník97.40 0 100.70 0 97.406.40/7,042
4.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž98.60 0 98.70 2 98.607.60/8,438
5.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž102.40 2 99.60 0 99.608.60/9,534
6.1/U23HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh101.20 0 101.00 0 101.0010.00/11,030
7.2/U23NOVÁK Ondřej 1992 Boh.Pha101.10 0 4.00 999 101.1010.10/11,126
8.1/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK103.40 0 101.20 0 101.2010.20/11,225
9.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí103.30 4 101.60 0 101.6010.60/11,624
10.3/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná119.00 2 100.50 2 102.5011.50/12,623
11. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž103.50 0 4.00 999 103.5012.50/13,722
12.1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc110.20 0 105.70 0 105.7014.70/16,221
13.2/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc106.30 0 106.30 6 106.3015.30/16,820
14. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž126.20 6 107.40 0 107.4016.40/18,019
15.3/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž107.70 0 111.70 2 107.7016.70/18,418
16.4/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc110.40 0 123.10 2 110.4019.40/21,317
17.1/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 2 Kroměříž108.60 2 108.50 2 110.5019.50/21,416
18.2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc110.70 0 111.00 0 110.7019.70/21,615
19.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc110.50 2 111.70 0 111.7020.70/22,714
20.1/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc119.50 4 108.20 4 112.2021.20/23,313
21.4/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc120.70 0 126.50 4 120.7029.70/32,612
22.5/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava122.50 0 122.40 0 122.4031.40/34,511
23.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc119.50 4 119.50 8 123.5032.50/35,710
24.6/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž198.90 54 117.70 6 123.7032.70/35,99
25.6/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc126.80 0 125.20 0 125.2034.20/37,68
26. NETUŠIL Erik 1988 Kroměříž4.00 999 126.80 2 128.8037.80/41,57
27.7/ZSCRHONEK Jan 2002 Zábřeh131.90 2 129.30 4 133.3042.30/46,56
28.7/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná134.10 4 134.10 0 134.1043.10/47,45
29.8/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž137.90 0 139.80 2 137.9046.90/51,54
30.8/ZSHEINRICH Daniel 2001 Tzunami142.00 6 138.10 2 140.1049.10/54,03
31.9/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc142.50 4 133.50 8 141.5050.50/55,52
32.9/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc143.20 0 4.00 999 143.2052.20/57,41
33.2/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami148.10 8 149.10 10 156.1065.10/71,50
34.4/U23MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž108.70 54 130.50 54 162.7071.70/78,80
35.10/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná162.20 6 154.00 10 164.0073.00/80,20
36.10/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK190.20 2 159.20 8 167.2076.20/83,70
37.3/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh166.00 4 190.20 2 170.0079.00/86,80
38.11/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná176.60 2 168.10 52 178.6087.60/96,30
39.12/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh165.70 54 174.20 6 180.2089.20/98,00
40.13/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná179.40 6 200.30 6 185.4094.40/103,70
41.11/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK181.70 158 170.90 60 230.90139.90/153,70
42.14/ZMKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná237.80 58 313.60 56 295.80204.80/225,10
43.15/ZMIVAN Martin 2004 SKVeselí1.00 999 252.30 112 364.30273.30/300,30
  KALÁČEK Pavel 2004 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBŮ Daniel 2001 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMÍD Jiří 2000 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUNICKÝ Filip 2000 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVUB Jakub 1996 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3