Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném

30.07.2015-31.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   U14 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BOŽIČ ŠTEFAN 2001 Kajak klub Soške Elektrarne105.95 8 0.00 0 113.95 -
2. BOLYARD WESLEY 2001 Nantahala Racing Club111.53 6 0.00 0 117.533.58/3,1-
3. TONCAR MARTIN 2001 TJ Slávia TU Zvolen111.82 6 0.00 0 117.823.87/3,4-
4. HARTL VINZENZ 2001 AKV Augsburg115.90 8 0.00 0 123.909.95/8,7-
5. HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.116.41 8 0.00 0 124.4110.46/9,2-
6. DILLI MAXI 2001 VfL Bad Kreuznach117.87 10 0.00 0 127.8713.92/12,2-
7. JOSEPH JOSHUA 2001 Potomac whitewater Racing Cent120.10 8 0.00 0 128.1014.15/12,4-
8. ŠTAFEN MATÚŠ 2002 ŽKV Žilina120.32 8 0.00 0 128.3214.37/12,6-
9. STEULER BENJAMIN 2001 AKV Augsburg127.62 2 0.00 0 129.6215.67/13,8-
10. VALANT ULAN 2001 KKK Ljubljana123.91 8 0.00 0 131.9117.96/15,8-
11. BURGAR LENART 2001 Kajak kanu klub Tacen122.71 10 0.00 0 132.7118.76/16,5-
12. HOFF ORAN 2002 Colorado125.12 8 0.00 0 133.1219.17/16,8-
13. KORÍNEK MIROSLAV 2001 KTK Lipt. Mikuláš129.49 4 0.00 0 133.4919.54/17,1-
14. STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB124.25 10 0.00 0 134.2520.30/17,8-
15. REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB127.59 8 0.00 0 135.5921.64/19,0-
16. KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB132.75 4 0.00 0 136.7522.80/20,0-
17. OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk133.91 4 0.00 0 137.9123.96/21,0-
18. SEHIC AMI 2001 Croatia129.20 10 0.00 0 139.2025.25/22,2-
19. MUTO YUSUKE 2001 Canoe Club Mitake132.50 8 0.00 0 140.5026.55/23,3-
20. RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha130.66 10 0.00 0 140.6626.71/23,4-
21. OPLOTNIK LUKA 2001 BD Steklarna Hrastnik130.66 12 0.00 0 142.6628.71/25,2-
22. KAVZAR KLEMEN 2001 BD Steklarna Hrastnik136.08 10 0.00 0 146.0832.13/28,2-
23. BELOKRENITSKIY KIRILL 2002 Krasnoyarsk138.19 8 0.00 0 146.1932.24/28,3-
24. LHOTA KRYŠTOF 2002 USK Pha136.25 10 0.00 0 146.2532.30/28,3-
25. LANGE TWAN 2002 Kajak kanu klub Tacen142.21 10 0.00 0 152.2138.26/33,6-
26. VOLPI IACOPO 2001 Canoa Club Milano131.51 22 0.00 0 153.5139.56/34,7-
27. ALIČ MAKS 2002 Kanu klub Simon143.39 12 0.00 0 155.3941.44/36,4-
28. VANIN VLADISLAV 2002 Moscow139.56 16 0.00 0 155.5641.61/36,5-
29. NOVAK URBAN 2001 Kanu klub Simon149.04 10 0.00 0 159.0445.09/39,6-
30. NAKAJIMA MANATO 2001 Canoe Club Mitake147.48 12 0.00 0 159.4845.53/40,0-
31. HENRY STEVEN 2001 BRETAGNE148.03 12 0.00 0 160.0346.08/40,4-
32. ŠAVLI ERAZEM 2001 Kajak klub Soške Elektrarne146.59 14 0.00 0 160.5946.64/40,9-
33. MACUS ONDREJ 2002 ŽKV Žilina155.23 10 0.00 0 165.2351.28/45,0-
34. PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 Kajak klub Soške Elektrarne153.61 12 0.00 0 165.6151.66/45,3-
35. DIEŠKA JURAJ 2002 ŽKV Žilina162.09 12 0.00 0 174.0960.14/52,8-
36. LAPORNIK LENART 2002 Kajak kanu klub Tacen168.26 6 0.00 0 174.2660.31/52,9-
37. JURIČEK PATRIK 2001 KTK Lipt. Mikuláš116.39 62 0.00 0 178.3964.44/56,6-
38. PITTMAN TAYLOR 2001 Potomac whitewater Racing Cent126.50 58 0.00 0 184.5070.55/61,9-
39. BERGER TIL 2002 Leipziger-Kanu-Club123.17 64 0.00 0 187.1773.22/64,3-
40. KIPRAS TALACKA 2002 Regesa132.64 56 0.00 0 188.6474.69/65,5-
41. WALLIN WILLIAM 2001 Sweden126.36 64 0.00 0 190.3676.41/67,1-
42. SUŠMEL JAN 2002 Kajak klub Soške Elektrarne144.68 60 0.00 0 204.6890.73/79,6-
43. BURAN ILJA 2002 TSM Bratislava144.97 62 0.00 0 206.9793.02/81,6-
44. BEZELJAK ROK 2002 Kajak klub Soške Elektrarne151.78 60 0.00 0 211.7897.83/85,9-
45. VEVERKA LUKÁŠ 2002 Benátky152.11 62 0.00 0 214.11100.16/87,9-
46. PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 USK Pha176.01 62 0.00 0 238.01124.06/108,9-
47. FIAMIN ELIA 2002 KTK Lipt. Mikuláš192.14 64 0.00 0 256.14142.19/124,8-
48. MILJAVEC JAKA 2002 Kajak kanu klub Tacen216.27 68 0.00 0 284.27170.32/149,5-
49. PLANINC MIHA 2002 BD Steklarna Hrastnik216.62 208 0.00 0 424.62310.67/272,6-
50. GRADIŠEK NEJC 2002 Kanu klub Simon137.27 304 0.00 0 441.27327.32/287,2-
51. TESAŘ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB138.14 354 0.00 0 492.14378.19/331,9-
52. PANICO TOMMASO 2002 FICK COMITATO LIGURIA245.30 272 0.00 0 517.30403.35/354,0-
53. DIEŠKA MAREK 2002 ŽKV Žilina263.28 456 0.00 0 719.28605.33/531,2-
  SHUVALOV DANIL 2002 SURGUT HMAO-UGRA0.00 999 0.00 0 999.00 -
  MORI KEITA 2001 Canoe Club Mitake0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TANAKA YUUKI 2001 Canoe Club Mitake0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KUSCHE ERIC 2001 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETROVAJ MATÚŠ 2002 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LUTHER JAKOB 2001 SPORT CLUB MERANO0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl