vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Dvoře Králové

12.07.2015   řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto07:54,80 19
2.2/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto08:14,1019.30/4,111
3.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.09:32,2097.40/20,53
4.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily09:36,50101.70/21,42
5.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.10:23,50148.70/31,31
6.1/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov11:01,00186.20/39,20
  KOZDERKA Pavel 1985 3 TurnovDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc09:11,70 2
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily09:16,805.10/0,91
3.2/VMVACKOVÁ Michala 1975 Dv.Král.10:25,8074.10/13,40
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha06:28,10 36
2.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov07:05,3037.20/9,628
3. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov07:40,2072.10/18,624
4.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.07:45,2077.10/19,920
5.2/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto07:50,3082.20/21,216
6.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.07:51,0082.90/21,412
7.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.08:18,60110.50/28,511
8.3/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov08:22,40114.30/29,510
9.1/VMVESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.08:40,60132.50/34,19
10.2/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.08:45,40137.30/35,48
11.3/VMDOLEŽAL Pavel 1974 Dv.Král.08:52,60144.50/37,27
12.4/VMVENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto09:03,50155.40/40,06
13.5/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.09:05,90157.80/40,75
14.6/VMHAIN Přemysl 1977 Dv.Král.09:13,20165.10/42,54
15.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.09:27,20179.10/46,13
16.1/ZSLAPUNÍK Milan 2001 Turnov09:34,40186.30/48,02
17.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.09:49,30201.20/51,81
18.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov09:50,00201.90/52,00
19.2/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov10:03,60215.50/55,50
20.1/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily10:32,00243.90/62,80
21.2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily12:52,00383.90/98,90
  TROCH Jan 2003 Dv.Král.DNS 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3