WAVE 2015

01.08.2015-02.08.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JEŽEK STANISLAV 1976 USK Pha82.37 0 90.92 2 82.37 -
2. MARC JONATHAN 1988 BRETAGNE83.40 0 85.66 2 83.401.03/1,3-
3. BUSTA JAN 1989 USK Pha85.54 0 84.38 2 85.543.17/3,8-
4. TRUMMER TIMO 1996 Kanuverein Zeitz83.65 2 87.06 0 85.653.28/4,0-
5. LE FRIEC SIMON 1992 BRETAGNE86.42 2 88.99 4 88.426.05/7,3-
6. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha88.46 0 88.49 2 88.466.09/7,4-
7. LERCH ADAM 1998 Dukla B.90.51 2 87.41 2 89.417.04/8,5-
8. BETTGE NICO 1980 Leipziger-Kanu-Club86.96 4 89.64 0 89.647.27/8,8-
9. FOUKAL PAVEL 1987 Dukla B.88.03 2 92.64 2 90.037.66/9,3-
10. DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 Dukla Lipt. Mikuláš90.62 4 90.76 0 90.768.39/10,2-
11. ŘÍHA MARTIN 1992 USK Pha91.94 2 88.82 2 90.828.45/10,3-
12. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne87.38 4 0.00 999 91.389.01/10,9-
13. MALÝ VOJTĚCH 1986 USK Pha93.77 50 90.88 2 92.8810.51/12,8-
14. HOČEVAR SIMON 1974 Kanu klub Simon93.12 0 0.00 999 93.1210.75/13,1-
15. SCHRÖDER DAVID 1985 Leipziger-Kanu-Club87.49 6 98.64 100 93.4911.12/13,5-
16. PEXA JAKUB 1994 USK Pha91.02 4 92.18 2 94.1811.81/14,3-
17. LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE110.95 6 92.64 2 94.6412.27/14,9-
18. HAVLÍČEK JAN 1982 USK Pha91.66 4 99.81 2 95.6613.29/16,1-
19. HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt93.84 2 92.71 6 95.8413.47/16,4-
20. MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE93.86 2 100.76 50 95.8613.49/16,4-
21. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB96.09 0 109.59 8 96.0913.72/16,7-
22. POSPÍCHAL RADEK 1994 SKVS ČB95.09 2 96.49 2 97.0914.72/17,9-
23. TANIGUCHI KAZUYA 1986 Canoe Club Mitake100.77 2 98.59 0 98.5916.22/19,7-
24. SCHWANHOLT SIMON 1991 KCF Magdeburg102.21 0 92.65 6 98.6516.28/19,8-
25. KULIKOV ALEXANDR 1997 Kazakhstan99.73 2 92.80 6 98.8016.43/19,9-
26. GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE94.11 6 100.06 202 100.1117.74/21,5-
27. CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB103.53 6 98.42 2 100.4218.05/21,9-
28. KIEFT CHARLIE 1993 USA96.42 4 104.25 6 100.4218.05/21,9-
29. PRÜHER JAKUB 1968 2 SKVS ČB98.42 6 96.64 4 100.6418.27/22,2-
30. DODOK MARTIN 1999 Dukla Lipt. Mikuláš110.26 10 96.96 4 100.9618.59/22,6-
31. BUCHTEL MARTIN 1982 Hubertus99.98 2 99.96 2 101.9619.59/23,8-
32. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach102.17 0 106.39 2 102.1719.80/24,0-
33. CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE96.29 54 101.28 4 105.2822.91/27,8-
34. QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA104.49 4 113.69 6 108.4926.12/31,7-
35. WEBER OLDŘICH 1987 SKVS ČB120.52 4 104.77 4 108.7726.40/32,1-
36. CAVO FRANCESCO 1996 FICK COMITATO LIGURIA105.52 52 100.89 8 108.8926.52/32,2-
37. WENDL DENIS 2000 Horš.Týn109.63 6 104.10 10 114.1031.73/38,5-
38. PALMCRANTZ LUDWIG 1998 Sweden127.18 252 110.13 6 116.1333.76/41,0-
39. PISCHEK JAN 1977 Pardub.121.11 2 118.24 2 120.2437.87/46,0-
40. LINDOLF JULIAN 2001 Kanu Schwaben149.25 2 130.43 2 132.4350.06/60,8-
41. OCHAKOVSKIH EGOR 2000 Kazakhstan134.39 12 104.13 112 146.3964.02/77,7-
42. BERNAT JAKA 2001 Kajak kanu klub Tacen144.91 4 128.45 62 148.9166.54/80,8-
43. AMANBAEV ADIL 2000 Kazakhstan150.43 2 161.07 102 152.4370.06/85,1-
44. PRETOLANI TOMMASO 1999 FICK COMITATO LIGURIA159.68 58 147.40 310 217.68135.31/164,3-
45. KUZNECOV DENIS 1997 Kazakhstan135.50 160 240.09 116 295.50213.13/258,7-
  LOOS SÖREN 1997 KC Hilden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  NILSSON MATTIAS 1998 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  OŠTRBENK VID 2001 Mitja Oštrbenk0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MRÁZ JURAJ 2002 KTK Lipt. Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl

Historie procházení