vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE 2015

01.08.2015-02.08.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LANGER ANDREAS 1993 UKK Wien85.18 2 0.00 0 87.18 -
2. OULHEN POL 1996 BRETAGNE87.84 0 0.00 0 87.840.66/0,8-
3. BLASBALG PETER 1996 Dukla Lipt. Mikuláš88.12 0 0.00 0 88.120.94/1,1-
4. KUBRIČAN LUKÁŠ 1984 Dukla B.88.26 0 0.00 0 88.261.08/1,2-
5. HEGGE SAMUEL 1994 Kanu Schwaben89.00 0 0.00 0 89.001.82/2,1-
6. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana90.80 0 0.00 0 90.803.62/4,2-
7. DE DIONIGI CHRISTIAN 1992 Canoa Club Milano89.22 2 0.00 0 91.224.04/4,6-
8. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt91.34 0 0.00 0 91.344.16/4,8-
9. EUZENES POL 1996 BRETAGNE91.43 0 0.00 0 91.434.25/4,9-
10. FRANKE DAVID 1995 LKV Sachsen-Anhalt90.21 2 0.00 0 92.215.03/5,8-
11. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne90.67 2 0.00 0 92.675.49/6,3-
12. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE91.16 2 0.00 0 93.165.98/6,9-
13. ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice91.19 2 0.00 0 93.196.01/6,9-
14. YOSHIDA TAKU 1988 Canoe Club Mitake93.37 0 0.00 0 93.376.19/7,1-
15. KREMSLEHNER CHRISTOPHER 1988 UKK Wien92.48 2 0.00 0 94.487.30/8,4-
16. BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg94.12 2 0.00 0 96.128.94/10,3-
17. GRUNWALD PAUL 1996 LKV Sachsen-Anhalt92.19 4 0.00 0 96.199.01/10,3-
18. LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg94.63 2 0.00 0 96.639.45/10,8-
19. BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE93.11 4 0.00 0 97.119.93/11,4-
20. JAKOBT MEYER 1997 Kanu Schwaben95.43 2 0.00 0 97.4310.25/11,8-
21. VINCE TOMMY 1992 Sweden96.06 2 0.00 0 98.0610.88/12,5-
22. ZVOLÁNEK JAN 1995 SKVS ČB96.57 2 0.00 0 98.5711.39/13,1-
23. MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE99.46 0 0.00 0 99.4612.28/14,1-
24. RAJNIAK BORIS 1984 Slovakia97.66 2 0.00 0 99.6612.48/14,3-
25. POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy98.18 2 0.00 0 100.1813.00/14,9-
26. SATO SHUNPEI 1980 Canoe Club Mitake100.36 2 0.00 0 102.3615.18/17,4-
27. MUTTON ZACK 2000 KICK96.43 6 0.00 0 102.4315.25/17,5-
28. BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr102.58 0 0.00 0 102.5815.40/17,7-
29. TYLER UTHUS 1996 Tyler97.54 6 0.00 0 103.5416.36/18,8-
30. LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE104.05 0 0.00 0 104.0516.87/19,4-
31. MAHE ALAN 1999 BRETAGNE100.60 4 0.00 0 104.6017.42/20,0-
32. WINTER SEBASTIAN 1981 LKV Sachsen-Anhalt99.46 8 0.00 0 107.4620.28/23,3-
33. DANIELE SORIANO 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.100.62 8 0.00 0 108.6221.44/24,6-
34. SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben107.83 2 0.00 0 109.8322.65/26,0-
35. BOLG LEO 1996 Kanu Schwaben89.92 52 0.00 0 141.9254.74/62,8-
36. BUCHTEL MARTIN 1982 Hubertus91.27 52 0.00 0 143.2756.09/64,3-
37. HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben95.22 52 0.00 0 147.2260.04/68,9-
38. MOLOCHER JANNIK 1997 KK Rosenheim96.16 52 0.00 0 148.1660.98/69,9-
39. HUJSA MATÚŠ 1991 Slovakia99.17 50 0.00 0 149.1761.99/71,1-
40. DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach98.74 52 0.00 0 150.7463.56/72,9-
41. HUFF SPENCER 1995 USA101.78 54 0.00 0 155.7868.60/78,7-
42. DANGEN JACK 1998 New Zealand108.44 52 0.00 0 160.4473.26/84,0-
43. JANČEK ŠUBOMÍR 1986 Slovakia91.82 100 0.00 0 191.82104.64/120,0-
44. STANOVSKÝ MARTIN 1996 ŠKP Dolný Kubín95.33 102 0.00 0 197.33110.15/126,3-
  BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3