vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Třebechovicích

25.07.2015   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:05,80 01:07,50 01:05,80 7
2.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště01:13,10 00:00,00 01:13,107.30/11,13
3.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:23,10 01:24,50 01:23,1017.30/26,32
4.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm01:23,40 01:25,20 01:23,4017.60/26,71
5.1/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm01:30,60 01:33,00 01:30,6024.80/37,70
  KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:07,70 01:09,10 01:07,70 0
2.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:18,50 01:21,10 01:18,5010.80/16,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:50,80 00:51,50 00:50,80 36
2.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:53,10 00:57,10 00:53,102.30/4,532
3.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:54,20 00:57,40 00:54,203.40/6,728
4.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.00:55,70 00:56,60 00:55,704.90/9,624
4.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:55,70 00:57,00 00:55,704.90/9,620
4. MĚCHURA Jiří 1987 Třebech.00:55,70 00:58,40 00:55,704.90/9,616
7.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:56,10 00:57,70 00:56,105.30/10,415
8.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.00:56,90 00:57,70 00:56,906.10/12,014
9.2/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.00:57,20 00:58,50 00:57,206.40/12,613
10.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:58,40 01:00,30 00:58,407.60/15,012
11.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:00,00 00:59,50 00:59,508.70/17,111
12.3/VMVENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto01:04,10 00:00,00 01:04,1013.30/26,210
13.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:05,30 01:07,70 01:05,3014.50/28,59
14.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:07,80 01:10,80 01:07,8017.00/33,58
15.2/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:09,50 01:12,10 01:09,5018.70/36,87
16.3/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:09,80 01:13,60 01:09,8019.00/37,46
17.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,90 01:11,30 01:09,9019.10/37,65
18.4/VŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště01:12,30 01:14,30 01:12,3021.50/42,34
19.5/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:13,50 01:14,30 01:13,5022.70/44,73
20.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm01:14,10 01:18,50 01:14,1023.30/45,92
21.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:15,00 01:17,00 01:15,0024.20/47,61
22.4/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm01:17,50 01:19,50 01:17,5026.70/52,60
23.2/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov01:18,40 01:20,60 01:18,4027.60/54,30
24.5/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:21,10 01:24,00 01:21,1030.30/59,60
25.3/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.01:24,10 01:27,30 01:24,1033.30/65,60
26.6/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.01:28,10 01:30,10 01:28,1037.30/73,40
  JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  VESELÝ František 2000 3 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3