Slalom na Křivoklátě

04.07.2015   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.74.71 0 74.27 0 74.27 208
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.65 0 78.71 4 76.652.38/3,2198
3.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice77.77 0 77.88 0 77.773.50/4,7188
4.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.81.41 0 93.38 4 81.417.14/9,6183
5.2/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník80.93 2 81.69 0 81.697.42/10,0178
6.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB83.17 0 82.71 0 82.718.44/11,4173
7.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky85.46 52 83.75 0 83.759.48/12,8168
8. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy84.36 0 83.93 0 83.939.66/13,0163
9.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.84.19 0 92.81 2 84.199.92/13,4158
10.3/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim86.27 0 84.59 0 84.5910.32/13,9153
11.4/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy82.68 2 86.39 0 84.6810.41/14,0148
11.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.82.68 2 90.76 6 84.6810.41/14,0143
13.2/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus82.72 2 83.16 4 84.7210.45/14,1138
14.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.88.71 0 86.63 0 86.6312.36/16,6133
15.5/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.87.09 2 87.91 0 87.9113.64/18,4128
16.6/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník88.25 0 87.40 4 88.2513.98/18,8123
17.7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz88.38 0 97.30 0 88.3814.11/19,0118
18.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand89.08 2 88.61 0 88.6114.34/19,3113
19.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky105.03 56 87.75 2 89.7515.48/20,8108
20.3/U23HEGER Kryštof 1992 3 Rakovník91.86 0 89.89 0 89.8915.62/21,0103
21.8/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky86.33 4 91.96 0 90.3316.06/21,698
22.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa94.33 0 91.12 0 91.1216.85/22,793
23.4/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz92.09 0 93.60 0 92.0917.82/24,088
24.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.92.55 0 88.75 4 92.5518.28/24,683
25.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus90.77 2 92.66 0 92.6618.39/24,878
26.9/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.90.73 2 93.73 2 92.7318.46/24,973
27.3/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník92.09 6 92.79 0 92.7918.52/24,968
28. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor91.62 2 93.44 6 93.6219.35/26,163
29. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník92.08 2 90.58 6 94.0819.81/26,758
30.10/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz93.52 4 92.15 2 94.1519.88/26,853
31.4/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy94.85 0 95.31 0 94.8520.58/27,748
32.4/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník93.25 4 96.31 0 96.3122.04/29,743
33.11/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov96.46 0 100.99 2 96.4622.19/29,938
34.5/VMKOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy95.34 2 96.48 0 96.4822.21/29,933
35.3/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.97.33 0 99.45 0 97.3323.06/31,028
36.3/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha98.40 2 95.53 2 97.5323.26/31,327
37.6/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov98.15 0 98.66 2 98.1523.88/32,226
38.7/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand102.22 4 98.35 0 98.3524.08/32,425
39.4/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.98.24 6 97.26 2 99.2624.99/33,624
40.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice103.61 4 98.10 2 100.1025.83/34,823
41.8/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy98.99 2 98.87 2 100.8726.60/35,822
42.12/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand101.25 6 97.86 4 101.8627.59/37,121
43.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.88 2 98.38 4 101.8827.61/37,220
44.5/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.101.49 4 97.98 4 101.9827.71/37,319
45.5/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky105.40 2 100.88 2 102.8828.61/38,518
46.6/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha99.38 4 101.38 6 103.3829.11/39,217
47.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník111.97 4 105.35 0 105.3531.08/41,816
48.9/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník119.54 6 105.70 0 105.7031.43/42,315
49.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.108.00 6 101.95 4 105.9531.68/42,714
50.13/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.100.72 6 102.41 52 106.7232.45/43,713
51.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky105.02 2 112.56 0 107.0232.75/44,112
52.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky106.54 2 109.49 4 108.5434.27/46,111
53.4/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník113.75 2 108.80 0 108.8034.53/46,510
54.3/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha113.69 4 109.54 0 109.5435.27/47,59
55.7/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník113.79 4 106.82 4 110.8236.55/49,28
56.8/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha110.92 0 109.45 2 110.9236.65/49,37
57.10/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor131.69 2 108.94 2 110.9436.67/49,46
58.4/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak120.42 6 108.63 4 112.6338.36/51,65
59.5/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor116.01 6 116.27 0 116.2742.00/56,64
60.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha113.26 4 119.32 2 117.2642.99/57,93
61.6/VSSVOBODA Jan 1946 3 Hubertus141.36 152 114.35 6 120.3546.08/62,02
62.9/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov115.58 154 119.03 2 121.0346.76/63,01
63.6/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.111.10 102 116.18 8 124.1849.91/67,20
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení