vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Kroměříži

13.06.2015  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:26,30 01:31,10 01:26,30 0
2.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:31,40 01:35,30 01:31,405.10/5,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:08,60 01:10,70 01:08,60 15
2.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:14,20 01:11,80 01:11,803.20/4,77
3.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:13,10 01:15,20 01:13,104.50/6,63
4.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:14,40 01:17,80 01:14,405.80/8,52
5.2/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí01:15,20 01:18,70 01:15,206.60/9,61
6.1/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:54,00 01:51,90 01:51,9043.30/63,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
01:10,50 00:00,00 01:10,50 5
2.1/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
01:34,00 01:18,40 01:18,407.90/11,21
3.1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
Olomouc
Olomouc
01:42,10 01:44,00 01:42,1031.60/44,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:55,70 00:55,70 00:55,70 41
2.1/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha00:55,80 00:57,00 00:55,800.10/0,233
3.1/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí01:02,30 01:02,00 01:02,006.30/11,325
4.1/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc01:05,60 01:07,80 01:05,609.90/17,821
5.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž01:06,00 00:00,00 01:06,0010.30/18,517
6. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž01:07,70 01:06,90 01:06,9011.20/20,113
7.1/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc01:07,70 01:07,80 01:07,7012.00/21,512
8.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:08,50 01:08,60 01:08,5012.80/23,011
9.3/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:12,20 01:13,10 01:12,2016.50/29,610
10.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:18,80 01:13,60 01:13,6017.90/32,19
11.5/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:14,60 01:14,00 01:14,0018.30/32,98
12.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:18,70 01:14,30 01:14,3018.60/33,47
13.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc01:16,00 01:18,30 01:16,0020.30/36,46
14.7/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK01:17,00 00:00,00 01:17,0021.30/38,25
15.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:17,30 01:19,00 01:17,3021.60/38,84
16.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:18,60 01:18,80 01:18,6022.90/41,13
17.4/ZMSOUČEK Tomáš 2003 Olomouc01:20,60 01:18,80 01:18,8023.10/41,52
18.5/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc01:24,80 01:25,80 01:24,8029.10/52,21
19.6/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:29,50 01:26,90 01:26,9031.20/56,00
20.7/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc01:41,00 01:40,30 01:40,3044.60/80,10
21.8/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK01:41,30 00:00,00 01:41,3045.60/81,90
22. KUBŮ Daniel 2001 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993544.29/6.363,20
23. KOUNICKÝ Filip 2000 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,993544.29/6.363,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3