vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách

16.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.04:55,31 5
2.2/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc05:02,347.03/2,44
3.3/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk05:17,3522.04/7,53
4.4/ZSLERCH Eduard 2002 Klášter.05:17,3922.08/7,52
5.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.05:31,2635.95/12,21
6.5/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc05:34,5039.19/13,30
7.2/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm05:37,1641.85/14,20
8.3/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov06:01,0165.70/22,20
9.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc06:48,12112.81/38,20
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.DNS 0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno04:12,31 20
2.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.04:18,145.83/2,316
3.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor04:22,4310.12/4,012
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc04:36,9124.60/9,78
5.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí04:38,1625.85/10,27
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc04:49,1636.85/14,66
7.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava04:50,7638.45/15,25
8.6/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí04:52,4640.15/15,94
9.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno05:03,6951.38/20,43
10.8/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa05:13,6061.29/24,32
11.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc05:21,3469.03/27,41
12.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava05:23,2070.89/28,10
13.9/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava05:27,4475.13/29,80
14.5/ZMALTMAN Marcella 2004 USA05:59,59107.28/42,50
15.6/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.06:10,40118.09/46,80
16.7/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.06:16,42124.11/49,20
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.DNS 0
  ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.DNS 0
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.DNS 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 KralupyDNS 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 KralupyDNS 0
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
05:03,00 2
2. LÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
05:13,7910.79/3,61
3. HALA Jiří
PROCHÁZKA Vojtěch
2002
2002
Olomouc
Olomouc
05:19,4916.49/5,40
4. HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
05:28,5725.58/8,40
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.04:04,02 37
2. IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí04:11,337.31/3,033
3. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno04:19,0114.99/6,129
4. ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc04:19,7415.72/6,425
5. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.04:20,7916.77/6,921
6. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc04:23,1419.12/7,820
7. WALTER David 2001 3 Šumperk04:27,1823.16/9,519
8. URBAN Daniel 2001 Šumperk04:29,2825.26/10,418
9. HALA Jiří 2002 3 Olomouc04:32,1028.08/11,517
10. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto04:41,3937.37/15,316
11. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc04:43,1139.09/16,015
12. HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc04:43,5439.52/16,214
13. VANĚK Matěj 2004 VS Tábor04:44,0240.00/16,413
14. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto04:44,3440.32/16,512
15. ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk04:49,0845.06/18,511
16. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc04:49,2245.20/18,510
17. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc04:56,9852.96/21,79
18. MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc04:57,5653.54/21,98
19. JANŮ Filip 2002 2 Olomouc04:59,5555.53/22,87
20. BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno05:00,2856.27/23,16
21. KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm05:03,5159.49/24,45
22. RAŠNER Karel 2004 Postřelm05:06,7662.74/25,74
23. KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc05:12,7068.68/28,13
24. SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc05:20,1676.14/31,22
25. MRÁKA Jan 2004 Olomouc05:26,5082.48/33,81
26. GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc05:43,1599.13/40,60
27. KOSÍK Dan 2004 Olomouc05:51,54107.52/44,10
28. ULITZKA Oliver 2002 KK Opava05:52,56108.55/44,50
29. MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava06:17,22133.20/54,60
30. FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.06:26,17142.15/58,30
31. OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.06:32,92148.90/61,00
  SUK Jakub 2002 TrutnovDNF 0
  KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.DNS 0
  HRIC Ondřej 2004 OlomoucDNS 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 KralupyDNS 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 KralupyDNS 0
  NOVÁK Michal 2003 KralupyDNS 0
  KAŠÁK Filip 2003 KralupyDNS 0
  BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:00,00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno04:46,47 7
2. KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc05:20,0533.58/11,73
3. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc06:05,6879.21/27,72
4. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno06:09,8783.40/29,11
5. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí06:10,0583.58/29,20
6. HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc06:32,88106.41/37,10
7. ALTMAN Marcella 2004 USA07:00,23133.76/46,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3