4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku

28.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava94.96 0 94.84 0 94.84 58
2.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec95.33 0 96.66 0 95.330.49/0,554
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno99.47 0 96.36 0 96.361.52/1,650
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc100.73 0 100.13 0 100.135.29/5,646
5.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí100.67 2 100.59 0 100.595.75/6,142
6.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.103.40 0 103.73 4 103.408.56/9,038
7.6/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha103.56 0 105.78 4 103.568.72/9,234
8.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor106.76 0 107.11 4 106.7611.92/12,630
9.8/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.51 0 110.36 0 110.3615.52/16,426
10.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc109.64 4 109.97 2 111.9717.13/18,122
11.9/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice111.27 6 110.62 2 112.6217.78/18,721
12.10/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava117.55 6 111.17 2 113.1718.33/19,320
13.11/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha109.49 4 108.13 6 113.4918.65/19,719
14.3/ZMALTMAN Marcella 2004 Budeuss110.56 6 112.17 2 114.1719.33/20,40
15.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava121.86 2 120.09 0 120.0925.25/26,618
16.12/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky125.20 8 120.59 0 120.5925.75/27,217
17.13/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa125.39 6 120.69 0 120.6925.85/27,316
18.5/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha117.96 6 117.09 6 123.0928.25/29,815
19.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc126.61 6 123.04 2 125.0430.20/31,814
20.7/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha119.37 6 125.96 2 125.3730.53/32,213
21.14/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno136.67 4 125.31 2 127.3132.47/34,212
22.15/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk127.20 6 134.43 2 133.2038.36/40,411
23.8/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa128.66 6 136.17 6 134.6639.82/42,010
24.16/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky128.66 14 135.03 4 139.0344.19/46,69
25.9/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha157.57 6 138.36 2 140.3645.52/48,08
26.17/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand170.21 4 139.24 8 147.2452.40/55,37
27.10/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy142.31 6 4.00 999 148.3153.47/56,46
28.11/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa154.27 6 144.68 8 152.6857.84/61,05
29.12/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice158.92 12 150.77 4 154.7759.93/63,24
30.13/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy151.85 14 145.08 14 159.0864.24/67,73
31.18/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.156.00 4 150.35 12 160.0065.16/68,72
32.14/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB160.58 6 184.61 4 166.5871.74/75,61
33.19/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand141.18 60 160.00 10 170.0075.16/79,20
34.15/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.172.03 8 170.87 4 174.8780.03/84,40
35.16/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.178.13 4 176.01 2 178.0183.17/87,70
36.20/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov176.58 8 180.43 12 184.5889.74/94,60
37.17/ZMHOŘEJŠÍ Anna 2004 KK Brand190.13 156 198.19 10 208.19113.35/119,50
38.18/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc255.48 8 242.46 62 263.48168.64/177,80
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl