vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

15.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.122.10 0 123.24 4 122.10 25
2.2/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc126.66 6 128.24 0 128.246.14/5,021
3.3/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk127.59 2 129.14 4 129.597.49/6,117
4.4/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.131.35 4 132.67 2 134.6712.57/10,316
5.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha138.95 0 136.53 2 138.5316.43/13,515
6.5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk139.49 0 139.99 2 139.4917.39/14,214
7.7/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha140.55 2 139.99 4 142.5520.45/16,713
8.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha141.33 6 143.80 0 143.8021.70/17,812
9.8/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK153.46 4 147.18 0 147.1825.08/20,511
10.9/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.147.55 2 145.62 2 147.6225.52/20,910
11.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc148.51 0 150.93 2 148.5126.41/21,69
12.4/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk150.35 4 150.62 0 150.6228.52/23,48
13.10/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha160.32 8 148.66 2 150.6628.56/23,47
14.5/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov151.83 0 151.39 4 151.8329.73/24,36
15.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav152.72 2 153.12 4 154.7232.62/26,70
16.11/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc151.60 4 160.88 0 155.6033.50/27,45
17.6/ZMWENDL Samuel 2003 Horš.Týn154.52 2 159.81 4 156.5234.42/28,24
18.7/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc157.41 0 159.72 2 157.4135.31/28,93
19.8/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.157.64 60 161.32 4 165.3243.22/35,42
20.2/PZKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc159.36 8 161.57 4 165.5743.47/35,60
21.9/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm151.37 52 163.30 4 167.3045.20/37,01
22.12/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc163.85 4 158.31 10 167.8545.75/37,50
23.3/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha160.99 8 162.33 12 168.9946.89/38,40
24.10/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha178.21 2 4.00 999 180.2158.11/47,60
25.13/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava178.98 10 196.00 114 188.9866.88/54,80
26.11/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava197.75 10 194.29 8 202.2980.19/65,70
  NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec120.95 2 121.37 0 121.37 66
2.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.126.94 0 123.54 0 123.542.17/1,862
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno123.67 4 122.17 2 124.172.80/2,358
4.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava123.95 2 122.85 2 124.853.48/2,954
5.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí125.52 4 125.28 2 127.285.91/4,950
6.6/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice131.58 4 128.29 0 128.296.92/5,746
7.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.32 2 129.03 0 129.037.66/6,342
8.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc132.76 0 132.20 0 132.2010.83/8,938
9.8/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha131.75 2 133.02 4 133.7512.38/10,234
10.2/ZMALTMAN Marcella 2004 USA134.78 6 134.56 0 134.5613.19/10,90
11.9/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha133.76 6 133.14 2 135.1413.77/11,330
12.10/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec157.61 2 134.87 2 136.8715.50/12,826
13.11/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí135.94 2 138.73 6 137.9416.57/13,722
14.12/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa138.22 0 143.32 54 138.2216.85/13,921
15.13/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky137.27 2 139.60 6 139.2717.90/14,720
16.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha137.38 2 140.36 0 139.3818.01/14,819
17.4/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha144.59 6 139.39 0 139.3918.02/14,818
18.14/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.40 2 149.85 2 139.4018.03/14,917
19.15/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava142.50 0 139.76 0 139.7618.39/15,216
20.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc137.76 4 140.15 0 140.1518.78/15,515
21.6/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava138.55 2 140.35 2 140.5519.18/15,814
22.1/PZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc139.39 2 141.77 2 141.3920.02/16,50
23.16/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand153.51 6 143.33 0 143.3321.96/18,113
24.17/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK158.62 4 141.76 2 143.7622.39/18,412
25.18/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky140.67 4 142.42 4 144.6723.30/19,211
26.7/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc148.76 6 145.02 0 145.0223.65/19,510
27.8/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa147.31 10 141.90 4 145.9024.53/20,29
28.19/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno145.45 4 144.72 2 146.7225.35/20,98
29.9/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy150.75 4 147.24 2 149.2427.87/23,07
30.10/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa147.25 4 147.31 2 149.3127.94/23,06
31.20/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand153.15 8 156.80 0 156.8035.43/29,25
32.11/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.157.05 4 172.38 6 161.0539.68/32,74
33.2/PZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc175.32 8 159.31 2 161.3139.94/32,90
34.12/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy162.41 6 156.89 6 162.8941.52/34,23
35.3/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky154.90 8 164.60 0 162.9041.53/34,20
35.4/PZJANŮ Veronika 2005 Olomouc158.90 4 159.52 6 162.9041.53/34,20
37.13/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy163.12 12 160.65 10 170.6549.28/40,62
38.21/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov166.85 4 191.82 0 170.8549.48/40,81
39.14/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha161.23 10 159.95 56 171.2349.86/41,10
40.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.197.48 14 172.86 2 174.8653.49/44,10
41.22/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha184.23 58 168.59 10 178.5957.22/47,10
42.6/PZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava190.46 12 173.25 10 183.2561.88/51,00
43.15/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha183.42 12 176.03 8 184.0362.66/51,60
44.7/PZAMÁLIE Šrétrová 2007 Kralupy188.62 0 194.74 8 188.6267.25/55,40
45.16/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.195.03 4 190.65 2 192.6571.28/58,70
46.8/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha200.85 12 187.51 12 199.5178.14/64,40
47.9/PZALTMAN Isabella 2007 USA205.45 6 316.83 4 211.4590.08/74,20
48.10/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy284.95 14 1.00 999 298.95177.58/146,30
  PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEJSKALOVÁ Barbora 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
148.62 4 166.81 8 152.62 7
2.2/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.16 8 149.58 8 157.584.96/3,26
3.3/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
3 Ot.Strak
Horš.Týn
155.71 2 166.51 8 157.715.09/3,35
4.4/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
169.52 54 163.48 0 163.4810.86/7,14
5.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
185.90 8 177.05 6 183.0530.43/19,93
6.5/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
182.70 8 180.19 6 186.1933.57/22,02
7.2/ZMMRÁKA Jan
HRADEC Matěj
2004
2003
3 Olomouc
Olomouc
217.87 4 183.96 4 187.9635.34/23,21
8.3/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
214.95 104 201.60 6 207.6054.98/36,00
  VĚTROVSKÝ Tomáš
ONDRUŠ Mario
2005
2005
Zbraslav
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.114.98 2 113.87 0 113.87 110
2.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky114.26 2 113.70 4 116.262.39/2,1106
3.3/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB113.74 8 114.62 4 118.624.75/4,2102
4.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha119.35 2 119.67 52 121.357.48/6,698
5.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha120.82 6 117.42 4 121.427.55/6,694
6.6/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.125.38 8 121.79 0 121.797.92/7,090
7.7/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec121.95 4 122.56 0 122.568.69/7,686
8.8/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc123.31 0 124.37 2 123.319.44/8,382
9.9/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno124.60 0 123.30 2 124.6010.73/9,478
10.10/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk127.02 4 122.87 2 124.8711.00/9,774
11.11/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB123.44 2 124.08 6 125.4411.57/10,270
12.12/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.52 0 125.96 2 125.5211.65/10,266
13.13/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice122.50 4 127.98 50 126.5012.63/11,162
14.14/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.128.36 0 126.58 4 128.3614.49/12,758
15.15/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí113.70 52 127.44 2 129.4415.57/13,757
16.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha131.49 4 129.77 0 129.7715.90/14,056
17.16/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand130.74 8 130.17 0 130.1716.30/14,355
18.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky131.93 6 128.42 2 130.4216.55/14,554
19.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor134.20 0 131.04 0 131.0417.17/15,153
20.17/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha125.44 6 133.95 6 131.4417.57/15,452
21.18/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha132.08 0 130.78 2 132.0818.21/16,051
22.4/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc133.17 0 131.94 4 133.1719.30/16,950
23.19/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc134.28 2 133.24 0 133.2419.37/17,049
24.20/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn131.78 2 132.43 2 133.7819.91/17,548
25.21/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand130.50 4 130.66 4 134.5020.63/18,147
26.22/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc134.52 0 134.95 6 134.5220.65/18,146
27.23/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK136.37 12 130.56 4 134.5620.69/18,245
28.5/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc134.66 0 135.58 8 134.6620.79/18,344
29.24/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha129.02 6 132.17 6 135.0221.15/18,643
30.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha134.70 4 135.05 0 135.0521.18/18,642
31.25/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk135.17 0 138.57 6 135.1721.30/18,741
32.26/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak132.02 4 138.80 0 136.0222.15/19,540
33.27/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha135.66 2 148.59 2 137.6623.79/20,939
34.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha141.82 8 138.14 0 138.1424.27/21,338
35.8/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc134.42 6 136.55 2 138.5524.68/21,737
36.28/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky138.62 0 143.57 4 138.6224.75/21,736
37.9/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk136.75 2 139.15 4 138.7524.88/21,835
38.29/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk136.90 6 137.63 2 139.6325.76/22,634
39.30/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava137.99 10 136.62 4 140.6226.75/23,533
40.10/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand156.58 4 138.63 2 140.6326.76/23,532
41.31/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc3.00 999 140.70 0 140.7026.83/23,631
42.11/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice144.01 2 139.23 2 141.2327.36/24,030
43.32/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy139.59 2 140.03 4 141.5927.72/24,329
44.33/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk138.12 4 146.70 6 142.1228.25/24,828
45.12/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm142.45 0 142.53 10 142.4528.58/25,127
46.34/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk138.46 4 140.87 4 142.4628.59/25,126
47.1/PZKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc142.57 0 144.65 0 142.5728.70/25,20
48.13/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy145.86 8 143.17 0 143.1729.30/25,725
49.35/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 3 USK Pha143.40 0 143.75 4 143.4029.53/25,924
50.14/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn142.38 4 139.81 4 143.8129.94/26,323
51.2/PZZACH Radovan 2005 KK Brand140.72 4 143.37 2 144.7230.85/27,10
52.36/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.185.36 8 139.25 6 145.2531.38/27,622
53.37/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk140.57 6 153.77 2 146.5732.70/28,721
54.15/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava140.85 6 145.90 4 146.8532.98/29,020
55.38/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov147.02 0 151.52 2 147.0233.15/29,119
56.16/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc147.09 0 150.30 8 147.0933.22/29,218
57.17/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.139.69 8 142.81 6 147.6933.82/29,717
58.39/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc148.20 8 144.45 4 148.4534.58/30,416
59.18/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy144.72 4 144.45 6 148.7234.85/30,615
60.19/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB141.12 10 142.75 6 148.7534.88/30,614
61.3/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav142.86 6 183.00 8 148.8634.99/30,70
62.40/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc156.69 2 142.48 8 150.4836.61/32,213
63.20/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky144.79 6 150.95 10 150.7936.92/32,412
64.4/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand149.11 2 148.96 4 151.1137.24/32,70
65.5/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.155.17 2 152.43 0 152.4338.56/33,90
66.21/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky157.32 6 150.25 6 156.2542.38/37,211
67.22/ZMKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy152.40 6 157.46 8 158.4044.53/39,110
68.23/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno158.67 0 161.88 6 158.6744.80/39,39
69.41/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm151.34 8 167.25 6 159.3445.47/39,98
70.42/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha159.68 18 155.56 4 159.5645.69/40,17
71.6/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha151.62 8 157.45 6 159.6245.75/40,20
72.24/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc160.19 0 156.94 52 160.1946.32/40,76
73.25/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha161.13 2 1.00 999 163.1349.26/43,35
74.43/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc162.10 8 155.71 10 165.7151.84/45,54
75.44/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.161.74 4 162.06 6 165.7451.87/45,63
76.7/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand195.03 10 159.83 6 165.8351.96/45,60
77.8/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha167.64 4 160.21 6 166.2152.34/46,00
78.9/PZBERAN Vojtěch 2005 USK Pha161.24 6 181.17 6 167.2453.37/46,90
79.45/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky163.58 60 157.70 12 169.7055.83/49,02
80.10/PZSMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha166.79 4 165.76 4 169.7655.89/49,10
81.26/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc168.49 2 194.66 6 170.4956.62/49,71
82.46/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice183.25 58 169.09 4 173.0959.22/52,00
83.11/PZDZIADEK Marek 2005 KK Brno180.54 10 173.71 2 175.7161.84/54,30
84.27/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.170.29 6 183.79 2 176.2962.42/54,80
85.47/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň179.57 16 162.07 16 178.0764.20/56,40
86.28/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc169.12 12 174.06 12 181.1267.25/59,10
87.12/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň197.75 2 183.56 4 187.5673.69/64,70
88.13/PZVOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha206.65 12 176.79 12 188.7974.92/65,80
89.48/ZSJAHODA Martin 2001 USK Pha183.88 6 191.79 4 189.8876.01/66,80
90.14/PZBEIER Alva 2005 Trutnov218.90 12 184.93 10 194.9381.06/71,20
91.15/PZSOBOTKA Adam 2005 KK Brno193.99 4 194.86 4 197.9984.12/73,90
92.16/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand191.97 10 169.13 56 201.9788.10/77,40
93.17/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice218.82 14 196.57 6 202.5788.70/77,90
94.29/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha194.56 14 186.80 16 202.8088.93/78,10
95.18/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy192.98 116 185.29 20 205.2991.42/80,30
96.19/PZJINEK Hugo 2005 USK Pha212.03 106 195.69 12 207.6993.82/82,40
97.30/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň189.69 58 193.53 18 211.5397.66/85,80
98.20/PZSAIDL František 2006 USK Pha226.10 58 224.01 8 232.01118.14/103,70
99.31/ZMSTEHNO Petr 2003 USK Pha203.30 164 177.28 62 239.28125.41/110,10
100.32/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha213.40 170 224.29 20 244.29130.42/114,50
101.49/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.193.94 120 219.22 72 291.22177.35/155,70
102.33/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň1.00 999 299.60 10 309.60195.73/171,90
  NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno127.79 2 126.90 2 128.90 18
2.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha137.12 0 135.87 4 137.128.22/6,414
3.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.140.75 0 140.12 2 140.7511.85/9,210
4.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava141.61 0 142.51 2 141.6112.71/9,99
5.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí141.43 2 140.93 2 142.9314.03/10,98
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc148.03 0 145.26 0 145.2616.36/12,77
7.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk148.84 0 146.02 4 148.8419.94/15,56
8.1/PZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc152.05 0 152.64 0 152.0523.15/18,00
9.2/ZMALTMAN Marcella 2004 USA156.76 2 157.07 0 157.0728.17/21,90
10.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc157.67 2 157.73 0 157.7328.83/22,45
11.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha161.92 4 155.68 4 159.6830.78/23,94
12.7/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava168.75 4 165.83 0 165.8336.93/28,73
13.5/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha163.09 4 186.81 6 167.0938.19/29,62
14.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc166.95 2 176.42 0 168.9540.05/31,11
15.8/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno176.87 6 171.95 0 171.9543.05/33,40
16.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava173.98 0 170.10 4 173.9845.08/35,00
17.2/PZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc229.86 4 190.91 4 194.9166.01/51,20
18.3/PZJANŮ Veronika 2005 Olomouc209.49 2 195.04 0 195.0466.14/51,30
19.8/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy208.40 2 205.18 4 209.1880.28/62,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3