vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Třebechovicích

25.07.2015   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha17:56,40 6
2.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště19:11,6075.20/7,02
3.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.20:22,20145.80/13,51
4.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm20:30,70154.30/14,30
  KRÁL Matěj 2002 PostřelmDNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 3 TurnovDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
20:00,10 0
2.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:56,4056.30/4,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov14:13,50 30
2.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov15:19,5066.00/7,726
3.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.15:20,4066.90/7,822
4.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.15:52,0098.50/11,518
5.1/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.15:53,1099.60/11,714
6.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.16:20,60127.10/14,913
7.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.16:26,80133.30/15,612
8.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.17:00,60167.10/19,611
9.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:56,90223.40/26,210
10.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.18:33,50260.00/30,59
11.2/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto18:38,80265.30/31,18
12.3/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:51,90278.40/32,67
13.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.18:55,50282.00/33,06
14.1/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm19:03,40289.90/34,05
15.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.19:03,70290.20/34,04
16.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:46,70333.20/39,03
17.5/VŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště20:25,60372.10/43,62
18. MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov21:02,20408.70/47,91
19.2/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov21:59,10465.60/54,60
20. ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov22:07,30473.80/55,50
21.3/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.22:18,70485.20/56,80
  RAŠNER Karel 2004 PostřelmDNS 0
  HANUŠ Jiří 2002 Třebech.DNS 0
  JAROLÍMEK Otta 1991 TurnovDNS 0
  VESELÝ František 2000 3 TrutnovDNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 TurnovDNS 0
  MAREK Aleš 1978 2 TrutnovDNS 0
  ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3