vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy v Kadani

03.07.2010-04.07.2010   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer

kategorie C1M   sobota 3.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.79.40 0 81.70 0 79.40 -
2.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek86.60 2 84.50 0 84.505.10/6,4-
3. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa85.00 4 85.10 2 87.107.70/9,7-
4. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn89.40 2 92.30 6 91.4012.00/15,1-
5.1/VMMILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec93.80 4 90.60 2 92.6013.20/16,6-
6. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.91.10 8 92.30 2 94.3014.90/18,8-
7.2/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň92.50 12 91.40 4 95.4016.00/20,2-
8.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn100.70 4 96.50 0 96.5017.10/21,5-
9. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV95.10 2 95.20 4 97.1017.70/22,3-
10.1/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa105.70 0 97.40 0 97.4018.00/22,7-
11.2/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus97.70 0 96.80 6 97.7018.30/23,0-
12. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.95.60 4 96.80 4 99.6020.20/25,4-
13.3/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus100.80 2 99.80 2 101.8022.40/28,2-
14.1/DSTYKAL Jiří 1992 3 Klášter.98.30 4 101.20 2 102.3022.90/28,8-
15.4/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus105.60 52 102.30 4 106.3026.90/33,9-
16.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.103.90 4 101.80 8 107.9028.50/35,9-
17. CHRÁPEK Ondřej 1989 3 Klášter.106.90 2 109.50 6 108.9029.50/37,2-
18.2/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK111.20 4 105.10 4 109.1029.70/37,4-
19.3/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek122.60 8 109.40 4 113.4034.00/42,8-
20.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň113.80 8 106.60 8 114.6035.20/44,3-
21.1/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy116.40 4 119.90 6 120.4041.00/51,6-
22.3/VMLERCH David 1972 0 Klášter.116.50 8 113.50 8 121.5042.10/53,0-
23.4/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy127.00 12 128.50 4 132.5053.10/66,9-
24.5/ZMLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha129.60 8 127.70 64 137.6058.20/73,3-
25.6/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň152.00 14 129.20 18 147.2067.80/85,4-

kategorie K1W   sobota 3.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice88.20 54 78.00 2 80.00 -
2.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy83.80 0 84.70 2 83.803.80/4,8-
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy88.40 0 89.30 2 88.408.40/10,5-
4.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava87.90 4 90.80 4 91.9011.90/14,9-
5. VANYŠOVÁ Andrea 1987 3 L.Žatec98.70 0 92.90 0 92.9012.90/16,1-
6.2/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava93.60 8 89.70 4 93.7013.70/17,1-
7. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň95.80 6 94.50 0 94.5014.50/18,1-
8. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky94.00 4 93.90 2 95.9015.90/19,9-
9.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň98.10 0 96.80 4 98.1018.10/22,6-
10.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.97.50 6 95.50 4 99.5019.50/24,4-
11.4/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy98.60 2 97.60 4 100.6020.60/25,8-
12. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník102.90 4 104.10 0 104.1024.10/30,1-
13.5/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava103.50 8 100.50 6 106.5026.50/33,1-
14. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus114.00 10 109.20 2 111.2031.20/39,0-
15.1/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha107.40 6 110.20 6 113.4033.40/41,8-
16.1/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň111.70 4 110.10 14 115.7035.70/44,6-
17.2/PZŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha108.80 58 113.20 8 121.2041.20/51,5-
18.2/DMMAŠKOVÁ Kateřina 1995 0 Hubertus122.30 8 117.40 4 121.4041.40/51,8-
19.2/DSVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky130.70 6 119.80 2 121.8041.80/52,3-
20.2/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha114.70 14 116.20 10 126.2046.20/57,8-
21.3/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha122.00 16 114.60 12 126.6046.60/58,3-
22.3/DMKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.118.80 8 138.70 0 126.8046.80/58,5-
23.4/PZDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha126.90 8 122.30 6 128.3048.30/60,4-
24.3/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.130.80 20 129.00 12 141.0061.00/76,3-
25.5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek153.90 12 142.50 6 148.5068.50/85,6-
26.4/ZMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 0 Hubertus148.70 12 156.40 14 160.7080.70/100,9-
27.5/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.150.60 14 142.80 58 164.6084.60/105,8-
28.6/PZJANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec183.80 12 166.40 16 182.40102.40/128,0-
29.7/PZVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn148.70 56 148.80 56 204.70124.70/155,9-
30.8/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava174.40 64 232.40 108 238.40158.40/198,0-
31.6/ZSMAŇASOVÁ Michaela 1997 0 Hubertus179.90 116 163.60 168 295.90215.90/269,9-
32.8/ZSNOVÁKOVÁ Marta 1997 0 Štětí154.10 358 176.00 308 484.00404.00/505,0-

kategorie C2M   sobota 3.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
98.30 14 94.70 4 98.70 -
2.1/DMPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
KVSPísek
95.50 4 94.00 8 99.500.80/0,8-
3. BORSKÁ Alena
ŠRÁMEK Jaroslav
1976
1957
3 Rakovník
Č.Lípa
120.80 2 117.20 2 119.2020.50/20,8-
4. OUPICOVÁ Kateřina
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
118.10 8 122.50 6 126.1027.40/27,8-
5.1/ZMLERCH Adam
HEGER Tomáš
1998
1998
3 Klášter.
KVS HK
113.40 56 121.80 10 131.8033.10/33,5-
6. ČERNÁ Lucie
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1977
1965
2 Kadaň
Kralupy
123.30 60 124.00 10 134.0035.30/35,8-
7.1/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona
KOBLENCOVÁ Anna
1997
1997
Kadaň
Kralupy
155.20 12 128.50 14 142.5043.80/44,4-
8. KOVÁŘ Daniel
KOČÍ Martin
1991
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 164.80 10 174.8076.10/77,1-
9.2/ZMPŘÍHODA
Matouš ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
172.40 20 179.10 76 192.4093.70/94,9-

kategorie K1M   sobota 3.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus74.40 0 73.10 0 73.10 -
2. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec76.10 2 74.40 0 74.401.30/1,8-
3.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus75.00 6 75.30 0 75.302.20/3,0-
4.1/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec79.90 0 77.80 0 77.804.70/6,4-
5.2/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa78.30 4 77.80 2 79.806.70/9,2-
6.1/DSTYKAL Jiří 1992 2 Klášter.86.30 0 83.80 0 83.8010.70/14,6-
7.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.84.20 0 84.00 0 84.0010.90/14,9-
8. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV85.20 0 89.60 2 85.2012.10/16,6-
9.2/DSSÝKORA Tomáš 1992 3 Hubertus89.40 4 86.50 0 86.5013.40/18,3-
10. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky86.80 0 87.50 4 86.8013.70/18,7-
11. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky91.90 4 87.50 0 87.5014.40/19,7-
12.2/VMŠANDA Petr 1973 2 Vlašim87.60 0 88.00 4 87.6014.50/19,8-
13.1/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava85.90 2 89.20 0 87.9014.80/20,2-
14.2/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus87.30 2 83.60 6 89.3016.20/22,2-
15.3/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec90.30 0 89.30 4 90.3017.20/23,5-
16.2/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava92.90 0 90.40 0 90.4017.30/23,7-
17.3/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň86.40 4 89.10 4 90.4017.30/23,7-
18.1/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK91.20 4 90.70 0 90.7017.60/24,1-
19.2/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy97.40 6 91.50 2 93.5020.40/27,9-
20.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice94.10 0 92.60 4 94.1021.00/28,7-
21.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus97.00 2 89.90 6 95.9022.80/31,2-
22. VÁVRA Petr 1991 3 Roztoky96.50 10 90.10 8 98.1025.00/34,2-
23.4/VMPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí96.30 2 98.00 8 98.3025.20/34,5-
24.3/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus92.30 6 106.50 0 98.3025.20/34,5-
25.3/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek115.80 0 97.10 2 99.1026.00/35,6-
26. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV101.70 54 96.10 6 102.1029.00/39,7-
27.2/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy100.10 8 98.80 4 102.8029.70/40,6-
28.3/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK111.30 6 96.80 6 102.8029.70/40,6-
29.4/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.98.90 6 97.20 6 103.2030.10/41,2-
30.4/PZPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec106.00 4 98.10 6 104.1031.00/42,4-
31.5/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň100.30 4 100.60 8 104.3031.20/42,7-
32.6/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha116.20 4 104.60 4 108.6035.50/48,6-
33.3/ZSŽÍTEK Michal 1996 0 Hubertus105.80 6 101.60 8 109.6036.50/49,9-
34.5/VMDVOŘÁK Vít 1971 0 KV Pha 4103.30 8 111.90 6 111.3038.20/52,3-
35.5/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec110.40 2 116.50 8 112.4039.30/53,8-
36. ZACH Richard 1979 0 Sláv.KV107.50 6 110.10 4 113.5040.40/55,3-
37.6/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek111.00 4 104.20 10 114.2041.10/56,2-
38.7/ZMVENC Alexandr 1999 0 Dukla B.103.20 12 102.80 14 115.2042.10/57,6-
39.8/ZMBEK Kryštof 1999 0 KK Opava154.80 52 115.50 0 115.5042.40/58,0-
40.9/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha111.20 8 105.80 10 115.8042.70/58,4-
41.4/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha108.50 8 105.90 10 115.9042.80/58,5-
42.10/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha109.40 8 112.90 54 117.4044.30/60,6-
43.11/ZMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn114.80 4 122.80 2 118.8045.70/62,5-
44.6/PZWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn115.30 4 127.70 12 119.3046.20/63,2-
45.5/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky119.10 4 121.10 8 123.1050.00/68,4-
46.7/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim119.90 6 109.70 56 125.9052.80/72,2-
47.8/PZŠTRUNC Ondřej 2000 0 L.Žatec115.80 14 126.30 10 129.8056.70/77,6-
48.12/ZMPŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha124.70 12 122.50 12 134.5061.40/84,0-
49.9/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.127.30 12 146.90 8 139.3066.20/90,6-
50.10/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.150.50 54 143.20 8 151.2078.10/106,8-
51.11/PZRAŠKA Tomáš 2001 0 USK Pha155.80 12 146.80 12 158.8085.70/117,2-
52.12/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha149.80 10 176.40 66 159.8086.70/118,6-
53.13/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn154.00 6 125.70 106 160.0086.90/118,9-
54.14/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn153.80 8 170.90 58 161.8088.70/121,3-
55.13/ZMRADIL Jakub 1998 0 USK Pha123.40 56 107.70 56 163.7090.60/123,9-
56.3/DSLODE Vojtěch 1993 0 Kadaň106.60 60 107.80 62 166.6093.50/127,9-
57.14/ZMHRBÁČ Jan 1999 0 L.Žatec176.20 8 155.90 54 184.20111.10/152,0-
58.7/VMLHOTA David 1971 0 KV Pha 4125.90 64 0.00 999 189.90116.80/159,8-
59. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky110.00 110 106.30 106 212.30139.20/190,4-
60.15/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha154.30 106 165.50 60 225.50152.40/208,5-
61.16/PZPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha184.00 162 185.50 114 299.50226.40/309,7-
62.17/PZKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.228.20 114 200.90 108 308.90235.80/322,6-
63.15/ZMBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí0.00 999 125.30 308 433.30360.20/492,7-

kategorie C1W   sobota 3.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy108.40 0 104.30 0 104.30 -
2. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň107.20 8 105.30 4 109.305.00/4,8-
3.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.115.10 2 107.70 6 113.709.40/9,0-
4.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava106.30 10 118.20 6 116.3012.00/11,5-
5.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 0 Kadaň120.80 8 118.50 0 118.5014.20/13,6-
6.3/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava135.10 2 136.60 54 137.1032.80/31,4-
7.1/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 0 Kadaň0.00 999 140.10 8 148.1043.80/42,0-

kategorie C1M   neděle 4.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.78.90 0 78.10 0 78.10 -
2.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek87.50 4 82.80 0 82.804.70/6,0-
3. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa84.50 0 83.30 0 83.305.20/6,7-
4. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn95.40 54 88.30 0 88.3010.20/13,1-
5.2/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň87.80 4 88.90 0 88.9010.80/13,8-
6.1/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.93.50 0 89.40 0 89.4011.30/14,5-
7. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.96.60 2 88.30 2 90.3012.20/15,6-
8.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn94.10 0 91.30 0 91.3013.20/16,9-
9. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.91.40 0 90.80 4 91.4013.30/17,0-
10. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV91.50 2 90.20 4 93.5015.40/19,7-
11.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.98.60 0 97.20 0 97.2019.10/24,5-
12.1/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa99.80 0 98.90 0 98.9020.80/26,6-
13.2/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK99.40 0 99.70 0 99.4021.30/27,3-
14. UHLÍK Jan 1978 3 L.Žatec102.50 50 101.40 2 103.4025.30/32,4-
15. CHRÁPEK Ondřej 1989 3 Klášter.106.50 0 107.60 2 106.5028.40/36,4-
16.3/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek107.80 2 114.70 0 109.8031.70/40,6-
17.3/VMLERCH David 1972 0 Klášter.108.30 2 109.60 4 110.3032.20/41,2-
18.4/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy110.60 2 111.70 2 112.6034.50/44,2-
19.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň119.10 6 111.60 4 115.6037.50/48,0-
20.1/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy107.00 202 115.40 2 117.4039.30/50,3-
21.5/ZMLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha120.10 8 126.70 12 128.1050.00/64,0-
22.6/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň134.70 12 140.30 8 146.7068.60/87,8-

kategorie K1W   neděle 4.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy85.70 0 83.30 0 83.30 -
2.1/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice85.70 0 84.50 0 84.501.20/1,4-
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy86.40 0 85.50 2 86.403.10/3,7-
4.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava88.70 0 86.60 0 86.603.30/4,0-
5.2/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava91.30 2 87.30 0 87.304.00/4,8-
6. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky91.70 0 89.20 0 89.205.90/7,1-
7. VANYŠOVÁ Andrea 1987 3 L.Žatec90.50 2 91.60 0 91.608.30/10,0-
8. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň94.30 0 96.10 2 94.3011.00/13,2-
9.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.99.00 2 95.10 0 95.1011.80/14,2-
10.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň95.40 0 98.30 2 95.4012.10/14,5-
11.4/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava102.90 2 100.30 0 100.3017.00/20,4-
12. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník114.20 4 103.00 0 103.0019.70/23,6-
13.5/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy102.20 2 98.60 6 104.2020.90/25,1-
14.1/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha116.10 4 102.80 2 104.8021.50/25,8-
15.2/PZŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha110.60 2 105.30 2 107.3024.00/28,8-
16.1/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň109.70 4 106.20 6 112.2028.90/34,7-
17. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus114.40 4 109.80 4 113.8030.50/36,6-
18.2/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha115.40 6 108.90 6 114.9031.60/37,9-
19.2/DSVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky114.30 4 116.70 4 118.3035.00/42,0-
20.3/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha124.30 2 112.80 6 118.8035.50/42,6-
21.2/DMMAŠKOVÁ Kateřina 1995 0 Hubertus117.80 4 117.30 6 121.8038.50/46,2-
22.3/DMKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.123.50 54 129.30 4 133.3050.00/60,0-
23.3/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.133.40 8 125.50 8 133.5050.20/60,3-
24.4/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.155.60 6 130.10 4 134.1050.80/61,0-
25.4/PZDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha134.00 8 128.40 6 134.4051.10/61,3-
26.5/ZMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 0 Hubertus164.30 2 138.60 4 142.6059.30/71,2-
27.5/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava144.20 2 183.70 2 146.2062.90/75,5-
28.6/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek186.00 6 146.10 4 150.1066.80/80,2-
29.7/PZVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn149.30 56 153.50 2 155.5072.20/86,7-
30.8/PZJANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec161.20 58 153.50 16 169.5086.20/103,5-
31.7/ZSMAŇASOVÁ Michaela 1997 0 Hubertus200.70 70 168.20 206 270.70187.40/225,0-
32.8/ZSNOVÁKOVÁ Marta 1997 0 Štětí163.00 202 0.00 999 365.00281.70/338,2-

kategorie C2M   neděle 4.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
92.80 2 91.40 2 93.40 -
2.1/DMPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
KVSPísek
99.00 0 94.90 2 96.903.50/3,7-
3.1/ZMLERCH Adam
HEGER Tomáš
1998
1998
3 Klášter.
KVS HK
106.60 6 107.80 2 109.8016.40/17,6-
4. CHRÁPEK Ondřej
KOČÍ Martin
1989
1991
2 Klášter.
Klášter.
112.60 2 107.00 4 111.0017.60/18,8-
5. ČERNÁ Lucie
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1977
1965
2 Kadaň
Kralupy
113.00 2 117.70 4 115.0021.60/23,1-
6. BORSKÁ Alena
ŠRÁMEK Jaroslav
1976
1957
3 Rakovník
Č.Lípa
113.30 2 113.60 2 115.3021.90/23,4-
7. ČEKALOVÁ Lenka
ČEKAL Josef
1979
1970
2 Klášter.
Klášter.
123.00 6 116.30 0 116.3022.90/24,5-
8.1/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona
KOBLENCOVÁ Anna
1997
1997
0 Kadaň
Kralupy
128.00 6 119.70 4 123.7030.30/32,4-
9. OUPICOVÁ Kateřina
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
124.70 0 126.00 8 124.7031.30/33,5-
10.2/ZMPŘÍHODA
Matouš ŽÍŽALA Josef
1998
1999
0 USK Pha
USK Pha
153.40 14 161.30 10 167.4074.00/79,2-

kategorie K1M   neděle 4.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec73.80 2 74.30 0 74.30 -
2.1/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec77.80 0 78.80 0 77.803.50/4,7-
3.2/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa79.80 2 79.10 2 81.106.80/9,2-
4.3/DMCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek82.50 4 81.30 0 81.307.00/9,4-
5.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.84.90 0 84.20 2 84.9010.60/14,3-
6. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV86.60 2 85.00 0 85.0010.70/14,4-
7. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky89.90 0 85.90 0 85.9011.60/15,6-
8.4/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň84.30 2 86.00 0 86.0011.70/15,7-
9. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky87.00 0 85.40 2 87.0012.70/17,1-
10.1/VMŠANDA Petr 1973 2 Vlašim88.70 0 88.20 0 88.2013.90/18,7-
11.1/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava88.00 2 87.20 2 89.2014.90/20,1-
12.2/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava91.50 0 89.30 0 89.3015.00/20,2-
13.2/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus86.00 4 83.50 6 89.5015.20/20,5-
14. VÁVRA Petr 1991 3 Roztoky94.60 4 89.70 0 89.7015.40/20,7-
15.2/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec90.10 4 88.10 2 90.1015.80/21,3-
16.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy92.00 0 90.00 4 92.0017.70/23,8-
17.2/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.107.40 2 92.20 0 92.2017.90/24,1-
18.3/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK94.60 2 92.50 0 92.5018.20/24,5-
19.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice93.90 0 92.50 2 93.9019.60/26,4-
20.3/VMCHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky92.00 2 80.50 50 94.0019.70/26,5-
21.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus94.30 0 96.10 2 94.3020.00/26,9-
22. TUREK Michal 1986 3 Roztoky95.50 2 93.60 2 95.6021.30/28,7-
23.3/VTĚHLE Zbyněk 1964 0 Štětí97.30 2 93.70 2 95.7021.40/28,8-
24.4/VMPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí98.10 0 93.30 4 97.3023.00/31,0-
25. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky97.40 2 93.40 4 97.4023.10/31,1-
26.2/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy98.80 0 95.70 2 97.7023.40/31,5-
27.3/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim98.30 0 107.50 2 98.3024.00/32,3-
28. ZIKMUND Martin 1984 0 Roztoky102.60 8 95.20 6 101.2026.90/36,2-
29.4/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK97.40 4 99.80 2 101.4027.10/36,5-
30.4/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek105.50 2 101.00 2 103.0028.70/38,6-
31.5/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha100.80 4 102.50 4 104.8030.50/41,0-
32.3/ZSŽÍTEK Michal 1996 0 Hubertus105.70 2 104.30 2 106.3032.00/43,1-
33.6/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha106.30 6 102.30 4 106.3032.00/43,1-
34.7/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň100.90 6 103.40 6 106.9032.60/43,9-
35.5/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec111.30 2 107.60 0 107.6033.30/44,8-
36.5/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek115.70 4 108.10 0 108.1033.80/45,5-
37.4/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha105.20 4 104.60 4 108.6034.30/46,2-
38.1/DSLODE Vojtěch 1993 0 Kadaň104.50 6 104.20 58 110.5036.20/48,7-
39.8/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha112.30 2 107.30 4 111.3037.00/49,8-
40.6/VMDVOŘÁK Vít 1971 0 KV Pha 4108.90 4 108.10 4 112.1037.80/50,9-
41.5/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky96.60 52 105.90 8 113.9039.60/53,3-
42.6/PZWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn112.20 4 114.20 2 116.2041.90/56,4-
43.9/ZMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn121.00 0 114.80 2 116.8042.50/57,2-
44.10/ZMPŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha115.90 2 119.70 4 117.9043.60/58,7-
45.7/PZŠTRUNC Ondřej 2000 0 L.Žatec114.30 10 121.50 8 124.3050.00/67,3-
46.11/ZMVENC Alexandr 1999 0 Dukla B.115.70 10 114.80 52 125.7051.40/69,2-
47.7/VMLHOTA David 1971 0 KV Pha 4125.30 12 116.60 102 137.3063.00/84,8-
48.8/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.132.70 6 133.50 6 138.7064.40/86,7-
49.9/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.136.90 4 160.40 4 140.9066.60/89,6-
50.10/PZRAŠKA Tomáš 2001 0 USK Pha140.00 2 140.10 52 142.0067.70/91,1-
51.12/ZMBEK Kryštof 1999 0 KK Opava137.60 10 132.20 54 147.6073.30/98,7-
52.11/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha147.90 2 184.60 6 149.9075.60/101,7-
53.13/ZMHRBÁČ Jan 1999 0 L.Žatec150.70 62 159.10 0 159.1084.80/114,1-
54.12/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn155.70 4 167.50 54 159.7085.40/114,9-
55.14/ZMRADIL Jakub 1998 0 USK Pha108.00 54 105.20 56 161.2086.90/117,0-
56.13/PZPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha153.80 58 158.80 8 166.8092.50/124,5-
57. CHROMÍK Ondřej 1984 0 Kadaň172.40 56 172.10 8 180.10105.80/142,4-
58.14/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn132.90 100 130.10 52 182.10107.80/145,1-
59.15/PZKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.200.40 14 210.10 204 214.40140.10/188,6-
60.16/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha0.00 999 173.10 102 275.10200.80/270,3-
61.15/ZMBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí121.60 208 137.90 258 329.60255.30/343,6-

kategorie C1W   neděle 4.7.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha95.10 4 90.80 0 90.80 -
2. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň104.60 2 102.30 0 102.3011.50/12,7-
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy108.90 4 116.10 2 112.9022.10/24,3-
4.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava129.90 8 108.50 6 114.5023.70/26,1-
5.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.119.90 0 113.60 2 115.6024.80/27,3-
6.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 0 Kadaň116.30 2 119.50 0 118.3027.50/30,3-
7.3/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava137.40 104 139.60 2 141.6050.80/55,9-
8.1/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 0 Kadaň140.10 4 0.00 0 144.1053.30/58,7-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3