vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom

26.09.2015   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc142.00 0 141.20 0 141.20 0
2.1/PZMJIRAS Filip 2005 USK Pha143.10 4 148.10 6 147.105.90/4,20
3.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc152.10 4 150.70 0 150.709.50/6,70
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc149.40 2 150.20 6 151.4010.20/7,20
5.3/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc173.20 2 172.10 2 174.1032.90/23,30
6.3/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc177.90 0 175.40 6 177.9036.70/26,00
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc108.80 4 108.20 0 108.20 74
2. BEŇUŠ Matěj 1987 SVK113.20 0 111.90 2 113.205.00/4,60
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.115.70 2 117.70 4 117.709.50/8,866
4.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha117.10 2 116.80 2 118.8010.60/9,858
5.2/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc116.90 2 4.00 999 118.9010.70/9,954
6.2/U23CVIKL Ondřej 1992 USK Pha120.40 4 119.50 0 119.5011.30/10,450
7.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha123.70 2 119.80 0 119.8011.60/10,746
8.2/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk123.30 56 121.80 0 121.8013.60/12,642
9.3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk122.50 0 121.60 4 122.5014.30/13,238
10.3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK123.20 4 122.70 0 122.7014.50/13,434
11.2/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec121.60 2 121.70 2 123.6015.40/14,230
12.1/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc124.60 0 125.10 4 124.6016.40/15,226
13.3/U23MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno126.10 0 125.10 2 126.1017.90/16,522
14.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc125.00 6 124.40 2 126.4018.20/16,821
15.2/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk124.70 2 124.70 2 126.7018.50/17,120
16.4/U23KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí4.00 999 127.50 0 127.5019.30/17,819
17.4/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel127.80 2 125.60 2 127.6019.40/17,918
18. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh127.20 4 127.00 2 129.0020.80/19,217
19.5/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel130.60 2 128.30 2 130.3022.10/20,416
20.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí132.80 4 130.80 0 130.8022.60/20,915
21.3/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk134.40 0 129.60 2 131.6023.40/21,614
22.4/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.133.90 6 132.60 0 132.6024.40/22,613
23.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná135.00 2 132.70 2 134.7026.50/24,512
24.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo136.30 0 133.30 2 135.3027.10/25,011
25.5/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž141.10 10 135.40 0 135.4027.20/25,110
26.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc136.30 0 135.50 0 135.5027.30/25,29
27.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc137.20 4 136.20 2 138.2030.00/27,78
28.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk141.50 4 140.20 0 140.2032.00/29,67
29.6/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž138.40 2 137.80 6 140.4032.20/29,86
30.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc138.60 10 142.70 0 142.7034.50/31,95
31.4/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc142.00 2 149.00 2 144.0035.80/33,14
32.5/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc139.80 6 143.00 2 145.0036.80/34,03
33.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí144.10 12 143.40 2 145.4037.20/34,42
34.7/DSDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk149.00 0 146.20 0 146.2038.00/35,11
35.5/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami155.80 4 146.30 4 150.3042.10/38,90
36.7/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava151.10 8 147.80 4 151.8043.60/40,30
37.5/ZMSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.153.70 0 150.40 2 152.4044.20/40,90
38.8/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.154.40 0 154.00 2 154.4046.20/42,70
39.9/ZSLÁTAL Filip 2001 Olomouc164.50 4 169.90 6 168.5060.30/55,70
40.6/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava182.90 8 170.20 4 174.2066.00/61,00
  RUBINT Martin 1990 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno109.20 0 109.70 2 109.20 84
2.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava111.30 0 111.90 2 111.302.10/1,976
3.1/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc112.30 0 112.90 54 112.303.10/2,868
4.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno115.80 0 117.10 0 115.806.60/6,064
5.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava118.80 0 117.40 2 118.809.60/8,860
6.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava120.20 2 121.40 4 122.2013.00/11,956
7.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc123.30 0 125.30 0 123.3014.10/12,952
8.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník122.40 2 123.60 0 123.6014.40/13,248
9.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno121.80 2 123.20 2 123.8014.60/13,444
10.3/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc122.10 2 123.40 2 124.1014.90/13,640
10.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava124.10 0 130.70 0 124.1014.90/13,636
10.4/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc124.10 0 124.00 8 124.1014.90/13,632
13.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc124.50 0 124.80 4 124.5015.30/14,028
14.3/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž125.30 0 128.50 6 125.3016.10/14,724
15.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí123.50 2 123.40 4 125.5016.30/14,920
16.2/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava125.60 2 125.50 4 127.6018.40/16,819
17.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk130.60 2 128.70 0 128.7019.50/17,918
18.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.128.10 2 127.40 2 129.4020.20/18,517
18.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava132.10 2 129.40 0 129.4020.20/18,516
20.2/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava130.50 0 4.00 999 130.5021.30/19,515
21.5/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž128.90 2 129.30 2 130.9021.70/19,914
22.3/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc133.40 2 131.60 0 131.6022.40/20,513
23.6/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava131.80 0 131.20 2 131.8022.60/20,712
24.3/ZMCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM133.10 0 133.30 2 133.1023.90/21,90
25.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno131.80 2 133.10 2 133.8024.60/22,511
26.6/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc130.70 4 131.00 4 134.7025.50/23,410
27.4/DSROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava138.20 4 135.00 0 135.0025.80/23,69
28.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc133.10 2 135.90 4 135.1025.90/23,78
29.5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel137.80 0 133.50 2 135.5026.30/24,17
30.6/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc135.70 2 137.60 2 137.7028.50/26,16
31.8/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí133.40 6 132.70 8 139.4030.20/27,75
32.7/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel143.20 2 141.60 2 143.6034.40/31,54
33. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž146.20 2 143.70 0 143.7034.50/31,63
34.5/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK146.70 2 147.40 4 148.7039.50/36,22
35.8/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel149.40 2 149.60 0 149.6040.40/37,01
36.9/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami153.90 8 151.60 2 153.6044.40/40,70
37.10/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel155.80 6 156.00 0 156.0046.80/42,90
38.6/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.159.60 2 159.70 4 161.6052.40/48,00
39.7/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc175.20 4 166.30 0 166.3057.10/52,30
40.5/DSROUSKOVÁ Hana 1998 KK Opava155.60 12 160.20 10 167.6058.40/53,50
41.8/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK170.10 6 166.20 4 170.2061.00/55,90
42.9/ZMŽIKEŠOVÁ Nelly 2003 VSDK178.50 4 177.80 56 182.5073.30/67,10
  MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela
SATKOVÁ Martina
2001
1998
KK Brno
KK Brno
133.10 2 134.10 0 134.10 41
2.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa
ŠINDLER Marek
1993
1992
MT KK Opava
Dukla B.
126.20 8 4.00 999 134.200.10/0,133
3.2/U23CHALOUPKA Václav
FOLTYSOVÁ Sabina
1998
1996
Olomouc
KK Opava
134.50 2 141.60 2 136.502.40/1,825
4.3/U23KAŠPAR Albert
ROHAN Lukáš
1998
1995
1 KK Opava
USK Pha
134.90 8 135.70 2 137.703.60/2,721
5.1/DMNOVOTNÝ Petr
JANŮ Filip
2000
2002
2 Olomouc
Olomouc
134.60 4 143.40 0 138.604.50/3,417
6.2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
137.60 4 142.40 6 141.607.50/5,613
7.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
137.10 8 144.90 6 145.1011.00/8,212
8.4/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
139.20 6 155.20 4 145.2011.10/8,311
9. HAISLAR Ondřej
BEDNÁREK Jan
1996
1983
3 Zábřeh
Zábřeh
146.50 0 155.40 0 146.5012.40/9,210
10.1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.10 2 158.40 2 149.1015.00/11,29
11.5/U23ŘÍHA Martin
MOLÁČKOVÁ Marcela
1992
1993
USK Pha
USK Pha
146.60 6 156.20 2 152.6018.50/13,80
12.3/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
151.90 2 160.50 8 153.9019.80/14,88
13.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 156.50 2 158.5024.40/18,27
14.1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
158.40 4 162.90 0 162.4028.30/21,16
15.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie
HEINZOVÁ Bára
2003
2003
Olomouc
Olomouc
155.40 8 167.50 2 163.4029.30/21,85
16.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
GABRLÍK Tomáš
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
163.10 4 177.50 2 167.1033.00/24,64
17.5/DMKOLÁŘOVÁ Marika
HALA Jiří
2000
2002
Olomouc
Olomouc
156.80 14 165.30 4 169.3035.20/26,23
18.2/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
3 Olomouc
Olomouc
166.50 14 168.00 2 170.0035.90/26,82
19.4/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
167.80 6 176.00 6 173.8039.70/29,61
20.6/DMVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
Tzunami
KK Opava
170.70 8 182.70 4 178.7044.60/33,30
21.7/DMDIMOVOVÁ Barbora
DIMOVOVÁ Viktorie
2000
2000
Litovel
Litovel
179.60 0 192.50 6 179.6045.50/33,90
22.3/DSROUSKOVÁ Martina
ROUSKOVÁ Hana
1998
1998
KK Opava
KK Opava
195.50 8 4.00 999 203.5069.40/51,80
23.5/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
203.10 54 203.10 6 209.1075.00/55,90
  HRICOVÁ Adéla
HRICOVÁ Klára
1999
1999
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš
ROUSEK David
1997
2010
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc99.30 0 98.30 0 98.30 198
2. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc103.50 6 103.90 0 103.905.60/5,7190
3. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava104.40 0 104.90 0 104.406.10/6,2182
4.1/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.80 4 104.80 2 106.808.50/8,6174
5.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.40 0 109.90 2 109.4011.10/11,3166
5.2/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava109.40 0 111.60 4 109.4011.10/11,3162
7.3/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava106.30 52 106.00 4 110.0011.70/11,9158
8.2/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.104.50 6 109.90 4 110.5012.20/12,4154
9.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno112.10 0 112.20 2 112.1013.80/14,0150
10.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava113.60 0 115.60 0 113.6015.30/15,6146
11.4/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 1 KK Opava110.80 52 113.80 0 113.8015.50/15,8142
12.5/U23ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha113.80 2 112.30 2 114.3016.00/16,3138
13. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh112.50 2 112.80 6 114.5016.20/16,5134
14.4/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha113.60 2 127.30 6 115.6017.30/17,6130
15.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc116.50 0 119.90 0 116.5018.20/18,5126
16. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc114.90 2 4.00 999 116.9018.60/18,9122
17.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.110.40 54 115.10 2 117.1018.80/19,1118
18.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk114.90 100 118.20 0 118.2019.90/20,2114
19. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž114.40 4 118.40 6 118.4020.10/20,4110
19.2/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha116.40 2 122.70 6 118.4020.10/20,4106
19.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc116.40 2 4.00 999 118.4020.10/20,4102
22.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno117.30 2 121.60 2 119.3021.00/21,498
23.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž119.60 0 120.60 0 119.6021.30/21,794
24.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí115.70 4 122.40 0 119.7021.40/21,890
25.4/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc126.70 2 121.20 0 121.2022.90/23,386
25.6/U23MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž115.20 6 123.90 6 121.2022.90/23,382
27.2/VMČAMEK Petr 1977 Litovel117.50 4 121.40 0 121.4023.10/23,578
28.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno121.70 0 124.80 0 121.7023.40/23,874
29.5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc120.10 2 123.80 4 122.1023.80/24,270
30.7/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno118.80 6 118.50 4 122.5024.20/24,666
30.1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc122.50 0 132.70 2 122.5024.20/24,662
32.8/U23HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh118.80 4 121.00 4 122.8024.50/24,958
33.3/VMAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava121.50 4 124.60 0 124.6026.30/26,854
34.5/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk123.60 2 127.90 0 125.6027.30/27,850
35. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí125.40 6 125.80 0 125.8027.50/28,046
36.4/VSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník126.00 0 129.50 2 126.0027.70/28,245
37.6/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc122.50 4 127.60 6 126.5028.20/28,744
38.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc126.80 0 131.00 2 126.8028.50/29,043
39.8/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava125.50 6 127.10 0 127.1028.80/29,342
40.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž125.20 2 128.00 0 127.2028.90/29,441
41.9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk127.80 0 133.10 0 127.8029.50/30,040
41.5/DSLERCH Adam 1998 Dukla B.116.70 50 121.80 6 127.8029.50/30,039
43.6/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 2 Kroměříž125.90 2 132.60 4 127.9029.60/30,138
44.5/VROUSEK Martin 1965 KK Opava126.80 2 134.70 0 128.8030.50/31,037
45.10/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk126.90 2 130.20 2 128.9030.60/31,136
46.11/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc124.80 6 128.20 2 130.2031.90/32,535
47.12/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc128.30 2 131.40 4 130.3032.00/32,634
48.2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc126.40 4 130.70 2 130.4032.10/32,733
49.6/DMHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.126.60 4 134.00 0 130.6032.30/32,932
50.6/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno126.80 4 130.20 2 130.8032.50/33,131
51.13/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk129.30 2 130.90 0 130.9032.60/33,230
52.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc129.00 2 134.70 0 131.0032.70/33,329
53. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž124.20 56 129.80 2 131.8033.50/34,128
54.7/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.130.10 2 133.20 4 132.1033.80/34,427
55.4/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno132.20 0 134.20 0 132.2033.90/34,526
56.9/U23ŠVUB Jakub 1996 2 VS Desná130.60 2 132.80 4 132.6034.30/34,925
57.7/DSKAŠPAR Albert 1998 KK Opava126.70 56 128.70 4 132.7034.40/35,024
58.2/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk131.30 2 141.90 0 133.3035.00/35,623
59.3/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK131.50 2 4.00 999 133.5035.20/35,822
60.14/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž128.40 12 134.10 0 134.1035.80/36,421
61.5/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk133.00 2 139.40 2 135.0036.70/37,320
62.8/DMVAVRLA Adam 2000 3 Tzunami132.20 4 137.20 2 136.2037.90/38,619
63.15/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž132.60 4 132.70 4 136.6038.30/39,018
64.10/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná127.80 10 133.00 4 137.0038.70/39,417
65.6/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc135.20 2 137.30 4 137.2038.90/39,616
66.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná139.60 0 152.10 2 139.6041.30/42,015
67.8/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc138.30 2 143.00 0 140.3042.00/42,714
68.3/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc141.30 0 4.00 999 141.3043.00/43,713
69.4/VMSTRATIL Michal 1973 Litovel137.70 4 147.80 8 141.7043.40/44,212
70.9/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel207.00 62 137.20 6 143.2044.90/45,711
71.16/ZSKUBŮ Daniel 2001 VSDK140.30 4 143.30 0 143.3045.00/45,810
72.10/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž143.10 2 143.70 0 143.7045.40/46,29
72.11/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava139.70 4 144.70 4 143.7045.40/46,28
74.17/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh137.80 6 142.60 4 143.8045.50/46,37
75.18/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK139.90 4 143.70 2 143.9045.60/46,46
76.7/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná142.20 2 4.00 999 144.2045.90/46,75
77.19/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc139.00 6 147.10 6 145.0046.70/47,54
78.12/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh145.10 0 152.00 2 145.1046.80/47,63
79.13/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná140.30 8 145.80 0 145.8047.50/48,32
80.14/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná146.50 2 149.90 0 148.5050.20/51,11
81.9/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh148.80 2 153.60 4 150.8052.50/53,40
82.11/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc106.10 56 102.90 50 152.9054.60/55,50
83.15/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná155.40 0 161.20 0 155.4057.10/58,10
84.16/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc148.60 10 153.60 4 157.6059.30/60,30
85.20/ZSDUDEK Ondřej 2001 Šumperk156.90 4 1.00 999 160.9062.60/63,70
86.17/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc163.00 0 170.00 4 163.0064.70/65,80
87.10/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha110.40 54 4.00 999 164.4066.10/67,20
88.18/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc162.30 4 168.00 8 166.3068.00/69,20
89.19/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava165.70 6 169.40 8 171.7073.40/74,70
90.20/ZMSALAJ František 2004 Litovel162.20 10 170.30 8 172.2073.90/75,20
91.21/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK165.00 8 170.50 4 173.0074.70/76,00
92.21/ZMŠMAKAL Petr 2003 Litovel173.40 4 181.50 6 177.4079.10/80,50
  HRIC Ondřej 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.90 0 126.70 0 117.90 33
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno125.30 0 138.40 2 125.307.40/6,325
3.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno133.20 0 146.00 2 133.2015.30/13,021
4.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk131.60 2 140.80 2 133.6015.70/13,317
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc133.70 0 140.60 2 133.7015.80/13,413
6.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava134.10 0 139.00 0 134.1016.20/13,79
7.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava131.30 4 137.80 0 135.3017.40/14,88
8.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí135.70 4 143.90 6 139.7021.80/18,57
9.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.138.50 2 147.10 0 140.5022.60/19,26
10.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc140.90 2 150.90 0 142.9025.00/21,25
11.3/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec141.20 4 143.60 0 143.6025.70/21,84
12.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno142.30 2 148.60 0 144.3026.40/22,43
13.6/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava145.30 2 154.90 0 147.3029.40/24,92
14.2/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž145.10 4 151.40 2 149.1031.20/26,51
15.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc150.40 0 159.40 2 150.4032.50/27,60
16.5/ZMCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM152.40 0 161.10 2 152.4034.50/29,30
17.3/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc168.90 6 184.30 2 174.9057.00/48,30
  KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Klára
2005
2005
Olomouc
Olomouc
130.50 4 131.80 2 133.80 0
2. NOVÁK Matyáš
NOVÁK Matyáš
2005
2005
Olomouc
Olomouc
136.40 0 134.70 0 134.700.90/0,70
3. KRATOCHVÍL Lukáš
KRATOCHVÍL Lukáš
2005
2005
Olomouc
Olomouc
137.70 2 141.50 0 139.705.90/4,40
4. DOLEŽALOVÁ Bára
DOLEŽALOVÁ Bára
2005
2005
Olomouc
Olomouc
140.50 4 139.90 6 144.5010.70/8,00
5. JANŮ Veronika
JANŮ Veronika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
142.50 4 145.40 0 145.4011.60/8,70
6. RETKOVÁ Anna
RETKOVÁ Anna
2005
2005
Olomouc
Olomouc
147.00 0 147.20 12 147.0013.20/9,90
7. JIRAS Filip
JIRAS Filip
2005
2005
USK Pha
USK Pha
145.20 10 149.70 2 151.7017.90/13,40
8. STŘECHOVÁ Ela
STŘECHOVÁ Ela
2005
2005
VSDK
VSDK
155.60 8 153.30 4 157.3023.50/17,60
9. SOBOTKA Adam
SOBOTKA Adam
2005
2005
KK Brno
KK Brno
152.60 6 152.40 6 158.4024.60/18,40
10. PAPULA Jan
PAPULA Jan
2005
2005
Litovel
Litovel
173.40 6 152.50 6 158.5024.70/18,50
11. RUTAROVÁ Kateřina
RUTAROVÁ Kateřina
2005
2005
VS Desná
VS Desná
158.00 4 155.00 4 159.0025.20/18,80
12. DZIADEK Marek
DZIADEK Marek
2005
2005
KK Brno
KK Brno
161.40 0 163.80 6 161.4027.60/20,60
13. STŘÍLKA Richard
STŘÍLKA Richard
2006
2006
Olomouc
Olomouc
162.90 14 163.40 0 163.4029.60/22,10
14. MRÁZKOVÁ Klára
MRÁZKOVÁ Klára
2006
2006
KK Opava
KK Opava
158.90 6 161.80 2 163.8030.00/22,40
15. MATĚJÍČKOVÁ Anežka
MATĚJÍČKOVÁ Anežka
2005
2005
KK Brno
KK Brno
162.50 2 161.30 6 164.5030.70/22,90
16. JAROŠ Michael
JAROŠ Michael
2006
2006
Olomouc
Olomouc
168.80 8 164.90 4 168.9035.10/26,20
17. HŘEBÍČKOVÁ Hanna
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2006
2006
VS Desná
VS Desná
167.00 6 166.40 8 173.0039.20/29,30
18. ŠOTEK Adam
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
170.70 12 167.90 6 173.9040.10/30,00
19. STRATIL Filip
STRATIL Filip
2006
2006
Litovel
Litovel
173.50 4 185.60 4 177.5043.70/32,70
20. GEPRT David
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
188.40 6 172.60 8 180.6046.80/35,00
21. ČAMEK David
ČAMEK David
2006
2006
Litovel
Litovel
177.80 6 183.90 4 183.8050.00/37,40
22. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
180.80 12 181.20 8 189.2055.40/41,40
22. RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
185.20 4 193.80 6 189.2055.40/41,40
24. POMAJBÍK Filip
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
179.80 16 178.30 12 190.3056.50/42,20
25. WEISER Kryštof
WEISER Kryštof
2007
2007
Litovel
Litovel
183.40 12 183.50 14 195.4061.60/46,00
26. SVOBODA Ondřej
SVOBODA Ondřej
2006
2006
Olomouc
Olomouc
189.00 10 185.50 10 195.5061.70/46,10
27. ŠPIČKOVÁ Klára
ŠPIČKOVÁ Klára
2005
2005
Zábřeh
Zábřeh
187.60 12 191.10 6 197.1063.30/47,30
28. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2007
2007
Olomouc
Olomouc
196.00 2 197.30 4 198.0064.20/48,00
29. FIŠNAR Jakub
FIŠNAR Jakub
2007
2007
Zábřeh
Zábřeh
195.40 6 198.00 114 201.4067.60/50,50
30. KAPOUNEK Lukáš
KAPOUNEK Lukáš
2007
2007
Kroměříž
Kroměříž
181.80 72 189.50 16 205.5071.70/53,60
31. GEPRTOVÁ Martina
GEPRTOVÁ Martina
2007
2007
Litovel
Litovel
178.50 100 209.80 6 215.8082.00/61,30
32. ŠPIČKA Karel
ŠPIČKA Karel
2007
2007
Zábřeh
Zábřeh
219.90 4 246.10 4 223.9090.10/67,30
33. MALÝ Vojtěch
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
232.00 12 220.50 4 224.5090.70/67,80
34. ŽANDOVÁ Tereza
ŽANDOVÁ Tereza
2006
2006
Zábřeh
Zábřeh
310.20 12 239.00 8 247.00113.20/84,60
35. KOSÍKOVÁ Julie
KOSÍKOVÁ Julie
2007
2007
Olomouc
Olomouc
232.40 64 243.70 16 259.70125.90/94,10
36. MALÁ Magdaléna
MALÁ Magdaléna
2007
2007
Olomouc
Olomouc
248.30 60 284.00 16 300.00166.20/124,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3