vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně

23.08.2015  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:53,11 01:54,55 01:53,11 60/144/0
2. KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:53,38 01:54,93 01:53,380.27/0,253/0/54
3. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:55,76 01:53,98 01:53,980.87/0,847/132/0
4. NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:56,42 01:54,09 01:54,090.98/0,942/120/0
5. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:55,74 01:55,32 01:55,322.21/2,038/108/0
6. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:56,15 01:59,28 01:56,153.04/2,734/0/42
7. PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:59,64 01:57,72 01:57,724.61/4,131/96/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:58,73 02:00,28 01:58,735.62/5,028/84/0
8. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.01:58,73 02:21,80 01:58,735.62/5,025/72/0
10. ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel02:00,20 02:04,42 02:00,207.09/6,322/0/30
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.00:00,00 02:00,75 00:00,00 20/60/0
12. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.02:01,45 02:02,47 02:01,458.34/7,418/48/0
13. SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.02:08,22 02:02,23 02:02,239.12/8,116/36/0
14. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel02:04,42 02:03,80 02:03,8010.69/9,514/0/18
15. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.02:04,53 02:06,08 02:04,5311.42/10,112/30/0
16. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto02:10,98 02:10,89 02:10,8917.78/15,710/24/0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.02:14,22 00:00,00 00:00,00 9/18/0
18. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.02:16,03 02:14,32 02:14,3221.21/18,88/12/0
  JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto02:16,16 00:00,00 00:00,00 7/6/0
  PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK02:25,67 00:00,00 00:00,00 6/0/6
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:54,07 01:55,77 01:54,07 60/0/90
2. PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto01:56,33 01:58,02 01:56,332.26/2,053/55/0
3. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:59,31 01:57,43 01:57,433.36/2,947/43/0
4. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:58,91 02:01,25 01:58,914.84/4,242/0/78
5. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava02:02,43 02:01,45 02:01,457.38/6,538/0/66
6. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno02:01,47 02:05,79 02:01,477.40/6,534/0/54
7. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.02:07,63 02:06,17 02:06,1712.10/10,631/0/42
8. PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.02:13,34 02:07,16 02:07,1613.09/11,528/31/0
9. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc02:10,70 02:07,67 02:07,6713.60/11,925/0/30
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.02:08,66 00:00,00 00:00,00 22/19/0
11. DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel02:12,06 02:15,49 02:12,0617.99/15,820/0/18
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.00:00,00 02:17,68 00:00,00 18/7/0
13. TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.02:18,50 02:20,98 02:18,5024.43/21,416/1/0
14. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník02:28,56 02:19,98 02:19,9825.91/22,714/0/12
15. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel02:44,25 02:20,97 02:20,9726.90/23,612/0/6
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc01:46,48 01:49,00 01:46,48 75/0/108
2. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc01:48,84 01:47,73 01:47,731.25/1,268/0/96
3. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:50,36 01:50,00 01:50,003.52/3,362/115/0
4. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz01:50,97 01:54,37 01:50,974.49/4,257/103/0
5. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:51,21 01:52,93 01:51,214.73/4,453/0/84
6. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:51,51 01:53,53 01:51,515.03/4,749/0/72
7. SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:51,57 01:51,73 01:51,575.10/4,846/0/60
8. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.01:52,16 01:53,46 01:52,165.68/5,343/91/0
9. NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha01:52,63 01:52,72 01:52,636.15/5,840/79/0
10. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:53,14 01:54,08 01:53,146.66/6,337/67/0
11. NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov01:53,86 01:54,92 01:53,867.38/6,935/55/0
12. KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno01:54,14 01:54,14 01:54,147.66/7,233/0/48
13. MAREK Aleš 1978 2 Trutnov01:58,48 01:55,28 01:55,288.80/8,331/49/0
14. KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc01:57,44 01:58,94 01:57,4410.96/10,329/0/36
15. KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:57,71 01:57,90 01:57,7111.23/10,527/0/24
16. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz02:01,48 01:59,45 01:59,4512.97/12,225/43/0
17. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz02:03,43 01:59,85 01:59,8513.37/12,623/37/0
18. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov02:00,79 02:06,30 02:00,7914.31/13,421/31/0
19. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště02:04,40 02:02,44 02:02,4415.96/15,019/25/0
20. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto02:03,51 02:09,95 02:03,5117.03/16,017/19/0
21. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov02:05,28 02:03,87 02:03,8717.39/16,315/13/0
22. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc02:06,40 02:04,10 02:04,1017.62/16,514/0/18
23. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž02:05,36 06:45,35 02:05,3618.88/17,713/0/12
24. KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.02:09,56 02:23,05 02:09,5623.08/21,712/7/0
25. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa02:11,24 02:17,41 02:11,2424.76/23,311/1/0
26. LUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc02:24,93 03:20,37 02:24,9338.45/36,110/0/6

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:51,93 01:51,59 01:51,59 60/79/49
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
01:54,07 01:54,94 01:54,072.48/2,253/67/0
3. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:58,66 01:57,68 01:57,686.09/5,547/55/0
4. MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:58,03 01:57,77 01:57,776.18/5,542/43/0
5. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
02:00,21 01:58,18 01:58,186.59/5,938/31/37
  HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:58,86 00:00,00 00:00,00 34/19/0
7. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
02:00,32 01:59,63 01:59,638.04/7,231/0/25
8. HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
02:00,36 02:02,19 02:00,368.77/7,928/0/13
9. JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
02:02,98 02:04,07 02:02,9811.39/10,225/7/0
10. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
02:05,65 02:03,15 02:03,1511.56/10,422/0/1
11. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
02:06,17 02:07,17 02:06,1714.58/13,120/1/0
  CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
2 Tech.Pha
Dukla B.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3