vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Kroměříži

14.06.2015  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:19,20 0
2.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:24,805.60/7,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:05,70 15
2.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:06,400.70/1,17
3.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:07,401.70/2,63
4.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:09,303.60/5,52
5.2/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí01:12,106.40/9,71
6.1/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:37,7032.00/48,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
01:26,60 0
2.1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
Olomouc
Olomouc
01:29,603.00/3,50
  KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:51,50 41
2.1/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha00:52,000.50/1,033
3.1/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí00:55,203.70/7,225
4.1/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc00:58,006.50/12,621
5.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:59,107.60/14,817
6. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž01:00,909.40/18,313
7.1/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc01:01,109.60/18,612
8.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:03,3011.80/22,911
9.3/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:04,8013.30/25,810
10.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:07,1015.60/30,39
11.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:07,6016.10/31,38
12.5/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:08,3016.80/32,67
13.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:10,7019.20/37,36
14.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc01:11,3019.80/38,45
15.3/ZMSOUČEK Tomáš 2003 Olomouc01:11,4019.90/38,64
16.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:11,7020.20/39,23
17.5/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:17,0025.50/49,52
18.6/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc01:18,8027.30/53,01
19.7/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc01:27,1035.60/69,10
20.8/ZMIVAN Martin 2004 SKVeselí01:31,5040.00/77,70
  FUCHS Marek 2002 VSDKDNS 0
  KUBŮ Daniel 2001 VSDKDNS 0
  STŘECHA Jan 2001 VSDKDNS 0
  KOUNICKÝ Filip 2000 KroměřížDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3