vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku

28.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.04:03,10 6
2.2/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc04:05,402.30/0,95
3.3/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk04:05,802.70/1,14
4.4/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.04:15,2012.10/5,03
5.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc04:35,1032.00/13,22
6.5/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm04:43,0039.90/16,41
7.6/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc04:43,2040.10/16,50
8.2/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov04:51,9048.80/20,10
9.3/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.05:01,5058.40/24,00
  RAŠNER Karel 2004 PostřelmDNF 0
  RUDORFER Martin 2003 OlomoucDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno03:30,70 21
2.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.03:31,801.10/0,517
3.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor03:46,7016.00/7,613
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc03:49,3018.60/8,89
5.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc03:52,7022.00/10,48
6.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí03:55,1024.40/11,67
7.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava03:55,8025.10/11,96
8.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno04:08,2037.50/17,85
9.7/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa04:15,0044.30/21,04
10.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava04:15,5044.80/21,33
11.8/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.04:17,5046.80/22,22
11.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc04:17,5046.80/22,21
13.9/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava04:18,3047.60/22,60
14.5/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.04:39,0068.30/32,40
15.6/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.04:50,6079.90/37,90
16.7/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc05:34,50123.80/58,80
  PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 SušiceDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
04:20,30 4
2.2/ZSHALA Jiří
PROCHÁZKA Vojtěch
2002
2002
Olomouc
Olomouc
04:21,200.90/0,33
3.3/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
04:26,005.70/2,22
4.4/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
04:31,0010.70/4,11
5.1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
04:35,9015.60/6,00
6.2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
04:45,4025.10/9,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.03:24,70 31
2.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí03:30,706.00/2,927
3.3/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.03:32,507.80/3,823
4.4/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc03:33,208.50/4,222
5.5/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc03:35,3010.60/5,221
6.6/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno03:35,8011.10/5,420
7.7/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.03:35,9011.20/5,519
8.8/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk03:48,0023.30/11,418
9.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc03:49,8025.10/12,317
10.9/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk03:51,6026.90/13,116
10.10/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc03:51,6026.90/13,115
12.11/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc03:53,7029.00/14,214
13.12/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc03:53,8029.10/14,213
14.13/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk03:56,0031.30/15,312
15.14/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc03:56,7032.00/15,611
16.2/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor03:58,8034.10/16,710
17.15/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto04:00,3035.60/17,49
18.16/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz04:00,9036.20/17,78
19.17/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto04:04,3039.60/19,37
20.3/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc04:06,6041.90/20,56
21.4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc04:09,5044.80/21,95
22.5/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm04:11,2046.50/22,74
23.6/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno04:11,9047.20/23,13
24.18/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm04:12,9048.20/23,52
25.7/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc04:20,4055.70/27,21
26.19/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.04:25,9061.20/29,90
27.8/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc04:32,8068.10/33,30
28.9/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc04:33,9069.20/33,80
29.10/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.04:35,2070.50/34,40
29.11/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.04:35,2070.50/34,40
  GÁBRLÍK Jakub 2004 OlomoucDNS 0
  JANŮ Filip 2002 2 OlomoucDNS 0
  ULITZKA Oliver 2002 KK OpavaDNS 0
  MRÁZEK Jakub 2004 KK OpavaDNS 0
  FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.DNS 0
  POLLERT Jáchym 2004 USK PhaDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno04:05,20 7
2.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc04:25,1019.90/8,13
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí04:30,0024.80/10,12
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc04:45,4040.20/16,41
5.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc05:12,0066.80/27,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3