6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách

16.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.04:04,02 37
2. IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí04:11,337.31/3,033
3. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno04:19,0114.99/6,129
4. ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc04:19,7415.72/6,425
5. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.04:20,7916.77/6,921
6. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc04:23,1419.12/7,820
7. WALTER David 2001 3 Šumperk04:27,1823.16/9,519
8. URBAN Daniel 2001 Šumperk04:29,2825.26/10,418
9. HALA Jiří 2002 3 Olomouc04:32,1028.08/11,517
10. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto04:41,3937.37/15,316
11. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc04:43,1139.09/16,015
12. HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc04:43,5439.52/16,214
13. VANĚK Matěj 2004 VS Tábor04:44,0240.00/16,413
14. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto04:44,3440.32/16,512
15. ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk04:49,0845.06/18,511
16. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc04:49,2245.20/18,510
17. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc04:56,9852.96/21,79
18. MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc04:57,5653.54/21,98
19. JANŮ Filip 2002 2 Olomouc04:59,5555.53/22,87
20. BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno05:00,2856.27/23,16
21. KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm05:03,5159.49/24,45
22. RAŠNER Karel 2004 Postřelm05:06,7662.74/25,74
23. KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc05:12,7068.68/28,13
24. SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc05:20,1676.14/31,22
25. MRÁKA Jan 2004 Olomouc05:26,5082.48/33,81
26. GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc05:43,1599.13/40,60
27. KOSÍK Dan 2004 Olomouc05:51,54107.52/44,10
28. ULITZKA Oliver 2002 KK Opava05:52,56108.55/44,50
29. MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava06:17,22133.20/54,60
30. FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.06:26,17142.15/58,30
31. OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.06:32,92148.90/61,00
  SUK Jakub 2002 TrutnovDNF 0
  KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.DNS 0
  HRIC Ondřej 2004 OlomoucDNS 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 KralupyDNS 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 KralupyDNS 0
  NOVÁK Michal 2003 KralupyDNS 0
  KAŠÁK Filip 2003 KralupyDNS 0
  BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:00,00 0
Oddíl