vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí n.M.

29.08.2015   řeka Morava v prostoru u silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc108.30 2 108.26 0 108.26 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc112.19 2 111.14 0 111.142.88/2,70
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc114.11 0 117.06 6 114.115.85/5,40
4.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc115.51 6 121.52 0 121.5113.25/12,20
5.3/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc120.11 2 122.30 4 122.1113.85/12,80
6.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc122.82 0 131.48 4 122.8214.56/13,40
7.4/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc131.25 52 119.21 4 123.2114.95/13,80
8.5/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc148.54 0 142.79 2 144.7936.53/33,70
9.4/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc147.77 4 143.26 4 147.2639.00/36,00
10.6/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc152.22 6 150.21 0 150.2141.95/38,70
11.7/PZZRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc139.95 12 174.48 60 151.9543.69/40,40
12.8/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná153.88 4 203.31 102 157.8849.62/45,80
13.5/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc160.98 4 153.91 6 159.9151.65/47,70
14.9/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK152.64 8 161.09 10 160.6452.38/48,40
15.6/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc172.04 8 217.89 110 180.0471.78/66,30
16.10/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná175.03 64 174.68 12 186.6878.42/72,40
17.7/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc189.60 208 173.42 60 233.42125.16/115,60
18.8/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc186.17 58 197.43 56 244.17135.91/125,50
19.11/PZZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh227.12 58 248.31 116 285.12176.86/163,40
  ŠOTEK Adam 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROŠ Michael 2006 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí95.99 0 96.09 0 95.99 15
2.2/U23MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno96.20 0 99.74 4 96.200.21/0,211
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh97.76 0 103.58 8 97.761.77/1,87
4.1/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc101.74 0 99.53 4 101.745.75/6,06
5.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná105.77 0 106.64 0 105.779.78/10,25
6.2/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž107.93 0 108.67 0 107.9311.94/12,44
7.2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc109.31 2 111.98 6 111.3115.32/16,03
8.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 SKVeselí4.00 999 113.31 2 115.3119.32/20,12
9.1/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc115.45 6 113.39 2 115.3919.40/20,21
10.4/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc115.79 2 118.75 4 117.7921.80/22,70
11.1/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami114.02 6 143.79 10 120.0224.03/25,00
  STŘECHA Jan 2001 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava94.18 0 94.28 0 94.18 32
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava94.83 0 94.40 0 94.400.22/0,228
3.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí95.13 2 97.26 2 97.132.95/3,124
4.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc97.82 0 99.59 4 97.823.64/3,920
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc99.88 0 97.97 0 97.973.79/4,016
6. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh99.73 0 97.87 2 99.735.55/5,912
7.4/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí99.91 0 100.70 4 99.915.73/6,18
8.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž104.01 4 102.50 2 104.5010.32/11,07
9.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc104.85 0 110.15 2 104.8510.67/11,36
10.2/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc107.11 2 108.57 4 109.1114.93/15,95
11.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc110.11 2 109.18 2 111.1817.00/18,14
12.5/ZSMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami135.90 0 147.77 12 135.9041.72/44,33
13.4/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK151.87 6 137.74 6 143.7449.56/52,62
14.6/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami148.24 0 146.55 12 148.2454.06/57,41
15.5/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK153.70 14 176.77 10 167.7073.52/78,10
16.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc201.23 0 200.42 4 201.23107.05/113,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23IVÁNEK Roman
KOŠÍK Michal
2002
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
4.00 999 119.78 4 123.78 4
2.2/U23MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
118.68 14 119.38 8 127.383.60/2,93
3. KOŠÍKOVÁ Denisa
KOŠÍK Ivo
2002
1969
3 SKVeselí
SKVeselí
130.25 4 4.00 999 134.2510.47/8,52
4.1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
138.55 8 145.30 56 146.5522.77/18,41

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc80.20 0 75.56 0 75.56 55
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí83.55 2 79.29 0 79.293.73/4,947
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh88.13 2 81.54 0 81.545.98/7,943
4.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava89.09 0 84.38 2 86.3810.82/14,339
5.2/VKOŠÍK Ivo 1969 SKVeselí93.02 4 93.03 0 93.0317.47/23,135
6.3/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž95.66 0 91.67 2 93.6718.11/24,031
7.1/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc94.85 2 94.00 0 94.0018.44/24,427
8.2/U23MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž96.32 10 92.40 2 94.4018.84/24,923
9.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí96.01 4 95.24 0 95.2419.68/26,019
10.1/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK104.49 0 97.48 0 97.4821.92/29,018
11.1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc100.14 2 98.54 0 98.5422.98/30,417
12. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí102.67 0 96.94 2 98.9423.38/30,916
13.3/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc101.56 6 98.61 2 100.6125.05/33,215
14.4/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc106.17 4 101.53 0 101.5325.97/34,414
15. KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí104.45 0 105.36 2 104.4528.89/38,213
16.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno109.43 8 105.18 2 107.1831.62/41,812
17.5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc107.50 0 108.42 2 107.5031.94/42,311
18.2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc105.66 2 109.36 2 107.6632.10/42,510
19.6/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž105.09 6 107.36 2 109.3633.80/44,79
20.7/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž108.24 4 111.05 4 112.2436.68/48,58
21.3/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc115.19 2 112.13 2 114.1338.57/51,07
22.4/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná122.74 6 116.91 0 116.9141.35/54,76
23.8/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh114.26 8 114.54 6 120.5444.98/59,55
24.2/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami114.56 6 114.15 8 120.5645.00/59,64
25.5/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno123.55 4 119.36 2 121.3645.80/60,63
26.6/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž122.84 2 119.72 4 123.7248.16/63,72
27.9/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK128.20 2 129.18 4 130.2054.64/72,31
28.7/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná132.49 6 125.46 8 133.4657.90/76,60
29.8/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc134.89 6 134.30 0 134.3058.74/77,70
30.10/ZSHEINRICH Daniel 2001 Tzunami126.83 10 131.45 10 136.8361.27/81,10
31.11/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK147.38 10 134.90 4 138.9063.34/83,80
32.9/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh134.91 4 149.89 102 138.9163.35/83,80
33.10/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc126.26 14 142.17 6 140.2664.70/85,60
34.11/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná142.80 12 224.65 8 154.8079.24/104,90
  POLINSKYI Igor 1990 3 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc107.84 0 105.07 0 105.07 7
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava110.21 4 107.96 0 107.962.89/2,83
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí108.10 0 106.66 2 108.103.03/2,92
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc121.36 2 115.31 0 115.3110.24/9,71
5.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc126.92 4 146.04 2 130.9225.85/24,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3