vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brně

09.08.2015   viz. závod č 119
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno89.50 0 90.50 0 89.50 54
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí94.10 0 94.50 0 94.104.60/5,150
3. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava101.10 0 94.90 0 94.905.40/6,046
4.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava100.80 50 97.70 0 97.708.20/9,242
5.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno101.60 2 101.10 0 101.1011.60/13,038
6.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk104.50 2 105.00 0 105.0015.50/17,334
7.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno105.90 2 110.10 6 107.9018.40/20,630
8.4/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno114.80 0 106.20 2 108.2018.70/20,926
9.1/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno111.60 0 110.90 0 110.9021.40/23,922
10.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno116.50 2 112.50 0 112.5023.00/25,718
11.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž117.90 0 112.90 0 112.9023.40/26,114
12. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí123.60 2 111.70 4 115.7026.20/29,313
13.3/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk117.20 0 123.40 0 117.2027.70/30,912
14.2/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno116.00 4 118.40 2 120.0030.50/34,111
15.4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk122.80 2 120.50 2 122.5033.00/36,910
16.5/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk124.00 2 123.30 0 123.3033.80/37,89
17.6/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž124.40 2 128.30 2 126.4036.90/41,28
18.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno124.20 4 125.60 4 128.2038.70/43,27
19.7/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk127.60 2 128.30 0 128.3038.80/43,46
20.8/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk125.80 4 126.70 4 129.8040.30/45,05
21.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava129.70 4 133.60 2 133.7044.20/49,44
22.9/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK148.10 0 146.90 2 148.1058.60/65,53
23.10/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh146.50 4 150.30 0 150.3060.80/67,92
24.2/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh154.40 8 151.20 0 151.2061.70/68,91
25.2/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno154.60 56 148.20 4 152.2062.70/70,10
26.11/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK215.80 54 169.80 54 223.80134.30/150,10
27.12/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk1.00 999 172.70 58 230.70141.20/157,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno117.30 0 115.60 4 117.30 14
2.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno124.60 2 124.80 0 124.807.50/6,410
3.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk138.30 0 129.80 0 129.8012.50/10,76
4.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí136.00 4 133.00 0 133.0015.70/13,42
5.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec133.20 0 132.20 4 133.2015.90/13,61
6.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno151.90 0 146.50 2 148.5031.20/26,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HOŠEK Ondřej
KOŠÍK Michal
1995
1995
KK Brno
SKVeselí
119.60 0 1.00 999 119.60 5
2.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
126.20 2 4.00 999 128.208.60/7,21
3.1/ZSURBAN Michal
URBAN Daniel
2004
2001
3 Šumperk
Šumperk
150.60 8 144.00 10 154.0034.40/28,80

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno169.10 8 163.40 4 167.40 0
2.1/PZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno170.40 4 180.10 8 174.407.00/4,20
3.2/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava173.60 2 169.70 6 175.608.20/4,90
4.2/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc185.90 4 174.10 8 182.1014.70/8,80
5.3/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno183.40 6 181.10 2 183.1015.70/9,40
6.3/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK191.60 4 182.40 4 186.4019.00/11,40
7.4/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc185.90 4 182.90 6 188.9021.50/12,80
8.5/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc220.10 16 204.20 4 208.2040.80/24,40
9.6/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc215.20 16 193.60 62 231.2063.80/38,10
10.7/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc330.00 18 243.50 14 257.5090.10/53,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno107.10 0 104.60 0 104.60 25
2.1/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava110.30 0 115.00 2 110.305.70/5,421
3.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno113.50 0 114.40 2 113.508.90/8,517
4.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno111.90 2 110.90 4 113.909.30/8,913
5.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí113.50 2 114.00 2 115.5010.90/10,49
6.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk125.30 4 124.90 0 124.9020.30/19,45
7.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí126.60 2 123.30 4 127.3022.70/21,74
8.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno127.90 0 130.70 2 127.9023.30/22,33
9. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno139.90 0 143.90 0 139.9035.30/33,72
10.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK168.20 2 169.00 8 170.2065.60/62,71
11.2/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc192.60 6 201.20 6 198.6094.00/89,90
12.3/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK230.90 18 228.60 12 240.60136.00/130,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno110.80 2 107.60 2 109.60 20
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí116.90 2 112.70 0 112.703.10/2,816
3.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec108.30 6 107.30 6 113.303.70/3,412
4.1/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk115.10 2 113.80 2 115.806.20/5,78
5.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno117.50 0 117.20 0 117.207.60/6,97
6.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk134.50 6 119.20 0 119.209.60/8,86
7.3/U23MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno118.10 2 121.00 6 120.1010.50/9,65
8.1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk118.90 2 119.60 4 120.9011.30/10,34
9.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí125.90 0 121.60 0 121.6012.00/10,93
10.4/U23SATKE Adam 1994 3 KK Brno123.40 0 125.40 0 123.4013.80/12,62
11.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk136.80 2 136.30 2 138.3028.70/26,21
12.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava202.50 2 223.90 4 204.5094.90/86,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3