vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix

18.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB67.93 2 68.85 4 69.93 153
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz71.58 2 75.40 8 73.583.65/5,2148
3.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB73.87 4 74.60 0 74.604.67/6,7143
4.3/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus74.77 2 76.51 0 76.516.58/9,4138
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava78.55 0 75.90 2 77.907.97/11,4133
6.2/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus75.30 6 73.34 6 79.349.41/13,5128
7. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor80.90 4 78.16 2 80.1610.23/14,6123
8.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa80.42 2 81.16 0 81.1611.23/16,1118
9.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB79.90 2 86.49 4 81.9011.97/17,1113
10.1/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník79.18 8 77.04 6 83.0413.11/18,7108
11.1/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník83.87 6 81.35 4 85.3515.42/22,1103
12.3/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus83.86 2 86.94 2 85.8615.93/22,898
13.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk84.20 2 97.24 56 86.2016.27/23,393
14.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB86.74 8 84.74 2 86.7416.81/24,088
15. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor83.06 4 83.61 8 87.0617.13/24,583
16.3/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha87.64 0 93.91 0 87.6417.71/25,378
17.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV85.93 2 89.45 2 87.9318.00/25,773
18.6/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.83.94 4 80.39 12 87.9418.01/25,868
19.4/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB85.35 4 86.29 10 89.3519.42/27,863
20.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň85.89 4 88.32 2 89.8919.96/28,558
21.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.87.81 8 86.26 4 90.2620.33/29,153
22.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.87.60 10 90.03 2 92.0322.10/31,648
23.6/VPUTZER Pavel 1967 ITA90.68 2 91.88 4 92.6822.75/32,50
24.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice94.93 2 92.85 0 92.8522.92/32,843
25.5/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak100.91 2 91.06 2 93.0623.13/33,142
26.7/VCHOD Václav 1961 2 Blovice93.12 0 90.22 6 93.1223.19/33,241
26.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov85.12 8 93.07 6 93.1223.19/33,240
28.8/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy95.17 2 93.63 0 93.6323.70/33,939
29.3/DMZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně84.59 10 88.48 6 94.4824.55/35,138
30.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník94.65 0 99.86 4 94.6524.72/35,337
31.9/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.99.22 2 93.47 2 95.4725.54/36,536
32.3/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.100.91 6 89.77 6 95.7725.84/37,035
33.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov93.62 10 91.23 6 97.2327.30/39,034
34.10/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha96.29 2 4.00 999 98.2928.36/40,633
35.3/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk95.11 4 100.81 2 99.1129.18/41,732
36.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.101.43 0 98.94 2 100.9431.01/44,331
37.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor100.38 2 96.47 6 102.3832.45/46,430
38.6/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk107.74 14 96.46 6 102.4632.53/46,529
39.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB95.41 8 96.91 6 102.9132.98/47,228
40.7/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha102.44 8 96.96 6 102.9633.03/47,227
41.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor104.72 0 113.49 2 104.7234.79/49,726
42.3/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk107.89 10 103.03 2 105.0335.10/50,225
43.4/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha110.17 4 103.87 2 105.8735.94/51,424
44.5/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB102.19 4 110.08 2 106.1936.26/51,923
45.5/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec112.37 0 104.67 2 106.6736.74/52,522
46.5/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov97.57 10 96.47 60 107.5737.64/53,821
47.6/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB107.63 8 101.74 6 107.7437.81/54,120
48.8/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn102.21 6 108.56 6 108.2138.28/54,719
49.9/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk102.38 8 101.11 56 110.3840.45/57,818
50.6/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec119.10 4 109.32 2 111.3241.39/59,217
51.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB119.96 112 107.92 4 111.9241.99/60,016
52.8/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha110.02 2 105.97 6 111.9742.04/60,115
53.10/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk126.86 10 110.41 2 112.4142.48/60,714
54.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor109.52 4 112.00 2 113.5243.59/62,313
55.7/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus87.56 50 108.53 6 114.5344.60/63,812
56.8/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor115.44 0 102.05 52 115.4445.51/65,111
57.11/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.117.59 6 107.46 8 115.4645.53/65,110
58.9/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.116.70 0 111.61 6 116.7046.77/66,99
59.9/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha105.69 14 120.68 14 119.6949.76/71,28
60.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník116.36 8 113.91 6 119.9149.98/71,57
61.10/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.118.03 8 116.78 6 122.7852.85/75,66
62.11/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy128.15 4 117.63 8 125.6355.70/79,75
63.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav127.74 6 123.18 6 129.1859.25/84,70
64.12/ZMTURNER Karel 2004 Blovice123.90 10 142.91 8 133.9063.97/91,54
65.13/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov143.01 6 139.21 4 143.2173.28/104,83
66.12/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB177.64 208 135.43 8 143.4373.50/105,12
67.2/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha137.64 6 139.79 12 143.6473.71/105,40
68.4/U23ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.85.69 58 92.78 114 143.6973.76/105,51
69.14/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.97.09 56 104.18 112 153.0983.16/118,90
70.15/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice146.77 56 165.70 6 171.70101.77/145,50
71.3/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň168.17 158 175.35 12 187.35117.42/167,90
72.16/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň176.62 112 211.84 10 221.84151.91/217,20
  PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB1.00 999 1.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3