vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

16.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.108.41 0 109.07 2 108.41 114
2.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB109.96 2 109.59 0 109.591.18/1,1110
3.3/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha111.85 4 110.85 2 112.854.44/4,1106
4.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky108.95 4 114.86 6 112.954.54/4,2102
5.5/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec118.89 4 114.27 0 114.275.86/5,498
6.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice114.34 2 116.90 104 116.347.93/7,394
7.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno116.41 2 116.78 0 116.788.37/7,790
8.8/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.117.00 0 117.95 6 117.008.59/7,986
9.9/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc119.79 0 117.85 0 117.859.44/8,782
10.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB118.10 0 124.26 2 118.109.69/8,978
11.11/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk112.76 6 115.26 10 118.7610.35/9,574
12.12/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha115.22 4 119.77 6 119.2210.81/10,070
13.13/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí117.56 2 120.18 2 119.5611.15/10,366
14.14/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha119.09 2 123.20 8 121.0912.68/11,762
15.15/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha122.23 54 122.22 0 122.2213.81/12,758
16.16/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB118.70 4 123.14 10 122.7014.29/13,257
17.17/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.122.06 2 121.34 2 123.3414.93/13,856
18.18/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc123.50 0 123.10 8 123.5015.09/13,955
19.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha121.57 2 123.78 2 123.5715.16/14,054
20.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc124.45 0 125.42 0 124.4516.04/14,853
21.19/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn122.25 6 122.82 2 124.8216.41/15,152
22.20/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha124.82 4 124.90 0 124.9016.49/15,251
23.21/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand126.94 8 124.70 2 126.7018.29/16,950
24.3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky126.84 0 126.23 10 126.8418.43/17,049
24.22/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak134.11 6 124.84 2 126.8418.43/17,048
26.23/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha122.95 4 126.07 4 126.9518.54/17,147
27.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor128.03 0 128.18 2 128.0319.62/18,146
28.24/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha134.60 2 128.74 0 128.7420.33/18,845
29.25/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc129.13 0 126.79 2 128.7920.38/18,844
30.5/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc129.13 0 131.91 0 129.1320.72/19,143
31.26/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha125.24 4 127.28 2 129.2420.83/19,242
32.27/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand126.81 4 125.75 4 129.7521.34/19,741
33.6/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn129.99 0 133.70 0 129.9921.58/19,940
34.28/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc133.89 0 130.13 0 130.1321.72/20,039
35.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha131.83 0 132.38 4 131.8323.42/21,638
36.29/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava126.03 6 139.28 108 132.0323.62/21,837
37.30/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk130.16 2 134.95 0 132.1623.75/21,936
38.8/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha134.55 2 132.45 0 132.4524.04/22,235
39.31/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk146.36 8 129.14 4 133.1424.73/22,834
40.9/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice133.15 0 131.26 2 133.1524.74/22,833
41.10/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand132.57 2 131.19 2 133.1924.78/22,932
42.11/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc144.41 6 131.28 2 133.2824.87/22,931
43.12/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk133.73 0 147.62 4 133.7325.32/23,430
44.32/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk132.22 6 132.10 2 134.1025.69/23,729
45.33/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 3 USK Pha134.88 0 136.31 2 134.8826.47/24,428
46.13/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB158.65 2 131.45 4 135.4527.04/24,927
47.34/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk135.88 4 131.79 4 135.7927.38/25,326
48.35/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc135.92 0 152.08 6 135.9227.51/25,425
49.36/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk136.57 50 136.51 0 136.5128.10/25,924
50.37/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy134.70 2 135.33 2 136.7028.29/26,123
51.38/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.139.50 6 134.82 2 136.8228.41/26,222
52.1/PZKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc148.91 2 137.04 0 137.0428.63/26,40
53.14/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy143.63 56 136.81 2 138.8130.40/28,021
54.2/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha137.20 2 137.83 2 139.2030.79/28,40
55.15/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm140.19 0 157.93 0 140.1931.78/29,320
56.16/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.151.70 0 138.42 2 140.4232.01/29,519
57.39/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc139.96 6 138.80 2 140.8032.39/29,918
58.17/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy146.15 2 138.83 2 140.8332.42/29,917
59.40/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky138.55 4 145.79 2 142.5534.14/31,516
60.18/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava138.70 4 139.00 6 142.7034.29/31,615
61.19/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc151.02 0 143.15 2 145.1536.74/33,914
62.3/PZZACH Radovan 2005 KK Brand141.40 4 164.70 4 145.4036.99/34,10
63.20/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc142.34 4 151.39 4 146.3437.93/35,013
64.41/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov144.18 4 140.11 8 148.1139.70/36,612
65.21/ZMKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy148.56 4 146.48 2 148.4840.07/37,011
66.4/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand148.86 0 150.36 0 148.8640.45/37,30
67.5/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha151.42 0 156.22 8 151.4243.01/39,70
68.22/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno161.16 110 145.59 6 151.5943.18/39,810
69.23/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky146.01 10 147.77 8 155.7747.36/43,79
70.6/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.165.52 8 149.78 6 155.7847.37/43,70
71.7/PZSMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha153.41 4 161.05 6 157.4149.00/45,20
72.24/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky153.52 4 177.50 10 157.5249.11/45,38
73.42/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha157.65 10 156.40 2 158.4049.99/46,17
74.8/PZBERAN Vojtěch 2005 USK Pha164.41 0 157.47 2 159.4751.06/47,10
74.9/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand171.85 2 157.47 2 159.4751.06/47,10
76.43/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky159.40 60 154.36 6 160.3651.95/47,96
77.25/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.197.46 6 156.92 6 162.9254.51/50,35
78.10/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand166.85 8 155.30 8 163.3054.89/50,60
79.44/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm164.08 2 165.14 2 166.0857.67/53,24
80.26/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc165.91 2 208.58 6 167.9159.50/54,93
81.11/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice163.34 6 170.60 8 169.3460.93/56,20
82.45/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň168.78 4 162.29 8 170.2961.88/57,12
83.46/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice162.95 10 167.94 14 172.9564.54/59,51
84.12/PZDZIADEK Marek 2005 KK Brno167.96 6 190.14 6 173.9665.55/60,50
85.27/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha171.64 4 167.05 8 175.0566.64/61,50
86.13/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň213.86 6 175.25 2 177.2568.84/63,50
87.14/PZBEIER Alva 2005 Trutnov173.60 12 188.49 10 185.6077.19/71,20
88.28/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc176.23 10 168.67 114 186.2377.82/71,80
89.15/PZJINEK Hugo 2005 USK Pha192.44 4 188.72 2 190.7282.31/75,90
90.47/ZSJAHODA Martin 2001 USK Pha188.70 4 173.94 54 192.7084.29/77,80
91.16/PZSAIDL František 2006 USK Pha189.01 8 1.00 999 197.0188.60/81,70
92.17/PZVOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha194.22 10 225.83 56 204.2295.81/88,40
93.48/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.153.03 54 135.65 106 207.0398.62/91,00
94.49/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc164.61 58 162.61 54 216.61108.20/99,80
95.18/PZSOBOTKA Adam 2005 KK Brno184.81 54 209.01 8 217.01108.60/100,20
96.29/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha213.45 14 212.39 6 218.39109.98/101,40
97.30/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň175.32 60 1.00 999 235.32126.91/117,10
98.19/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy187.01 162 172.91 108 280.91172.50/159,10
99.31/ZMSTEHNO Petr 2003 USK Pha195.87 106 212.54 106 301.87193.46/178,50
100.32/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha241.52 102 179.92 256 343.52235.11/216,90
101.50/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.1.00 999 235.24 214 449.24340.83/314,40
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3