Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix

18.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POLLERT Jan
JEŽEK Stanislav
2005
1976
USK Pha
USK Pha
89.33 2 88.67 8 91.33 0
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
88.54 4 89.10 50 92.541.21/1,350
3.2/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
96.32 6 96.94 2 98.947.61/8,340
4.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
96.18 4 99.84 8 100.188.85/9,731
5.3/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
101.98 0 102.28 2 101.9810.65/11,725
6.4/VJINDRÁK Petr
LAGNEROVÁ Jana
1969
1959
2 Tech.Pha
Soběslav
106.64 0 108.65 10 106.6415.31/16,820
7.1/VSPANENKA Petr
KRECHLER Miroslav
1947
1952
RK Troja
Jihlava
112.18 6 104.77 2 106.7715.44/16,915
8. ŠMEJKALOVÁ Šárka
PEŠTA Jan
1984
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
108.14 10 108.48 0 108.4817.15/18,810
9.2/VSSLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
2 SKŽižkov
Horš.Týn
106.07 150 105.19 4 109.1917.86/19,69
10. DUNDOVÁ Iva
NOVÁK Martin
1995
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
116.49 12 104.79 6 110.7919.46/21,38
11. PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
110.55 2 108.03 8 112.5521.22/23,27
12.3/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
112.89 4 4.00 999 116.8925.56/28,06
13.2/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.18 6 110.78 8 118.7827.45/30,15
14. NEUGEBAUER Roman
NEUGEBAUEROVÁ Anna
1965
2002
Stonava
Stonava
126.44 2 116.14 4 120.1428.81/31,54
15.1/VMLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
121.74 0 4.00 999 121.7430.41/33,33
16.4/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
115.31 12 135.73 2 127.3135.98/39,42
17.1/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
Ot.Strak
Horš.Týn
128.34 2 163.32 4 130.3439.01/42,71
18. PŘIKRYLOVÁ Ema
ALTMAN Marcella
2003
2004
VSKRájec
USA
132.06 14 121.06 12 133.0641.73/45,70
19.1/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
131.93 4 151.48 62 135.9344.60/48,80
20. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
131.24 58 127.27 14 141.2749.94/54,70
21.5/VBUDDEUSOVÁ Renata
MAŠKOVÁ Alena
1966
1976
USA
USK Praha
156.68 4 139.70 12 151.7060.37/66,10
22.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub
ŠEDIVÝ Jan
2004
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
192.55 112 145.99 8 153.9962.66/68,60
23.2/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
147.09 8 144.97 12 155.0963.76/69,80
24.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš
ONDRUŠ Mario
2005
2005
Zbraslav
USK Pha
197.61 14 175.63 20 195.63104.30/114,20
  MACEČEK Dušan
FILIPI Robert
1962
1964
Hubertus
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk
PRCHLÍK Jiří
1975
1978
2 SKVS ČB
L.Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl