vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku

27.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:37,82 00:39,01 00:37,82 6
2.2/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc00:39,45 00:38,46 00:38,460.64/1,75
3.3/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk00:38,87 00:39,65 00:38,871.05/2,84
4.4/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.00:42,68 00:41,27 00:41,273.45/9,13
5.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm00:42,39 00:43,95 00:42,394.57/12,12
6.5/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc00:42,66 00:44,23 00:42,664.84/12,81
7.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:43,31 00:44,69 00:43,315.49/14,50
8.3/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov00:44,57 00:46,85 00:44,576.76/17,90
9.4/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.00:51,60 00:00,00 00:51,6013.78/36,40
10.6/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm00:53,68 00:52,47 00:52,4714.65/38,70
11. RUDORFER Martin 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993562.17/9.418,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:32,57 00:32,56 00:32,56 21
2.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:33,03 00:33,90 00:33,030.47/1,417
3.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:33,38 00:33,23 00:33,230.67/2,113
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:34,81 00:35,67 00:34,812.25/6,99
5.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava00:35,51 00:36,79 00:35,512.95/9,18
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:35,93 00:36,99 00:35,933.37/10,47
7.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:36,23 00:37,55 00:36,233.67/11,36
8.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno00:39,95 00:41,65 00:39,957.39/22,75
9.7/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa00:41,71 00:40,23 00:40,237.67/23,64
10.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:40,69 00:40,67 00:40,678.11/24,93
11.8/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.00:45,37 00:41,12 00:41,128.56/26,32
12.9/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava00:45,22 00:41,60 00:41,609.04/27,81
13.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava00:42,45 00:41,99 00:41,999.43/29,00
14.5/ZMALTMAN Marcella 2004 Budeuss00:45,63 00:45,59 00:45,5913.03/40,00
15.6/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.00:45,86 00:49,09 00:45,8613.30/40,80
16.7/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.00:46,88 00:47,83 00:46,8814.32/44,00
17.8/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice00:48,02 00:48,91 00:48,0215.46/47,50
18.9/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:50,56 00:50,48 00:50,4817.92/55,00
19. ALTMAN Isabella 2007 Budeuss00:00,00 00:00,00 59:59,993567.43/10.956,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
00:39,67 00:39,27 00:39,27 4
2.2/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:39,54 00:40,61 00:39,540.27/0,73
3.3/ZSHALA Jiří
PROCHÁZKA Vojtěch
2002
2002
Olomouc
Olomouc
00:41,33 00:41,13 00:41,131.86/4,72
4.4/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
00:52,18 00:41,21 00:41,211.94/4,91
5.1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:43,74 00:41,39 00:41,392.12/5,40
6.2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
00:47,78 00:53,06 00:47,788.51/21,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:32,02 00:31,56 00:31,56 37
2.2/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:31,83 00:32,38 00:31,830.26/0,833
3.3/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:35,43 00:32,85 00:32,851.28/4,129
4.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:33,73 00:32,98 00:32,981.41/4,525
5.5/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk00:34,45 00:33,27 00:33,271.70/5,424
6.6/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:33,36 00:34,03 00:33,361.79/5,723
7.7/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:33,59 00:35,14 00:33,592.02/6,422
8.8/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:37,70 00:33,65 00:33,652.08/6,621
9.9/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:33,99 00:33,98 00:33,982.41/7,620
10.10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk00:34,14 00:35,41 00:34,142.57/8,119
11.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:34,86 00:36,50 00:34,863.29/10,418
12.11/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:36,20 00:35,88 00:35,884.31/13,717
13.2/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor00:37,53 00:36,20 00:36,204.63/14,716
14.12/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc00:37,39 00:36,28 00:36,284.72/15,015
15.13/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc00:36,32 00:36,47 00:36,324.75/15,014
16.14/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:39,68 00:36,92 00:36,925.35/16,913
17.15/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk00:37,66 00:37,40 00:37,405.83/18,512
18.16/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:37,46 00:39,25 00:37,465.89/18,711
19.3/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm00:38,01 00:38,92 00:38,016.44/20,410
20.4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:38,12 00:38,64 00:38,126.55/20,79
21.17/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:38,60 00:39,69 00:38,607.03/22,38
22.18/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz00:38,97 00:41,32 00:38,977.40/23,47
23.5/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:39,83 00:39,12 00:39,127.55/23,96
24.6/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno00:00,00 00:39,55 00:39,557.98/25,35
25.7/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc00:40,14 00:41,82 00:40,148.57/27,14
26.8/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.00:41,50 00:42,65 00:41,509.93/31,53
27.19/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm00:41,72 00:41,51 00:41,519.94/31,52
28.20/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.00:42,04 00:41,79 00:41,7910.22/32,41
29.9/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc00:42,62 00:43,59 00:42,6211.05/35,00
30.21/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:43,04 00:43,31 00:43,0411.47/36,30
31.10/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.00:43,59 00:44,96 00:43,5912.02/38,10
32.11/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc00:45,12 00:44,67 00:44,6713.10/41,50
33.12/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:44,89 00:45,82 00:44,8913.32/42,20
34.13/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc00:45,47 00:46,92 00:45,4713.90/44,00
35.14/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.00:46,77 00:46,93 00:46,7715.20/48,10
36. POLLERT Jáchym 2004 USK Pha00:00,00 00:00,00 59:59,993568.42/11.303,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:38,60 00:39,98 00:38,60 7
2.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:41,81 00:42,79 00:41,813.21/8,33
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:42,71 00:42,41 00:42,413.81/9,92
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc00:43,43 00:00,00 00:43,434.83/12,51
5.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:47,43 00:48,98 00:47,438.83/22,90
6.4/ZMALTMAN Marcella 2004 Budeuss00:54,51 00:57,21 00:54,5115.91/41,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3