vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Křivoklátě

05.07.2015   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus90.33 2 92.08 2 92.33 37
2.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor94.79 0 100.22 6 94.792.46/2,732
3.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.93.59 2 91.50 4 95.503.17/3,427
4.2/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 97.06 0 97.064.73/5,122
5.1/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy97.74 4 96.93 2 98.936.60/7,117
6.2/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy101.37 0 105.25 0 101.379.04/9,812
7.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov103.80 0 110.84 4 103.8011.47/12,47
8.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa108.36 2 106.93 2 108.9316.60/18,06
9.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha129.81 2 110.21 2 112.2119.88/21,55
10.2/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L140.46 8 110.47 4 114.4722.14/24,04
11.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník0.00 999 113.66 2 115.6623.33/25,33
12.3/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník135.34 0 122.04 0 122.0429.71/32,22
13.2/ZMBEIER Matouš 2004 0 Trutnov162.19 56 124.68 6 130.6838.35/41,51
14.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník144.82 2 142.10 4 146.1053.77/58,20
  KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PETERKA Vít 1969 0 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha97.54 0 94.91 0 94.91 33
2.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.98.25 0 99.61 4 98.253.34/3,528
3.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha102.97 2 100.62 0 100.625.71/6,023
4.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand105.60 4 105.84 0 105.8410.93/11,518
5.3/ZSFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa106.96 2 117.68 0 108.9614.05/14,813
6.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand110.41 6 107.38 2 109.3814.47/15,28
7.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak107.60 4 110.19 4 111.6016.69/17,63
8.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha113.16 6 140.26 2 119.1624.25/25,62
9.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník139.69 0 156.65 6 139.6944.78/47,21
  NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
99.60 4 99.48 0 99.48 14
2.1/DMŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
135.07 0 106.84 4 110.8411.36/11,49
3. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
115.06 2 126.26 8 117.0617.58/17,74
4.1/DSVEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
112.03 10 122.90 8 122.0322.55/22,73
5.1/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
125.92 4 157.42 54 129.9230.44/30,62
6.1/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
137.65 56 130.75 12 142.7543.27/43,51
  ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.73.60 0 72.16 2 73.60 184
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.72 0 74.40 2 76.402.80/3,8174
3.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice79.57 2 78.75 4 81.577.97/10,8164
4.1/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim83.43 0 83.20 0 83.209.60/13,0159
5.2/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník79.96 4 83.16 6 83.9610.36/14,1154
6. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy85.50 0 83.31 2 85.3111.71/15,9149
7.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky86.12 0 86.85 10 86.1212.52/17,0144
8.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky84.33 2 92.66 6 86.3312.73/17,3139
9.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.07 0 86.36 0 86.3612.76/17,3134
10.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand89.31 2 87.18 0 87.1813.58/18,5129
11.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.87.29 0 89.33 4 87.2913.69/18,6124
12.4/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy84.01 4 83.51 4 87.5113.91/18,9119
13.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.86.99 4 88.63 0 88.6315.03/20,4114
14.3/U23HEGER Kryštof 1992 3 Rakovník90.90 0 91.16 2 90.9017.30/23,5109
15.5/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník89.51 2 89.75 6 91.5117.91/24,3104
16.6/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.113.31 4 91.52 0 91.5217.92/24,399
17.7/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy88.98 4 88.99 6 92.9819.38/26,394
18.8/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.98.73 2 93.60 0 93.6020.00/27,289
19.9/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz89.61 4 90.89 4 93.6120.01/27,284
20.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa94.53 2 93.72 0 93.7220.12/27,379
21. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník91.63 6 92.34 2 94.3420.74/28,274
22.2/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy94.72 0 92.14 8 94.7221.12/28,769
23. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor92.83 2 95.23 2 94.8321.23/28,864
24.2/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník99.64 8 90.88 4 94.8821.28/28,959
25.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.93.26 2 96.35 0 95.2621.66/29,454
26.4/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz94.76 2 89.62 6 95.6222.02/29,949
27.3/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy96.19 0 95.24 2 96.1922.59/30,744
28.2/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha100.50 2 96.36 0 96.3622.76/30,939
29.3/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky88.81 8 96.20 2 96.8123.21/31,534
30.10/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz101.36 2 93.11 4 97.1123.51/31,929
31.3/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník97.30 2 95.28 2 97.2823.68/32,224
32.11/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov98.21 0 106.56 50 98.2124.61/33,423
33.4/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha98.72 0 95.53 4 98.7225.12/34,122
34.4/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov98.78 0 103.21 4 98.7825.18/34,221
35.5/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.101.20 2 95.36 4 99.3625.76/35,020
36.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice100.32 0 98.20 8 100.3226.72/36,319
37.5/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.116.59 4 100.57 2 102.5728.97/39,418
38.12/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand100.98 2 102.49 2 102.9829.38/39,917
39.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha101.73 2 107.55 6 103.7330.13/40,916
40.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky103.80 0 103.84 4 103.8030.20/41,015
41.13/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.106.26 2 105.68 0 105.6832.08/43,614
42.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky108.94 0 117.16 62 108.9435.34/48,013
43.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.111.49 4 106.97 2 108.9735.37/48,112
44.3/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník107.28 6 109.38 0 109.3835.78/48,611
45.5/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník106.49 6 139.81 102 112.4938.89/52,810
46.6/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky142.41 4 107.61 6 113.6140.01/54,49
47.6/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor115.28 0 98.53 554 115.2841.68/56,68
48.7/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha118.15 4 113.60 2 115.6042.00/57,17
49.3/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha121.04 2 114.17 4 118.1744.57/60,66
50.4/VSSVOBODA Jan 1946 3 Hubertus114.25 4 113.96 6 118.2544.65/60,75
51.4/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha133.69 4 114.54 4 118.5444.94/61,14
52.5/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor117.57 2 0.00 999 119.5745.97/62,53
53.8/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov115.17 10 118.52 2 120.5246.92/63,82
54.9/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník123.83 8 122.97 6 128.9755.37/75,21
55.5/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak131.20 8 132.16 14 139.2065.60/89,10
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha114.99 8 112.95 6 118.95 2
2.2/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 999 140.71 0 140.7121.76/18,31
3.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha171.89 12 182.33 4 183.8964.94/54,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3