vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23

29.08.2015   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:51,60 00:51,79 00:51,60 60/129/0
2.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:52,43 00:51,99 00:51,990.39/0,853/0/69
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:53,71 00:53,92 00:53,712.11/4,147/117/0
4.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:56,97 00:53,73 00:53,732.13/4,142/0/57
5. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.00:58,26 00:53,81 00:53,812.21/4,338/105/0
6. UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.00:56,04 00:54,28 00:54,282.69/5,234/93/0
7.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:54,40 00:56,60 00:54,402.80/5,431/81/0
8.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:54,47 00:55,45 00:54,472.87/5,628/69/0
9.3/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:55,09 00:00,00 00:55,093.49/6,825/57/0
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:55,75 00:57,38 00:55,754.15/8,022/45/0
11. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:56,36 00:00,00 00:56,364.76/9,220/33/0
12.4/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:56,44 00:56,70 00:56,444.84/9,418/27/0
12.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.00:57,99 00:56,44 00:56,444.84/9,416/21/0
14. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.00:57,24 01:00,32 00:57,245.64/10,914/15/0
15. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:09,81 00:58,41 00:58,416.81/13,212/0/45
16.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.00:58,71 01:03,72 00:58,717.11/13,810/9/0
17.3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK00:58,91 00:00,00 00:58,917.31/14,29/0/33
18.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel01:01,40 00:59,03 00:59,037.43/14,48/0/21
19.5/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:00,60 00:59,78 00:59,788.18/15,97/0/9
20. LISICKÝ David 1981 Olomouc01:03,80 00:59,88 00:59,888.28/16,06/0/3
21.2/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:02,05 00:00,00 01:02,0510.45/20,35/0/2
22.2/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:03,36 01:02,30 01:02,3010.70/20,74/3/0
23.3/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:02,73 01:03,59 01:02,7311.13/21,63/2/0
24.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:06,27 01:06,84 01:06,2714.67/28,42/0/1
25.4/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.00:00,00 01:08,77 01:08,7717.17/33,31/1/0
26.4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk01:41,25 01:32,13 01:32,1340.53/78,50/0/0
27.1/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.00:00,00 01:46,41 01:46,4154.81/106,20/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:55,34 00:56,43 00:55,34 60/55/0
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto00:56,94 00:56,11 00:56,110.77/1,453/43/0
3.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:56,34 01:10,22 00:56,341.00/1,847/0/85
4.3/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava00:57,76 00:57,26 00:57,261.92/3,542/0/73
5.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:58,69 00:57,77 00:57,772.43/4,438/0/61
6.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:14,36 00:58,13 00:58,132.79/5,034/31/0
7.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:59,49 00:58,80 00:58,803.46/6,331/19/0
8.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno01:00,61 01:26,78 01:00,615.27/9,528/0/49
9.4/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel01:04,06 01:01,11 01:01,115.77/10,425/0/37
10.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:03,57 01:01,78 01:01,786.44/11,622/0/25
11.5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel01:02,35 01:11,52 01:02,357.01/12,720/0/19
12.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:03,90 01:03,12 01:03,127.78/14,118/0/13
13.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.01:24,13 01:04,75 01:04,759.41/17,016/0/7
14.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:08,24 01:07,66 01:07,6612.32/22,314/7/0
15.6/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:07,94 01:09,49 01:07,9412.60/22,812/0/1
16.3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:08,38 01:18,56 01:08,3813.04/23,610/1/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc00:48,65 00:46,87 00:46,87 75/0/130
2.2/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:49,43 00:48,17 00:48,171.30/2,868/135/0
3. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:51,75 00:50,00 00:50,003.13/6,762/0/118
4.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:51,03 00:50,30 00:50,303.43/7,357/0/106
5.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:50,73 00:50,39 00:50,393.52/7,553/123/0
6.2/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:50,96 00:50,78 00:50,783.91/8,349/0/94
7.3/U23TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.00:52,20 00:50,95 00:50,954.08/8,746/111/0
8.2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:51,23 00:51,79 00:51,234.36/9,343/0/82
9.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha00:51,46 00:51,64 00:51,464.59/9,840/99/0
10.5/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:54,59 00:51,61 00:51,614.74/10,137/0/70
11.3/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz00:52,21 00:51,71 00:51,714.84/10,335/87/0
12.4/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:52,57 00:51,96 00:51,965.09/10,933/75/0
13.6/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:53,14 00:00,00 00:53,146.27/13,431/63/0
14.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:56,91 00:53,93 00:53,937.06/15,129/57/0
15.6/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:54,07 00:55,05 00:54,077.20/15,427/0/58
16.7/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha00:54,32 00:00,00 00:54,327.45/15,925/51/0
17.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:55,54 00:54,46 00:54,467.59/16,223/45/0
18.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:56,33 00:54,61 00:54,617.74/16,521/39/0
19.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:54,82 00:56,56 00:54,827.95/17,019/33/0
20.7/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:55,75 00:55,04 00:55,048.17/17,417/0/52
21.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:57,84 00:55,83 00:55,838.96/19,115/27/0
22.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:58,87 00:56,61 00:56,619.74/20,814/21/0
23.4/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:10,21 00:57,11 00:57,1110.24/21,813/15/0
24.5/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:57,62 00:59,03 00:57,6210.75/22,912/9/0
25.6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:57,97 00:57,77 00:57,7710.90/23,311/0/46
26.7/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:57,87 01:11,56 00:57,8711.00/23,510/0/40
27.1/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.01:07,24 00:58,11 00:58,1111.24/24,09/3/0
28.8/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov01:01,53 00:58,56 00:58,5611.70/25,08/2/0
29.9/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc00:58,90 01:14,75 00:58,9012.03/25,77/0/34
30. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:09,48 01:00,70 01:00,7013.83/29,56/0/28
31.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:01,10 01:03,28 01:01,1014.23/30,45/0/22
32.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:02,07 01:38,10 01:02,0715.20/32,44/0/16
33.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno01:03,44 00:00,00 01:03,4416.57/35,43/0/10
34.3/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:06,90 01:09,27 01:06,9020.03/42,72/1/0
35.4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk01:07,00 01:10,44 01:07,0020.13/42,91/0/4
36.5/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc01:09,00 01:13,50 01:09,0022.13/47,20/0/3
37.6/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 01:10,40 01:10,4023.53/50,20/0/2
38.7/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:10,47 01:32,80 01:10,4723.60/50,40/0/1

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:53,57 00:50,70 00:50,70 60/0/69
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
00:51,90 00:51,64 00:51,640.94/1,953/117/0
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,28 00:00,00 00:52,281.58/3,147/105/0
4.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:52,68 00:53,28 00:52,681.98/3,942/93/57
5. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:53,48 00:00,00 00:53,482.78/5,538/81/0
6. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:56,19 00:53,66 00:53,662.96/5,834/69/0
7.1/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:54,33 00:55,50 00:54,333.63/7,231/0/45
8.2/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:56,92 00:54,86 00:54,864.16/8,228/57/0
9. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:58,05 00:56,34 00:56,345.64/11,125/45/0
10.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:56,60 00:57,41 00:56,605.90/11,622/0/33
11. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:56,65 00:57,97 00:56,655.95/11,720/33/21
12.3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:58,54 00:00,00 00:58,547.84/15,518/21/9
13. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
01:01,83 00:59,27 00:59,278.57/16,916/9/0
14.1/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:00,05 01:04,15 01:00,059.35/18,414/3/0
15. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:01,13 01:00,06 01:00,069.36/18,512/0/3
16.4/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
01:04,60 01:00,98 01:00,9810.28/20,310/0/2
17.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,02 01:01,14 01:01,1410.44/20,69/0/1
18.3/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:01,66 01:05,43 01:01,6610.96/21,68/2/0
19.4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:04,71 01:02,42 01:02,4211.72/23,17/1/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:03,87 01:55,22 01:03,87 60/36/0
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:10,89 01:07,39 01:07,393.52/5,553/0/8
3.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:24,70 01:08,83 01:08,834.96/7,847/0/2
4.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:09,90 01:11,33 01:09,906.03/9,442/0/1
5.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:12,65 00:00,00 01:12,658.78/13,738/24/0
6.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:14,57 01:13,99 01:13,9910.12/15,834/12/0
7. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993536.12/5.536,40/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3