Slalom O štít města Benátek

09.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha117.10 0 112.90 0 112.90 55
2.2/VMPOLLERT Jaroslav 1971 USK Pha116.30 0 114.50 0 114.501.60/1,451
3.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav122.20 0 120.70 0 120.707.80/6,947
4.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky127.20 8 119.00 2 121.008.10/7,243
5.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus123.10 0 122.30 0 122.309.40/8,339
6.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov1.00 999 120.80 2 122.809.90/8,835
7.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor4.00 999 123.70 0 123.7010.80/9,631
8.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice134.80 0 127.20 0 127.2014.30/12,727
9.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa129.10 2 127.50 0 127.5014.60/12,923
10.6/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.133.60 2 131.70 0 131.7018.80/16,719
11.7/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja136.10 4 134.20 0 134.2021.30/18,915
12.8/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus137.60 2 134.50 0 134.5021.60/19,114
13.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov134.10 2 134.70 0 134.7021.80/19,313
14.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.00 0 134.80 0 134.8021.90/19,412
14.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha134.80 0 137.20 0 134.8021.90/19,411
16.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor136.00 0 139.10 0 136.0023.10/20,510
17.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor144.40 4 138.00 0 138.0025.10/22,29
18.1/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha142.10 0 141.40 0 141.4028.50/25,28
19.4/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily148.90 0 145.80 0 145.8032.90/29,17
20.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.149.90 2 147.10 0 147.1034.20/30,36
21.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor156.50 0 147.90 0 147.9035.00/31,05
22.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa149.40 2 146.40 2 148.4035.50/31,44
23.5/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov149.10 2 149.30 0 149.3036.40/32,23
24.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav148.40 2 147.60 2 149.6036.70/32,50
25.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha159.50 2 159.00 0 159.0046.10/40,80
26.2/ZSKIRCHNER David 2002 Dukla B.174.40 52 159.30 0 159.3046.40/41,12
27.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha169.70 2 176.30 0 171.7058.80/52,11
28.3/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník167.80 8 167.60 6 173.6060.70/53,80
29.3/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha174.80 0 173.80 0 173.8060.90/53,90
30.4/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha172.40 2 176.10 2 174.4061.50/54,50
  RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl