vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích

04.07.2015   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí104.90 2 104.20 0 104.20 -
2.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno109.20 2 108.30 0 108.304.10/3,9-
3.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.113.10 0 111.90 0 111.907.70/7,4-
4.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno116.90 0 116.60 0 116.6012.40/11,9-
5.1/VSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník117.40 0 117.00 0 117.0012.80/12,3-
6.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž116.70 2 117.30 0 117.3013.10/12,6-
7.2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk115.70 2 118.40 0 117.7013.50/13,0-
8.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí118.70 4 118.00 0 118.0013.80/13,2-
9.3/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná119.90 4 120.30 0 120.3016.10/15,5-
10.4/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk122.80 0 124.50 2 122.8018.60/17,9-
11.2/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno120.90 2 121.60 2 122.9018.70/17,9-
12.5/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk123.20 0 123.90 2 123.2019.00/18,2-
13.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc128.00 0 125.30 0 125.3021.10/20,2-
13.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc125.30 0 128.70 0 125.3021.10/20,2-
15.7/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž125.80 0 126.70 4 125.8021.60/20,7-
16.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc124.00 2 125.70 2 126.0021.80/20,9-
16.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc124.00 2 125.40 6 126.0021.80/20,9-
18.3/DMHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.126.90 0 129.10 0 126.9022.70/21,8-
19.4/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.123.20 4 127.10 4 127.2023.00/22,1-
20.8/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk128.10 0 132.00 2 128.1023.90/22,9-
21.4/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk129.40 0 130.60 0 129.4025.20/24,2-
22.1/VMNOVÁK Daniel 1971 VSDK137.90 6 131.70 0 131.7027.50/26,4-
23.9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk127.60 6 128.20 4 132.2028.00/26,9-
24.1/DSMĚRKA Vladimír 1998 Šumperk127.20 8 130.50 2 132.5028.30/27,2-
24.5/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm130.50 2 133.70 2 132.5028.30/27,2-
26.10/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk131.10 2 130.20 6 133.1028.90/27,7-
27.11/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk132.10 2 134.70 2 134.1029.90/28,7-
28.12/ZSLONÍK Matěj 2001 3 Olomouc138.00 0 134.80 0 134.8030.60/29,4-
29.2/VMKUTÝ Tomáš 1979 Litovel135.20 0 4.00 999 135.2031.00/29,8-
30.6/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava135.20 6 135.80 0 135.8031.60/30,3-
30.7/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno134.80 10 131.80 4 135.8031.60/30,3-
32.8/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc138.70 2 140.60 0 140.6036.40/34,9-
33.3/VMSTRATIL Michal 1973 Litovel135.20 6 4.00 999 141.2037.00/35,5-
34.5/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami141.60 12 140.50 6 146.5042.30/40,6-
35.9/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná146.60 0 147.40 0 146.6042.40/40,7-
36.13/ZSKUBŮ Daniel 2001 VSDK145.00 2 149.90 50 147.0042.80/41,1-
37.14/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK142.80 8 147.20 0 147.2043.00/41,3-
38.10/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž149.10 0 143.50 4 147.5043.30/41,6-
39.11/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná149.60 2 149.40 2 151.4047.20/45,3-
40.6/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh152.20 0 153.90 0 152.2048.00/46,1-
41.15/ZSHOPJAN Pavel 2001 Postřelm153.00 6 155.70 8 159.0054.80/52,6-
42.16/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm158.20 2 154.40 6 160.2056.00/53,7-
43.12/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc164.70 56 160.50 0 160.5056.30/54,0-
44.17/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK159.60 8 165.70 4 167.6063.40/60,8-
45.13/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná180.70 6 168.30 2 170.3066.10/63,4-
46.14/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná172.20 6 160.40 10 170.4066.20/63,5-
47.15/ZMSALAJ František 2004 Litovel178.50 56 177.20 2 179.2075.00/72,0-
48.16/ZMKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná210.80 52 192.50 4 196.5092.30/88,6-
49.18/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc155.50 62 151.00 54 205.00100.80/96,7-
50.19/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk1.00 999 163.00 50 213.00108.80/104,4-
51.7/DMKOUNICKÝ Filip 2000 Kroměříž175.60 62 171.50 106 237.60133.40/128,0-
  STŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 3.00 999 999.00 -
  ŠVARC Adam 2001 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 -
  POLINSKYI Igor 1990 3 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno114.90 2 113.90 0 113.90 -
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno118.40 0 121.10 2 118.404.50/4,0-
3.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava126.00 0 129.10 0 126.0012.10/10,6-
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc133.50 0 134.60 0 133.5019.60/17,2-
5.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí134.20 0 136.00 0 134.2020.30/17,8-
6.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno135.70 0 134.00 4 135.7021.80/19,1-
7.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk136.50 0 136.30 0 136.3022.40/19,7-
8.1/PZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc141.30 2 141.10 0 141.1027.20/23,9-
9.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava143.80 0 143.60 4 143.8029.90/26,3-
10.5/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava150.40 0 149.40 0 149.4035.50/31,2-
11.2/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava150.20 0 151.10 0 150.2036.30/31,9-
12.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno159.30 50 158.90 4 162.9049.00/43,0-
  HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROUČA Samuel
RAŠNER Martin
2002
1980
Šumperk
Šumperk
132.20 2 134.40 4 134.20 -
2.1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
131.90 6 135.50 2 137.503.30/2,5-
3. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
2 VSKRájec
VSKRájec
140.50 2 137.70 2 139.705.50/4,1-
4. KOŠÍK Ivo
KOŠÍKOVÁ Denisa
1969
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
156.40 2 140.60 4 144.6010.40/7,7-
5.1/ZSURBAN Michal
URBAN Daniel
2004
2001
3 Šumperk
Šumperk
141.50 4 144.90 6 145.5011.30/8,4-
6.1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.20 4 146.20 6 149.2015.00/11,2-
7.2/U23BEKOVÁ Kateřina
MRÁZKOVÁ Mária
2002
1996
3 KK Opava
KK Opava
149.50 0 149.60 2 149.5015.30/11,4-
8.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
156.20 0 151.00 4 155.0020.80/15,5-
9.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
150.30 10 148.50 8 156.5022.30/16,6-
10.2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
168.20 4 161.50 2 163.5029.30/21,8-
11.1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
164.50 8 157.70 60 172.5038.30/28,5-
12.2/DSHOROVÁ Klára
MRÁZEK Jakub
1998
2004
3 KK Opava
KK Opava
170.90 8 176.90 8 178.9044.70/33,3-
13.3/ZSHRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
178.50 6 175.80 6 181.8047.60/35,5-
14.3/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
206.70 10 182.30 6 188.3054.10/40,3-
15.4/ZMKÖKÖRČIN Matěj
RUTAR Martin
2003
2003
VS Desná
VS Desná
201.20 56 216.70 20 236.70102.50/76,4-
16.1/PZHŘEBÍČKOVÁ Hanna
RUTAROVÁ Kateřina
2006
2005
VS Desná
VS Desná
256.00 14 234.90 10 244.90110.70/82,5-

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc126.50 0 127.00 0 126.50 -
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc138.30 0 132.00 0 132.005.50/4,3-
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc138.20 0 140.80 2 138.2011.70/9,2-
4.3/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno167.00 0 179.90 4 167.0040.50/32,0-
5.2/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno170.30 4 172.10 2 174.1047.60/37,6-
6.4/PZMPAPULA Jan 2005 Litovel170.70 12 167.60 8 175.6049.10/38,8-
7.3/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK173.50 4 175.50 2 177.5051.00/40,3-
8.4/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná178.20 0 179.60 0 178.2051.70/40,9-
9.5/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava184.40 6 177.20 2 179.2052.70/41,7-
10.5/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc184.90 4 194.50 16 188.9062.40/49,3-
11.6/PZMRAŠNER Jiří 2008 Postřelm194.30 6 198.50 4 200.3073.80/58,3-
12.7/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc195.70 12 194.70 16 207.7081.20/64,2-
13.6/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná204.30 6 217.80 26 210.3083.80/66,2-
14.8/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc217.40 14 212.50 6 218.5092.00/72,7-
15.9/PZMSTRATIL Filip 2006 Litovel182.20 60 210.60 12 222.6096.10/76,0-
16.10/PZMBEDNÁŘ Matěj 2005 Litovel247.00 50 229.20 4 233.20106.70/84,3-
17.11/PZMKAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž227.10 106 232.20 104 333.10206.60/163,3-
18.7/PZZHOPJANOVÁ Natálie 2007 Postřelm262.80 110 292.30 116 372.80246.30/194,7-
  MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  RETEK Václav 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno109.50 0 108.00 0 108.00 -
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava114.30 0 114.20 0 114.206.20/5,7-
3.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno114.30 4 114.90 0 114.906.90/6,4-
4.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno115.90 0 116.30 2 115.907.90/7,3-
5.2/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava118.70 0 121.90 0 118.7010.70/9,9-
6.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava120.00 0 119.00 0 119.0011.00/10,2-
7.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc119.80 0 120.20 2 119.8011.80/10,9-
8.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník122.50 0 120.80 0 120.8012.80/11,9-
9.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.70 2 123.30 2 123.7015.70/14,5-
10.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava126.90 0 128.10 2 126.9018.90/17,5-
11.2/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava127.50 2 129.00 2 129.5021.50/19,9-
12.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk132.60 2 142.10 0 134.6026.60/24,6-
13.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno133.80 2 135.80 0 135.8027.80/25,7-
14.3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.158.20 0 152.00 0 152.0044.00/40,7-
15.3/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK154.40 0 156.00 0 154.4046.40/43,0-
16.3/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel159.10 0 162.00 0 159.1051.10/47,3-
17.4/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk166.80 6 166.10 0 166.1058.10/53,8-
18.5/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 Šumperk162.50 6 167.00 4 168.5060.50/56,0-
19.1/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel171.30 0 168.80 0 168.8060.80/56,3-
20.7/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel180.10 2 169.20 2 171.2063.20/58,5-
21.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc193.50 8 185.40 0 185.4077.40/71,7-
22.7/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.194.50 4 181.80 8 189.8081.80/75,7-
23.8/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK167.70 58 176.70 16 192.7084.70/78,4-
24.9/ZMCHARUZOVÁ Marcela 2003 Postřelm192.40 2 191.30 4 194.4086.40/80,0-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.112.00 0 110.40 0 110.40 -
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 Val.Mez.111.20 0 110.90 0 110.900.50/0,5-
3.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec114.60 0 113.60 0 113.603.20/2,9-
4.1/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk114.40 2 118.50 0 116.406.00/5,4-
5.2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK136.40 0 115.90 2 117.907.50/6,8-
6.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk120.90 0 120.00 0 120.009.60/8,7-
7.1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk120.20 0 119.40 2 120.209.80/8,9-
7.2/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.116.20 4 119.50 2 120.209.80/8,9-
9.3/VMSVÍTIL Vladan 1974 Postřelm120.60 2 118.30 4 122.3011.90/10,8-
10.3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.119.50 4 124.10 54 123.5013.10/11,9-
11.2/U23SATKE Adam 1994 KK Brno129.90 0 126.90 0 126.9016.50/14,9-
12.4/VMNOVÁK Daniel 1971 VSDK126.60 2 4.00 999 128.6018.20/16,5-
13.4/DMKŘENEK Jakub 1999 2 Val.Mez.130.10 0 133.20 0 130.1019.70/17,8-
14.2/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel132.00 6 124.60 6 130.6020.20/18,3-
15.5/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.132.00 0 131.80 2 132.0021.60/19,6-
16.3/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel129.10 6 129.30 4 133.3022.90/20,7-
17.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc145.80 0 133.50 0 133.5023.10/20,9-
18.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc138.20 0 139.10 0 138.2027.80/25,2-
19.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk136.80 6 139.80 0 139.8029.40/26,6-
20.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec143.10 4 140.10 0 140.1029.70/26,9-
21.3/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk141.20 0 140.60 0 140.6030.20/27,4-
22.5/VMHOPJAN Pavel 1978 Postřelm143.70 0 143.30 0 143.3032.90/29,8-
23.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 SKVeselí148.60 2 140.40 4 144.4034.00/30,8-
24.4/DSDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk145.30 0 145.80 2 145.3034.90/31,6-
25.4/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm147.80 0 154.60 0 147.8037.40/33,9-
26.1/PZKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc150.80 0 153.10 0 150.8040.40/36,6-
27.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná154.60 2 4.00 999 156.6046.20/41,8-
28.5/ZMSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.156.70 2 156.70 2 158.7048.30/43,8-
29.6/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami162.40 4 160.70 4 164.7054.30/49,2-
30.2/PZNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc177.10 0 174.60 2 176.6066.20/60,0-
31.4/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.193.80 2 183.20 0 183.2072.80/65,9-
32.6/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava201.50 6 193.30 4 197.3086.90/78,7-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3