vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE 2015

01.08.2015-02.08.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SCHRÖDER DAVID
BETTGE NICO
2000
2000
Leipziger-Kanu-Club
Leipziger-Kanu-Club
88.99 0 88.25 0 88.25 -
2. MALÝ VOJTĚCH
SVOBODA ADAM
2000
2000
USK Pha
USK Pha
109.92 14 101.26 2 103.2615.01/17,0-
3. ZDRÁHAL JAN
VLČEK LADISLAV
2000
2000
Dukla B.
Dukla B.
104.33 2 100.29 4 104.2916.04/18,2-
4. TOMEK LUKÁŠ
SEHNAL ŠTĚPÁN
2000
2000
USK Pha
USK Pha
108.83 2 105.15 2 107.1518.90/21,4-
5. POSPÍCHAL RADEK
WEBER OLDŘICH
2000
2000
SKVS ČB
SKVS ČB
107.66 4 105.24 2 107.2418.99/21,5-
6. BUSTA JAN
LHOTA KRYŠTOF
2000
2000
USK Pha
USK Pha
111.42 4 109.15 0 109.1520.90/23,7-
7. DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
2000
2000
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
126.95 10 127.18 0 127.1838.93/44,1-
8. SORIANO DANIELE
HEIN JAKOB
2000
2000
Bamberger Faltbootclub e.V.
Bamberger Faltbootclub e.V.
167.58 62 127.04 2 129.0440.79/46,2-
  PRAŽAN MILAN
PROKS JAKUB
2000
2000
RK Troja
RK Troja
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATHE ALAN
LEBAINDRE METHEO
2000
2000
BRETAGNE
BRETAGNE
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ KATEŘINA 1985 USK Pha99.43 6 111.03 12 105.43 -
2. ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 Dukla Lipt. Mikuláš127.03 6 120.65 4 124.6519.22/18,2-
3. VAN DE VEN SVANTJE 1998 KCF Magdeburg159.30 4 131.59 6 137.5932.16/30,5-
4. KONDRATENKO XENA 1999 KAZ137.76 56 132.81 10 142.8137.38/35,5-
5. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen132.68 16 0.00 999 148.6843.25/41,0-
6. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach146.59 8 135.04 60 154.5949.16/46,6-
7. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden136.71 102 0.00 999 238.71133.28/126,4-
8. YURCHENKO INNA 1998 Kazakhstan157.86 112 138.78 110 248.78143.35/136,0-
9. YAMAKAWA RIKAKO 1968 Canoe Club Mitake161.39 110 128.59 158 271.39165.96/157,4-
  SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HOLL LENA 1999 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK STANISLAV 1976 USK Pha82.37 0 90.92 2 82.37 -
2. MARC JONATHAN 1988 BRETAGNE83.40 0 85.66 2 83.401.03/1,3-
3. BUSTA JAN 1989 USK Pha85.54 0 84.38 2 85.543.17/3,8-
4. TRUMMER TIMO 1996 Kanuverein Zeitz83.65 2 87.06 0 85.653.28/4,0-
5. LE FRIEC SIMON 1992 BRETAGNE86.42 2 88.99 4 88.426.05/7,3-
6. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha88.46 0 88.49 2 88.466.09/7,4-
7. LERCH ADAM 1998 Dukla B.90.51 2 87.41 2 89.417.04/8,5-
8. BETTGE NICO 1980 Leipziger-Kanu-Club86.96 4 89.64 0 89.647.27/8,8-
9. FOUKAL PAVEL 1987 Dukla B.88.03 2 92.64 2 90.037.66/9,3-
10. DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 Dukla Lipt. Mikuláš90.62 4 90.76 0 90.768.39/10,2-
11. ŘÍHA MARTIN 1992 USK Pha91.94 2 88.82 2 90.828.45/10,3-
12. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne87.38 4 0.00 999 91.389.01/10,9-
13. MALÝ VOJTĚCH 1986 USK Pha93.77 50 90.88 2 92.8810.51/12,8-
14. HOČEVAR SIMON 1974 Kanu klub Simon93.12 0 0.00 999 93.1210.75/13,1-
15. SCHRÖDER DAVID 1985 Leipziger-Kanu-Club87.49 6 98.64 100 93.4911.12/13,5-
16. PEXA JAKUB 1994 USK Pha91.02 4 92.18 2 94.1811.81/14,3-
17. LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE110.95 6 92.64 2 94.6412.27/14,9-
18. HAVLÍČEK JAN 1982 USK Pha91.66 4 99.81 2 95.6613.29/16,1-
19. HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt93.84 2 92.71 6 95.8413.47/16,4-
20. MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE93.86 2 100.76 50 95.8613.49/16,4-
21. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB96.09 0 109.59 8 96.0913.72/16,7-
22. POSPÍCHAL RADEK 1994 SKVS ČB95.09 2 96.49 2 97.0914.72/17,9-
23. TANIGUCHI KAZUYA 1986 Canoe Club Mitake100.77 2 98.59 0 98.5916.22/19,7-
24. SCHWANHOLT SIMON 1991 KCF Magdeburg102.21 0 92.65 6 98.6516.28/19,8-
25. KULIKOV ALEXANDR 1997 Kazakhstan99.73 2 92.80 6 98.8016.43/19,9-
26. GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE94.11 6 100.06 202 100.1117.74/21,5-
27. CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB103.53 6 98.42 2 100.4218.05/21,9-
28. KIEFT CHARLIE 1993 USA96.42 4 104.25 6 100.4218.05/21,9-
29. PRÜHER JAKUB 1968 2 SKVS ČB98.42 6 96.64 4 100.6418.27/22,2-
30. DODOK MARTIN 1999 Dukla Lipt. Mikuláš110.26 10 96.96 4 100.9618.59/22,6-
31. BUCHTEL MARTIN 1982 Hubertus99.98 2 99.96 2 101.9619.59/23,8-
32. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach102.17 0 106.39 2 102.1719.80/24,0-
33. CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE96.29 54 101.28 4 105.2822.91/27,8-
34. QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA104.49 4 113.69 6 108.4926.12/31,7-
35. WEBER OLDŘICH 1987 SKVS ČB120.52 4 104.77 4 108.7726.40/32,1-
36. CAVO FRANCESCO 1996 FICK COMITATO LIGURIA105.52 52 100.89 8 108.8926.52/32,2-
37. WENDL DENIS 2000 Horš.Týn109.63 6 104.10 10 114.1031.73/38,5-
38. PALMCRANTZ LUDWIG 1998 Sweden127.18 252 110.13 6 116.1333.76/41,0-
39. PISCHEK JAN 1977 Pardub.121.11 2 118.24 2 120.2437.87/46,0-
40. LINDOLF JULIAN 2001 Kanu Schwaben149.25 2 130.43 2 132.4350.06/60,8-
41. OCHAKOVSKIH EGOR 2000 Kazakhstan134.39 12 104.13 112 146.3964.02/77,7-
42. BERNAT JAKA 2001 Kajak kanu klub Tacen144.91 4 128.45 62 148.9166.54/80,8-
43. AMANBAEV ADIL 2000 Kazakhstan150.43 2 161.07 102 152.4370.06/85,1-
44. PRETOLANI TOMMASO 1999 FICK COMITATO LIGURIA159.68 58 147.40 310 217.68135.31/164,3-
45. KUZNECOV DENIS 1997 Kazakhstan135.50 160 240.09 116 295.50213.13/258,7-
  LOOS SÖREN 1997 KC Hilden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  NILSSON MATTIAS 1998 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MRÁZ JURAJ 2002 KTK Lipt. Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt85.62 2 86.18 56 87.62 -
2. MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt. Mikuláš105.68 54 92.14 0 92.144.52/5,2-
3. SCHWANHOLT ANN- KATHRIN 1995 KCF Magdeburg98.81 2 92.35 0 92.354.73/5,4-
4. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt98.49 4 94.32 2 96.328.70/9,9-
5. DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha96.47 0 98.17 4 96.478.85/10,1-
6. ZÁRUBOVÁ KRISTÍNA 1995 Dukla Lipt. Mikuláš96.26 2 94.78 2 96.789.16/10,5-
7. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg104.22 4 97.43 0 97.439.81/11,2-
8. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach99.36 0 98.81 0 98.8111.19/12,8-
9. MANNSCHOTT JANINA 1998 KST Rhein-Ruhr111.05 2 96.93 2 98.9311.31/12,9-
10. TREBULOVÁ IVANA 1998 KKZV110.30 2 96.97 2 98.9711.35/13,0-
11. CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE100.09 0 104.25 52 100.0912.47/14,2-
12. MITAŠÍKOVÁ MONIKA 1994 Slovakia104.80 6 98.53 2 100.5312.91/14,7-
13. BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha102.31 8 100.34 2 102.3414.72/16,8-
14. KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 Dukla Lipt. Mikuláš111.88 4 100.86 2 102.8615.24/17,4-
15. DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha114.40 2 99.06 4 103.0615.44/17,6-
16. ŠMEJKALOVÁ ŠÁRKA 1984 SKVS ČB100.53 4 0.00 999 104.5316.91/19,3-
17. BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben100.73 4 113.52 8 104.7317.11/19,5-
18. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen97.03 8 99.04 10 105.0317.41/19,9-
19. BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE100.66 6 115.07 6 106.6619.04/21,7-
20. MUSCAR FRANCESCA 1997 FICK COMITATO LIGURIA107.76 0 104.77 2 106.7719.15/21,9-
21. SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg107.78 0 116.22 0 107.7820.16/23,0-
22. DAILLE VIVIANA 1998 FFCC110.16 2 106.39 2 108.3920.77/23,7-
23. PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis107.88 14 105.10 4 109.1021.48/24,5-
24. RANDLE KENSA 1998 Kiwis113.44 6 105.97 4 109.9722.35/25,5-
25. TUNKOVÁ KRISTÝNA 1988 Jablonec108.43 2 106.07 8 110.4322.81/26,0-
26. MIYAKODA TERUKA 1994 Canoe Club Mitake103.15 54 106.96 4 110.9623.34/26,6-
27. SOJKOVÁ MIROSLAVA 1997 Slovakia108.70 56 106.19 6 112.1924.57/28,0-
28. TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt107.28 6 118.15 8 113.2825.66/29,3-
29. DRAHOZALOVÁ JANA 1990 Roudnice117.43 4 109.29 4 113.2925.67/29,3-
30. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden117.99 154 109.29 4 113.2925.67/29,3-
31. JONES CHIARA 2000 Kanu Schwaben119.51 8 110.83 6 116.8329.21/33,3-
32. KONDRATENKO XENIYA 1999 Kazakhstan107.87 56 116.88 2 118.8831.26/35,7-
33. VRBNJAK-ERBENŽNIK TEJA 1997 KKK Ljubljana111.27 10 107.06 12 119.0631.44/35,9-
34. SAFINA KAMLLA 2000 Kazakhstan116.15 4 112.72 104 120.1532.53/37,1-
35. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg131.28 204 117.61 4 121.6133.99/38,8-
36. BRÁDKOVÁ ALICE 1988 Roudnice123.76 0 122.69 2 123.7636.14/41,2-
37. FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt121.32 8 122.69 2 124.6937.07/42,3-
38. MOESER SINA 2000 Kanu Schwaben133.83 14 103.46 152 147.8360.21/68,7-
39. DIEŠKOVÁ EVA 1998 KTK Lipt. Mikuláš134.72 252 107.47 52 159.4771.85/82,0-
40. WILLIAMS COURTNEY 1997 Kiwis130.33 110 147.39 999 240.33152.71/174,3-
  APEL ELENA 1998 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DAVIS AVERY 2001 Nantahala Racing Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PODOBRYAEVA EVDOKIA 2000 Moscow0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GALUŠKOVÁ ANTONIE 2001 Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt. Mikuláš78.80 0 84.37 0 78.80 -
2. BUCHTEL MARTIN 1982 Hubertus81.39 0 79.87 0 79.871.07/1,4-
3. KUBRIČAN LUKÁŠ 1984 Dukla B.81.03 0 80.21 0 80.211.41/1,8-
4. OULHEN POL 1996 BRETAGNE80.56 0 80.01 2 80.561.76/2,2-
5. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne82.60 2 80.74 0 80.741.94/2,5-
6. FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt82.94 2 80.96 0 80.962.16/2,7-
7. HEGGE SAMUEL 1994 Kanu Schwaben94.49 56 81.23 0 81.232.43/3,1-
8. HUJSA MATÚŠ 1991 Slovakia81.44 0 82.22 0 81.442.64/3,4-
9. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE86.58 2 81.53 0 81.532.73/3,5-
10. LANGER ANDREAS 1993 UKK Wien79.93 2 80.06 2 81.933.13/4,0-
11. BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben82.21 0 81.61 4 82.213.41/4,3-
12. ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice84.99 2 82.74 0 82.743.94/5,0-
13. GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt80.95 2 85.90 4 82.954.15/5,3-
14. STANOVSKÝ MARTIN 1996 ŠKP Dolný Kubín86.74 0 83.08 0 83.084.28/5,4-
15. EUZENES POL 1996 BRETAGNE86.36 2 83.58 0 83.584.78/6,1-
16. WINTER SEBASTIAN 1981 LKV Sachsen-Anhalt87.20 4 81.92 2 83.925.12/6,5-
17. HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben85.46 0 84.47 0 84.475.67/7,2-
18. BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg85.31 0 86.58 50 85.316.51/8,3-
19. YOSHIDA TAKU 1988 Canoe Club Mitake87.71 2 85.37 0 85.376.57/8,3-
20. JANČEK ŠUBOMÍR 1986 Slovakia83.97 2 87.69 2 85.977.17/9,1-
21. BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr94.02 10 86.10 0 86.107.30/9,3-
22. LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg86.21 0 87.77 2 86.217.41/9,4-
23. DANGEN JACK 1998 New Zealand90.36 4 86.22 0 86.227.42/9,4-
24. JAKOBT MEYER 1997 Kanu Schwaben86.02 2 82.42 4 86.427.62/9,7-
25. MUTTON ZACK 2000 KICK90.36 0 86.44 0 86.447.64/9,7-
26. RAJNIAK BORIS 1984 Slovakia90.77 4 86.92 0 86.928.12/10,3-
27. DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach85.80 2 83.37 4 87.378.57/10,9-
28. BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE88.51 2 87.92 0 87.929.12/11,6-
29. MOLOCHER JANNIK 1997 KK Rosenheim92.52 4 88.29 0 88.299.49/12,0-
30. ZVOLÁNEK JAN 1995 SKVS ČB90.80 6 88.97 0 88.9710.17/12,9-
31. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana91.84 0 85.11 4 89.1110.31/13,1-
32. DE DIONIGI CHRISTIAN 1992 Canoa Club Milano85.23 4 80.85 56 89.2310.43/13,2-
33. BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr89.14 2 87.26 2 89.2610.46/13,3-
34. KREMSLEHNER CHRISTOPHER 1988 UKK Wien87.54 2 84.23 52 89.5410.74/13,6-
35. HUFF SPENCER 1995 USA89.79 0 88.06 8 89.7910.99/13,9-
36. SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben88.19 6 88.23 2 90.2311.43/14,5-
37. LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE89.55 2 93.26 0 91.5512.75/16,2-
38. POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy89.89 2 93.95 10 91.8913.09/16,6-
39. SATO SHUNPEI 1980 Canoe Club Mitake92.37 0 105.72 10 92.3713.57/17,2-
40. MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE92.53 0 108.38 6 92.5313.73/17,4-
41. VINCE TOMMY 1992 Sweden88.55 4 90.65 4 92.5513.75/17,4-
42. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt100.37 2 88.56 4 92.5613.76/17,5-
43. DANIELE SORIANO 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.87.16 6 92.72 2 93.1614.36/18,2-
44. MAHE ALAN 1999 BRETAGNE96.51 0 89.53 4 93.5314.73/18,7-
45. TYLER UTHUS 1996 Tyler92.58 6 89.78 4 93.7814.98/19,0-
46. KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB93.82 4 93.81 0 93.8115.01/19,0-
47. TONCAR MARTIN 2001 Žilina90.18 4 92.01 4 94.1815.38/19,5-
48. KRAUS FILIP 1997 ČSAD Plz90.40 4 92.35 4 94.4015.60/19,8-
49. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach88.82 6 93.34 2 94.8216.02/20,3-
50. DESOLE GIACOMO 1998 FICK COMITATO LIGURIA95.80 52 93.24 2 95.2416.44/20,9-
51. MAAS DAVID 1999 KK Rosenheim94.70 152 93.39 2 95.3916.59/21,1-
52. BRATT VIDAR 1998 Sweden95.03 2 100.12 58 97.0318.23/23,1-
53. WALLISCH VÍT 1999 USK Pha97.53 0 107.06 10 97.5318.73/23,8-
54. AITKEN CALLUM 1999 CSBOP108.41 6 92.11 8 100.1121.31/27,0-
55. BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club97.41 4 94.22 6 100.2221.42/27,2-
56. HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.96.83 4 93.07 52 100.8322.03/28,0-
57. ROMANO MARCO 2000 Canoa Club Brescia93.72 8 112.83 106 101.7222.92/29,1-
58. LHOTA KRYŠTOF 2002 USK Pha96.18 6 102.40 2 102.1823.38/29,7-
59. RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha99.44 6 96.45 6 102.4523.65/30,0-
60. KOŘÍNEK FILIP 1995 USK Pha99.47 4 106.36 12 103.4724.67/31,3-
61. DILLI MAXI 2000 VfL Bad Kreuznach100.46 4 118.29 62 104.4625.66/32,6-
62. VEJVODA VOJTĚCH 1999 Rakovník104.21 2 97.00 54 106.2127.41/34,8-
63. TESAŘ ROBERT 1972 SKVS ČB112.45 8 102.27 4 106.2727.47/34,9-
64. STEVEN HENRY 1954 BRETAGNE106.43 4 105.60 6 110.4331.63/40,1-
65. STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB107.21 4 106.59 60 111.2132.41/41,1-
66. CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz103.63 8 105.73 8 111.6332.83/41,7-
67. BOČEK ZDENĚK 1975 SKVS ČB111.80 0 114.51 2 111.8033.00/41,9-
68. COZZINI LORENZO 1997 Gruppo Canoe Viadana115.10 8 105.83 6 111.8333.03/41,9-
69. MATJAŠEC MATEVŽ 2000 Kajak kanu klub Tacen120.39 164 107.69 8 115.6936.89/46,8-
70. NOVAK URBAN 2001 Mitja Oštrbenk113.23 4 114.18 50 117.2338.43/48,8-
71. RAZETO NICCOL 1999 FICK COMITATO LIGURIA109.03 10 96.35 58 119.0340.23/51,1-
72. PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 USK Pha118.66 10 115.36 6 121.3642.56/54,0-
73. REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB112.51 102 117.49 4 121.4942.69/54,2-
74. TESAŘ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB123.10 2 118.28 54 125.1046.30/58,8-
75. TUIRAVIRAVI DANIEL 2000 FIJ140.57 52 126.00 6 132.0053.20/67,5-
76. GHISETTI DAVIDE 1999 IVREA CANOA CLUB95.65 402 93.38 50 143.3864.58/82,0-
77. ZIFCAK STEFAN 1977 Pinkston Panthers122.46 160 144.09 10 154.0975.29/95,5-
78. HIRSCHBICHLER KILIAN 1997 KK Rosenheim152.97 14 119.54 356 166.9788.17/111,9-
79. MORI ANDREA 1998 FICK COMITATO LIGURIA160.18 62 0.00 999 222.18143.38/182,0-
80. TONCAR MARTIN 1975 SKVS ČB114.86 156 125.14 104 229.14150.34/190,8-
  WESSTRÖM ANDERS 1996 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KAMMERL VALENTIN 1997 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LEBAINDRE MATHEO 1998 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FASOLI TOMMASO 1999 Canoa Club Milano0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GROTMANN SAMUEL 1999 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRIJON SEVERIN 2000 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SCHRÖDER DAVID
BETTGE NICO
85
80
Leipziger-Kanu-Club
Leipziger-Kanu-Club
104.66 8 0.00 0 112.66 -
2. MALÝ VOJTĚCH
SVOBODA ADAM
86
94
USK Pha
USK Pha
111.60 2 0.00 0 113.600.94/0,8-
3. BUSTA JAN
LHOTA KRYŠTOF
2000
2000
USK Pha
USK Pha
117.56 4 0.00 0 121.568.90/7,9-
4. POSPÍCHAL RADEK
WEBER OLDŘICH
94
87
SKVS ČB
SKVS ČB
120.36 2 0.00 0 122.369.70/8,6-
5. TOMEK LUKÁŠ
SEHNAL ŠTĚPÁN
87
85
USK Pha
USK Pha
115.89 8 0.00 0 123.8911.23/10,0-
6. ZDRÁHAL JAN
VLČEK LADISLAV
85
85
Dukla B.
Dukla B.
111.98 12 0.00 0 123.9811.32/10,0-
7. DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
  VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
128.88 4 0.00 0 132.8820.22/17,9-
8. SORIANO DANIELE
HEIN JAKOB
 
1
Bamberger Faltbootclub e.V.
Bamberger Faltbootclub e.V.
146.51 10 0.00 0 156.5143.85/38,9-

kategorie C1W   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ KATEŘINA 1985 USK Pha117.15 4 0.00 0 121.15 -
2. KONDRATENKO XENA 1999 KAZ132.99 4 0.00 0 136.9915.84/13,1-
3. ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 Dukla Lipt. Mikuláš141.28 2 0.00 0 143.2822.13/18,3-
4. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden160.27 4 0.00 0 164.2743.12/35,6-
5. VAN DE VEN SVANTJE 1998 KCF Magdeburg163.48 10 0.00 0 173.4852.33/43,2-
6. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen127.18 60 0.00 0 187.1866.03/54,5-
7. YURCHENKO INNA 1998 Kazakhstan171.62 58 0.00 0 229.62108.47/89,5-
  KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK STANISLAV 1976 USK Pha87.85 4 0.00 0 91.85 -
2. MARC JONATHAN 1988 BRETAGNE89.95 2 0.00 0 91.950.10/0,1-
3. ŘÍHA MARTIN 1992 USK Pha93.04 0 0.00 0 93.041.19/1,3-
4. BETTGE NICO 1980 Leipziger-Kanu-Club92.97 2 0.00 0 94.973.12/3,4-
5. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha95.90 0 0.00 0 95.904.05/4,4-
6. TRUMMER TIMO 1996 Kanuverein Zeitz96.82 0 0.00 0 96.824.97/5,4-
7. BUSTA JAN 1989 USK Pha96.22 2 0.00 0 98.226.37/6,9-
8. FOUKAL PAVEL 1987 Dukla B.96.64 2 0.00 0 98.646.79/7,4-
9. SCHWANHOLT SIMON 1991 KCF Magdeburg98.76 2 0.00 0 100.768.91/9,7-
10. SCHRÖDER DAVID 1985 Leipziger-Kanu-Club101.30 0 0.00 0 101.309.45/10,3-
11. LERCH ADAM 1998 Dukla B.95.77 6 0.00 0 101.779.92/10,8-
12. HOČEVAR SIMON 1974 Kanu klub Simon102.40 0 0.00 0 102.4010.55/11,5-
13. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB97.15 6 0.00 0 103.1511.30/12,3-
14. KULIKOV ALEXANDR 1997 Kazakhstan97.33 6 0.00 0 103.3311.48/12,5-
15. PEXA JAKUB 1994 USK Pha100.36 4 0.00 0 104.3612.51/13,6-
16. GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE103.39 2 0.00 0 105.3913.54/14,7-
17. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne102.98 4 0.00 0 106.9815.13/16,5-
18. DODOK MARTIN 1999 Dukla Lipt. Mikuláš104.71 4 0.00 0 108.7116.86/18,4-
19. BUCHTEL MARTIN 1982 Hubertus104.98 4 0.00 0 108.9817.13/18,6-
20. LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE103.94 6 0.00 0 109.9418.09/19,7-
21. MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE106.96 4 0.00 0 110.9619.11/20,8-
22. QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA106.02 8 0.00 0 114.0222.17/24,1-
23. TANIGUCHI KAZUYA 1986 Canoe Club Mitake106.07 8 0.00 0 114.0722.22/24,2-
24. HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt108.22 6 0.00 0 114.2222.37/24,4-
25. CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE113.26 6 0.00 0 119.2627.41/29,8-
26. WEBER OLDŘICH 1987 SKVS ČB119.65 6 0.00 0 125.6533.80/36,8-
27. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach125.87 4 0.00 0 129.8738.02/41,4-
28. PRÜHER JAKUB 1968 2 SKVS ČB130.58 2 0.00 0 132.5840.73/44,3-
29. DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 Dukla Lipt. Mikuláš103.64 50 0.00 0 153.6461.79/67,3-
30. HAVLÍČEK JAN 1982 USK Pha110.53 52 0.00 0 162.5370.68/77,0-
31. POSPÍCHAL RADEK 1994 SKVS ČB135.36 58 0.00 0 193.36101.51/110,5-
32. MALÝ VOJTĚCH 1986 USK Pha100.76 150 0.00 0 250.76158.91/173,0-
33. CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB126.21 156 0.00 0 282.21190.36/207,3-
34. LE FRIEC SIMON 1992 BRETAGNE97.42 450 0.00 0 547.42455.57/496,0-
  KIEFT CHARLIE 1993 USA0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt95.79 2 0.00 0 97.79 -
2. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt101.70 0 0.00 0 101.703.91/4,0-
3. SCHWANHOLT ANN- KATHRIN 1995 KCF Magdeburg100.32 2 0.00 0 102.324.53/4,6-
4. DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha103.34 2 0.00 0 105.347.55/7,7-
5. ZÁRUBOVÁ KRISTÍNA 1995 Dukla Lipt. Mikuláš105.94 0 0.00 0 105.948.15/8,3-
6. MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt. Mikuláš105.21 2 0.00 0 107.219.42/9,6-
7. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach108.37 2 0.00 0 110.3712.58/12,9-
8. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen108.44 2 0.00 0 110.4412.65/12,9-
9. DAILLE VIVIANA 1998 FFCC109.68 2 0.00 0 111.6813.89/14,2-
10. MITAŠÍKOVÁ MONIKA 1994 Slovakia112.96 0 0.00 0 112.9615.17/15,5-
11. RANDLE KENSA 1998 Kiwis115.17 0 0.00 0 115.1717.38/17,8-
12. BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha115.66 0 0.00 0 115.6617.87/18,3-
13. CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE110.55 6 0.00 0 116.5518.76/19,2-
14. MUSCAR FRANCESCA 1997 FICK COMITATO LIGURIA112.87 4 0.00 0 116.8719.08/19,5-
15. DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha113.81 4 0.00 0 117.8120.02/20,5-
16. MANNSCHOTT JANINA 1998 KST Rhein-Ruhr121.66 4 0.00 0 125.6627.87/28,5-
17. SCHALLER CAROLIN 1997 AKV Augsburg122.78 4 0.00 0 126.7828.99/29,6-
18. SOJKOVÁ MIROSLAVA 1997 Slovakia122.60 10 0.00 0 132.6034.81/35,6-
19. BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben133.27 2 0.00 0 135.2737.48/38,3-
20. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg109.59 52 0.00 0 161.5963.80/65,2-
21. BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE110.66 52 0.00 0 162.6664.87/66,3-
22. TREBULOVÁ IVANA 1998 KKZV118.01 52 0.00 0 170.0172.22/73,9-
23. PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis129.51 50 0.00 0 179.5181.72/83,6-
24. KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 Dukla Lipt. Mikuláš123.80 56 0.00 0 179.8082.01/83,9-
25. MIYAKODA TERUKA 1994 Canoe Club Mitake144.72 60 0.00 0 204.72106.93/109,3-

kategorie K1M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LANGER ANDREAS 1993 UKK Wien85.18 2 0.00 0 87.18 -
2. OULHEN POL 1996 BRETAGNE87.84 0 0.00 0 87.840.66/0,8-
3. BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt. Mikuláš88.12 0 0.00 0 88.120.94/1,1-
4. KUBRIČAN LUKÁŠ 1984 Dukla B.88.26 0 0.00 0 88.261.08/1,2-
5. HEGGE SAMUEL 1994 Kanu Schwaben89.00 0 0.00 0 89.001.82/2,1-
6. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana90.80 0 0.00 0 90.803.62/4,2-
7. DE DIONIGI CHRISTIAN 1992 Canoa Club Milano89.22 2 0.00 0 91.224.04/4,6-
8. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt91.34 0 0.00 0 91.344.16/4,8-
9. EUZENES POL 1996 BRETAGNE91.43 0 0.00 0 91.434.25/4,9-
10. FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt90.21 2 0.00 0 92.215.03/5,8-
11. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne90.67 2 0.00 0 92.675.49/6,3-
12. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE91.16 2 0.00 0 93.165.98/6,9-
13. ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice91.19 2 0.00 0 93.196.01/6,9-
14. YOSHIDA TAKU 1988 Canoe Club Mitake93.37 0 0.00 0 93.376.19/7,1-
15. KREMSLEHNER CHRISTOPHER 1988 UKK Wien92.48 2 0.00 0 94.487.30/8,4-
16. BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg94.12 2 0.00 0 96.128.94/10,3-
17. GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt92.19 4 0.00 0 96.199.01/10,3-
18. LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg94.63 2 0.00 0 96.639.45/10,8-
19. BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE93.11 4 0.00 0 97.119.93/11,4-
20. JAKOBT MEYER 1997 Kanu Schwaben95.43 2 0.00 0 97.4310.25/11,8-
21. VINCE TOMMY 1992 Sweden96.06 2 0.00 0 98.0610.88/12,5-
22. ZVOLÁNEK JAN 1995 SKVS ČB96.57 2 0.00 0 98.5711.39/13,1-
23. MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE99.46 0 0.00 0 99.4612.28/14,1-
24. RAJNIAK BORIS 1984 Slovakia97.66 2 0.00 0 99.6612.48/14,3-
25. POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy98.18 2 0.00 0 100.1813.00/14,9-
26. SATO SHUNPEI 1980 Canoe Club Mitake100.36 2 0.00 0 102.3615.18/17,4-
27. MUTTON ZACK 2000 KICK96.43 6 0.00 0 102.4315.25/17,5-
28. BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr102.58 0 0.00 0 102.5815.40/17,7-
29. TYLER UTHUS 1996 Tyler97.54 6 0.00 0 103.5416.36/18,8-
30. LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE104.05 0 0.00 0 104.0516.87/19,4-
31. MAHE ALAN 1999 BRETAGNE100.60 4 0.00 0 104.6017.42/20,0-
32. WINTER SEBASTIAN 1981 LKV Sachsen-Anhalt99.46 8 0.00 0 107.4620.28/23,3-
33. DANIELE SORIANO 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.100.62 8 0.00 0 108.6221.44/24,6-
34. SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben107.83 2 0.00 0 109.8322.65/26,0-
35. BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben89.92 52 0.00 0 141.9254.74/62,8-
36. BUCHTEL MARTIN 1982 Hubertus91.27 52 0.00 0 143.2756.09/64,3-
37. HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben95.22 52 0.00 0 147.2260.04/68,9-
38. MOLOCHER JANNIK 1997 KK Rosenheim96.16 52 0.00 0 148.1660.98/69,9-
39. HUJSA MATÚŠ 1991 Slovakia99.17 50 0.00 0 149.1761.99/71,1-
40. DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach98.74 52 0.00 0 150.7463.56/72,9-
41. HUFF SPENCER 1995 USA101.78 54 0.00 0 155.7868.60/78,7-
42. DANGEN JACK 1998 New Zealand108.44 52 0.00 0 160.4473.26/84,0-
43. JANČEK ŠUBOMÍR 1986 Slovakia91.82 100 0.00 0 191.82104.64/120,0-
44. STANOVSKÝ MARTIN 1996 ŠKP Dolný Kubín95.33 102 0.00 0 197.33110.15/126,3-
  BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SCHRÖDER DAVID
BETTGE NICO
85
80
Leipziger-Kanu-Club
Leipziger-Kanu-Club
98.48 2 0.00 0 100.48 -
2. MALÝ VOJTĚCH
SVOBODA ADAM
86
94
USK Pha
USK Pha
110.01 0 0.00 0 110.019.53/9,5-
3. TOMEK LUKÁŠ
SEHNAL ŠTĚPÁN
87
85
USK Pha
USK Pha
112.72 0 0.00 0 112.7212.24/12,2-
4. BUSTA JAN
LHOTA KRYŠTOF
2000
2000
USK Pha
USK Pha
113.27 4 0.00 0 117.2716.79/16,7-
5. POSPÍCHAL RADEK
WEBER OLDŘICH
94
87
SKVS ČB
SKVS ČB
117.17 8 0.00 0 125.1724.69/24,6-
6. DIETZ JOSHUA
DILLI MAXI
  VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
123.17 10 0.00 0 133.1732.69/32,5-
7. ZDRÁHAL JAN
VLČEK LADISLAV
85
85
Dukla B.
Dukla B.
111.94 106 0.00 0 217.94117.46/116,9-
  SORIANO DANIELE
HEIN JAKOB
 
1
Bamberger Faltbootclub e.V.
Bamberger Faltbootclub e.V.
0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1W   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠKÁCHOVÁ MONIKA 1999 Dukla Lipt. Mikuláš113.28 6 0.00 0 119.28 -
2. FAGERLUND AMANDA 1998 Sweden124.92 6 0.00 0 130.9211.64/9,8-
3. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen134.24 4 0.00 0 138.2418.96/15,9-
4. VAN DE VEN SVANTJE 1998 KCF Magdeburg137.98 12 0.00 0 149.9830.70/25,7-
5. HOŠKOVÁ KATEŘINA 1985 USK Pha112.16 102 0.00 0 214.1694.88/79,5-
6. KONDRATENKO XENA 1999 KAZ120.41 100 0.00 0 220.41101.13/84,8-

kategorie C1M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK STANISLAV 1976 USK Pha89.38 0 0.00 0 89.38 -
2. ŘÍHA MARTIN 1992 USK Pha92.28 0 0.00 0 92.282.90/3,2-
3. BETTGE NICO 1980 Leipziger-Kanu-Club93.20 0 0.00 0 93.203.82/4,3-
4. MARC JONATHAN 1988 BRETAGNE90.91 4 0.00 0 94.915.53/6,2-
5. BUSTA JAN 1989 USK Pha94.46 2 0.00 0 96.467.08/7,9-
6. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha94.11 6 0.00 0 100.1110.73/12,0-
7. LERCH ADAM 1998 Dukla B.98.13 2 0.00 0 100.1310.75/12,0-
8. SCHRÖDER DAVID 1985 Leipziger-Kanu-Club99.88 2 0.00 0 101.8812.50/14,0-
9. KULIKOV ALEXANDR 1997 Kazakhstan97.03 6 0.00 0 103.0313.65/15,3-
10. FOUKAL PAVEL 1987 Dukla B.103.50 4 0.00 0 107.5018.12/20,3-
11. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB95.68 56 0.00 0 151.6862.30/69,7-
12. TRUMMER TIMO 1996 Kanuverein Zeitz100.72 54 0.00 0 154.7265.34/73,1-
13. SCHWANHOLT SIMON 1991 KCF Magdeburg102.25 154 0.00 0 256.25166.87/186,7-

kategorie K1W   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRITSCHE LISA 1993 LKV Sachsen-Anhalt99.25 2 0.00 0 101.25 -
2. DUŠKOVÁ KATEŘINA 1998 USK Pha101.27 0 0.00 0 101.270.02/0,0-
3. ZÁRUBOVÁ KRISTÍNA 1995 Dukla Lipt. Mikuláš102.98 0 0.00 0 102.981.73/1,7-
4. MATULANIOVÁ PAVLÍNA 1996 Dukla Lipt. Mikuláš104.67 0 0.00 0 104.673.42/3,4-
5. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt103.02 4 0.00 0 107.025.77/5,7-
6. SCHWANHOLT ANN- KATHRIN 1995 KCF Magdeburg105.07 2 0.00 0 107.075.82/5,7-
7. DAILLE VIVIANA 1998 FFCC109.80 2 0.00 0 111.8010.55/10,4-
8. MITAŠÍKOVÁ MONIKA 1994 Slovakia108.56 4 0.00 0 112.5611.31/11,2-
9. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen110.77 2 0.00 0 112.7711.52/11,4-
10. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach116.64 8 0.00 0 124.6423.39/23,1-

kategorie K1M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN LUKÁŠ 1984 Dukla B.85.78 0 0.00 0 85.78 -
2. EUZENES POL 1996 BRETAGNE85.64 2 0.00 0 87.641.86/2,2-
3. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE87.89 0 0.00 0 87.892.11/2,5-
4. OULHEN POL 1996 BRETAGNE88.03 2 0.00 0 90.034.25/5,0-
5. HEGGE SAMUEL 1994 Kanu Schwaben88.05 2 0.00 0 90.054.27/5,0-
6. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne86.51 4 0.00 0 90.514.73/5,5-
7. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana90.18 2 0.00 0 92.186.40/7,5-
8. FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt88.89 4 0.00 0 92.897.11/8,3-
9. BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt. Mikuláš91.82 4 0.00 0 95.8210.04/11,7-
10. LANGER ANDREAS 1993 UKK Wien96.15 0 0.00 0 96.1510.37/12,1-
11. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt91.16 8 0.00 0 99.1613.38/15,6-
12. DE DIONIGI CHRISTIAN 1992 Canoa Club Milano86.42 52 0.00 0 138.4252.64/61,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3