vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném

12.09.2015   USD České Vrbné
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice85.32 4 87.38 0 87.38 -
2.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha90.44 6 88.36 0 88.360.98/1,1-
3.2/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha86.94 2 87.51 52 88.941.56/1,8-
4.3/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha88.68 2 91.15 52 90.683.30/3,8-
5.4/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava89.64 2 89.48 4 91.644.26/4,9-
6.5/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy90.11 2 94.57 2 92.114.73/5,4-
7.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy94.90 0 88.23 4 92.234.85/5,6-
8.3/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha88.66 4 93.74 54 92.665.28/6,0-
9.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.91.98 10 91.08 4 95.087.70/8,8-
10.7/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava88.34 8 92.12 56 96.348.96/10,3-
11.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy95.19 2 99.91 4 97.199.81/11,2-
12.5/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha95.56 6 90.07 8 98.0710.69/12,2-
13.8/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava98.31 0 95.37 4 98.3110.93/12,5-
14.6/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky95.51 6 97.45 2 99.4512.07/13,8-
15.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB121.20 6 97.98 2 99.9812.60/14,4-
16.9/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz99.33 4 99.45 8 103.3315.95/18,3-
17.7/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim100.70 202 99.45 4 103.4516.07/18,4-
18.8/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK101.79 2 0.00 999 103.7916.41/18,8-
19.9/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.91 8 104.84 0 104.8417.46/20,0-
20.10/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.91.09 104 95.11 10 105.1117.73/20,3-
21.11/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.105.85 2 0.00 999 107.8520.47/23,4-
22.10/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.93.30 206 97.96 10 107.9620.58/23,6-
23.11/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.04 4 110.16 106 108.0420.66/23,6-
24.12/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.109.33 6 106.12 2 108.1220.74/23,7-
25.13/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz106.46 2 102.80 12 108.4621.08/24,1-
26.14/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha106.95 8 106.08 4 110.0822.70/26,0-
27.2/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB112.71 6 106.17 6 112.1724.79/28,4-
28.15/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha112.60 10 104.27 8 112.2724.89/28,5-
29.16/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník102.84 10 108.20 10 112.8425.46/29,1-
30.3/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB106.99 6 117.18 2 112.9925.61/29,3-
31.17/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha106.82 8 110.30 10 114.8227.44/31,4-
32.12/DSPETERKA Jáchym 1998 2 Rakovník127.48 56 108.61 8 116.6129.23/33,5-
33.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha118.91 8 109.76 8 117.7630.38/34,8-
34.18/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.107.91 12 108.43 56 119.9132.53/37,2-
35.13/DSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc113.56 56 111.99 8 119.9932.61/37,3-
36.14/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.116.26 4 136.06 12 120.2632.88/37,6-
37.5/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.120.42 0 142.02 14 120.4233.04/37,8-
38.19/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK127.76 8 115.13 6 121.1333.75/38,6-
39.6/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.117.59 4 106.96 54 121.5934.21/39,2-
40.7/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc156.68 6 119.97 2 121.9734.59/39,6-
41.8/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk116.05 6 115.21 8 122.0534.67/39,7-
42.9/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky108.80 56 112.25 12 124.2536.87/42,2-
43.10/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec122.69 4 116.32 104 126.6939.31/45,0-
44.20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc119.71 8 120.75 6 126.7539.37/45,1-
45.11/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha136.46 52 121.33 6 127.3339.95/45,7-
46.15/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno123.13 10 126.15 6 132.1544.77/51,2-
47.1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc133.88 4 130.16 2 132.1644.78/51,2-
48.12/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno126.40 6 140.96 56 132.4045.02/51,5-
49.13/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice117.76 154 124.91 8 132.9145.53/52,1-
50.16/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník143.04 8 124.37 10 134.3746.99/53,8-
51.17/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK130.65 150 133.43 4 137.4350.05/57,3-
52.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc148.11 8 133.84 6 139.8452.46/60,0-
53.18/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy112.92 56 132.60 8 140.6053.22/60,9-
54.3/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.83 8 138.08 10 141.8354.45/62,3-
55.14/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí132.90 10 139.03 4 142.9055.52/63,5-
56.15/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha149.15 12 137.87 8 145.8758.49/66,9-
57.16/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB149.48 12 140.89 6 146.8959.51/68,1-
58.17/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak151.03 6 141.14 8 149.1461.76/70,7-
59.21/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec142.18 8 163.83 54 150.1862.80/71,9-
60.22/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand146.70 110 135.38 16 151.3864.00/73,2-
61.18/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha146.20 6 171.46 62 152.2064.82/74,2-
62.19/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.139.33 14 0.00 999 153.3365.95/75,5-
63.20/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc137.77 50 148.98 12 160.9873.60/84,2-
64.21/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník157.45 6 174.19 16 163.4576.07/87,1-
65.22/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc134.10 208 163.93 2 165.9378.55/89,9-
66.23/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha178.77 152 166.83 4 170.8383.45/95,5-
67.4/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc129.40 56 194.31 160 185.4098.02/112,2-
68.24/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha146.03 114 129.47 56 185.4798.09/112,3-
69.25/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc184.19 6 164.96 110 190.19102.81/117,7-
70.5/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava185.91 6 160.75 60 191.91104.53/119,6-
71.23/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov114.10 206 135.86 58 193.86106.48/121,9-
72.24/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov145.91 52 192.89 8 197.91110.53/126,5-
73.26/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand139.52 114 146.30 58 204.30116.92/133,8-
74.19/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec149.67 56 144.97 62 205.67118.29/135,4-
75.27/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha129.55 304 146.48 60 206.48119.10/136,3-
76.28/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha198.67 104 131.86 102 233.86146.48/167,6-
77.25/DMVAVRLA Adam 2000 3 Tzunami202.80 116 187.67 56 243.67156.29/178,9-
78.29/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava150.92 254 140.01 110 250.01162.63/186,1-
79.6/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha149.15 110 186.46 158 259.15171.77/196,6-
80.26/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc162.13 404 230.55 258 488.55401.17/459,1-
81.7/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha198.90 302 0.00 999 500.90413.52/473,2-
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno111.73 0 114.11 0 111.73 -
2.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha120.49 4 117.25 2 119.257.52/6,7-
3.2/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy116.23 4 112.88 56 120.238.50/7,6-
4.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno122.78 106 131.94 6 137.9426.21/23,5-
5.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.144.81 56 146.04 4 150.0438.31/34,3-
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc172.36 8 148.79 6 154.7943.06/38,5-
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno152.29 4 166.38 58 156.2944.56/39,9-
8.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc178.92 108 162.78 10 172.7861.05/54,6-
9.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha152.32 160 165.42 12 177.4265.69/58,8-
10.3/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec162.78 58 148.69 58 206.6994.96/85,0-
11.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn157.93 58 159.23 56 215.23103.50/92,6-
12.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.185.81 158 167.56 56 223.56111.83/100,1-
13.4/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov186.59 66 179.23 106 252.59140.86/126,1-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
108.57 2 107.05 2 109.05 -
2.2/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
111.87 6 104.52 6 110.521.47/1,3-
3.3/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
112.95 54 114.11 4 118.119.06/8,3-
4.4/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
106.03 102 115.25 4 119.2510.20/9,4-
5.1/DMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
119.27 56 127.11 4 131.1122.06/20,2-
6.2/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.75 4 136.13 2 138.1329.08/26,7-
7.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
133.05 10 0.00 999 143.0534.00/31,2-
8.4/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
141.04 10 180.66 154 151.0441.99/38,5-
9.5/DSVEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
180.79 162 155.93 10 165.9356.88/52,2-
10.6/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
181.14 208 144.21 60 204.2195.16/87,3-
11.5/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 KlatovyHorš.Týn
KlatovyHorš.Týn
159.71 62 127.23 206 221.71112.66/103,3-
12.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
179.70 260 174.65 64 238.65129.60/118,8-
13.6/DMKAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
153.80 310 180.00 66 246.00136.95/125,6-
14.7/DMKOŘÍNEK Vilém
ZEMAN Vojtěch
1999
2000
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 131.18 166 297.18188.13/172,5-
15.7/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
148.79 170 141.42 358 318.79209.74/192,3-
16.8/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
150.14 410 181.35 218 399.35290.30/266,2-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.92.65 0 91.10 4 92.65 -
2.2/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc93.54 0 93.28 2 93.540.89/1,0-
3.3/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha94.99 4 91.71 2 93.711.06/1,1-
4.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha93.22 6 91.44 4 95.442.79/3,0-
5.4/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc96.89 2 93.78 2 95.783.13/3,4-
6.5/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.102.68 0 96.03 0 96.033.38/3,6-
7.6/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB95.55 2 96.37 4 97.554.90/5,3-
8.7/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha95.24 4 112.39 102 99.246.59/7,1-
9.8/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB97.56 4 107.47 56 101.568.91/9,6-
10.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK100.14 2 96.25 56 102.149.49/10,2-
11.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.101.52 2 125.11 6 103.5210.87/11,7-
12.4/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec104.87 8 103.48 2 105.4812.83/13,8-
13.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.120.69 6 103.27 6 109.2716.62/17,9-
14.5/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc121.36 8 110.69 4 114.6922.04/23,8-
15.6/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn115.87 12 111.25 4 115.2522.60/24,4-
16.7/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.140.67 6 112.91 8 120.9128.26/30,5-
17.8/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy132.24 4 116.57 10 126.5733.92/36,6-
18.2/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk159.62 60 125.47 4 129.4736.82/39,7-
19.9/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.146.70 56 128.45 6 134.4541.80/45,1-
20.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.126.81 8 124.46 12 134.8142.16/45,5-
21.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha166.09 12 142.40 4 146.4053.75/58,0-
22.4/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc143.29 14 142.75 4 146.7554.10/58,4-
23.9/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK153.74 10 122.46 352 163.7471.09/76,7-
24.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha186.31 60 165.46 4 169.4676.81/82,9-
25.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc197.26 58 164.35 10 174.3581.70/88,2-
26.10/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK121.56 54 134.88 504 175.5682.91/89,5-
27.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc0.00 999 168.76 8 176.7684.11/90,8-
28.10/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel164.60 114 160.17 18 178.1785.52/92,3-
29.5/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha169.85 14 0.00 999 183.8591.20/98,4-
30.11/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel123.47 64 127.66 66 187.4794.82/102,3-
31.6/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha150.97 56 215.67 158 206.97114.32/123,4-
32.12/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk149.55 110 170.16 106 259.55166.90/180,1-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha96.82 2 98.95 6 98.82 -
2.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha106.65 0 101.36 4 105.366.54/6,6-
3.3/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy103.23 6 102.16 4 106.167.34/7,4-
4.4/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.14 8 102.58 4 106.587.76/7,9-
5.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha106.82 52 105.43 2 107.438.61/8,7-
6.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice108.82 0 109.44 10 108.8210.00/10,1-
7.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno108.90 4 109.51 2 111.5112.69/12,8-
8.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc106.60 6 114.46 2 112.6013.78/13,9-
9.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn119.81 10 110.65 4 114.6515.83/16,0-
10.4/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha117.95 16 115.16 2 117.1618.34/18,6-
11.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec113.18 4 120.54 8 117.1818.36/18,6-
12.5/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha109.26 8 118.58 8 117.2618.44/18,7-
13.6/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc116.32 4 117.78 8 120.3221.50/21,8-
14.7/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.125.02 4 262.08 56 129.0230.20/30,6-
15.4/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha126.85 4 137.52 10 130.8532.03/32,4-
16.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha128.80 4 135.32 14 132.8033.98/34,4-
17.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc132.91 2 129.84 4 133.8435.02/35,4-
18.5/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.140.27 54 132.95 4 136.9538.13/38,6-
19.8/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc151.64 8 135.12 6 141.1242.30/42,8-
20.9/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno142.94 8 140.39 6 146.3947.57/48,1-
21.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak150.56 52 148.54 4 152.5453.72/54,4-
22.10/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc151.76 4 175.56 54 155.7656.94/57,6-
23.3/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha152.33 6 219.98 62 158.3359.51/60,2-
24.4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc158.28 4 175.22 8 162.2863.46/64,2-
25.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava157.31 8 155.18 8 163.1864.36/65,1-
26.6/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava157.73 10 130.19 60 167.7368.91/69,7-
27.11/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.152.21 18 148.98 56 170.2171.39/72,2-
28.6/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha162.46 8 181.69 258 170.4671.64/72,5-
29.7/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand163.77 56 164.55 10 174.5575.73/76,6-
30.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí165.97 12 129.08 58 177.9779.15/80,1-
31.12/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand185.34 118 174.98 14 188.9890.16/91,2-
32.7/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava155.90 60 207.88 56 215.90117.08/118,5-
33.7/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc219.60 6 287.08 58 225.60126.78/128,3-
34.8/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník151.36 312 190.25 260 450.25351.43/355,6-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3