vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném

30.07.2015-31.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  

kategorie C1M   U14 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LINDOLF JULIAN 2001 Kanu Schwaben148.66 8 0.00 0 156.66 -
2. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk152.07 8 0.00 0 160.073.41/2,2-
3. BERNAT JAKA 2001 Kajak kanu klub Tacen154.55 8 0.00 0 162.555.89/3,8-
4. MRÁZ JURAJ 2002 KTK Lipt. Mikuláš173.37 14 0.00 0 187.3730.71/19,6-
5. TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen136.70 62 0.00 0 198.7042.04/26,8-
6. PICKERT FABIAN 2001 LKV Sachsen-Anhalt151.76 108 0.00 0 259.76103.10/65,8-
7. KOŘÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš160.37 160 0.00 0 320.37163.71/104,5-
8. JAVORNIK JUŠ 2001 Kanu klub Simon166.75 166 0.00 0 332.75176.09/112,4-
9. STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg178.22 208 0.00 0 386.22229.56/146,5-
10. ISPAN DINO 2001 Croatia171.21 310 0.00 0 481.21324.55/207,2-
  OLTMANNS MALTE 2002 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U14 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LINDOLF JULIAN 2001 Kanu Schwaben130.13 6 0.00 0 136.13 -
2. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk129.64 8 0.00 0 137.641.51/1,1-
3. BERNAT JAKA 2001 Kajak kanu klub Tacen138.45 12 0.00 0 150.4514.32/10,5-
4. MRÁZ JURAJ 2002 KTK Lipt. Mikuláš143.66 10 0.00 0 153.6617.53/12,9-
5. KOŘÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš146.86 16 0.00 0 162.8626.73/19,6-
6. PICKERT FABIAN 2001 LKV Sachsen-Anhalt151.61 56 0.00 0 207.6171.48/52,5-
7. JAVORNIK JUŠ 2001 Kanu klub Simon151.18 62 0.00 0 213.1877.05/56,6-
8. TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen170.16 158 0.00 0 328.16192.03/141,1-
  OLTMANNS MALTE 2002 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ISPAN DINO 2001 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JUG ALJAŽ 1999 Kajak klub Soške Elektrarne94.96 4 0.00 0 98.96 -
2. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha103.24 4 0.00 0 107.248.28/8,4-
3. HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt105.13 6 0.00 0 111.1312.17/12,3-
4. SEUMEL PAUL 1999 LKV Sachsen-Anhalt109.63 4 0.00 0 113.6314.67/14,8-
5. GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE111.53 6 0.00 0 117.5318.57/18,8-
6. DODOK MARTIN 1999 KTK Lipt. Mikuláš112.22 10 0.00 0 122.2223.26/23,5-
7. EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association120.48 6 0.00 0 126.4827.52/27,8-
8. SEUMEL HANNES 2000 LKV Sachsen-Anhalt123.08 4 0.00 0 127.0828.12/28,4-
9. LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association120.93 8 0.00 0 128.9329.97/30,3-
10. KRUPA FELIX 2000 TSM Bratislava142.97 10 0.00 0 152.9754.01/54,6-
11. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne106.58 58 0.00 0 164.5865.62/66,3-
12. KRYUKOV GLEB 2000 Yaroslavl155.09 10 0.00 0 165.0966.13/66,8-
13. AMANBAEV ADIL 2000 Team Kazachstan158.21 12 0.00 0 170.2171.25/72,0-
14. FRANIEL MAX 1999 Leipziger-Kanu-Club127.10 60 0.00 0 187.1088.14/89,1-
15. OCHAKOVSKIH EGOR 2000 Team Kazachstan153.63 60 0.00 0 213.63114.67/115,9-
16. BLAZEVIC DOMINIK 2000 Croatia158.27 64 0.00 0 222.27123.31/124,6-
17. PFANNENSCHMIDT MAX 2000 Leipziger-Kanu-Club133.46 102 0.00 0 235.46136.50/137,9-
18. ZUBCIC LUKA 2000 Croatia198.86 68 0.00 0 266.86167.90/169,7-
19. WENDL DENIS 2000 Horš.Týn131.58 162 0.00 0 293.58194.62/196,7-
20. PRESNOV PAVEL 2000 Yaroslavl144.54 160 0.00 0 304.54205.58/207,7-
21. ZONJIC MATEJ 2000 Croatia149.96 210 0.00 0 359.96261.00/263,7-
22. ISPAN LEON 2000 Croatia153.66 258 0.00 0 411.66312.70/316,0-
23. PRETOLANI TOMMASO 1999 FICK COMITATO LIGURIA180.09 358 0.00 0 538.09439.13/443,7-
  MICOZZI FLAVIO 2000 Canoanium Club Subiaco0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TUCHSCHERER LENNARD 1999 LKC Leipzig0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha97.84 0 0.00 0 97.84 -
2. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne99.76 2 0.00 0 101.763.92/4,0-
3. DODOK MARTIN 1999 KTK Lipt. Mikuláš109.63 4 0.00 0 113.6315.79/16,1-
4. HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt114.67 2 0.00 0 116.6718.83/19,2-
5. SEUMEL PAUL 1999 LKV Sachsen-Anhalt109.71 10 0.00 0 119.7121.87/22,4-
6. GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE111.19 14 0.00 0 125.1927.35/28,0-
7. KRUPA FELIX 2000 TSM Bratislava119.86 12 0.00 0 131.8634.02/34,8-
8. FRANIEL MAX 1999 Leipziger-Kanu-Club121.57 16 0.00 0 137.5739.73/40,6-
9. JUG ALJAŽ 1999 Kajak klub Soške Elektrarne128.25 10 0.00 0 138.2540.41/41,3-
10. SEUMEL HANNES 2000 LKV Sachsen-Anhalt131.17 14 0.00 0 145.1747.33/48,4-
11. PFANNENSCHMIDT MAX 2000 Leipziger-Kanu-Club124.87 58 0.00 0 182.8785.03/86,9-
12. EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association125.29 62 0.00 0 187.2989.45/91,4-
13. LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association154.91 54 0.00 0 208.91111.07/113,5-
14. OCHAKOVSKIH EGOR 2000 Team Kazachstan168.05 62 0.00 0 230.05132.21/135,1-
15. AMANBAEV ADIL 2000 Team Kazachstan134.97 164 0.00 0 298.97201.13/205,6-
16. KRYUKOV GLEB 2000 Yaroslavl186.80 160 0.00 0 346.80248.96/254,5-
17. BLAZEVIC DOMINIK 2000 Croatia147.64 210 0.00 0 357.64259.80/265,5-
  WENDL DENIS 2000 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRETOLANI TOMMASO 1999 FICK COMITATO LIGURIA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ZONJIC MATEJ 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MICOZZI FLAVIO 2000 Canoanium Club Subiaco0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TUCHSCHERER LENNARD 1999 LKC Leipzig0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ZUBCIC LUKA 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ISPAN LEON 2000 Croatia0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRESNOV PAVEL 2000 Yaroslavl0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB103.32 8 0.00 0 111.32 -
2. PŘÍHODA MATOUŠ 1998 USK Pha107.56 4 0.00 0 111.560.24/0,2-
3. LOOS SÖREN 1997 KC Hilden105.86 6 0.00 0 111.860.54/0,5-
4. MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE110.72 4 0.00 0 114.723.40/3,1-
5. VĚTROVSKÝ JAN 1997 USK Pha113.98 2 0.00 0 115.984.66/4,2-
6. KULIKOV ALEXANDR 1997 Team Kazachstan112.79 4 0.00 0 116.795.47/4,9-
7. CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE113.71 4 0.00 0 117.716.39/5,7-
8. LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE116.91 6 0.00 0 122.9111.59/10,4-
9. NILSSON MATTIAS 1998 Sweden123.37 0 0.00 0 123.3712.05/10,8-
10. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach120.92 10 0.00 0 130.9219.60/17,6-
11. QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA108.10 58 0.00 0 166.1054.78/49,2-
12. BEN PEEPLES 1998 Team Colorado Whitewater Racin162.73 14 0.00 0 176.7365.41/58,8-
13. BRYANT LORD 1998 Team Colorado Whitewater Racin171.68 14 0.00 0 185.6874.36/66,8-
14. BULLO CARLO 1998 CCK VALSTAGNA114.55 106 0.00 0 220.55109.23/98,1-
15. CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB124.85 112 0.00 0 236.85125.53/112,8-
16. PALMCRANTZ LUDWIG 1998 Sweden126.40 164 0.00 0 290.40179.08/160,9-
17. KUZNETSOV DENIS 1997 Team Kazachstan121.50 610 0.00 0 731.50620.18/557,1-
  FLORIAN BREUER 1997 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LOOS SÖREN 1997 KC Hilden93.12 2 0.00 0 95.12 -
2. KULIKOV ALEXANDR 1997 Team Kazachstan100.46 0 0.00 0 100.465.34/5,6-
3. LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE100.55 0 0.00 0 100.555.43/5,7-
4. VĚTROVSKÝ JAN 1997 USK Pha104.60 6 0.00 0 110.6015.48/16,3-
5. MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE108.09 8 0.00 0 116.0920.97/22,0-
6. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB107.37 12 0.00 0 119.3724.25/25,5-
7. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach126.93 8 0.00 0 134.9339.81/41,9-
8. BRYANT LORD 1998 Team Colorado Whitewater Racin147.03 8 0.00 0 155.0359.91/63,0-
9. CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE107.90 56 0.00 0 163.9068.78/72,3-
10. NILSSON MATTIAS 1998 Sweden131.12 60 0.00 0 191.1296.00/100,9-
11. QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA116.85 108 0.00 0 224.85129.73/136,4-
12. BEN PEEPLES 1998 Team Colorado Whitewater Racin172.82 68 0.00 0 240.82145.70/153,2-
13. PŘÍHODA MATOUŠ 1998 USK Pha110.84 160 0.00 0 270.84175.72/184,7-
  BULLO CARLO 1998 CCK VALSTAGNA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PALMCRANTZ LUDWIG 1998 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FLORIAN BREUER 1997 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KUZNETSOV DENIS 1997 Team Kazachstan0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   U23 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BRAUNE WILLI 1996 LKV Sachsen-Anhalt92.72 10 0.00 0 102.72 -
2. TRUMMER TIMO 1996 LKV Sachsen-Anhalt109.54 4 0.00 0 113.5410.82/10,5-
3. DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 KTK Lipt. Mikuláš103.71 10 0.00 0 113.7110.99/10,7-
4. KIEFF CHARLIE 1993 USA118.44 14 0.00 0 132.4429.72/28,9-
5. MATULA ROMAN 1996 Roudnice108.68 104 0.00 0 212.68109.96/107,0-

kategorie C1M   U23 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BRAUNE WILLI 1996 LKV Sachsen-Anhalt91.15 4 0.00 0 95.15 -
2. DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 KTK Lipt. Mikuláš101.91 2 0.00 0 103.918.76/9,2-
3. TRUMMER TIMO 1996 LKV Sachsen-Anhalt102.17 58 0.00 0 160.1765.02/68,3-
  KIEFF CHARLIE 1993 USA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATULA ROMAN 1996 Roudnice0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U14 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ ANTONIE 2001 Sušice119.99 4 0.00 0 123.99 -
2. OSCHMAUTZ ANTONIA 2001 AUSTRIA122.38 8 0.00 0 130.386.39/5,2-
3. KORTIŠOVÁ BARBORA 2001 TJ Slávia TU Zvolen132.15 10 0.00 0 142.1518.16/14,6-
4. PODOBRYAEVA EVDOKIA 2001 Moscow137.79 8 0.00 0 145.7921.80/17,6-
5. DAVIS AVERY 2001 Nantahala Racing Club142.18 14 0.00 0 156.1832.19/26,0-
6. HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon151.57 50 0.00 0 201.5777.58/62,6-
7. PLOCHMANN ANNKATRIN 2001 SG 1883 Nürnberg-Fürth153.08 58 0.00 0 211.0887.09/70,2-
8. COLNAR ZARJA 2002 Kajak kanu klub Tacen203.26 10 0.00 0 213.2689.27/72,0-
9. GOSSE NELE 2002 Leipziger-Kanu-Club148.91 70 0.00 0 218.9194.92/76,6-
10. JACOBI SEU 2001 Nantahala Racing Club195.53 56 0.00 0 251.53127.54/102,9-
11. MÄNNIG LUISE 2002 Leipziger-Kanu-Club215.47 62 0.00 0 277.47153.48/123,8-
12. ĎURECOVÁ KRISTÍNA 2002 TSM Bratislava184.25 112 0.00 0 296.25172.26/138,9-
13. LUKNÁROVÁ EMANUELA 2002 TSM Bratislava240.27 66 0.00 0 306.27182.28/147,0-
14. PETRAUSKAITE KAMILE 2002 Regesa168.46 216 0.00 0 384.46260.47/210,1-
15. BRGLEZ ŽIVA 2001 BD Steklarna Hrastnik172.45 258 0.00 0 430.45306.46/247,2-
  ĎURECOVÁ MAHULIENA 2002 TSM Bratislava0.00 999 0.00 0 999.00 -
  GOSENCA MANCA 2001 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VOIGT SANDRA 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ŠRIBAR RIJA 2002 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U14 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ ANTONIE 2001 Sušice114.26 8 0.00 0 122.26 -
2. KORTIŠOVÁ BARBORA 2001 TJ Slávia TU Zvolen126.79 4 0.00 0 130.798.53/7,0-
3. DAVIS AVERY 2001 Nantahala Racing Club124.84 6 0.00 0 130.848.58/7,0-
4. PODOBRYAEVA EVDOKIA 2001 Moscow123.08 14 0.00 0 137.0814.82/12,1-
5. HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon137.91 14 0.00 0 151.9129.65/24,3-
6. JACOBI SEU 2001 Nantahala Racing Club160.10 10 0.00 0 170.1047.84/39,1-
7. LUKNÁROVÁ EMANUELA 2002 TSM Bratislava163.71 14 0.00 0 177.7155.45/45,4-
8. OSCHMAUTZ ANTONIA 2001 AUSTRIA123.20 58 0.00 0 181.2058.94/48,2-
9. PLOCHMANN ANNKATRIN 2001 SG 1883 Nürnberg-Fürth131.34 60 0.00 0 191.3469.08/56,5-
10. MÄNNIG LUISE 2002 Leipziger-Kanu-Club163.42 54 0.00 0 217.4295.16/77,8-
11. COLNAR ZARJA 2002 Kajak kanu klub Tacen208.05 10 0.00 0 218.0595.79/78,3-
12. ĎURECOVÁ KRISTÍNA 2002 TSM Bratislava219.64 54 0.00 0 273.64151.38/123,8-
13. GOSSE NELE 2002 Leipziger-Kanu-Club164.30 114 0.00 0 278.30156.04/127,6-
  GOSENCA MANCA 2001 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VOIGT SANDRA 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BRGLEZ ŽIVA 2001 BD Steklarna Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ĎURECOVÁ MAHULIENA 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ŠRIBAR RIJA 2002 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETRAUSKAITE KAMILE 2002 Regesa0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben118.42 6 0.00 0 124.42 -
2. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt118.56 6 0.00 0 124.560.14/0,1-
3. CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE125.74 8 0.00 0 133.749.32/7,5-
4. KONIAROVÁ LEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš124.85 10 0.00 0 134.8510.43/8,4-
5. TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt129.49 8 0.00 0 137.4913.07/10,5-
6. HUMEAU MAYA 2000 Potomac whitewater Racing Cent132.25 6 0.00 0 138.2513.83/11,1-
7. VRBOVÁ ALEXANDRA 2000 Horš.Týn134.97 4 0.00 0 138.9714.55/11,7-
8. MINTÁLOVÁ ELIŠKA 1999 ŽKV Žilina132.51 8 0.00 0 140.5116.09/12,9-
9. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg132.21 10 0.00 0 142.2117.79/14,3-
10. BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club136.85 8 0.00 0 144.8520.43/16,4-
11. DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha134.90 10 0.00 0 144.9020.48/16,5-
12. JENNINGS MADDY 1999 Scottish Canoe Association135.49 10 0.00 0 145.4921.07/16,9-
13. JEKLIN EVA 1999 Kajak klub Soške Elektrarne135.62 10 0.00 0 145.6221.20/17,0-
14. BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha141.92 6 0.00 0 147.9223.50/18,9-
15. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen141.53 10 0.00 0 151.5327.11/21,8-
16. KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš144.43 8 0.00 0 152.4328.01/22,5-
17. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan143.74 12 0.00 0 155.7431.32/25,2-
18. FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt149.06 10 0.00 0 159.0634.64/27,8-
19. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach146.11 14 0.00 0 160.1135.69/28,7-
20. BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben157.97 4 0.00 0 161.9737.55/30,2-
21. KUZNETSOVA DARIA 1999 Moscow154.99 10 0.00 0 164.9940.57/32,6-
22. BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE117.15 52 0.00 0 169.1544.73/36,0-
23. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg132.53 52 0.00 0 184.5360.11/48,3-
24. MOESER SINA 2000 Kanu Schwaben125.83 68 0.00 0 193.8369.41/55,8-
25. SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan146.54 54 0.00 0 200.5476.12/61,2-
26. FARELL CIARA 1999 Canoe Slalom Ireland151.26 66 0.00 0 217.2692.84/74,6-
27. ALDUCCI BEATRICE 2000 CCK VALSTAGNA163.69 114 0.00 0 277.69153.27/123,2-
  JONES CHIARA 2000 Kanu Schwaben0.00 999 0.00 0 999.00 -
  GRANGEON MARION 1999 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HARKIN JESSICA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt109.58 8 0.00 0 117.58 -
2. VRBOVÁ ALEXANDRA 2000 Horš.Týn119.47 2 0.00 0 121.473.89/3,3-
3. BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club114.33 8 0.00 0 122.334.75/4,0-
4. CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE118.33 4 0.00 0 122.334.75/4,0-
5. MINTÁLOVÁ ELIŠKA 1999 ŽKV Žilina123.85 2 0.00 0 125.858.27/7,0-
6. BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha124.79 2 0.00 0 126.799.21/7,8-
7. KONIAROVÁ LEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš125.46 2 0.00 0 127.469.88/8,4-
8. HUMEAU MAYA 2000 Potomac whitewater Racing Cent126.29 4 0.00 0 130.2912.71/10,8-
9. JENNINGS MADDY 1999 Scottish Canoe Association124.34 6 0.00 0 130.3412.76/10,9-
10. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach118.63 12 0.00 0 130.6313.05/11,1-
11. JEKLIN EVA 1999 Kajak klub Soške Elektrarne124.10 8 0.00 0 132.1014.52/12,3-
12. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen124.66 8 0.00 0 132.6615.08/12,8-
13. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg129.80 6 0.00 0 135.8018.22/15,5-
14. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan133.92 6 0.00 0 139.9222.34/19,0-
15. MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben137.56 6 0.00 0 143.5625.98/22,1-
16. KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš125.78 54 0.00 0 179.7862.20/52,9-
17. TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt130.11 54 0.00 0 184.1166.53/56,6-
18. BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben131.12 58 0.00 0 189.1271.54/60,8-
19. DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha120.20 110 0.00 0 230.20112.62/95,8-
20. FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt134.86 112 0.00 0 246.86129.28/110,0-
  GRANGEON MARION 1999 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FARELL CIARA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MOESER SINA 2000 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JONES CHIARA 2000 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HARKIN JESSICA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ALDUCCI BEATRICE 2000 CCK VALSTAGNA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KUZNETSOVA DARIA 1999 Moscow0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DAILLE VIVIANA 1998 FFCC125.01 4 0.00 0 129.01 -
2. APEL ELENA 1998 Kanu Schwaben121.10 8 0.00 0 129.100.09/0,1-
3. MANNSCHOTT JANINA 1998 KST Rhein-Ruhr123.53 6 0.00 0 129.530.52/0,4-
4. DIEŠKOVÁ EVA 1998 KTK Lipt. Mikuláš134.39 4 0.00 0 138.399.38/7,3-
5. TREBULOVÁ IVANA 1998 KKZV132.91 6 0.00 0 138.919.90/7,7-
6. MUSCAR FRANCESCA 1997 FICK COMITATO LIGURIA135.18 6 0.00 0 141.1812.17/9,4-
7. SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg129.07 16 0.00 0 145.0716.06/12,4-
8. MURRAY VICTORIA 1998 Scottish Canoe Association138.15 8 0.00 0 146.1517.14/13,3-
9. SIGNORI LISA 1998 CCK VALSTAGNA145.21 8 0.00 0 153.2124.20/18,8-
10. VRBNJAK ERBEŽNIK TEJA 1997 KKK Ljubljana147.56 6 0.00 0 153.5624.55/19,0-
11. DREIER VALENTINA 1997 AUSTRIA154.42 6 0.00 0 160.4231.41/24,3-
12. DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha120.97 52 0.00 0 172.9743.96/34,1-
13. PAPUSH SVETLANA 1998 Moscow184.51 10 0.00 0 194.5165.50/50,8-
14. RANDLE KENSA 1998 Kiwis143.38 62 0.00 0 205.3876.37/59,2-
15. HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana228.76 14 0.00 0 242.76113.75/88,2-
16. JOHNSON-MOORE TEAGAN 1998 Team Colorado Whitewater Racin157.78 108 0.00 0 265.78136.77/106,0-
17. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden112.51 154 0.00 0 266.51137.50/106,6-
  WILLIAMS COURTNEY 1997 Kiwis0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha108.44 6 0.00 0 114.44 -
2. APEL ELENA 1998 Kanu Schwaben108.55 6 0.00 0 114.550.11/0,1-
3. MURRAY VICTORIA 1998 Scottish Canoe Association115.80 2 0.00 0 117.803.36/2,9-
4. DAILLE VIVIANA 1998 FFCC123.89 2 0.00 0 125.8911.45/10,0-
5. SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg125.65 4 0.00 0 129.6515.21/13,3-
6. DREIER VALENTINA 1997 AUSTRIA125.24 6 0.00 0 131.2416.80/14,7-
7. SIGNORI LISA 1998 CCK VALSTAGNA129.42 6 0.00 0 135.4220.98/18,3-
8. VRBNJAK ERBEŽNIK TEJA 1997 KKK Ljubljana129.93 8 0.00 0 137.9323.49/20,5-
9. MUSCAR FRANCESCA 1997 FICK COMITATO LIGURIA132.93 6 0.00 0 138.9324.49/21,4-
10. MANNSCHOTT JANINA 1998 KST Rhein-Ruhr111.40 52 0.00 0 163.4048.96/42,8-
11. DIEŠKOVÁ EVA 1998 KTK Lipt. Mikuláš160.90 58 0.00 0 218.90104.46/91,3-
12. TREBULOVÁ IVANA 1998 KKZV121.17 106 0.00 0 227.17112.73/98,5-
  JOHNSON-MOORE TEAGAN 1998 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -
  WILLIAMS COURTNEY 1997 Kiwis0.00 0 0.00 0 0.00 -
  RANDLE KENSA 1998 Kiwis0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PAPUSH SVETLANA 1998 Moscow0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   U23 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt104.49 4 0.00 0 108.49 -
2. MASLEN AMBER 1993 Scottish Canoe Association103.59 8 0.00 0 111.593.10/2,9-
3. MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt.Mikuláš111.71 4 0.00 0 115.717.22/6,7-
4. ZÁRUBOVÁ KRISTÍNA 1995 Dukla Lipt.Mikuláš111.15 6 0.00 0 117.158.66/8,0-
5. DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA140.50 4 0.00 0 144.5036.01/33,2-
6. LOOS SVENJA 1999 KC Hilden217.69 112 0.00 0 329.69221.20/203,9-

kategorie K1W   U23 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt110.01 8 0.00 0 118.01 -
2. MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt.Mikuláš125.98 10 0.00 0 135.9817.97/15,2-
3. MASLEN AMBER 1993 Scottish Canoe Association106.94 56 0.00 0 162.9444.93/38,1-
  ZÁRUBOVÁ KRISTÍNA 1995 Dukla Lipt.Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LOOS SVENJA 1999 KC Hilden0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U14 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOŽIČ ŠTEFAN 2001 Kajak klub Soške Elektrarne105.95 8 0.00 0 113.95 -
2. BOLYARD WESLEY 2001 Nantahala Racing Club111.53 6 0.00 0 117.533.58/3,1-
3. TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen111.82 6 0.00 0 117.823.87/3,4-
4. HARTL VINZENZ 2001 AKV Augsburg115.90 8 0.00 0 123.909.95/8,7-
5. HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.116.41 8 0.00 0 124.4110.46/9,2-
6. DILLI MAXI 2001 VfL Bad Kreuznach117.87 10 0.00 0 127.8713.92/12,2-
7. JOSEPH JOSHUA 2001 Potomac whitewater Racing Cent120.10 8 0.00 0 128.1014.15/12,4-
8. ŠTAFEN MATÚŠ 2002 ŽKV Žilina120.32 8 0.00 0 128.3214.37/12,6-
9. STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg127.62 2 0.00 0 129.6215.67/13,8-
10. VALANT ULAN 2001 KKK Ljubljana123.91 8 0.00 0 131.9117.96/15,8-
11. BURGAR LENART 2001 Kajak kanu klub Tacen122.71 10 0.00 0 132.7118.76/16,5-
12. HOFF ORAN 2002 Colorado125.12 8 0.00 0 133.1219.17/16,8-
13. KORÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš129.49 4 0.00 0 133.4919.54/17,1-
14. STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB124.25 10 0.00 0 134.2520.30/17,8-
15. REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB127.59 8 0.00 0 135.5921.64/19,0-
16. KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB132.75 4 0.00 0 136.7522.80/20,0-
17. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk133.91 4 0.00 0 137.9123.96/21,0-
18. SEHIC AMI 2001 Croatia129.20 10 0.00 0 139.2025.25/22,2-
19. MUTO YUSUKE 2001 Canoe Club Mitake132.50 8 0.00 0 140.5026.55/23,3-
20. RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha130.66 10 0.00 0 140.6626.71/23,4-
21. OPLOTNIK LUKA 2001 BD Steklarna Hrastnik130.66 12 0.00 0 142.6628.71/25,2-
22. KAVZAR KLEMEN 2001 BD Steklarna Hrastnik136.08 10 0.00 0 146.0832.13/28,2-
23. BELOKRENITSKIY KIRILL 2002 Krasnoyarsk138.19 8 0.00 0 146.1932.24/28,3-
24. LHOTA KRYŠTOF 2002 USK Pha136.25 10 0.00 0 146.2532.30/28,3-
25. LANGE TWAN 2002 Kajak kanu klub Tacen142.21 10 0.00 0 152.2138.26/33,6-
26. VOLPI IACOPO 2001 Canoa Club Milano131.51 22 0.00 0 153.5139.56/34,7-
27. ALIČ MAKS 2002 Kanu klub Simon143.39 12 0.00 0 155.3941.44/36,4-
28. VANIN VLADISLAV 2002 Moscow139.56 16 0.00 0 155.5641.61/36,5-
29. NOVAK URBAN 2001 Kanu klub Simon149.04 10 0.00 0 159.0445.09/39,6-
30. NAKAJIMA MANATO 2001 Canoe Club Mitake147.48 12 0.00 0 159.4845.53/40,0-
31. HENRY STEVEN 2001 BRETAGNE148.03 12 0.00 0 160.0346.08/40,4-
32. ŠAVLI ERAZEM 2001 Kajak klub Soške Elektrarne146.59 14 0.00 0 160.5946.64/40,9-
33. MACUS ONDREJ 2002 ŽKV Žilina155.23 10 0.00 0 165.2351.28/45,0-
34. PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 Kajak klub Soške Elektrarne153.61 12 0.00 0 165.6151.66/45,3-
35. DIEŠKA JURAJ 2002 ŽKV Žilina162.09 12 0.00 0 174.0960.14/52,8-
36. LAPORNIK LENART 2002 Kajak kanu klub Tacen168.26 6 0.00 0 174.2660.31/52,9-
37. JURIČEK PATRIK 2001 KTK Lipt. Mikuláš116.39 62 0.00 0 178.3964.44/56,6-
38. PITTMAN TAYLOR 2001 Potomac whitewater Racing Cent126.50 58 0.00 0 184.5070.55/61,9-
39. BERGER TIL 2002 Leipziger-Kanu-Club123.17 64 0.00 0 187.1773.22/64,3-
40. KIPRAS TALACKA 2002 Regesa132.64 56 0.00 0 188.6474.69/65,5-
41. WALLIN WILLIAM 2001 Sweden126.36 64 0.00 0 190.3676.41/67,1-
42. SUŠMEL JAN 2002 Kajak klub Soške Elektrarne144.68 60 0.00 0 204.6890.73/79,6-
43. BURAN ILJA 2002 TSM Bratislava144.97 62 0.00 0 206.9793.02/81,6-
44. BEZELJAK ROK 2002 Kajak klub Soške Elektrarne151.78 60 0.00 0 211.7897.83/85,9-
45. VEVERKA LUKÁŠ 2002 Benátky152.11 62 0.00 0 214.11100.16/87,9-
46. PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 USK Pha176.01 62 0.00 0 238.01124.06/108,9-
47. FIAMIN ELIA 2002 KTK Lipt. Mikuláš192.14 64 0.00 0 256.14142.19/124,8-
48. MILJAVEC JAKA 2002 Kajak kanu klub Tacen216.27 68 0.00 0 284.27170.32/149,5-
49. PLANINC MIHA 2002 BD Steklarna Hrastnik216.62 208 0.00 0 424.62310.67/272,6-
50. GRADIŠEK NEJC 2002 Kanu klub Simon137.27 304 0.00 0 441.27327.32/287,2-
51. TESAŘ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB138.14 354 0.00 0 492.14378.19/331,9-
52. PANICO TOMMASO 2002 FICK COMITATO LIGURIA245.30 272 0.00 0 517.30403.35/354,0-
53. DIEŠKA MAREK 2002 ŽKV Žilina263.28 456 0.00 0 719.28605.33/531,2-
  SHUVALOV DANIL 2002 SURGUT HMAO-UGRA0.00 999 0.00 0 999.00 -
  MORI KEITA 2001 Canoe Club Mitake0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TANAKA YUUKI 2001 Canoe Club Mitake0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KUSCHE ERIC 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETROVAJ MATÚŠ 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LUTHER JAKOB 2001 SPORT CLUB MERANO0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U14 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OŠTRBENK VID 2001 110.75 2 0.00 0 112.75 -
2. HEIN JAKOB 2001 109.55 6 0.00 0 115.552.80/2,5-
3. JOSEPH JOSHUA 2001 105.86 10 0.00 0 115.863.11/2,8-
4. TONCAR MARTIN 2001 115.19 2 0.00 0 117.194.44/3,9-
5. KREJČÍ JAKUB 2002 111.21 6 0.00 0 117.214.46/4,0-
6. DILLI MAXI 2001 114.89 6 0.00 0 120.898.14/7,2-
7. MUTO YUSUKE 2001 112.28 12 0.00 0 124.2811.53/10,2-
8. LHOTA KRYŠTOF 2002 113.14 12 0.00 0 125.1412.39/11,0-
9. KAVZAR KLEMEN 2001 127.51 2 0.00 0 129.5116.76/14,9-
10. HARTL VINZENZ 2001 125.63 4 0.00 0 129.6316.88/15,0-
11. STEULER BENJAMIN 2001 127.65 2 0.00 0 129.6516.90/15,0-
12. BELOKRENITSKIY KIRILL 2002 123.63 8 0.00 0 131.6318.88/16,7-
13. VALANT ULAN 2001 123.99 8 0.00 0 131.9919.24/17,1-
14. VOLPI IACOPO 2001 121.12 12 0.00 0 133.1220.37/18,1-
15. ALIČ MAKS 2002 130.72 6 0.00 0 136.7223.97/21,3-
16. SEHIC AMI 2001 128.07 10 0.00 0 138.0725.32/22,5-
17. LANGE TWAN 2002 127.02 14 0.00 0 141.0228.27/25,1-
18. OPLOTNIK LUKA 2001 134.72 8 0.00 0 142.7229.97/26,6-
19. ŠTAFEN MATÚŠ 2002 137.52 6 0.00 0 143.5230.77/27,3-
20. REZEK TOMÁŠ 2001 138.51 6 0.00 0 144.5131.76/28,2-
21. NOVAK URBAN 2001 142.81 4 0.00 0 146.8134.06/30,2-
22. NAKAJIMA MANATO 2001 139.34 8 0.00 0 147.3434.59/30,7-
23. BOŽIČ ŠTEFAN 2001 107.20 56 0.00 0 163.2050.45/44,7-
24. STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 153.43 10 0.00 0 163.4350.68/44,9-
25. BURGAR LENART 2001 114.35 56 0.00 0 170.3557.60/51,1-
26. RAŠKA TOMÁŠ 2001 117.91 56 0.00 0 173.9161.16/54,2-
27. HOFF ORAN 2002 129.56 52 0.00 0 181.5668.81/61,0-
28. KORÍNEK MIROSLAV 2001 129.30 58 0.00 0 187.3074.55/66,1-
29. VANIN VLADISLAV 2002 155.36 58 0.00 0 213.36100.61/89,2-
30. BOLYARD WESLEY 2001 139.28 156 0.00 0 295.28182.53/161,9-
  HENRY STEVEN 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MACUS ONDREJ 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KIPRAS TALACKA 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MORI KEITA 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SHUVALOV DANIL 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TANAKA YUUKI 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  WALLIN WILLIAM 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PANICO TOMMASO 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIEŠKA MAREK 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIEŠKA JURAJ 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PLANINC MIHA 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BERGER TIL 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VEVERKA LUKÁŠ 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KUSCHE ERIC 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GRADIŠEK NEJC 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PITTMAN TAYLOR 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LAPORNIK LENART 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FIAMIN ELIA 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETROVAJ MATÚŠ 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BURAN ILJA 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ŠAVLI ERAZEM 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SUŠMEL JAN 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MILJAVEC JAKA 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BEZELJAK ROK 2002 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LUTHER JAKOB 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JURIČEK PATRIK 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TESAŘ VOJTĚCH 2002 Roudnice0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association95.37 0 0.00 0 95.37 -
2. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne88.73 8 0.00 0 96.731.36/1,4-
3. ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice93.96 4 0.00 0 97.962.59/2,7-
4. BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE99.69 2 0.00 0 101.696.32/6,6-
5. POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy106.32 0 0.00 0 106.3210.95/11,5-
6. ŽÍŽALA JOSEF 1999 USK Pha100.87 6 0.00 0 106.8711.50/12,1-
7. MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE101.23 6 0.00 0 107.2311.86/12,4-
8. BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club101.96 6 0.00 0 107.9612.59/13,2-
9. MUTTON ZACK 2000 KICK103.97 4 0.00 0 107.9712.60/13,2-
10. GONŠENICA ADAM 1999 KTK Lipt. Mikuláš101.98 6 0.00 0 107.9812.61/13,2-
11. MAHE ALAN 1999 BRETAGNE104.34 4 0.00 0 108.3412.97/13,6-
12. FASOLI TOMMASO 1999 Canoa Club Milano103.24 8 0.00 0 111.2415.87/16,6-
13. ZEMAN VOJTĚCH 2000 USK Pha107.71 4 0.00 0 111.7116.34/17,1-
14. SORIANO DANIELE 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.103.80 8 0.00 0 111.8016.43/17,2-
15. STRÁNSKÝ DOMINIK 1999 Benátky105.91 6 0.00 0 111.9116.54/17,3-
16. HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben105.30 10 0.00 0 115.3019.93/20,9-
17. ŠANDA PETR 2000 Vlašim99.35 16 0.00 0 115.3519.98/20,9-
18. ROHMER KARL 1999 Leipziger-Kanu-Club113.65 2 0.00 0 115.6520.28/21,3-
19. DAVID MAAS 1999 KK Rosenheim105.90 10 0.00 0 115.9020.53/21,5-
20. MÄNNIG FLORIAN 1999 Leipziger-Kanu-Club109.48 8 0.00 0 117.4822.11/23,2-
21. GHISETTI DAVIDE 1999 IVREA CANOA CLUB111.87 6 0.00 0 117.8722.50/23,6-
22. LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association117.49 2 0.00 0 119.4924.12/25,3-
23. BERGEN HENRY 1999 Potomac whitewater Racing Cent113.46 8 0.00 0 121.4626.09/27,4-
24. COLNAR BRIN 2000 Kajak kanu klub Tacen116.61 6 0.00 0 122.6127.24/28,6-
25. LUTHER VALENTIN 2000 SPORT CLUB MERANO111.44 12 0.00 0 123.4428.07/29,4-
26. CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz114.54 10 0.00 0 124.5429.17/30,6-
27. DORFSCHMID KIM 2000 Kanu Schwaben119.96 6 0.00 0 125.9630.59/32,1-
28. SEVERIN PRIJON 2000 KK Rosenheim119.13 10 0.00 0 129.1333.76/35,4-
29. MERMELSTEIN JACOB 2000 Potomac whitewater Racing Cent125.19 4 0.00 0 129.1933.82/35,5-
30. HAY CALLUM 1999 Scottish Canoe Association116.54 14 0.00 0 130.5435.17/36,9-
31. MACCORQUODALE CAMERON 2000 Scottish Canoe Association126.65 4 0.00 0 130.6535.28/37,0-
32. RAZETO NICCOL 1999 FICK COMITATO LIGURIA117.86 14 0.00 0 131.8636.49/38,3-
33. OHMAYER JAKOB 2000 Kanu Schwaben126.15 6 0.00 0 132.1536.78/38,6-
34. BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr122.43 10 0.00 0 132.4337.06/38,9-
35. MACEACHEN CALLUM 2000 Scottish Canoe Association118.80 14 0.00 0 132.8037.43/39,2-
36. RASHEV ALEXANDER 2000 Moscow134.66 0 0.00 0 134.6639.29/41,2-
37. WEISS ANTON 1999 Leipziger-Kanu-Club118.50 22 0.00 0 140.5045.13/47,3-
38. VRAGOVIC LUKA 1999 Croatia133.17 8 0.00 0 141.1745.80/48,0-
39. BOBÁK FILIP 2000 KTK Lipt. Mikuláš133.91 8 0.00 0 141.9146.54/48,8-
40. ŠPALEK MATĚJ 2000 Benátky130.26 12 0.00 0 142.2646.89/49,2-
41. KADERABEK MILLER 2000 Nantahala Racing Club137.82 12 0.00 0 149.8254.45/57,1-
42. JÜRSCHICK JAN ROBIN 1999 Leipziger-Kanu-Club101.48 52 0.00 0 153.4858.11/60,9-
43. RENDULIC DOMINIK 2000 Croatia137.80 16 0.00 0 153.8058.43/61,3-
44. VANIN KONSTANTIN 2000 Moscow145.28 12 0.00 0 157.2861.91/64,9-
45. ROMANO MARCO 2000 Canoa Club Brescia107.35 54 0.00 0 161.3565.98/69,2-
46. BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg116.79 56 0.00 0 172.7977.42/81,2-
47. HOLMES AARON 2000 Scottish Canoe Association165.09 8 0.00 0 173.0977.72/81,5-
48. BOHN JIMMY 2000 Team Colorado Whitewater Racin161.46 16 0.00 0 177.4682.09/86,1-
49. MATJAŠEC MATEVŽ 2000 Kajak kanu klub Tacen171.74 10 0.00 0 181.7486.37/90,6-
50. AITKEN CALLUM 1999 CSBOP158.00 66 0.00 0 224.00128.63/134,9-
51. WALLISCH VÍT 1999 USK Pha128.85 108 0.00 0 236.85141.48/148,3-
52. SAMUEL GROTMANN 1999 KK Rosenheim168.23 110 0.00 0 278.23182.86/191,7-
53. VALENTIN KAMMERL 1999 KK Rosenheim121.10 262 0.00 0 383.10287.73/301,7-
  PAŠEK MATEJ 2000 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KOŘÍNEK VILÉM 1999 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETEK MARKO 2000 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KANCLER TINE 1999 92.43 2 0.00 0 94.43 -
2. MUTTON ZACK 2000 96.35 0 0.00 0 96.351.92/2,0-
3. GONŠENICA ADAM 1999 93.23 6 0.00 0 99.234.80/5,1-
4. HEGGE NOAH 1999 93.89 6 0.00 0 99.895.46/5,8-
5. ZIMA TOMÁŠ 2000 98.26 2 0.00 0 100.265.83/6,2-
6. MEVEL NICOLAS 1999 100.74 2 0.00 0 102.748.31/8,8-
7. ZEMAN VOJTĚCH 2000 104.59 0 0.00 0 104.5910.16/10,8-
8. LINKSTED PETER 2000 98.87 6 0.00 0 104.8710.44/11,1-
9. BERNARDY NICOLAS 1999 98.94 6 0.00 0 104.9410.51/11,1-
10. FASOLI TOMMASO 1999 97.46 8 0.00 0 105.4611.03/11,7-
11. LUTHER VALENTIN 2000 100.37 6 0.00 0 106.3711.94/12,6-
12. ŠANDA PETR 2000 101.23 6 0.00 0 107.2312.80/13,6-
13. HAY CALLUM 1999 100.17 8 0.00 0 108.1713.74/14,6-
14. COLNAR BRIN 2000 106.27 2 0.00 0 108.2713.84/14,7-
15. STRÁNSKÝ DOMINIK 1999 106.35 2 0.00 0 108.3513.92/14,7-
16. MÄNNIG FLORIAN 1999 101.30 10 0.00 0 111.3016.87/17,9-
17. CUBR FILIP 2000 111.67 4 0.00 0 115.6721.24/22,5-
18. BELLOTTI THEO 1999 108.47 8 0.00 0 116.4722.04/23,3-
19. DAVID MAAS 1999 109.71 8 0.00 0 117.7123.28/24,7-
20. BERGEN HENRY 1999 113.15 8 0.00 0 121.1526.72/28,3-
21. DORFSCHMID KIM 2000 121.96 2 0.00 0 123.9629.53/31,3-
22. SEVERIN PRIJON 2000 130.96 8 0.00 0 138.9644.53/47,2-
23. ŽÍŽALA JOSEF 1999 91.37 58 0.00 0 149.3754.94/58,2-
24. EDWARDS DUNCAN 1999 95.87 56 0.00 0 151.8757.44/60,8-
25. GHISETTI DAVIDE 1999 103.30 54 0.00 0 157.3062.87/66,6-
26. SORIANO DANIELE 2000 105.41 54 0.00 0 159.4164.98/68,8-
27. MAHE ALAN 1999 102.04 58 0.00 0 160.0465.61/69,5-
28. ROHMER KARL 1999 103.49 60 0.00 0 163.4969.06/73,1-
29. POHANKA VÍTEK 2000 118.23 58 0.00 0 176.2381.80/86,6-
30. MERMELSTEIN JACOB 2000 123.26 56 0.00 0 179.2684.83/89,8-
  AITKEN CALLUM 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  OHMAYER JAKOB 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BRAUNEIS NOAH 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HOLMES AARON 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  WEISS ANTON 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MACEACHEN CALLUM 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  WALLISCH VÍT 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KADERABEK MILLER 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  RENDULIC DOMINIK 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATJAŠEC MATEVŽ 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BOHN JIMMY 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MACCORQUODALE CAMERON 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VALENTIN KAMMERL 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JÜRSCHICK JAN ROBIN 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BOBÁK FILIP 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  RAZETO NICCOL 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ŠPALEK MATĚJ 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VANIN KONSTANTIN 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VRAGOVIC LUKA 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BREMER TIM 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PAŠEK MATEJ 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SAMUEL GROTMANN 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ROMANO MARCO 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  RASHEV ALEXANDER 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KOŘÍNEK VILÉM 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIETZ JOSHUA 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETEK MARKO 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt97.56 2 0.00 0 99.56 -
2. VIANELLO MARCO 1997 CCK VALSTAGNA98.47 2 0.00 0 100.470.91/0,9-
3. SCHULZ LUC 1998 Lippstadt101.20 0 0.00 0 101.201.64/1,6-
4. WEGER JAKOB 1998 SPORT CLUB MERANO97.26 4 0.00 0 101.261.70/1,7-
5. HOHMANN JANIK 1998 KC Hilden97.52 4 0.00 0 101.521.96/2,0-
6. JAKOB MEYER 1997 Kanu Schwaben96.27 6 0.00 0 102.272.71/2,7-
7. ŠODEK PETR 1998 USK Pha98.31 4 0.00 0 102.312.75/2,8-
8. SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben101.84 2 0.00 0 103.844.28/4,3-
9. MIKÓ RADOSLAV 1998 TSM Bratislava98.92 6 0.00 0 104.925.36/5,4-
10. LEBAINDRE MATHEO 1998 BRETAGNE97.10 8 0.00 0 105.105.54/5,6-
11. JANNIK MOLOCHER 1997 KK Rosenheim101.97 4 0.00 0 105.976.41/6,4-
12. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach102.47 4 0.00 0 106.476.91/6,9-
13. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE98.52 8 0.00 0 106.526.96/7,0-
14. UNTERTHURNER MARTIN 1998 SPORT CLUB MERANO97.23 10 0.00 0 107.237.67/7,7-
15. STETS WENZEL 1997 Leipziger-Kanu-Club102.09 6 0.00 0 108.098.53/8,6-
16. THOMPSON ANGUS 1998 Thompson98.50 10 0.00 0 108.508.94/9,0-
17. LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE101.50 8 0.00 0 109.509.94/10,0-
18. BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr99.57 12 0.00 0 111.5712.01/12,1-
19. ROGOZINSKI JONAH 1998 Lippstadt105.59 6 0.00 0 111.5912.03/12,1-
20. DANGEN JACK 1998 New Zealand105.39 8 0.00 0 113.3913.83/13,9-
21. MATĚJKA MICHAEL 1997 USK Pha95.85 18 0.00 0 113.8514.29/14,4-
22. KRAUS FILIP 1997 ČSAD Plz107.15 8 0.00 0 115.1515.59/15,7-
23. JEREB MATEJ 1998 KKK Ljubljana103.51 12 0.00 0 115.5115.95/16,0-
24. ANŽLOVAR BLAŽ 1998 KKK Ljubljana112.42 6 0.00 0 118.4218.86/18,9-
25. LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg107.33 12 0.00 0 119.3319.77/19,9-
26. KLOS MICHAEL 1997 AKV Augsburg109.80 10 0.00 0 119.8020.24/20,3-
27. HANKE PHILIPP 1998 AKV Augsburg121.79 2 0.00 0 123.7924.23/24,3-
28. MUSLER PETER 1998 SPORT CLUB MERANO116.37 10 0.00 0 126.3726.81/26,9-
29. LUTHER LENZ 1997 SPORT CLUB MERANO126.57 4 0.00 0 130.5731.01/31,1-
30. COZZINI LORENZO 1997 Gruppo canoe viadana122.11 10 0.00 0 132.1132.55/32,7-
31. TUIRAVIRAVI DANIEL 1998 Fiji132.77 4 0.00 0 136.7737.21/37,4-
32. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana102.25 54 0.00 0 156.2556.69/56,9-
33. FIORESE NICOLA 1997 CCK VALSTAGNA103.13 54 0.00 0 157.1357.57/57,8-
34. MACDIARMID EDDIE 1998 Scottish Canoe Association100.37 60 0.00 0 160.3760.81/61,1-
35. PETŘÍK MATOUŠ 1997 USK Pha100.93 62 0.00 0 162.9363.37/63,7-
36. HOLMES JACOB 1998 Scottish Canoe Association111.89 54 0.00 0 165.8966.33/66,6-
37. KILIAN HIRSCHBICHLER 1997 KK Rosenheim158.09 10 0.00 0 168.0968.53/68,8-
38. BRATT VIDAR 1998 Sweden105.54 64 0.00 0 169.5469.98/70,3-
39. DESOLE GIACOMO 1998 FICK COMITATO LIGURIA122.61 54 0.00 0 176.6177.05/77,4-
40. ULPMER MANUEL 1997 CCK VALSTAGNA118.25 106 0.00 0 224.25124.69/125,2-
41. MORI ANDREA 1998 FICK COMITATO LIGURIA166.41 312 0.00 0 478.41378.85/380,5-
  LUTHER MICHAEL 1997 SPORT CLUB MERANO0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BREZIGAR OLIVER 1998 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STRAUSS THOMAS 1998 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOHMANN JANIK 1998 88.71 4 0.00 0 92.71 -
2. WEGER JAKOB 1998 89.93 4 0.00 0 93.931.22/1,3-
3. BREMER NILS 1997 95.91 0 0.00 0 95.913.20/3,5-
4. SCHULZ LUC 1998 96.11 0 0.00 0 96.113.40/3,7-
5. VIANELLO MARCO 1997 90.32 6 0.00 0 96.323.61/3,9-
6. FRANKE JOHN 1997 92.29 6 0.00 0 98.295.58/6,0-
7. JAKOB MEYER 1997 94.35 4 0.00 0 98.355.64/6,1-
8. TOMINEC DOMEN 1997 93.13 6 0.00 0 99.136.42/6,9-
9. MESSEMER DENNIS 1997 99.97 2 0.00 0 101.979.26/10,0-
10. LOISEAU JOHANN 1997 102.99 2 0.00 0 104.9912.28/13,2-
11. ŠODEK PETR 1998 101.73 4 0.00 0 105.7313.02/14,0-
12. JEREB MATEJ 1998 100.12 6 0.00 0 106.1213.41/14,5-
13. ROGOZINSKI JONAH 1998 101.63 6 0.00 0 107.6314.92/16,1-
14. ANŽLOVAR BLAŽ 1998 103.94 6 0.00 0 109.9417.23/18,6-
15. LUTHER LENZ 1997 101.45 10 0.00 0 111.4518.74/20,2-
16. JANNIK MOLOCHER 1997 105.61 6 0.00 0 111.6118.90/20,4-
17. MATĚJKA MICHAEL 1997 105.51 10 0.00 0 115.5122.80/24,6-
18. THOMPSON ANGUS 1998 113.56 2 0.00 0 115.5622.85/24,6-
19. UNTERTHURNER MARTIN 1998 107.63 8 0.00 0 115.6322.92/24,7-
20. KLOS MICHAEL 1997 107.64 8 0.00 0 115.6422.93/24,7-
21. DANGEN JACK 1998 116.11 14 0.00 0 130.1137.40/40,3-
22. MUSLER PETER 1998 119.69 14 0.00 0 133.6940.98/44,2-
23. LETTENBAUER NIKLAS 1998 96.48 56 0.00 0 152.4859.77/64,5-
24. LEBAINDRE MATHEO 1998 105.57 52 0.00 0 157.5764.86/70,0-
25. HANKE PHILIPP 1998 111.59 54 0.00 0 165.5972.88/78,6-
26. MIKÓ RADOSLAV 1998 104.03 66 0.00 0 170.0377.32/83,4-
27. COZZINI LORENZO 1997 135.34 56 0.00 0 191.3498.63/106,4-
28. HELLARD PIERRE 1998 97.49 112 0.00 0 209.49116.78/126,0-
29. SEBASTIAN BUNDT 1998 100.64 110 0.00 0 210.64117.93/127,2-
30. STETS WENZEL 1997 107.94 104 0.00 0 211.94119.23/128,6-
31. KRAUS FILIP 1997 112.53 106 0.00 0 218.53125.82/135,7-
32. TUIRAVIRAVI DANIEL 1998 114.18 262 0.00 0 376.18283.47/305,8-
  BRATT VIDAR 1998 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LUTHER MICHAEL 1997 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HOLMES JACOB 1998 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MACDIARMID EDDIE 1998 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MORI ANDREA 1998 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DESOLE GIACOMO 1998 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KILIAN HIRSCHBICHLER 1997 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FIORESE NICOLA 1997 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BREZIGAR OLIVER 1998 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PET?ÍK MATOUŠ 1997 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STRAUSS THOMAS 1998 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ULPMER MANUEL 1997 0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   U23 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt90.20 6 0.00 0 96.20 -
2. BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt.Mikuláš91.37 6 0.00 0 97.371.17/1,2-
3. HUFF SPENCER 1995 USA99.76 8 0.00 0 107.7611.56/12,0-
4. LANGER ANDREAS 2000 AUSTRIA91.07 54 0.00 0 145.0748.87/50,8-
5. FARELL OISIN 1996 Canoe Slalom Ireland97.18 60 0.00 0 157.1860.98/63,4-
6. GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt106.10 62 0.00 0 168.1071.90/74,7-
7. UTHUS TYLER 1996 USA112.78 56 0.00 0 168.7872.58/75,4-
8. BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben96.08 108 0.00 0 204.08107.88/112,1-

kategorie K1M   U23 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BLASBALG PETER 1996 94.20 8 0.00 0 102.20 -
2. FRANKE DAVID 1995 111.16 8 0.00 0 119.1616.96/16,6-
3. HUFF SPENCER 1995 USA113.77 108 0.00 0 221.77119.57/117,0-
  FARELL OISIN 1996 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GRUNWALD PAUL 1996 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BOLG LEO 1996 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  UTHUS TYLER 1996 USA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LANGER ANDREAS 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROHMER KARL
MÄNNIG FLORIAN
99
99
Leipziger-Kanu-Club
Leipziger-Kanu-Club
139.46 10 0.00 0 149.46 -
2. SEUMEL HANNES
SEUMEL PAUL
 
99
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
156.12 6 0.00 0 162.1212.66/8,5-
3. KRYUKOV GLEB
PRESNOV PAVEL
  Yaroslavl
Yaroslavl
206.35 14 0.00 0 220.3570.89/47,4-
4. OŠTRBENK MAJ
OŠTRBENK VID
2
1
Mitja Oštrbenk
Mitja Oštrbenk
118.80 310 0.00 0 428.80279.34/186,9-
  SORIANO DANIELE
HEIN JAKOB
 
1
Bamberger Faltbootclub e.V.
Bamberger Faltbootclub e.V.
0.00 999 0.00 0 999.00 -
  PŘÍHODA LUKÁŠ
LHOTA KRYŠTOF
1
2
USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
 
1
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SEUMEL HANNES
SEUMEL PAUL
 
99
130.97 8 0.00 0 138.97 -
2. ROHMER KARL
MÄNNIG FLORIAN
99
99
138.77 10 0.00 0 148.779.80/7,1-
3. KRYUKOV GLEB
PRESNOV PAVEL
  185.60 64 0.00 0 249.60110.63/79,6-
  OŠTRBENK MAJ
OŠTRBENK VID
2
1
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SORIANO DANIELE
HEIN JAKOB
 
1
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PŘÍHODA LUKÁŠ
LHOTA KRYŠTOF
1
2
KKK Ljubljana
KKK Ljubljana
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
 
1
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MATĚJKA MICHAEL
VĚTROVSKÝ JAN
97
97
USK Pha
USK Pha
115.47 2 0.00 0 117.47 -
2. MAHE ALAN
LE BAINDRE MATHEO
99
98
BRETAGNE
BRETAGNE
172.49 8 0.00 0 180.4963.02/53,6-
  HOLMES JACOB
MACDIARMID EDDIE
98
98
Scottish Canoe Association
Scottish Canoe Association
0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C2M   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MATĚJKA MICHAEL
VĚTROVSKÝ JAN
97
97
KKK Ljubljana
KKK Ljubljana
110.17 2 0.00 0 112.17 -
2. MAHE ALAN
LE BAINDRE MATHEO
99
98
139.66 56 0.00 0 195.6683.49/74,4-
  HOLMES JACOB
MACDIARMID EDDIE
98
98
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 Dukla Lipt.Mikuláš130.33 10 0.00 0 140.33 -
2. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg152.59 6 0.00 0 158.5918.26/13,0-
3. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan150.24 14 0.00 0 164.2423.91/17,0-
4. SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan166.89 6 0.00 0 172.8932.56/23,2-
5. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach165.55 10 0.00 0 175.5535.22/25,1-
6. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen160.61 16 0.00 0 176.6136.28/25,9-
7. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg143.35 52 0.00 0 195.3555.02/39,2-
8. BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club169.18 58 0.00 0 227.1886.85/61,9-
9. HOČEVAR EVA ALINA 2002 Kanu klub Simon168.51 102 0.00 0 270.51130.18/92,8-
10. APPODIA LAURA 2000 CCK VALSTAGNA131.74 464 0.00 0 595.74455.41/324,5-
  TEAGAN JOHNSON-MOORE 1999 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U16 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HANKE FRANZISKA 2000 132.92 4 0.00 0 136.92 -
2. ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 149.41 8 0.00 0 157.4120.49/15,0-
3. BERGNER VICTORIA 2000 147.58 10 0.00 0 157.5820.66/15,1-
4. HOLL LENA 1999 156.36 12 0.00 0 168.3631.44/23,0-
5. SAFINA KAMILLA 2000 162.00 10 0.00 0 172.0035.08/25,6-
6. NOVAK LEA 2000 165.44 16 0.00 0 181.4444.52/32,5-
7. KALETKA FIONA 2000 174.99 12 0.00 0 186.9950.07/36,6-
8. KONDRATENKO KSENIYA 1999 119.47 104 0.00 0 223.4786.55/63,2-
9. HOČEVAR EVA ALINA 2002 179.55 52 0.00 0 231.5594.63/69,1-
  TEAGAN JOHNSON-MOORE 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  APPODIA LAURA 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. URCHENKO INNA 1998 Team Kazachstan185.96 8 0.00 0 193.96 -
2. OFERRAL CAOIMHE 1997 Canoe Slalom Ireland177.92 52 0.00 0 229.9235.96/18,5-
3. SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg166.80 112 0.00 0 278.8084.84/43,7-
4. HOČEVAR JANA 1998 KKK Ljubljana214.00 160 0.00 0 374.00180.04/92,8-
  FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U18 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OFERRAL CAOIMHE 1997 147.75 14 0.00 0 161.75 -
2. HOČEVAR JANA 1998 195.71 60 0.00 0 255.7193.96/58,1-
3. SCHALLER CAROLIN 1997 147.81 154 0.00 0 301.81140.06/86,6-
4. URCHENKO INNA 1998 204.71 216 0.00 0 420.71258.96/160,1-
  FAGERLUND AMANDA 1998 0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   U23 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DEREVIANKO NATALIA 1996 SURGUT HMAO-UGRA143.83 6 0.00 0 149.83 -

kategorie C1W   U23 - finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DEREVIANKO NATALIA 1996 129.67 4 0.00 0 133.67 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3