vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

16.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.113.94 4 113.10 0 113.10 24
2.2/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk117.45 0 119.39 2 117.454.35/3,820
3.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.123.41 2 122.15 0 122.159.05/8,016
4.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc121.68 2 120.86 2 122.869.76/8,615
5.5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk128.35 2 126.56 0 126.5613.46/11,914
6.6/ZSLHOTA Kryštof 2002 USK Pha131.32 2 128.67 0 128.6715.57/13,813
7.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha129.78 2 128.89 0 128.8915.79/14,012
8.7/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha135.12 2 130.29 0 130.2917.19/15,211
9.8/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha133.59 6 132.99 4 136.9923.89/21,110
10.9/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.138.81 4 137.41 0 137.4124.31/21,59
11.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha136.34 2 137.44 0 137.4424.34/21,58
12.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc152.68 2 138.47 0 138.4725.37/22,47
13.4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc147.89 2 139.90 0 139.9026.80/23,76
14.10/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc144.77 4 140.61 0 140.6127.51/24,35
15.5/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov144.18 0 138.84 2 140.8427.74/24,54
16.6/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk151.36 2 139.77 2 141.7728.67/25,33
17.7/ZMWENDL Samuel 2003 Horš.Týn152.19 0 148.27 0 148.2735.17/31,12
18.11/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc159.45 2 148.01 2 150.0136.91/32,61
19.1/PZKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc151.58 4 151.95 0 151.9538.85/34,40
20.8/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm152.69 0 149.74 4 152.6939.59/35,00
21.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha154.48 4 153.13 6 158.4845.38/40,10
22.9/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha213.52 0 171.72 0 171.7258.62/51,80
23.12/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava159.54 14 175.33 4 173.5460.44/53,40
24.10/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava185.00 0 186.37 2 185.0071.90/63,60
  NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.33 10 143.60 4 147.60 6
2.2/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
3 Ot.Strak
Horš.Týn
155.74 0 159.52 8 155.748.14/5,55
3.3/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
153.68 8 153.65 6 159.6512.05/8,24
4.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
176.59 4 159.28 2 161.2813.68/9,33
5.4/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
167.17 4 170.19 4 171.1723.57/16,02
6.2/ZMMRÁKA Jan
HRADEC Matěj
2004
2003
3 Olomouc
Olomouc
177.84 4 174.48 10 181.8434.24/23,21
7.3/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
181.87 14 181.71 16 195.8748.27/32,70
  VĚTROVSKÝ Tomáš
ONDRUŠ Mario
2005
2005
Zbraslav
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno116.18 4 113.99 0 113.99 62
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava115.94 0 115.97 2 115.941.95/1,758
3.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec117.37 2 115.56 2 117.563.57/3,154
4.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.118.49 0 119.45 2 118.494.50/3,950
5.5/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor121.78 52 119.60 0 119.605.61/4,946
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc125.58 0 123.24 0 123.249.25/8,142
7.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí126.49 0 120.27 4 124.2710.28/9,038
8.7/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha128.98 2 122.93 2 124.9310.94/9,634
9.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice141.19 6 125.87 0 125.8711.88/10,430
10.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc126.48 0 126.64 2 126.4812.49/11,026
11.3/ZMALTMAN Marcella 2004 USA127.38 0 128.30 2 127.3813.39/11,70
12.9/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí128.37 0 132.83 2 128.3714.38/12,622
13.10/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky129.50 0 135.10 2 129.5015.51/13,621
14.11/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk139.33 4 130.40 0 130.4016.41/14,420
15.4/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha137.44 4 130.43 0 130.4316.44/14,419
16.12/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava150.98 2 129.67 2 131.6717.68/15,518
17.1/PZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc132.76 0 131.99 0 131.9918.00/15,80
18.13/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec135.12 6 132.43 0 132.4318.44/16,217
19.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava132.85 0 132.94 2 132.8518.86/16,516
20.6/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha147.94 4 131.41 2 133.4119.42/17,015
21.7/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy149.19 6 137.30 0 137.3023.31/20,414
22.8/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc157.02 6 137.80 0 137.8023.81/20,913
23.14/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa134.10 4 147.15 2 138.1024.11/21,212
24.15/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno147.12 4 135.69 4 139.6925.70/22,511
25.16/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand146.68 2 137.85 2 139.8525.86/22,710
26.9/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.155.21 4 142.80 0 142.8028.81/25,39
27.17/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK144.70 4 142.68 2 144.6830.69/26,98
28.10/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa153.03 4 143.17 2 145.1731.18/27,47
29.11/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa144.43 4 144.89 2 146.8932.90/28,96
30.18/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand152.37 4 145.78 2 147.7833.79/29,65
31.19/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky140.26 10 148.19 6 150.2636.27/31,84
32.2/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky162.41 0 148.37 2 150.3736.38/31,90
33.3/PZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc168.40 4 148.23 4 152.2338.24/33,50
34.4/PZJANŮ Veronika 2005 Olomouc153.92 0 158.98 0 153.9239.93/35,00
35.20/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov152.74 2 163.25 6 154.7440.75/35,73
36.12/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy158.51 4 168.22 2 162.5148.52/42,62
37.13/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha164.88 54 164.16 4 168.1654.17/47,51
38.5/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha169.42 4 234.48 52 173.4259.43/52,10
39.6/PZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava166.05 8 172.23 2 174.0560.06/52,70
40.21/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha188.55 10 167.46 8 175.4661.47/53,90
41.14/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha170.29 58 170.65 6 176.6562.66/55,00
42.7/PZAMÁLIE Šrétrová 2007 Kralupy186.64 54 174.69 8 182.6968.70/60,30
43.8/PZALTMAN Isabella 2007 USA185.28 0 191.73 0 185.2871.29/62,50
44.9/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.198.78 2 184.19 2 186.1972.20/63,30
45.15/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.174.46 52 185.40 110 226.46112.47/98,70
46.16/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy183.54 60 158.55 110 243.54129.55/113,70
  HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEJSKALOVÁ Barbora 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.108.41 0 109.07 2 108.41 114
2.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB109.96 2 109.59 0 109.591.18/1,1110
3.3/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha111.85 4 110.85 2 112.854.44/4,1106
4.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky108.95 4 114.86 6 112.954.54/4,2102
5.5/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec118.89 4 114.27 0 114.275.86/5,498
6.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice114.34 2 116.90 104 116.347.93/7,394
7.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno116.41 2 116.78 0 116.788.37/7,790
8.8/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.117.00 0 117.95 6 117.008.59/7,986
9.9/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc119.79 0 117.85 0 117.859.44/8,782
10.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB118.10 0 124.26 2 118.109.69/8,978
11.11/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk112.76 6 115.26 10 118.7610.35/9,574
12.12/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha115.22 4 119.77 6 119.2210.81/10,070
13.13/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí117.56 2 120.18 2 119.5611.15/10,366
14.14/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha119.09 2 123.20 8 121.0912.68/11,762
15.15/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha122.23 54 122.22 0 122.2213.81/12,758
16.16/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB118.70 4 123.14 10 122.7014.29/13,257
17.17/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.122.06 2 121.34 2 123.3414.93/13,856
18.18/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc123.50 0 123.10 8 123.5015.09/13,955
19.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha121.57 2 123.78 2 123.5715.16/14,054
20.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc124.45 0 125.42 0 124.4516.04/14,853
21.19/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn122.25 6 122.82 2 124.8216.41/15,152
22.20/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha124.82 4 124.90 0 124.9016.49/15,251
23.21/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand126.94 8 124.70 2 126.7018.29/16,950
24.3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky126.84 0 126.23 10 126.8418.43/17,049
24.22/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak134.11 6 124.84 2 126.8418.43/17,048
26.23/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha122.95 4 126.07 4 126.9518.54/17,147
27.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor128.03 0 128.18 2 128.0319.62/18,146
28.24/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha134.60 2 128.74 0 128.7420.33/18,845
29.25/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc129.13 0 126.79 2 128.7920.38/18,844
30.5/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc129.13 0 131.91 0 129.1320.72/19,143
31.26/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha125.24 4 127.28 2 129.2420.83/19,242
32.27/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand126.81 4 125.75 4 129.7521.34/19,741
33.6/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn129.99 0 133.70 0 129.9921.58/19,940
34.28/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc133.89 0 130.13 0 130.1321.72/20,039
35.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha131.83 0 132.38 4 131.8323.42/21,638
36.29/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava126.03 6 139.28 108 132.0323.62/21,837
37.30/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk130.16 2 134.95 0 132.1623.75/21,936
38.8/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha134.55 2 132.45 0 132.4524.04/22,235
39.31/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk146.36 8 129.14 4 133.1424.73/22,834
40.9/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice133.15 0 131.26 2 133.1524.74/22,833
41.10/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand132.57 2 131.19 2 133.1924.78/22,932
42.11/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc144.41 6 131.28 2 133.2824.87/22,931
43.12/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk133.73 0 147.62 4 133.7325.32/23,430
44.32/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk132.22 6 132.10 2 134.1025.69/23,729
45.33/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 3 USK Pha134.88 0 136.31 2 134.8826.47/24,428
46.13/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB158.65 2 131.45 4 135.4527.04/24,927
47.34/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk135.88 4 131.79 4 135.7927.38/25,326
48.35/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc135.92 0 152.08 6 135.9227.51/25,425
49.36/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk136.57 50 136.51 0 136.5128.10/25,924
50.37/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy134.70 2 135.33 2 136.7028.29/26,123
51.38/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.139.50 6 134.82 2 136.8228.41/26,222
52.1/PZKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc148.91 2 137.04 0 137.0428.63/26,40
53.14/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy143.63 56 136.81 2 138.8130.40/28,021
54.2/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha137.20 2 137.83 2 139.2030.79/28,40
55.15/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm140.19 0 157.93 0 140.1931.78/29,320
56.16/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.151.70 0 138.42 2 140.4232.01/29,519
57.39/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc139.96 6 138.80 2 140.8032.39/29,918
58.17/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy146.15 2 138.83 2 140.8332.42/29,917
59.40/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky138.55 4 145.79 2 142.5534.14/31,516
60.18/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava138.70 4 139.00 6 142.7034.29/31,615
61.19/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc151.02 0 143.15 2 145.1536.74/33,914
62.3/PZZACH Radovan 2005 KK Brand141.40 4 164.70 4 145.4036.99/34,10
63.20/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc142.34 4 151.39 4 146.3437.93/35,013
64.41/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov144.18 4 140.11 8 148.1139.70/36,612
65.21/ZMKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy148.56 4 146.48 2 148.4840.07/37,011
66.4/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand148.86 0 150.36 0 148.8640.45/37,30
67.5/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha151.42 0 156.22 8 151.4243.01/39,70
68.22/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno161.16 110 145.59 6 151.5943.18/39,810
69.23/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky146.01 10 147.77 8 155.7747.36/43,79
70.6/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.165.52 8 149.78 6 155.7847.37/43,70
71.7/PZSMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha153.41 4 161.05 6 157.4149.00/45,20
72.24/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky153.52 4 177.50 10 157.5249.11/45,38
73.42/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha157.65 10 156.40 2 158.4049.99/46,17
74.8/PZBERAN Vojtěch 2005 USK Pha164.41 0 157.47 2 159.4751.06/47,10
74.9/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand171.85 2 157.47 2 159.4751.06/47,10
76.43/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky159.40 60 154.36 6 160.3651.95/47,96
77.25/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.197.46 6 156.92 6 162.9254.51/50,35
78.10/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand166.85 8 155.30 8 163.3054.89/50,60
79.44/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm164.08 2 165.14 2 166.0857.67/53,24
80.26/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc165.91 2 208.58 6 167.9159.50/54,93
81.11/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice163.34 6 170.60 8 169.3460.93/56,20
82.45/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň168.78 4 162.29 8 170.2961.88/57,12
83.46/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice162.95 10 167.94 14 172.9564.54/59,51
84.12/PZDZIADEK Marek 2005 KK Brno167.96 6 190.14 6 173.9665.55/60,50
85.27/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha171.64 4 167.05 8 175.0566.64/61,50
86.13/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň213.86 6 175.25 2 177.2568.84/63,50
87.14/PZBEIER Alva 2005 Trutnov173.60 12 188.49 10 185.6077.19/71,20
88.28/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc176.23 10 168.67 114 186.2377.82/71,80
89.15/PZJINEK Hugo 2005 USK Pha192.44 4 188.72 2 190.7282.31/75,90
90.47/ZSJAHODA Martin 2001 USK Pha188.70 4 173.94 54 192.7084.29/77,80
91.16/PZSAIDL František 2006 USK Pha189.01 8 1.00 999 197.0188.60/81,70
92.17/PZVOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha194.22 10 225.83 56 204.2295.81/88,40
93.48/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.153.03 54 135.65 106 207.0398.62/91,00
94.49/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc164.61 58 162.61 54 216.61108.20/99,80
95.18/PZSOBOTKA Adam 2005 KK Brno184.81 54 209.01 8 217.01108.60/100,20
96.29/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha213.45 14 212.39 6 218.39109.98/101,40
97.30/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň175.32 60 1.00 999 235.32126.91/117,10
98.19/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy187.01 162 172.91 108 280.91172.50/159,10
99.31/ZMSTEHNO Petr 2003 USK Pha195.87 106 212.54 106 301.87193.46/178,50
100.32/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha241.52 102 179.92 256 343.52235.11/216,90
101.50/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.1.00 999 235.24 214 449.24340.83/314,40
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno123.10 2 122.74 4 125.10 18
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava134.91 2 131.83 0 131.836.73/5,414
3.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí139.40 0 134.14 0 134.149.04/7,210
4.4/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha134.13 2 131.40 4 135.4010.30/8,29
5.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.136.96 0 137.20 0 136.9611.86/9,58
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc137.85 2 137.16 4 139.8514.75/11,87
7.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk141.08 0 142.42 0 141.0815.98/12,86
8.1/PZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc144.79 0 147.93 4 144.7919.69/15,70
9.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc148.23 2 144.57 2 146.5721.47/17,25
10.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha160.62 2 144.86 2 146.8621.76/17,44
11.4/ZMALTMAN Marcella 2004 USA154.37 2 150.13 0 150.1325.03/20,00
12.5/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha151.66 2 158.53 2 153.6628.56/22,83
13.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno153.74 0 209.61 2 153.7428.64/22,92
14.8/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava158.48 0 175.22 0 158.4833.38/26,71
15.6/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava165.82 6 162.86 0 162.8637.76/30,20
16.7/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc161.84 2 163.00 4 163.8438.74/31,00
17.2/PZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc167.42 4 167.14 6 171.4246.32/37,00
18.8/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy177.70 2 175.13 6 179.7054.60/43,60
19.3/PZJANŮ Veronika 2005 Olomouc200.90 2 190.28 2 192.2867.18/53,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3