vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE 2015

01.08.2015-02.08.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt. Mikuláš78.80 0 84.37 0 78.80 -
2. BUCHTEL MARTIN 1982 Hubertus81.39 0 79.87 0 79.871.07/1,4-
3. KUBRIČAN LUKÁŠ 1984 Dukla B.81.03 0 80.21 0 80.211.41/1,8-
4. OULHEN POL 1996 BRETAGNE80.56 0 80.01 2 80.561.76/2,2-
5. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne82.60 2 80.74 0 80.741.94/2,5-
6. FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt82.94 2 80.96 0 80.962.16/2,7-
7. HEGGE SAMUEL 1994 Kanu Schwaben94.49 56 81.23 0 81.232.43/3,1-
8. HUJSA MATÚŠ 1991 Slovakia81.44 0 82.22 0 81.442.64/3,4-
9. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE86.58 2 81.53 0 81.532.73/3,5-
10. LANGER ANDREAS 1993 UKK Wien79.93 2 80.06 2 81.933.13/4,0-
11. BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben82.21 0 81.61 4 82.213.41/4,3-
12. ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice84.99 2 82.74 0 82.743.94/5,0-
13. GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt80.95 2 85.90 4 82.954.15/5,3-
14. STANOVSKÝ MARTIN 1996 ŠKP Dolný Kubín86.74 0 83.08 0 83.084.28/5,4-
15. EUZENES POL 1996 BRETAGNE86.36 2 83.58 0 83.584.78/6,1-
16. WINTER SEBASTIAN 1981 LKV Sachsen-Anhalt87.20 4 81.92 2 83.925.12/6,5-
17. HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben85.46 0 84.47 0 84.475.67/7,2-
18. BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg85.31 0 86.58 50 85.316.51/8,3-
19. YOSHIDA TAKU 1988 Canoe Club Mitake87.71 2 85.37 0 85.376.57/8,3-
20. JANČEK ŠUBOMÍR 1986 Slovakia83.97 2 87.69 2 85.977.17/9,1-
21. BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr94.02 10 86.10 0 86.107.30/9,3-
22. LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg86.21 0 87.77 2 86.217.41/9,4-
23. DANGEN JACK 1998 New Zealand90.36 4 86.22 0 86.227.42/9,4-
24. JAKOBT MEYER 1997 Kanu Schwaben86.02 2 82.42 4 86.427.62/9,7-
25. MUTTON ZACK 2000 KICK90.36 0 86.44 0 86.447.64/9,7-
26. RAJNIAK BORIS 1984 Slovakia90.77 4 86.92 0 86.928.12/10,3-
27. DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach85.80 2 83.37 4 87.378.57/10,9-
28. BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE88.51 2 87.92 0 87.929.12/11,6-
29. MOLOCHER JANNIK 1997 KK Rosenheim92.52 4 88.29 0 88.299.49/12,0-
30. ZVOLÁNEK JAN 1995 SKVS ČB90.80 6 88.97 0 88.9710.17/12,9-
31. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana91.84 0 85.11 4 89.1110.31/13,1-
32. DE DIONIGI CHRISTIAN 1992 Canoa Club Milano85.23 4 80.85 56 89.2310.43/13,2-
33. BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr89.14 2 87.26 2 89.2610.46/13,3-
34. KREMSLEHNER CHRISTOPHER 1988 UKK Wien87.54 2 84.23 52 89.5410.74/13,6-
35. HUFF SPENCER 1995 USA89.79 0 88.06 8 89.7910.99/13,9-
36. SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben88.19 6 88.23 2 90.2311.43/14,5-
37. LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE89.55 2 93.26 0 91.5512.75/16,2-
38. POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy89.89 2 93.95 10 91.8913.09/16,6-
39. SATO SHUNPEI 1980 Canoe Club Mitake92.37 0 105.72 10 92.3713.57/17,2-
40. MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE92.53 0 108.38 6 92.5313.73/17,4-
41. VINCE TOMMY 1992 Sweden88.55 4 90.65 4 92.5513.75/17,4-
42. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt100.37 2 88.56 4 92.5613.76/17,5-
43. DANIELE SORIANO 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.87.16 6 92.72 2 93.1614.36/18,2-
44. MAHE ALAN 1999 BRETAGNE96.51 0 89.53 4 93.5314.73/18,7-
45. TYLER UTHUS 1996 Tyler92.58 6 89.78 4 93.7814.98/19,0-
46. KREJČÍ JAKUB 2002 SKVS ČB93.82 4 93.81 0 93.8115.01/19,0-
47. TONCAR MARTIN 2001 Žilina90.18 4 92.01 4 94.1815.38/19,5-
48. KRAUS FILIP 1997 ČSAD Plz90.40 4 92.35 4 94.4015.60/19,8-
49. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach88.82 6 93.34 2 94.8216.02/20,3-
50. DESOLE GIACOMO 1998 FICK COMITATO LIGURIA95.80 52 93.24 2 95.2416.44/20,9-
51. MAAS DAVID 1999 KK Rosenheim94.70 152 93.39 2 95.3916.59/21,1-
52. BRATT VIDAR 1998 Sweden95.03 2 100.12 58 97.0318.23/23,1-
53. WALLISCH VÍT 1999 USK Pha97.53 0 107.06 10 97.5318.73/23,8-
54. AITKEN CALLUM 1999 CSBOP108.41 6 92.11 8 100.1121.31/27,0-
55. BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club97.41 4 94.22 6 100.2221.42/27,2-
56. HEIN JAKOB 2001 Bamberger Faltbootclub e.V.96.83 4 93.07 52 100.8322.03/28,0-
57. ROMANO MARCO 2000 Canoa Club Brescia93.72 8 112.83 106 101.7222.92/29,1-
58. LHOTA KRYŠTOF 2002 USK Pha96.18 6 102.40 2 102.1823.38/29,7-
59. RAŠKA TOMÁŠ 2001 USK Pha99.44 6 96.45 6 102.4523.65/30,0-
60. KOŘÍNEK FILIP 1995 USK Pha99.47 4 106.36 12 103.4724.67/31,3-
61. DILLI MAXI 2000 VfL Bad Kreuznach100.46 4 118.29 62 104.4625.66/32,6-
62. VEJVODA VOJTĚCH 1999 Rakovník104.21 2 97.00 54 106.2127.41/34,8-
63. TESAŘ ROBERT 1972 SKVS ČB112.45 8 102.27 4 106.2727.47/34,9-
64. STEVEN HENRY 1954 BRETAGNE106.43 4 105.60 6 110.4331.63/40,1-
65. STANOVSKÝ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB107.21 4 106.59 60 111.2132.41/41,1-
66. CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz103.63 8 105.73 8 111.6332.83/41,7-
67. BOČEK ZDENĚK 1975 SKVS ČB111.80 0 114.51 2 111.8033.00/41,9-
68. COZZINI LORENZO 1997 Gruppo Canoe Viadana115.10 8 105.83 6 111.8333.03/41,9-
69. MATJAŠEC MATEVŽ 2000 Kajak kanu klub Tacen120.39 164 107.69 8 115.6936.89/46,8-
70. NOVAK URBAN 2001 Mitja Oštrbenk113.23 4 114.18 50 117.2338.43/48,8-
71. RAZETO NICCOL 1999 FICK COMITATO LIGURIA109.03 10 96.35 58 119.0340.23/51,1-
72. PŘÍHODA LUKÁŠ 2001 USK Pha118.66 10 115.36 6 121.3642.56/54,0-
73. REZEK TOMÁŠ 2001 SKVS ČB112.51 102 117.49 4 121.4942.69/54,2-
74. TESAŘ VOJTĚCH 2002 SKVS ČB123.10 2 118.28 54 125.1046.30/58,8-
75. TUIRAVIRAVI DANIEL 2000 FIJ140.57 52 126.00 6 132.0053.20/67,5-
76. GHISETTI DAVIDE 1999 IVREA CANOA CLUB95.65 402 93.38 50 143.3864.58/82,0-
77. ZIFCAK STEFAN 1977 Pinkston Panthers122.46 160 144.09 10 154.0975.29/95,5-
78. HIRSCHBICHLER KILIAN 1997 KK Rosenheim152.97 14 119.54 356 166.9788.17/111,9-
79. MORI ANDREA 1998 FICK COMITATO LIGURIA160.18 62 0.00 999 222.18143.38/182,0-
80. TONCAR MARTIN 1975 SKVS ČB114.86 156 125.14 104 229.14150.34/190,8-
  WESSTRÖM ANDERS 1996 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KAMMERL VALENTIN 1997 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LEBAINDRE MATHEO 1998 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FASOLI TOMMASO 1999 Canoa Club Milano0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GROTMANN SAMUEL 1999 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRIJON SEVERIN 2000 KK Rosenheim0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3