vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Strakonicích

11.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Jana LAGNEROVÁ   vrchní rozhodčí: Jiří ČIHÁČEK
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec09:38,40 6
2.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.10:53,7075.30/13,02
3.1/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.11:20,80102.40/17,71
4.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.12:51,60193.20/33,40
  VENC Štěpán 2004 KK BrandDNS 0
  SOUČEK Miloš 1973 L.ŽatecDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek10:14,30 19
2.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand10:18,203.90/0,611
3.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand10:32,9018.60/3,010
4. ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy10:57,6043.30/7,09
5.1/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice11:20,4066.10/10,88
6.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak11:44,1089.80/14,67
7.1/VPOLÍVKOVÁ Markéta 1968 Blovice11:52,4098.10/16,06
8.2/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.11:58,00103.70/16,95
9.2/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav11:58,20103.90/16,94
10.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.12:00,20105.90/17,23
11.3/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav12:01,60107.30/17,52
12.4/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.12:04,10109.80/17,91
13.5/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak12:31,70137.40/22,40
14.3/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice12:40,10145.80/23,70
15.6/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.13:55,30221.00/36,00
16.7/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB14:06,20231.90/37,80
17.8/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice14:46,50272.20/44,30
  CAPALINI Nicola 2002 KK BrandDNS 0
  KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK BrandDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz07:46,70 25
2.1/DMKYZLÍK Milan 1999 Roudnice09:07,3080.60/17,321
3. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa09:10,8084.10/18,017
4.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.09:15,7089.00/19,116
5.2/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand09:21,5094.80/20,315
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB09:49,70123.00/26,414
7.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.10:00,50133.80/28,713
8.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.10:04,10137.40/29,412
9.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 Roudnice10:04,40137.70/29,511
10.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz10:11,10144.40/30,910
11.2/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.10:20,20153.50/32,99
12.2/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec10:20,90154.20/33,08
13.3/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz10:45,80179.10/38,47
14.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha10:48,10181.40/38,96
15.1/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz10:58,00191.30/41,05
16.1/ZMTURNER Karel 2004 Blovice11:20,30213.60/45,84
17.1/U23BÁČA Jakub 1994 KK Brand11:27,40220.70/47,33
18.4/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice11:27,80221.10/47,42
19.3/VSZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz11:28,50221.80/47,51
20.4/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.11:46,90240.20/51,50
21.2/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice12:02,20255.50/54,70
22.5/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha13:56,70370.00/79,30
23.4/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.14:05,80379.10/81,20
24.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.14:34,20407.50/87,30
25.4/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň14:51,30424.60/91,00
  VENC Štěpán 2004 KK BrandDSQ-R 0

kategorie K1M   předžáci, hromadný start, první vlna, bez měření času

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
  KLÍMA Martin 2005 Č.Krumlov00:00,00 0
  VEJNAR Samuel 2005 Č.Krumlov00:00,00 0
  CAPALINI Daniel 2005 KK Brandýs00:00,00 0
  ŠTERCL Dominik 2005 KK Brandýs00:00,00 0
  POPELKA Petr 2005 KK Brandýs00:00,00 0
  ZACH Radovan 2005 KK Brandýs00:00,00 0
  BÍZEK Marek 2005 KK Brandýs00:00,00 0
  NOVÁK Tomáš 2005 Kadaň00:00,00 0
  DOLANSKÝ Ondřej 2005 Č.Krumlov00:00,00 0

kategorie K1M   předžáci, hromadný start, druhá vlna, bez měření času

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
  HLUCHÝ Vilém 2006 9 KK Brandýs00:00,00 0
  ŠVEJD Jáchym 2007 0 Sušice00:00,00 0
  SLAVÍK Vojtěch 2006 0 USK Pha00:00,00 0
  GROSSMANN Lukáš 2006 Loko Plz00:00,00 0
  SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha00:00,00 0
  PECHLÁT Adam 2007 Sušice00:00,00 0
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak.00:00,00 0

kategorie K1W   předžákyně, hromadný start, bez měření času

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
  HOJDOVÁ Eliška 2005 9 Horš.Týn00:00,00 0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 9 Č.Krumlov00:00,00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 9 SKVS ČB00:00,00 0
  HONZÍKOVÁ Eva 2005 9 Ot.Strak.00:00,00 0
  PAVELKOVÁ Markéta 2005 9 Benátky00:00,00 0
  HEKOVÁ Natálie 2006 9 Roudnice00:00,00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 9 Horš.Týn00:00,00 0
  LANGOVÁ Jindřiška 2007 9 Horš.Týn00:00,00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 9 SKVS ČB00:00,00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozálie 2008 9 SKVS ČB00:00,00 0
  DUNOVSKÁ Gréta 2008 9 Ot.Strak.00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3