vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

19.09.2015   Slalomový kanál v Roudnici n/L
ředitel: Ivan Pisvejc   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: pdf   pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.29 0 98.87 50 96.29 75
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.46 2 105.10 56 103.467.17/7,475
3.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice108.00 6 104.18 0 104.187.89/8,275
4.1/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha104.78 0 125.35 50 104.788.49/8,868
5.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB103.65 2 111.70 2 105.659.36/9,762
6.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha106.52 0 113.21 6 106.5210.23/10,657
7.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.51 2 107.38 0 107.3811.09/11,553
8. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.40 0 105.85 2 107.4011.11/11,549
9.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.81 0 112.82 8 107.8111.52/12,046
10. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.80 152 100.38 8 108.3812.09/12,643
11.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB109.32 0 108.85 0 108.8512.56/13,043
12.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.108.92 0 108.82 8 108.9212.63/13,140
13.3/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava108.34 50 107.35 2 109.3513.06/13,637
14.4/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy109.49 0 109.01 2 109.4913.20/13,735
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice119.05 56 100.22 10 110.2213.93/14,533
16.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha112.02 2 108.38 2 110.3814.09/14,633
17.4/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy121.85 4 108.53 2 110.5314.24/14,831
18. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava110.06 54 108.66 2 110.6614.37/14,929
19.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky109.17 2 114.79 52 111.1714.88/15,527
20.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy109.10 6 111.75 0 111.7515.46/16,125
21.4/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník118.27 8 108.56 4 112.5616.27/16,923
22.4/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice111.73 2 122.39 6 113.7317.44/18,121
23.5/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.119.20 4 113.91 0 113.9117.62/18,319
24.5/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha111.94 4 109.10 6 115.1018.81/19,517
25.5/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.126.02 6 113.46 2 115.4619.17/19,917
26.6/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK114.16 8 111.52 4 115.5219.23/20,015
27.7/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky112.37 4 113.83 56 116.3720.08/20,914
28.6/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice116.59 0 112.21 56 116.5920.30/21,113
29.5/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.112.99 4 126.07 10 116.9920.70/21,512
30.6/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava120.03 4 116.46 2 118.4622.17/23,011
31.6/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.113.69 6 114.56 4 118.5622.27/23,110
32.7/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha110.62 50 119.40 0 119.4023.11/24,09
33.7/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy117.28 4 119.45 0 119.4523.16/24,18
34.8/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno113.93 6 119.25 4 119.9323.64/24,67
34.8/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha115.93 4 101.67 50 119.9323.64/24,66
36.8/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice116.79 58 114.12 6 120.1223.83/24,75
37.9/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky116.38 4 135.87 10 120.3824.09/25,04
38.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.132.16 58 117.06 4 121.0624.77/25,73
39.10/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim115.19 6 119.78 10 121.1924.90/25,92
40.11/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy121.46 0 118.46 10 121.4625.17/26,11
41. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy149.42 6 117.89 4 121.8925.60/26,60
42.12/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha130.66 54 114.12 8 122.1225.83/26,80
43.9/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha116.40 6 125.50 6 122.4026.11/27,10
44. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha119.05 4 121.69 50 123.0526.76/27,80
45.10/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa113.28 10 132.53 4 123.2826.99/28,00
46.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava121.55 2 122.64 58 123.5527.26/28,30
47.7/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice121.64 2 119.90 6 123.6427.35/28,40
48.13/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha119.69 4 4.00 999 123.6927.40/28,50
49.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB127.02 6 122.38 2 124.3828.09/29,20
50. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy128.70 56 118.40 8 126.4030.11/31,30
51.11/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha121.17 102 124.56 2 126.5630.27/31,40
52.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec139.12 52 121.20 6 127.2030.91/32,10
53.12/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice117.28 56 117.68 10 127.6831.39/32,60
54.8/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov128.33 2 136.76 104 130.3334.04/35,40
55.14/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.123.19 8 131.41 56 131.1934.90/36,20
56.15/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.126.18 6 141.26 6 132.1835.89/37,30
57.16/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha127.35 54 130.70 2 132.7036.41/37,80
58.4/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk140.60 4 126.74 6 132.7436.45/37,90
59.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha126.76 8 134.79 60 134.7638.47/40,00
60.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice138.02 2 125.88 16 140.0243.73/45,40
61.9/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice147.15 52 132.11 8 140.1143.82/45,50
62.17/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK135.02 8 133.20 8 141.2044.91/46,60
63. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy131.79 12 155.46 54 143.7947.50/49,30
64.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy159.46 4 136.18 8 144.1847.89/49,70
65.18/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz140.22 6 162.68 54 146.2249.93/51,90
66.19/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník136.32 12 127.65 58 148.3252.03/54,00
67.7/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.140.64 8 150.83 60 148.6452.35/54,40
68.8/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.143.27 6 139.31 58 149.2752.98/55,00
69.9/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha168.33 2 145.23 6 151.2354.94/57,10
70.9/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec141.26 10 165.04 58 151.2654.97/57,10
71.20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc149.75 2 171.03 52 151.7555.46/57,60
72.10/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.66 50 119.84 60 152.6656.37/58,50
73.10/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand148.06 8 152.11 58 156.0659.77/62,10
74. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc102.38 54 107.31 52 156.3860.09/62,40
75.11/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník149.95 50 152.66 10 162.6666.37/68,90
76.13/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa129.37 54 163.22 2 165.2268.93/71,60
77.11/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec114.42 52 135.13 56 166.4270.13/72,80
78.11/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc162.86 6 181.08 60 168.8672.57/75,40
79.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor173.41 0 209.81 108 173.4177.12/80,10
80.21/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha123.09 54 133.53 54 177.0980.80/83,90
81.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky218.90 54 167.85 10 177.8581.56/84,70
82.22/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec145.28 204 170.95 8 178.9582.66/85,80
83.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice200.76 160 170.91 12 182.9186.62/90,00
84.4/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha173.45 10 149.11 112 183.4587.16/90,50
85.12/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha173.47 158 174.90 14 188.9092.61/96,20
86.13/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha185.45 4 188.73 114 189.4593.16/96,70
87.5/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha182.42 10 242.40 358 192.4296.13/99,80
88.6/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc192.41 10 163.28 56 202.41106.12/110,20
89.14/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB146.91 58 149.46 106 204.91108.62/112,80
90.15/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky145.35 104 145.59 66 211.59115.30/119,70
91.14/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky191.27 162 200.66 12 212.66116.37/120,90
92.12/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand159.12 54 144.84 252 213.12116.83/121,30
93.16/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí180.91 54 204.63 16 220.63124.34/129,10
94.17/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha178.08 58 213.09 12 225.09128.80/133,80
95.18/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky162.35 104 197.70 56 253.70157.41/163,50
96.19/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak202.98 56 169.92 154 258.98162.69/169,00
97.20/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand153.40 108 158.17 158 261.40165.11/171,50
98.21/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc195.07 160 168.24 118 286.24189.95/197,30
99.22/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha218.23 256 176.97 110 286.97190.68/198,00
100.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha205.69 118 229.23 60 289.23192.94/200,40
101.23/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk0.00 999 153.72 156 309.72213.43/221,70
102.24/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk225.88 156 202.30 110 312.30216.01/224,30
103.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha232.14 160 220.40 104 324.40228.11/236,90
104.25/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn174.45 152 181.42 310 326.45230.16/239,00
105.8/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava195.91 154 194.64 158 349.91253.62/263,40
106.9/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha223.24 162 221.86 308 385.24288.95/300,10
107.10/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand192.50 206 1.00 999 398.50302.21/313,90
108.12/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno190.96 256 206.11 260 446.96350.67/364,20
109.11/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn153.67 462 203.80 268 471.80375.51/390,00
110.23/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami163.78 458 1.00 999 621.78525.49/545,70
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno123.20 4 126.68 6 127.20 60
2.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.126.15 4 136.34 10 130.152.95/2,360
3.2/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy129.11 2 155.87 4 131.113.91/3,160
4.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha129.75 8 131.06 4 135.067.86/6,260
5.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno138.44 106 147.89 4 151.8924.69/19,460
6.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn154.30 8 174.64 60 162.3035.10/27,653
7.3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.222.40 262 158.14 12 170.1442.94/33,847
8.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc191.55 58 213.83 8 221.8394.63/74,442
9.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha206.61 62 211.59 262 268.61141.41/111,238
10.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno175.80 114 224.81 112 289.80162.60/127,834
11.2/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec253.93 110 200.84 116 316.84189.64/149,131
12.3/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov190.81 166 256.78 310 356.81229.61/180,528
13.2/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha195.29 262 169.39 314 457.29330.09/259,525

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23ROHAN Lukáš
ŘÍHA Martin
1995
1992
2 USK Pha
USK Pha
121.00 0 120.98 56 121.00 60
2.1/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
126.27 0 140.24 52 126.275.27/4,453
3. MALÝ Vojtěch
SVOBODA Adam
1986
1994
2 USK Pha
USK Pha
127.12 56 122.52 4 126.525.52/4,653
4.2/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
129.46 8 121.56 6 127.566.56/5,447
5.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
139.25 0 129.80 2 131.8010.80/8,947
6. LHOTA Matyáš
BUSTA Jan
1999
1989
2 USK Pha
USK Pha
130.67 2 127.15 14 132.6711.67/9,642
7. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
129.01 8 132.83 14 137.0116.01/13,238
8. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
132.18 62 135.43 2 137.4316.43/13,638
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
145.02 54 130.76 10 140.7619.76/16,338
10.3/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
134.68 12 129.78 12 141.7820.78/17,238
11.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
133.08 58 133.59 10 143.5922.59/18,734
12.3/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
151.73 10 143.56 8 151.5630.56/25,334
13. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
133.76 60 143.45 14 157.4536.45/30,131
14.2/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
149.41 12 158.27 20 161.4140.41/33,428
15.3/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
162.33 58 153.09 14 167.0946.09/38,125
16. CUC Michal
CEPEK Matěj
1977
1998
2 Tech.Pha
SKVS ČB
163.94 66 146.85 58 204.8583.85/69,322
17.4/DMRAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
160.72 62 1.00 999 222.72101.72/84,120
18. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
172.64 78 175.00 64 239.00118.00/97,518
19.5/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
161.26 158 174.78 70 244.78123.78/102,316
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23CERIC Joly 1995 FRANCIE109.00 6 105.48 0 105.48 0
2.2/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha104.40 2 109.39 6 106.400.92/0,975
3.3/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha105.67 4 105.01 2 107.011.53/1,575
4.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha113.09 2 105.50 4 109.504.02/3,875
5.2/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha117.22 8 108.12 2 110.124.64/4,468
6.3/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc110.63 0 109.69 2 110.635.15/4,962
7.4/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.112.45 56 110.97 0 110.975.49/5,262
8.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK107.52 4 134.28 4 111.526.04/5,757
9.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.92 8 107.64 4 111.646.16/5,853
10. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha110.55 4 111.03 2 113.037.55/7,253
11.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc108.02 6 118.14 6 114.028.54/8,153
12.7/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB117.22 2 111.56 4 115.5610.08/9,649
13.1/VMRAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.116.29 4 120.63 2 120.2914.81/14,046
14.2/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.33 6 0.00 999 120.3314.85/14,143
15.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV128.14 8 119.11 2 121.1115.63/14,843
16. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.128.81 2 116.89 6 122.8917.41/16,540
17.4/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.117.98 6 138.14 8 123.9818.50/17,537
18.5/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha118.95 6 118.58 6 124.5819.10/18,137
19.6/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha118.81 6 121.11 12 124.8119.33/18,337
20. VLČEK Jan 1990 2 USK Pha140.13 6 119.87 6 125.8720.39/19,335
21.7/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice121.42 10 118.22 8 126.2220.74/19,733
22.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.126.16 4 127.38 0 127.3821.90/20,831
23.8/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB145.72 10 119.32 10 129.3223.84/22,629
24.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB128.36 52 119.69 10 129.6924.21/23,027
25.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja124.20 8 126.81 4 130.8125.33/24,025
26. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.136.92 6 121.93 10 131.9326.45/25,123
27. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB130.47 354 133.08 0 133.0827.60/26,221
28.4/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec125.42 8 134.41 106 133.4227.94/26,519
29.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.128.05 6 132.05 10 134.0528.57/27,117
30.2/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.130.34 4 144.46 60 134.3428.86/27,415
31.5/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn140.11 60 129.02 6 135.0229.54/28,014
32.3/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha133.59 2 161.68 56 135.5930.11/28,513
33.4/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov135.02 8 131.55 6 137.5532.07/30,412
34. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy135.62 54 123.63 14 137.6332.15/30,511
35.6/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc134.07 4 150.52 4 138.0732.59/30,910
36.7/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy138.52 4 154.80 54 142.5237.04/35,19
37.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor133.41 110 133.44 12 145.4439.96/37,98
38.8/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK145.62 12 143.39 12 155.3949.91/47,37
39. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa161.73 60 160.99 0 160.9955.51/52,66
40.9/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov155.85 8 164.77 162 163.8558.37/55,35
41.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha171.50 8 211.93 60 179.5074.02/70,24
42. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus111.10 158 125.80 56 181.8076.32/72,43
43. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha150.60 54 127.34 306 204.6099.12/94,02
44.3/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk153.58 58 159.87 110 211.58106.10/100,61
45.6/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja190.49 60 154.36 104 250.49145.01/137,50
46.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha167.89 178 190.66 62 252.66147.18/139,50
47.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc239.77 16 219.99 116 255.77150.29/142,50
48.7/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja150.46 156 202.64 104 306.46200.98/190,50
  KARÁSEK Petr 1986 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno112.84 2 115.89 4 114.84 75
2.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava120.69 2 113.90 6 119.905.06/4,475
3.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha127.35 2 121.23 2 123.238.39/7,375
4.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice132.17 0 122.96 2 124.9610.12/8,875
5.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno123.18 2 122.37 6 125.1810.34/9,068
6.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc128.80 6 123.48 2 125.4810.64/9,362
7.2/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy119.97 150 122.98 4 126.9812.14/10,657
8.3/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha120.27 14 122.04 8 130.0415.20/13,257
9.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec140.66 10 127.40 4 131.4016.56/14,453
10.3/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha137.33 10 123.62 8 131.6216.78/14,649
11.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn133.49 54 130.21 4 134.2119.37/16,946
12.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha131.70 4 168.92 4 135.7020.86/18,243
13.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV132.28 6 134.91 2 136.9122.07/19,240
14. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB144.47 2 132.51 6 138.5123.67/20,637
15.2/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice149.74 4 135.17 4 139.1724.33/21,235
16.3/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8137.86 104 144.55 4 148.5533.71/29,433
17.4/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.137.55 12 140.70 58 149.5534.71/30,231
18.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava152.34 2 174.44 58 154.3439.50/34,429
19.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc156.42 0 179.17 6 156.4241.58/36,227
20.6/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc148.53 10 163.36 54 158.5343.69/38,025
21. URBANOVÁ Miroslava 1988 2 Benátky148.94 12 162.30 8 160.9446.10/40,123
22.5/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava164.04 64 155.85 8 163.8549.01/42,721
23.5/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava147.69 54 164.22 8 172.2257.38/50,019
24.7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno164.33 12 181.75 56 176.3361.49/53,517
25.8/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc172.29 8 175.38 208 180.2965.45/57,015
26.9/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.167.99 14 172.67 162 181.9967.15/58,514
27.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak194.12 104 171.51 14 185.5170.67/61,513
28.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí171.85 14 204.75 114 185.8571.01/61,812
29.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava199.83 156 182.38 6 188.3873.54/64,011
30. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy151.32 60 168.97 60 211.3296.48/84,010
31.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor190.04 64 159.05 56 215.05100.21/87,39
32.6/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec147.30 110 165.10 64 229.10114.26/99,58
33. LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.173.80 56 172.08 58 229.80114.96/100,17
34.7/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava167.03 118 170.95 70 240.95126.11/109,86
35.8/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha161.78 106 151.74 164 267.78152.94/133,25
36.10/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand248.59 112 188.68 108 296.68181.84/158,34
37.11/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc192.63 116 247.08 64 308.63193.79/168,73
38.4/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava162.92 156 179.84 312 318.92204.08/177,72
39.9/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava272.56 54 217.82 108 325.82210.98/183,71
40.10/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky220.53 112 227.57 256 332.53217.69/189,60
41.11/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk252.84 114 171.54 358 366.84252.00/219,40
42.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha251.53 312 269.41 164 433.41318.57/277,40
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand1.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3