vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

12.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice95.39 4 95.46 0 95.46 139
2. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice99.70 0 96.20 0 96.200.74/0,8135
3.1/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz98.18 0 96.46 0 96.461.00/1,0131
4.1/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice96.32 4 96.60 50 100.324.86/5,1127
5. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice100.57 0 99.96 4 100.575.11/5,4123
6.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz99.38 2 99.80 50 101.385.92/6,2119
7.1/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice99.53 4 101.71 2 103.538.07/8,5115
8.2/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz103.61 0 106.92 0 103.618.15/8,5111
9.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.96 0 105.26 0 104.969.50/10,0107
10.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB105.08 0 105.02 0 105.029.56/10,0103
11.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice105.29 0 108.13 0 105.299.83/10,399
12.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky105.79 2 106.05 0 106.0510.59/11,195
13. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor107.15 0 106.73 0 106.7311.27/11,891
14.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz112.48 2 107.28 0 107.2811.82/12,487
15.2/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník108.01 0 106.66 2 108.0112.55/13,183
16. LAGNER Václav 1988 Boh.Pha106.92 2 110.80 0 108.9213.46/14,179
17.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz109.73 2 108.99 0 108.9913.53/14,275
18.6/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice109.08 0 109.54 0 109.0813.62/14,371
19. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor107.84 2 109.59 2 109.8414.38/15,167
20. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy113.11 0 111.47 0 111.4716.01/16,863
21.3/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz111.63 0 111.59 4 111.6316.17/16,959
22. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV113.66 4 112.16 0 112.1616.70/17,555
23.2/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha113.02 0 115.03 0 113.0217.56/18,451
24.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.113.04 0 113.22 2 113.0417.58/18,447
25.3/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice109.01 60 113.18 0 113.1817.72/18,643
26.4/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha114.92 0 114.51 0 114.5119.05/20,042
27.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice117.53 0 115.34 0 115.3419.88/20,841
28.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice114.16 2 115.66 0 115.6620.20/21,240
29.5/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak119.55 4 117.20 0 117.2021.74/22,839
30.6/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn124.19 10 118.06 0 118.0622.60/23,738
31.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand120.56 2 119.61 0 119.6124.15/25,337
32.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň117.82 2 117.52 4 119.8224.36/25,536
33. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice119.87 0 119.34 2 119.8724.41/25,635
34.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand120.07 0 121.04 2 120.0724.61/25,834
35.7/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice113.08 12 114.09 6 120.0924.63/25,833
36.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor118.39 2 120.28 2 120.3924.93/26,132
37. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV120.92 0 121.46 4 120.9225.46/26,731
38.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor123.90 0 121.41 0 121.4125.95/27,230
39.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky122.92 0 120.32 2 122.3226.86/28,129
40.3/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha120.62 2 120.49 2 122.4927.03/28,328
41. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek118.00 10 118.68 4 122.6827.22/28,527
42.8/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky122.30 4 121.75 2 123.7528.29/29,626
43.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha122.20 2 127.75 0 124.2028.74/30,125
44.4/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha124.48 0 126.40 2 124.4829.02/30,424
45.9/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.123.63 2 123.07 2 125.0729.61/31,023
46.3/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec125.55 0 124.99 2 125.5530.09/31,522
47.4/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor127.61 0 126.19 0 126.1930.73/32,221
48.5/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.130.07 2 127.05 0 127.0531.59/33,120
49.6/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak125.33 2 128.72 0 127.3331.87/33,419
50.10/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz129.74 2 127.54 0 127.5432.08/33,618
51.5/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek128.73 2 129.40 0 129.4033.94/35,617
52.6/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak127.26 52 127.43 2 129.4333.97/35,616
53.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník130.29 0 129.12 2 130.2934.83/36,515
54.1/PZŠTERCL Dominik 2005 KK Brand132.00 0 130.48 0 130.4835.02/36,70
55.5/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB132.73 0 130.92 0 130.9235.46/37,114
56.2/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz131.98 54 127.06 4 131.0635.60/37,313
57.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor129.81 2 130.57 2 131.8136.35/38,112
58.2/PZZACH Radovan 2005 KK Brand132.56 54 131.97 0 131.9736.51/38,20
59.6/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB132.48 4 132.52 0 132.5237.06/38,811
60.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB130.87 2 131.98 6 132.8737.41/39,210
61.3/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha134.20 0 130.67 4 134.2038.74/40,60
62.4/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz135.50 4 134.43 0 134.4338.97/40,89
63.7/VKRAUS Václav 1961 ČSAD Plz135.95 2 133.35 2 135.3539.89/41,88
64.4/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand144.10 0 135.44 0 135.4439.98/41,90
65.8/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky134.08 2 133.49 2 135.4940.03/41,97
66.10/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice133.70 2 127.98 8 135.7040.24/42,26
67.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.36 0 133.69 4 137.6942.23/44,25
68.9/ZMTURNER Karel 2004 Blovice137.30 6 137.76 0 137.7642.30/44,34
69.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz138.48 2 136.67 2 138.6743.21/45,33
70.5/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.138.06 2 138.85 0 138.8543.39/45,50
71.10/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak133.68 6 134.86 4 138.8643.40/45,52
72.6/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice131.54 14 132.93 6 138.9343.47/45,50
73.7/PZVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.131.23 8 148.44 10 139.2343.77/45,90
74.8/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand142.67 2 136.17 4 140.1744.71/46,80
75.11/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB143.97 2 142.19 0 142.1946.73/49,01
76.9/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav134.30 8 138.85 6 142.3046.84/49,10
77.12/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.143.53 8 142.52 2 144.5249.06/51,40
78.10/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand147.69 4 144.64 0 144.6449.18/51,50
79.12/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha139.18 8 144.36 8 147.1851.72/54,20
80.13/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice158.01 6 145.56 4 149.5654.10/56,70
81.11/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand150.28 6 145.94 8 153.9458.48/61,30
82.14/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.158.75 6 153.00 4 157.0061.54/64,50
83.15/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha153.19 4 165.77 8 157.1961.73/64,70
84.16/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice161.58 4 155.84 54 165.5870.12/73,50
85.12/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor160.57 6 162.48 8 166.5771.11/74,50
86.9/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.166.68 0 181.51 2 166.6871.22/74,60
87.13/PZSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha163.81 62 154.84 12 166.8471.38/74,80
88.17/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň166.08 24 160.97 8 168.9773.51/77,00
89.14/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz163.50 8 164.39 6 170.3974.93/78,50
90.15/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň180.93 2 170.80 2 172.8077.34/81,00
91.16/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha189.55 8 181.77 4 185.7790.31/94,60
92.17/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice206.49 10 203.55 6 209.55114.09/119,50
93.18/PZDOLANSKÝ Ondřej 2005 Č.Kruml.171.33 170 329.63 16 341.33245.87/257,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3