vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Třebechovicích

26.07.2015   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště17:46,30 2
2.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.18:30,1043.80/4,11
3.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm19:07,1080.80/7,60
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0
  KRÁL Matěj 2002 PostřelmDNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 3 TurnovDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
17:23,90 0
2.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:10,20106.30/10,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov13:27,40 34
2.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.14:44,6077.20/9,630
3.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov14:46,7079.30/9,826
4.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov14:58,0090.60/11,222
5.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.14:58,7091.30/11,318
6.2/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.15:00,0092.60/11,514
7.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.15:37,90130.50/16,213
8.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.15:49,40142.00/17,612
9.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:17,50170.10/21,111
10.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.16:53,10205.70/25,510
11.2/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:17,00229.60/28,49
12.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.17:18,30230.90/28,68
13.3/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto17:39,90252.50/31,37
14.4/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm17:41,70254.30/31,56
15.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.17:43,20255.80/31,75
16.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.17:57,20269.80/33,44
17.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov18:06,20278.80/34,53
18.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov19:19,20351.80/43,62
19.5/VŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště19:24,30356.90/44,21
20.1/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.19:49,20381.80/47,30
21.2/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov19:53,60386.20/47,80
22.5/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov20:13,20405.80/50,30
23.6/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.22:02,20514.80/63,80
  MĚCHURA Jiří 1987 Třebech.DNS 0
  VENIGER Jiří 1973 3 Vys.MýtoDNS 0
  RAŠNER Karel 2004 PostřelmDNS 0
  JAROLÍMEK Otta 1991 TurnovDNS 0
  VESELÝ František 2000 3 TrutnovDNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 TurnovDNS 0
  ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3