6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

20.09.2015   Slalomový kanál v Roudnici n/L
ředitel: Ivan Pisvejc   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.101.36 0 97.96 0 97.96 75
2.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.44 4 98.87 0 98.870.91/0,975
3.2/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha109.00 6 99.45 0 99.451.49/1,575
4. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha103.03 2 100.13 0 100.132.17/2,268
5.2/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha99.40 6 96.89 4 100.892.93/3,068
6.3/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.118.65 2 102.51 0 102.514.55/4,668
7.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc100.76 2 100.96 4 102.764.80/4,962
8.5/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha101.07 4 102.33 2 104.336.37/6,562
9.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.105.47 2 118.11 54 107.479.51/9,757
10.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK103.00 6 109.50 2 109.0011.04/11,357
11.4/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha107.74 2 101.53 208 109.7411.78/12,053
12.5/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha110.82 12 108.03 2 110.0312.07/12,349
13.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV109.88 4 113.25 10 113.8815.92/16,349
14.6/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB108.63 6 111.60 6 114.6316.67/17,046
15.6/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice115.55 56 110.76 4 114.7616.80/17,143
16.2/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.118.41 10 111.58 4 115.5817.62/18,040
17. VLČEK Jan 1990 2 USK Pha115.82 6 113.94 2 115.9417.98/18,437
18.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc110.21 56 109.74 8 117.7419.78/20,235
19.3/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec115.34 108 111.94 6 117.9419.98/20,433
20.2/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov128.83 4 118.35 0 118.3520.39/20,831
21.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja139.42 108 112.60 6 118.6020.64/21,129
22.7/U23CERIC Joly 1995 FRANCIE108.85 10 115.28 58 118.8520.89/21,30
23.8/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB117.45 160 117.03 2 119.0321.07/21,527
24. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy121.17 108 114.25 6 120.2522.29/22,825
25. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.131.67 2 112.36 8 120.3622.40/22,923
26.4/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn118.32 14 115.03 8 123.0325.07/25,621
27.5/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy118.58 10 119.62 4 123.6225.66/26,219
28. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.124.93 0 110.26 156 124.9326.97/27,517
29.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.128.22 2 139.61 10 130.2232.26/32,915
30.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.120.87 10 152.78 58 130.8732.91/33,614
31.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor127.43 6 134.93 4 133.4335.47/36,213
32.3/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk165.50 108 128.76 10 138.7640.80/41,612
33. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB136.23 10 146.69 256 146.2348.27/49,311
34. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha140.37 62 144.31 4 148.3150.35/51,410
35.6/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK153.44 10 169.25 58 163.4465.48/66,89
36.7/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc145.86 52 126.40 52 178.4080.44/82,18
37.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa174.66 6 174.40 104 180.6682.70/84,47
38. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa126.19 58 120.75 302 184.1986.23/88,06
39.8/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha99.88 256 103.22 102 205.22107.26/109,55
40. LESKOVJAN Martin 1986 3 Tech.Pha149.63 62 152.41 254 211.63113.67/116,05
41.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB113.33 104 111.22 352 217.33119.37/121,94
42.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha223.03 108 140.23 102 242.23144.27/147,33
43.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha190.41 70 141.40 112 253.40155.44/158,72
44.4/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha125.93 158 137.22 160 283.93185.97/189,81
45.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc194.27 108 193.45 106 299.45201.49/205,70
46.5/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja161.27 210 191.11 162 353.11255.15/260,50
47.6/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja146.03 208 150.52 260 354.03256.07/261,40
  KARÁSEK Petr 1986 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl